Téma: átVágó

khaty21 2012 ápr. 09. - 18:34:39
(77/137)
Nekem speciel tetszik a mûsor.
Vágó István jól dolgozta ki a játék menetét, a sok reklámszünet nem az õ hibája.
10/10
offtopic
aggodalmas 2012 ápr. 05. - 20:41:40 10/10
(76/137)
Üdv a klubban! ;-))) Erre írtam volt 03/28-án a #47 hozzászólásban,
hogy „Javasolnám, hogy Frigiderikusz cseréljen helyet Vágóúrral,
és minden térjen vissza a »normális« megszokott mederbe.

Mert ez így, ebben a formában nemigen fog mûködni.

Sajnos, teszem hozzá. És remélem, hogy ezúttal
nem lesz igazam, bár attól tartok, hogy de.”

Egy ideális világban így mennének a dolgok.

Szerintem. ;-)
10/10
csikosi 2012 ápr. 05. - 12:22:04 10/10
(75/137)
Az biztos, hogy itt nem a Vágó Istvánnal van a baj!
Õ még mindig egy nagytudású ember, mindig is kedveletm Õt.
Nekem például ez a játékfajta nem tetszik, meg ez a sokk szemét reklám!!
Üdv:
9/10
monteleone 2012 ápr. 05. - 11:50:10 9/10
(74/137)
igazad van, ilyen a magyar valóság. Nekem az a problémám, hogy ez a legyen ön is milliomosban fordul elõ 200 ezer forintnál, ami egy mûveltségi kvíz eredetileg. Ez olyan megtagadása a mûsor eredeti koncepciójának, mintha a fradi a következõ idényben lila-fehérben játszana, vagy a coca-cola fantaízû lenne. önmagában nagyon jó a kérdés, csak nem abban a mûsorban, s nem ennyiért.
Persze én egy naív marha vagyok.
Amúgy ezt a tipusú milliomost Fridi tökéletesen csinálja, csak én nem szeretem amivé lett a mûsor. helyette inkább nézem Vágót a storyn, ami itt-ott bénácska, de nagy százalékban legalább érdekes kérdések vannak benne, s általában olyan emberek ülnek a játékosi székbe végül, akikre tisztelettel lehet nézni. Legalábbis eddig...
dantonb 2012 ápr. 05. - 10:31:49
(73/137)
Ilyen a magyar valóság ,ehhez kell igazítani a játékot,különben nem nyerne soha senki semmit.
9/10
monteleone 2012 ápr. 05. - 09:37:03 9/10 Előzmény vitkovits
(72/137)
Vágónak a felét néztem tegnap, örültem, hogy a szimpatikus nõ nyert egy nagyobb összeget. Nem láttam minden adást, de ha jól sejtem ez a második többmilliós nyeremény 2 hét alatt.
Pechemre utána belenéztem a Fridis milliomosba is. 200 ezer forintért az volt a kérdés, hogy mennyivel soványabb Béla Jóskánál, ha Jóska Bélánál 25%-kal kövérebb. Az még csak-csak elmegy, hogy ezen 4 percet morfondíroztak (uncsi, persze, hogy uncsi), s majdnem kikérte a segítségét hozzá. OK, van ilyen, nem volt erõs matekból (mármint ált isk matekból), másban lehet jó. Az viszont szerintem vérciki, hogy ez a kérdés 200 ezer forintot ér. 200, azaz kettõszáz ezer forintot egy legyen ön is milliomosban. Lehet, hogy megköveznek, de szerintem ez gyalázat.
Ehhez képest még az is jobb (nem jó, csak jobb), ha Vágó 30 ezer forintnál tesz fel valami nehéz, komplex, de legalább érdekes kérdést.
vitkovits 2012 ápr. 04. - 20:44:43
(71/137)
Sok minden kiderül egy ország szellemi állapotjáról az ilyen kvízmûsorokból, mint az átVágó. A mai villámkérdések közül egyre nem tudta csupán egyik játékos sem a választ: melyik országban van Fatima? Mária országában az egyik játékos ezt Izraelbe helyezte, a másik kettõnek lövése sem volt.

Más: Vágó is öregszik... Az egyébként nagyon jól mûködõ játékosra ráhagyta (sõt, megerõsítette), hogy Mallorca a Kanári-szigetekhez tartozik...
6/10
greghouse 2012 ápr. 03. - 19:57:51 6/10 Előzmény vitkovits
(70/137)
A Széf-fel két gondom van. 1) Balázs.
2), hogy nem véletlenül párosban játszanak. Így eladhatóbb az a kivárós tökölés jobban, ami Vágónál is megvan, csak a széfben a párok tökölnek (mesterségesen, néha látszik), hogy "szerinted?"..."szerinted?"....Piszokul uncsi a tökölés, mindegy, hogy párok csinálják, vagy Vágó úr.
vitkovits 2012 ápr. 02. - 18:12:27
(69/137)
Nekem is vannak fenntartásaim, de a most futó játékok közül azért ez a number one, mert ez az egyetlen mûveltségi kvíz - a szerencsének nincs szerepe benne. A "leesõs" játék sem rossz, csak ott vannak egészen hajmeresztõ (és hibásan megfogalmazott) kérdések, amelyek abszolút nem tartoznak az általános mûveltség körébe, a Széf pedig nagyon jó ötlet, csak az a baj, hogy bulvárkérdések vannak.

