hadassa 2007 ápr. 09. - 14:23:57
(31/111)
" A római holokauszt hihetetlen történetei.

Íme két korai 'holokauszt' történet a Talmudból:

Gittin 57b. Azt állítja, hogy négy milliárd zsidót öltek meg a rómaiak Bethar városában.

Gittin 58a azt állítja, hogy a rómaiak 16 millió zsidógyereket papírtekercsekbe csomagoltak és elégettek. (Az õsi demográfia kimutatja, hogy akkor nem volt az egész világon 16 millió zsidó, sokkal kevesebb, mint 16 millió zsidó gyerek vagy négy milliárd zsidó.) "

Forrás:<a target="_blank" href="http://www.freepress-freespeech.com/holhome/konyvek/talmudm.htm" title="http://www.freepress-freespeech.com/holhome/konyvek/talmudm.htm">www.freepress-freespeech.com</a>
vakulya 2007 ápr. 08. - 23:35:02
(30/111)
Premier

Zuckermann lány hamva a kremamatóriumból,
A könnyû esti szélben szétszorva táncol.
Koreográfiáját a fuvallat diktálja,
Premierjén vendég az egész családja.
Ronai 2007 ápr. 08. - 23:18:23
(29/111)
Nem is az a legnagyobb probléma, hogy volt hollókoszt vagy sem, hanem hogy egyáltalán még vitatni sem lehet a dolgot pl. a tv-ben, vagy vizsgálatokat folytatni. Egyszerûen ezek le vannak írva és ezeket így kell elfogadni mert ezek a tények
Ronai 2007 ápr. 08. - 23:13:18
(28/111)
Nem szabad elfeledni az ún. szorzó tényezõt! Mo.-ról 600.000 ezer zs. tûnt el, de a hollókoszt múzeumban csak 60.000 név van leírva. Pedig állítólag egész pontos kimutatásaik voltak a németeknek.. egy nulla ide v. oda
Bolhacirkusz 2007 ápr. 08. - 23:04:31
(27/111)
tipikus zsidó mentalitás. A holoakuszt 85%-át még nem vizsgálták, de azért zárjuk börtönbe azokat, akik kétkedni mernének.

Amúgy David Irvinget a Times és egy rakás komoly lap a század legnagyobb történészének tarotta amíg nem kezdett el kényes témákat feszegetni.
Bolhacirkusz 2007 ápr. 08. - 23:01:02 Előzmény horatio_nem_tudja_jol
(26/111)
ez is nagyszerûen hangzik, de sajnos hazugság. A zsidóból lámpaernyõ nevû háborús propagandát már a zsidók sem tekintik mérvadónak, kivéve persze ha az érdekük azt diktálja, akkor bedobják , mint az érvet ami elejét veszi a komoly vitáknak.

Tényleg sokan meghaltak, de nem annyian és nem úgy mint ahogyan azt ma láttatni akarjátok.
Bolhacirkusz 2007 ápr. 08. - 22:55:21
(25/111)
aha ez nagyon emberien hangzik, de azért a zsidók többsége elfogadja azt a kártpótlást a mai napig. Ajánlom a Holokauszt iparról készült könyvet(zsidó szerzõ)
Bolhacirkusz 2007 ápr. 08. - 22:53:14 Előzmény Carnivora
(24/111)
mutass nekem olyan adatokat ami bizonyítja, hogy eltûnt az a pár millió zsidó. Csak okosan...
Huma 2007 ápr. 04. - 12:44:50
(23/111)
Most már tényleg: No comment...
Carnivora 2007 ápr. 02. - 20:03:50
(22/111)
mégis mivel magyarázod , hogy eltünt pár millió zsidó? teleportáltak egy másik galaxisba?
Carnivora 2007 ápr. 02. - 20:02:44
(21/111)
Érdekes film látszik nyugaton készült na meg laikusoknak jó pár dolog nem éppen, úgy történt, ahogyan bemutatták. -
horatio_nem_tudja_jol 2007 ápr. 02. - 18:25:56
(20/111)
szia horatio, mindig öröm látni az olyan sekélyes tudású embereket, mint amilyen te is lehetsz. A gyûlöleted kiírtott belõled mindenféle logikát és ép gondolatot. Csak remélni tudom, hogy vagy túl fiatal vagy és még megváltozol vagy már túl öreg vagy... akkor inkább nem mondom mit remélek...
Én voltam auschwitzban, vajon te? Én láttam az áldozatok hajtömegét, amik megtöltenének több tornatermet. Láttam zsákokat, és igen, láttam lámpaernyõt is. Nyílván nem fogsz nekem hinni, de a hozzászólásom nem is neked szól, hanem azoknak akiket esetleg elbizonytalanítanál a sötétségeddel itt a fórumon.

