7/10
zee944 2008 szept. 15. - 12:22:25 7/10
(97/257)
Akinek egy enyhe kritika is elveszi a kedvét a film megtekintésétõl, annál más baj is van.
lau94 2008 szept. 15. - 11:57:26
(96/257)
nekem már elegem van abból, hogy mindenkivel leálljak vitatkozni mert teljesen felesleges. ha szerinted adam sandler gyenge színész, akkor nagyon tudlak sajnálni, mert sok olyan filmrõl maradhatsz le, amit késõbb megbánhatsz( nem a férj és férj, mert az télleg nem jó, de mondjuk az apafej vagy a ne szórakozz zohannal)
és hát ha a vígjátékok nem tartoznak a kedvenc kategóriáiud közé, azért még nem kell elvenni mások kedvét a tévézéstõl.
könnycseppek 2008 szept. 15. - 11:06:37
(95/257)
Igaz, hogy néhol nagyon brutális (és undorító:-)) poénok vannak benne, de annak ellenére, hogy a két fõszereplõ pasi filmjeit nem igazán bírom, ez a film nagyon aranyos és romantikus. Mi kell ahhoz, hogy ne unja meg valaki, hogy nap mint nap ugyanazt elmondja...?!... :-)
Nekem tetszett:-)
Ddia 2008 szept. 15. - 10:48:50
(94/257)
Sziasztok!
szerintem nagyon jó film volt.Végre nem minden csak öldöklésrõl szól.

Tudja valaki ,hogy a film végén lévõ zenének mi a címe?
Nagyon szeretem azt a számot.
Kösszike ! Dia.
7/10
zee944 2008 szept. 15. - 10:42:28 7/10
(93/257)
Szórakoztató film, elsõsorban a jó alapsztori miatt. Igazából az alkotógárdával nem vagyok kibékülve, noha ez kétségkívül az egyik legelviselhetõbb munkájuk.

Drew Barrymore-nál kevés rondább és unalmasabb nõ van a Hollywoodban. Ez persze nem baj, csak ne akarnák minden második filmjében szépségkirálynõnek eladni. Nyilvánvalóan teljesen ízlésficamos a csaj, hogy sorra hajlandó elvállalni ilyen szerepeket.

Adam Sandler nem ügyelten, de egy irritáló hülye. Néhány film után még nem ez volt róla a véleményem. De az, hogy kb. tíz film után sok igénytelen poént süt el a filmjeiben, az már nem véletlen, hanem céltudatosság. Remélem, most már örökké így is marad, nem érdemli meg a sikert komoly színészként.

Rob Schneidert már nem is részletezem. Ebben a filmben van pár vele kapcsolatos jó poén, de kétlem, hogy ezért neki járna a pont.
7/10
Banán 2008 szept. 15. - 10:20:27 7/10
(92/257)
Egyetértek veletek, tényleg jót lehet rajta mulatni. Ugyanakkor van némi megható is abban, ahogy Henry szereti ezt a lányt. Adam Sandler általában kissé alternatív embereket alakít, ezért is szeretem.
debrei1 2008 szept. 15. - 07:36:54
(91/257)
Szerintem nagyon szivhez szól ez a film.Tényleg le a kalappal elöte!!!
Petrapetrus 2008 szept. 15. - 06:42:23
(90/257)
Tegnap láttam elõször, de ismertem az alapsztorit. Nekem is tetszett a film. Rob Schneider igaz, itt néha már kicsit sok volt nekem (amúgy nagyon bírom a pasit). A kedvencem egyébként a film vége volt, nagyon szépen megoldották. :-)
A rozmárok amúgy cukik voltak, a pingvinke meg egyszerûen imádnivaló... :-D
dr66 2008 szept. 14. - 23:01:47
(89/257)
Én ezt a két filmet nem hasonlitanám össze,pl. nekem mindkettõ tetszett de -elimerve ugyan hogy akció meg pörgõsség a szmisszeknél jobb-az én szivemhez mégis a randi áll közelebb,nem is kérdés.
idõjós1010 2008 szept. 14. - 22:32:30 Előzmény sandros5000
(88/257)
A Mr and Mrs Smith nálam abszolút rendben van. Sok humor, látvány, akció. Ez tuti recept egy jó filmhez. Plusz frissebb film is mint a konkurenciánál nyomott vígjáték.
dr66 2008 szept. 14. - 22:16:13
(87/257)
Még moziban láttam pár éve "frissibe",de most is simán végignéztem és ujra tetszett,na.Ez a film "A" kategoriás vigjáték volt.Kellett is mert valljuk be,amolyan "B" meg "C" -sekkel tele van a padlás meg a ker.csatornák.
9/10
golax 2008 szept. 14. - 22:15:49 9/10
(86/257)
:)