Az igazi egy Széf lebonyolítású játék lenne, normális, mûveltségrõl számot adó kérdésekkel.
10/10
csikosi 2012 ápr. 02. - 09:35:03 10/10 Előzmény ildimix
(68/137)
Én mindig szerettem Vágót, de amióta eltünt (átverték) nagyon sokat változott.
Ez a fajta-féle játék nekem sem tetszik!
Pusz: csiki
1/10
Fmarci1 2012 márc. 31. - 15:25:31 1/10
(67/137)
Nem bírom, amikor egy játékosnak van 15000 Ft-ja és feltesz 10000-ret vmire, mert ha elveszti 5000 Ft-t hazavihet. Atyaúristen! 5000 Ft! Nehogy még elveszítse azt az óriási összeget, ami 15000 Ft. Na, én ezért nem nézem ezt a mûsort.
1/10
offtopic
ildimix 2012 márc. 30. - 22:00:19 1/10
(66/137)
Sziasztok!

Leadtam a szavazatomat 1.

Vágót nagy tudású embernek tartom, de ez a játék nem jött be.

Üdv: Ildimix
1/10
offtopic
ildimix 2012 márc. 30. - 21:57:03 1/10
(65/137)
Sziasztok!

2 adást néztem meg, de többet nem fogok nézni. A reklám túl sok, az utolsó forduló kifejezetten unalmas nem pörög a játék túl sokat gondolkodtak a játékosok. Vágónak ez a játék nagy bukás lesz, szerintem szeptemberben nem is fogják majd újra mûsorra tûzni.

Üdv: Ildimix
10/10
offtopic
aggodalmas 2012 márc. 30. - 20:21:01 10/10
(64/137)
Ez a filosz tényleg megcsinálja egyedül a show-t,
de, hogy idegesítõen túlspilázza az nem kifejezés...

...már várom, hogy mikor borítja végre magára
a teóriáinból összetákolt kártyavárat... ;-)

...de legalább Vágóurat motiválja, hogy
ismételten a legjobb formáját hozza!
4/10
ennyi baromságot... 2012 márc. 30. - 20:14:11 4/10
(63/137)
Eddig nem nagyon volt lehetõségem, hogy nézzem (párom mindig talált valami mást), most végre...
Hát nagyot csalódtam. Tíz perc alatt végigvették, hogy a játékos az elõzõ rész végén hogyan találta ki Darwint, majd egy feltett kérdésen nyûglõdtek, hogy igaz-e vagy sem... hát ez biza dögunalom.
6/10
greghouse 2012 márc. 30. - 15:10:17 6/10
(62/137)
Na most gondold el, hogy az elsõ két forduló összesen kb. 15 perc reklám nélkül, és azért van, hogy utána reklámokkal teli lemenjen a halál unalmas 3. forduló bruttó 45 percben öt kérdés. Komolyan mondom, a vöröshangyák szerepe az ókori perzsa birodalomban izgalmasabb.
4/10
fredi60 2012 márc. 30. - 14:50:43 4/10
(61/137)
Három adást néztem végig belõle. Az elsõ két fordulóval semmi bajom, de a harmadik

1. kissé unalmas
2. nagyon vontatott
3. gyakorlatilag (a nyereményt tekintve) érdektelen.

A második forduló végéig továbbra is nézni fogom.
offtopic
kõmacska 2012 márc. 29. - 23:37:35
(60/137)
http://www.startlap.hu/atvago/
Kíváncsi voltam, Vágó is beállt-e a félszemûek közé.
Azt gondoltam, a tv2-tõl azért hajították ki, mert öreg ateista létére nem akart idáig süllyedni. Most viszont, ahogy elnézem - ó, dehogynem....
Na ja, a szkeptikusok társasága meg az okkultista félszem....jahajjj.
"És feljöve az Ammonita Náhás, és tábort jára Jábes Gileád ellen. A Jábesbeliek pedig mondának mindnyájan Náhásnak: Köss velünk szövetséget, és mi szolgálni fogunk néked. És monda nékik az Ammonita Náhás: Úgy szövetséget kötök veletek, ha kivágatom mindnyájatoknak jobb szemét, és tehetem ezt egész Izráelnek gyalázatára." (1.Sám. 11:1-2)
offtopic
-csengõzoli-- 2012 márc. 29. - 22:48:06
(59/137)
Jópofa,amiket írsz :)
Hát ugye az egyik egy profi csatorna, egy kitalált licensz mûsorral, a másik egy story tv, egy frissen (bár annyira nem is frissen) kitalált játékkal.
Ráadásul Vágóról olvasni,hogy nem szeret fiatalokkal együtt dolgozni, a jó öreg MTV-sek akiket maga mellé gyûjthetett,meg valószínûleg tanulják a mûfajt.
A szabályokon változtatni szerintem nem fognak, de a gyerekbetegségeket valószínûleg elõbb-utóbb kinövik és nyílni fog az a fránya ajtó is :D
10/10
offtopic
aggodalmas 2012 márc. 29. - 19:18:09 10/10
(58/137)
A Milliomossal (szívbõl remélem, hogy csupán MÉG!) tényleg nem említhetjük
egy napon Vágóúr e "koraszülött" ötletét – ami, ha jól tévedek a nevezett
mûsorral egyidõben, de legalábbis párhuzamosan fejlõdött virtuálisan az
online térben... Ezen korai verziójának a mostani formátum második
fordulója képezte a gerincét, de a cím-közösségen túl sajnálatos
módon nem sok részletére emlékszem már, ellentétben a LÖiMmel.

Pocakos gegman barátunk fájó hiánya valóban érezhetõ, de
reméljük õ (vagy egy kollégája) is elõkerül – csakúgy,
mint a mûveltségi mûsorokat vágyó, és persze értõ
füllel véleményezõ valódi (!) élõ közönség is.
Ennek is drukkolok töretlen, csakúgy mint
a mûsornak és vezetõjének egyaránt. ;-)