norvég cica 2012 febr. 07. - 20:15:34
(311/411)
Vagy ha már az okoskák Hogyan készült helyett, megy akkor ne a felétõl, hanem elejétõl adják.
Am meg elképesztõ milyen környezetben adják el a kocsikat... Istenem. Múltkor egy romos épület elõtt adták el a Porschet.(nem ezt) Mért nem vmi szebb környezetbe adják el a kocsit. Bár felénk ez már gyanús.
norvég cica 2012 febr. 07. - 20:04:48
(310/411)
WTF? Autóókereskedõk? Úgy tudom most a Hogyan készültnek kéne mennie! És mért a felétõl mutatják!? Mert az elõbb még a Chevit csinálták, most meg Porsche-t mutatják. Fura:S
offtopic
duckshoot 2012 febr. 06. - 11:08:59 Előzmény ELog
(309/411)
Mindennek ára van.
Viszont lehet visszafogodtabban is finomítani 50-100le közt mondjuk, ahhoz pár alkatrész csere és erõsítés és nem viseli meg úgy a gépet.
Vagy pedig úgyis lehet hagyni, mert nem biztos hogy lenne keret az autó vételárának kifizetését követõen...
ELog 2012 febr. 03. - 22:44:08 Előzmény duckshoot
(308/411)
Na jó, ezek tuningolt darabok, a Ferrari meg gyárilag olyan, amilyen. De azért egy 570 vagy 800 LE-s Impreza nagyon brutális. Nem is tudtam, hogy ennyit lehet javítani tuninggal. Persze ha lecserélik a fél autót... Azért az durva, hogy legyorsul egy Lamborghinit. :) Csak félõ, hogy ezek a tuningok úgy kihegyezik az autót, hogy megy 500 km-t (vagy annyit se, és fõdarabokat kell benne cserélni. Pl. motort, mert ezzel a teljesaítménnyel ennyit bír. Mint a nem túl régi F1-es gépek, egy verseny, aztán kuka. Egyversenyes motorok, nem volt olyan rég. Ja, a felni. Jó, jó, de én lecserélném aranyra. :D Azért az a felfelé nyíló ajtó is túlzás, meghagynám a Lambo-knak. Egy kis visszafogottság nem ártana. :)
offtopic
duckshoot 2012 febr. 01. - 20:58:33
(307/411)
Egy 550lovas példány http://www.youtube.com/watch?v=lRhaSpLDmzA
Egy 570lovas - dögös a felnije... http://www.youtube.com/watch?v=nIVTrYRiGyM&feature=related
Egy 670lovas http://www.youtube.com/watch?v=_hEkzuNEWaE&feature=related
Egy 800lovas http://www.youtube.com/watch?v=wo0gN54h8HE&feature=related
Egy 900lovas http://www.youtube.com/watch?v=h3vcrIdukWk&feature=related
És vannak még erõsebbek. Tehát egy Ferrari mondjuk egy bemelegítés az ilyen ,,szörnyeknek".
ELog 2012 febr. 01. - 20:01:26 Előzmény duckshoot
(306/411)
Nem rossz, de a Subaru felnik nekem jobban tetszenek, a színtõl függetlenül is. :) Lehet, hogy szõrös szívû vagyok, de az de az olyan groteszk kis szörnyetegeket, mint a Mini Moke, nem tudom komolyan venni. Meg a definíciónak megfelelõ, rengeteg Trabantot, Wardbuergot és Zsigulit is jó lenne már kivenni az autó kategóriából. Nekem is voltak ilyenek, de mindig is munkiagépnek tartottam õket, nem autónak. :)
ELog 2012 febr. 01. - 19:52:46 Előzmény Gabesto
(305/411)
Hát, azért néha folynak nagy galádságok itt az alkudozás címén, amikor még a reális ár negyedébõl is alkudnak. Nem egyszer Mike maga mondja, hogy ez rablás fényes nappal (mármint az, amit Õ csinál). Olyanra azért nem nagyon emlékszem, hogy ráfizettek volna az üzletre, kivéve talán a Suzuki terepjárót, amit nem tudtak levizsgáztatni. Olyan persze volt, hogy alig kerestek az üzleten, az a munka, amit belefektettek, közel se térült meg.
ELog 2012 febr. 01. - 19:44:37 Előzmény duckshoot
(304/411)
500 lovas Impreza? Hol találtad? :) Épp az a baj, hogy (a Ferrari típusától függõen) 1-200 lóerõ és 1-200 km/h a háûtránya az Imprezának. Szóval nem egy kategória. :(
cellasto 2012 jan. 31. - 20:31:15 Előzmény ennyi baromságot...