Szerinted ez mind csalás? Hát ezek szerint ügyes fickó volt ez a hitler gyerek, mert sikerült még több mint 60 évvel a halála után is követõket nyernie annak az embertelen undornak, amit képviselt.

Ha ezt nem is hiszed el, akkor ne is nézz olyan messzire. Maradjunk itthon, Dunapart? Rémlik valami? Emberek akiket belelõnek a Dunába, csak azért mert zsidók. Lehettünk volna mi is akár... a nácik(és a többiek) a telivér magyart is belelõtték volna, ha ezt mondják nekik.

Ez az egész nem egy csalás, hanem a történelem legrémisztõbb ténye. Több ezer ember tudott róla, köztük a vasúti dolgozók, környékbeliek, sõt az amerikaiak is.

Csak senki nem hitte el akkor hogy ez lehetséges... de egészen más okokból, mint te.
Huma 2007 ápr. 02. - 17:02:26
(19/111)
jav. -- szerbek által végzett...-----
Huma 2007 ápr. 02. - 17:00:59
(18/111)
Kedves horatio! Szívesen ajánlom csak úgy egyszerûen neked a spektrumon márciusban leadott 4 részes "Népírtások" sorozatot. Azt viszont nem tudom, hogy mikor játszák le újból, de szerintem fél éven belül biztos. Ott nemcsak zsidó emberekrõl van szó, hanem a szerbekrõl, uganda, kurd. Talán elég lesz neked. Mindenesetre kerested azt a 6 millió zsidót? Ha annyira olvasott vagy az "ellen"témában, akkor biztos nem kerülte el a figyelmed, hogy ennyire szisztematikus, "jól" megtervezett, felépített megsemmísitési akció még nem volt a világtörténelemben amit a zsidók ellen végeztek. A többi mészárlás volt.
huskym 2007 ápr. 02. - 08:11:30
(17/111)
Köszönöm kielégítõ válaszodat.
Ronai 2007 ápr. 01. - 22:59:30
(16/111)
Én sem hiszem el mindazt, amit a gyõztes propaganda szajkóz...
qwerx 2007 ápr. 01. - 21:34:03
(15/111)
Hitler bevett egy ciánkapszulára és fejbelõtte magát. Asszem azért mert az orvosa mondta hogy a fejbelövés nem mindig hatásos...vagy valami ilyesmi. A felesége meg "csak" ciánkapszulát vett be. És amikor meghaltak a bunker mögött elégették õket. Asszem így volt.
iqbela 2007 ápr. 01. - 19:57:10
(14/111)
Utálnám ha a holokauszt tagadását a Btk-ban tiltanák, de az ilyen mocskot ki kellene innen moderálni, mivel
a) stílusában alantas,
b) ténybelileg hamis,
c) k*rvára nem ide való.
(és ráadásul a kis golyhó a cion bölcseit nem is említi:))
huskym 2007 ápr. 01. - 19:32:15
(13/111)
Az a kérdés már bennem is megfogalmazódott, hogy miért csak Auschwitz, amikor egy csomó más helyen is voltak koncentrációs táborok és nemcsak a zsidók számára. Az igaz, Hitler jó nagy hírnevet csinált magának, és ezért lett tulajdonképpen csak Auschwitz ismert hely.

Egyébként olvastam egy lexikonban, vagy csak hallottam valahol, hogy Hitler állítólag öngyilkos lett. De lehet, hogy nemcsak õ, hanem a felesége is. Erre már pontosan nem emlékszem. Ez valóban így volt?
fkroy 2007 márc. 29. - 12:35:59
(12/111)
Sziasztok! Legyen szíves valaki feltenni az elsõ részt valami
nyilvános tárhelyre! Köszi!