Téma: átVágó

BLM 2012 ápr. 20. - 10:44:50
(97/137)
Vitatkozni akarsz?
Nekem oké:-), vagyis, benne vagyok!
Nem vagyok biztos abban, hogy mindenben igazad van:-(
Talán, más körülmények között megdumálhatjuk... Rajtad múlik, de nem publikus minden, ami erre a fórumra tartozik:-)
6/10
greghouse 2012 ápr. 20. - 10:36:28 6/10
(96/137)
Nem tudom, ugyan a "barátod mit mondott" (szerintem íratlan etikai törvény, hogy ha valaki felereszt egy lufit, hogy én azt hallottam, hogy.... akkor mondja is meg, hogy mit hallott, ne vigyorogva zárja a végét..),
de itt szerintem a mûsorról van szó. Az, hogy a mûsorvezetõk is szóba kerülnek mint személyek, ezzel jár.
Aki "celeb" akar lenni, pokolra kell annak menni. Én azt sem szeretem, mikor a Hollywoodi celebek tiltakoznak a papparazzok ellen (joguk van utálni, de míg kívül vannak a kerítésen...)
...Már sokszor leírtam, talán még egyszer.
A "celeb"-ségnek és a "sztár"-ságnak (ahogy ma azt értelmezik, amikor mindenki vezetékneve Vévé), bizony, vannak árnyoldalai is. Az nem lehet, és ne is legyen, hogy valaki csak az aranyat csipegesse ki, a száraz morzsákat meg otthagyja. Aki vállalja, hogy "celeb", mûsorvezetõ, akárkmilyen képernyõs "ismert személyiség", az vállalja ennek az árnyoldalait is, hogy bizony, a magánélete sem lesz titok mindig.
...Nem tudom Te hogy vagy, engem senki nem kergetett az asztal körül bottal reggelente, hogy celebnek kell lennem.
Õket sem. Akkor vállaljanak mindent.
BLM 2012 ápr. 20. - 10:15:25
(95/137)
Ps.
Ám, felõlem mindenki úgy szórakoztatja magát, ahogy Neki a legmegfelelõbb, vagyis, ahogy Neki tetszik.
És Íme:
én is megírtam a véleményemet:-D
Azt azonban fenntartom, hogy mindezt ne! mások kárára tegyétek!
Lennének javaslataim arra vonatkozóan, hogy miképpen foglaljátok le magatokat unalmatokban...(frusztrációtokban), de ezt úgysem hallgatja meg senki:-(
Ezért tartotok ott, ahol... (ezt egy barátom írta és igaza van!:-)
BLM 2012 ápr. 20. - 07:25:05 Előzmény greghouse
(94/137)
Elképesztõ, hogy Ti mi mindent tudtok mások dolgairól!:-D
Nem gondoljátok, hogy ez a baj?
Miért kell kutakodni mások ügyeiben?
Javaslatom: tegyétek jól a saját feladataitokat és ismerjétek el mások teljesítményét, aztán pedig ha valami, vagy valaki nem tetszik, ne nézzétek!
Kritizálni könnyebb, mint teljesíteni és mindenkinek megfelelni...
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne legyen véleményetek a dolgokról, mert jó esetben mindenkinek van véleménye mindenrõl és mindenkirõl, csak azt, hogy az örökös sértegetés (szerintem!) nem jó "pedagógiai" húzás...
Ha már kritika, az legyen építõjellegû, nem leromboló, lealázó!
BLM 2012 ápr. 20. - 06:55:58 Előzmény aggodalmas
(93/137)
Nem KIS túlzással!:-)))
6/10
greghouse 2012 ápr. 19. - 22:57:15 6/10
(92/137)
Én még azt is elfogadom, ha muszáj, hogy Friderikusz okos. Ha muszáj. Csak ne lenne ilyen elképesztõen nagyképû, azt nyilatkozta, hogy könyörögtek neki a showért, õ meg hobbiból csinálja amíg neki tetszik. Lehet, hogy így van, csak nem tetszik az ilyen hozzáállás. Vágó meg szintén okos ember, viszont elhiszem, hogy a kertévéknél már mindenki öreg ötven fölött (persze akkor meg Friderikusz is az), Vágó úr viszont folyton panaszkodik és perel, most éppen kölcsönösen perelik egymást a TV2-vel, milliókért. Õt meg ezért nem nagyon kedvelem, mit pereskedik, mikor fix fizetést kap akkor is, ha semmit sem csinál.
10/10
offtopic
aggodalmas 2012 ápr. 19. - 22:53:59 10/10
(91/137)
Naja, a szürke eminenciás...