(303/411)
igen,tanácsolom én is,hogy nézz végig pár részt..
ed igencsak megszenved,mire kijavít minden hibát a verdákon :D
Gabesto 2012 jan. 31. - 19:18:42 Előzmény ennyi baromságot...
(302/411)
Nem, nem jól érted. A szokásos piaci alkudozás történik mind az elején, mind a végén. Viszont közötte azért elég lelkiismeretesen felújítják az autókat. És nem egyszer veszteségesen jönnek ki az üzletbõl... Nézz végig pár részt, ne csak perceket! :)
ennyi baromságot... 2012 jan. 30. - 12:08:38
(301/411)
Nézegetem idõnként ezt a mûsort, pár percet elkapva az egyes részekbõl és... Jól értem? Ez arról szól, hogy bemutassák, a mûsor készítõi hogyan és mennyire tudják "lehúzni" a mûsor elején az eladókat, a végén meg minél jobban átverni a vevõket?
Tegnap épp akkor kapcsoltam oda, mikor azt ecsetelte ez a drága, hogy tudja, reális árat kér az eladó, de megpróbálja elhitetni vele, hogy az túl sok...
offtopic
duckshoot 2012 jan. 26. - 15:24:39
(300/411)
Ezek is veszettül jó néznek ki, MAK Matrix -ok.
Egyébként én nem vagyok ilyen ,,szõrösszívû". Minden nem segédmotoros micsodának minõsülõ személygépjármûvet teljes értékû autónak tekintek. Ill. potenciális tuning alanynak :D
offtopic
duckshoot 2012 jan. 26. - 15:18:18
(299/411)
A szürke szín sem rossz, de én lefújattatnám fényezõvel feketére:)
Igen, az Impreza meg a Ferrari nem összehasonlítható, valóban más a rendeltetésük.
Ugyanakkor a hasonló kvalitások arra értettem, hogy mondjuk 500Le-s a Ferrari is meg az Impreza is, a súlyuk pedig megegyezik vagy közel azonos, aszfaltra való jó tapadású abroncsok.
Innentõl pedig a WRX elõnyben van a 4x4 miatt.
ELog 2012 jan. 26. - 10:36:46 Előzmény duckshoot
(298/411)
Szerintem is van egy minimunm, ahonnan autónak számít egy autó. Igazából nekem a 200 LE alattiaknál is eldöntendõ kérdés ez. :)
offtopic
ELog 2012 jan. 26. - 10:33:59
(297/411)
Eyek=Ezek, és az elsõ mondat végén "?". :)
ELog 2012 jan. 26. - 10:32:22 Előzmény duckshoot
(296/411)
Eyek nem fekete felnik, hogyhogy tetszenek. :P:D Egy kanyargós úton, amiylenek a rally pályák is, biztos lenyomná a WRX a Ferrarit, de ahol a teljesítmény és végsebesség a fontos, ott nem, mert sajnos nem egy kategória a két autó. Igazából nem is nagyon lehet összehasonlítani, nem ugyanarra készült a két autó. Az Impreza, terepre, dinamikus viszonyok közé, a Ferrari országutakra.
offtopic
duckshoot 2012 jan. 23. - 16:39:46
(295/411)
Szép szép, de én a felnikre gondoltam:D Igen úgy gondoltam én is, csak ha a gyári szebb.
Egyébként biztos, hogy már volt olyan, hogy odakent Ferrari-t. Hasonló kvalitásokkal nagyon sok esélye van egy WRXnek egy Ferrari-val szemben.
ELog 2012 jan. 23. - 15:49:13 Előzmény duckshoot
(294/411)
Ha ez is STI, akkor ez jöhetne nekem is. :) Újabb változat is, mint ami a mûsorban volt. Én nem feltétlenül favoriztálom az eredetit, csak ha az jobban néz ki. Azt nem hiszem, hogy egy Impreza WRX lealáz egy Ferrarit (bár nem bánnám), de elég jó autó ez anélkül is.
duckshoot 2012 jan. 22. - 11:12:37
(293/411)
Ezek is jöhetnének, nem is gondolkoznék rajta.
duckshoot 2012 jan. 22. - 10:57:39
(292/411)
Mondjuk abban sincs semmi baj, hogy vlki az eredetit favorizálja. Az is lehet olyan szép, vagy még szebb.
Meg a kevesebb több elvén is lehet gondolkodni.
A WRX-ek úgyis lehetnek torpedó rombolók, hogy ránézésre full gyárinak néznek, aztán meg odavernek egy Ferrari-t is:)
Azt viszont tudom, a kocsi alá én simán betenném mattfekete kerekeket. Jó kis 5 vagy 6 küllõs fajtát, meg egy kis csíkozás csak az íze kedvéért izomautó stílusban.