...bár most legalább Vágóúrnak
kifejezetten komoly befolyása van
a kérdés-szerkesztésbe! Nem úgy, mint
a Milliomosnál, ahol ugye kifejezetten
"elszigetelték" a feladványoktól szegényt.

Rájuk is érvényes a "nagy szellemek, ha találkoznak"
címû találó általánosítás (jó, kis túlzással közhely ;-)
BLM 2012 ápr. 19. - 21:08:15
(90/137)
Én nem vagyok szerelmes Vágó Úrba, de megértem a "vonzódásodat" Hozzá:-)
Elismerem, hogy nagyon tehetséges mûsorvezetõ, de Kerényi Úr szerintem nagyobb koponya...
Bocsika:-(
10/10
offtopic
aggodalmas 2012 ápr. 19. - 21:00:26 10/10
(89/137)
Azért sajnálom Vágóurat, hogy az eddigi retorikájával élve ugyanúgy kell
állandó jelleggel felemlegetnie ezeket a "frenetikus nyereményeket"
mintha legalábbis versenyképesek lennének az egyébként ezen
mûsor nyomába sem érõ mûvel(e)t(len)ségi vetélkedõkével...

"...akár iksz-százezer forinttal is távozhat..." ;-/

Ceteum censeo: Vágóurat vissza a Milliomosba,
Frigiderikuszt meg akkor akár már a helyére
is ültethetik, csináljon ebbõl show-t...

...persze, caak ha tud... ;-)
10/10
offtopic
aggodalmas 2012 ápr. 18. - 21:16:21 10/10 Előzmény Fmarci1
(88/137)
Jól megadtad nekik... XD
1/10
Fmarci1 2012 ápr. 18. - 09:39:06 1/10
(87/137)
Nekem személyesen nem tetszik ez a mûsor, mert nagyon unalmas! Ja és direkt nem nézem, mert a Szerencsekerék helyére tették be.
6/10
greghouse 2012 ápr. 17. - 13:51:08 6/10 Előzmény tortura
(86/137)
O.k. Vágóért kár, mert nagy tudású ember. Csak hát ilyen világban élünk, ahová Balázs egypercesei kellenek, esetleg Friderikusz. Ez van.
tortura 2012 ápr. 16. - 15:46:05
(85/137)
"...látványosan "izzadó" áldozat hülyeségeit,.." - talán emiatt a részlet miatt éreztem azt, hogy a játékosokat bántottad. Ha mégsem így volt, akkor elnézést kérek. Bizonyára én nem vettem az adást.
Hát igen, a régi Vágó-féle Milliomos nekem is a szívem csücske volt, de hát az a hajó már elment. Vagy nézem Fridi ripacskodását az RTL-n, vagy itt ezt. Egyik sem az igazi. De azért mindegyiket nézem. Mégis csak nyomokban emlékeztetnek egy mûveltségi vetélkedõre. Engem már az sem zavar, ha valaki nem olyan okos, mégis nyer. Nyerjen, legalább eggyel több elégedett ember lesz az országban. Az sokkal rosszabb, ha valaki tényleg nagy koponya, aztán üres kézzel távozik (vagy aprópénzzel).
6/10
greghouse 2012 ápr. 16. - 11:15:34 6/10 Előzmény tortura
(84/137)
Te teljesen félreértettél.
Én is tudom, hogy fotelból mindenki zseni, ott más a helyzet.
De ha észrevennéd, én NEM a versenyzõkrõl mondtam véleményt, hanem a TV-mûsorról. Nem azért untat a kétharmada mert a versenyzõ ilyen, vagy olyan, hanem mert a mûsorkoncepció olyan, hogy sokat kell rágódni mindenen. Egyáltán nem "fikáztam" senkit, sem versenyzõt, sem Vágó urat. Nyilván, élesben teljesen más a helyzet. Még egyszer:
én a MÛSORRÓL írtam, hogy a szerkesztése, szerkezete miatt szerintem unalmas. Pont.
tortura 2012 ápr. 14. - 15:43:40
(83/137)
Hát ha Te olyan marha okos vagy, akkor jelentkezz és menj oda játszani. De hidd el, jobb, ha nem mész. Ha nem tudsz valamit, akkor Rólad is megjelennének az olyan fikázó írások, mint amilyeneket Te is írsz. Otthon mindenki olyan okos a fotelból. Egyébként meg olyan ember nincs, aki mindent tud. Vannak olyan témák, amelyek kívül esnek az ember érdeklõdési területén. Vagy éppen tanulta, de már régen, és elfelejtette, mert nincs szükség rá a mindennapokban. Ettõl még nem lesz valaki hülye. Persze a fórumok azért vannak, hogy arc nélkül, név nélkül lehessen fikázni mindenkit (elég szomorú ez). Végül is az nem kerül semmibe. Én tisztelek mindenkit, aki vállalja a megmérettetést. Kell hozzá bátorság. Hisz ha nem tud valamit, céltábla lesz. De õ legalább adja az arcát nevét egy ország elõtt. Belõlem legalábbis ez több tiszteletet vált ki, mint az anonim fröcsögés.
Sok a reklám az igaz. De hát tudomásul kell venni, ez egy kis csatorna. Valamibõl össze kell kalapálni a mûsor költségvetését. Örüljünk neki, hogy legalább nem a mi adónkból teszik.
10/10
offtopic
aggodalmas 2012 ápr. 14. - 13:54:00 10/10
(82/137)
A nyilvánvaló elfogultságomon túl a kulcsszó a háttér-televíziózás... ;-)))
4/10
ennyi baromságot... 2012 ápr. 14. - 12:35:20 4/10
(81/137)
Engem a nyeremény rész nem igazán foglalkoztat.
Az elsõ két fordulót kicsit erõltetettnek érzem, de még elviselhetõ.
Viszont a harmadikról mindig elkapcsolok, nem bírom azt a hosszas nyûglõdést elviselni.
6/10
greghouse 2012 ápr. 14. - 11:42:02 6/10 Előzmény tortura
(80/137)
Egyrészt már minden elhangzott, másrészt (ezért hangzott el minden) valószínûleg teljesen stabilizálódott a közönsége, a nézettsége. Ez már nem fog nõni. Továbbra is, az elsõ negyedóra kedvéért végigszenvedni 45 perc reklámmal teli nyafogást, kb. három kérdés van ami érdekel, ötre kapásból tudom a választ, de hogy a háromra megkapjam, végig kell szenvedni az ötre adandó válasznál látványosan "izzadó" áldozat hülyeségeit, a reklámokat, és mindezt azon borzalmasan izgulva, hogy most 25 vagy 55 ezer forint lesz-e a jutalma.
Baráti társaságban jó játék lehet, de mint TV mûsor halál uncsi, ennyi volt, mese volt, 15 perc érdekesség miatt nem szenvedek végig egy órát. A "reklám idejére odakapcsolhatók" listáján van régóta.
10/10
offtopic
aggodalmas 2012 ápr. 13. - 20:22:42 10/10
(79/137)
Én kezdem megszokni/megszeretni...

...bár ezt a lassú stílust mindig is
jobban kedveltem az ugyan pörgõsebb,
de sokkal ostobább vetélkedõknél.

Persze sokat segít, hogy nem
egy idõben fut Gundel koma
pottyantós mûsorával. ;-)
tortura 2012 ápr. 13. - 16:46:42
(78/137)
Na mi van? Már senki se nézi a mûsort? Érdektelenségbe fulladt volna? Vagy csak nincs vélemény...