Gyerekek, nem kell mindent megmagyarázni. :) Ha akarod lelehet bontani:

terhesség, meg hasonlók: ha minden reggel megnéz egy videót és ránéz a hasára valszeg összejön.

Ágyig: tulajdonképpen a naplója miatt emlékszik az elõzményekre is, csak leírásokból. Azért ír naplót, hogy legyen emlékezete ("A film nem elég személyes ezért naplót kezdtem vezetni")

Dúdol: nem a srácról dúdol. Hanem az apja és az anyja kedvenc dalát dúdolja, ami a szerelemrõl szól a számára - és kettejük számára is többletjelentéssel fog bírni. Csak az érzés van meg benne, a konkrétumok nincsenek. (BTW a szerelemért felelõs rész az agyban nem biztos h az emlékezettel van összekötve)

Szülés: nyugtatókkal meg lehet oldani.

De ami a legfontosabb: nem kell megmagyarázni mindent, mert a fikció azért fikció hogy élvezzük :)

l

nálam 10/7 lett volna élbõl. HA visszanyeri az emlékezetét a végén 10/5-6. Így, hogy Hálivúdban meg merték csinálni, hogy ne nyerje vissza 10/10. Jó!
DDT- 2008 szept. 14. - 22:14:59
(85/257)
Kár fanyalogni, ez a film Sandler tisztelgése a Bill Murray féle "Groundhog Day" elõtt, persze könnyedébb kiadásban. Egy kicsit csöpögõs, némi alacsonyröptû Sandler-Schneider humorral átitatva, de összességében nézhetõ.
10/10
Szandó 2008 szept. 14. - 22:10:09 10/10
(84/257)
nekem tetszett ez a film.és amúgy is rossz kedvemben voltam de felvidított valamilyen szinten:)
Nem érdekel ha valaki leszól mert tetszett a film és neki nem.
Jahh amúgy meg Avatár...nekem még nem volt részem szülésben de annyit tudok hogy aki szül márha nem császármetszéssel szüli a babát,akkor fent van és itt úgy van hogyha elalszik akkor felejti el a tegnap történteket.na de ez nemis annyira lényeg.:)
nekem tetszett és aki unatkozna annak érdemes megnéznie:)
10/10
Henci8 2008 szept. 14. - 22:09:23 10/10
(83/257)
Minden idõk legjobb romantikus vígjátéka! Ez nem kérdés! Én ma kb tizedjére néztem meg, pedig nem akartam, mert megvan, de nem tudtam tõle elszakadni. Nagyon elgondolkodtató, és akinek ez nem tetszik, annak valami olyan sivár lelki világa van, amelybe belegondolni sem szeretnék. Aki pedig jó vígjátékot (hangsúlyozom csak vígjátékot akar) az nézze meg a feketék fehérent, vagy a nekem 8at. Azok is jók, de semmi elgondolkodtató nincs benne.
Ennek a filmnek az egyedisége, hogy nagyon bele lehet mélyülni amellett, hogy jókat lehet röhögni közben. Többször váltakozik az ember a meghatottság és az önfeledt szórakozás között. Nagyszerû film nem is vitás, és aki nem élvezi az sajnálatra méltó!
És még annyit, hogy sztem Adam Sandler korunk egyik legjobb filmese. A különbözõ szerepekben és filmeiben sokszor látjuk ugyanazokat a színészeket. ez nekem külön felüdülés, mert azt sejteti, hogy ez egy jó barátokból álló társaság, akik jó filmeket készítenek. Sokkal emberibb, mint a többi Hollywood-i produkció.
AvatáR Gil Maerth 2008 szept. 14. - 22:03:57
(82/257)
Tényleg nézhetõ, kellemes, apró, somolyogtató poénokkal
Többb benne a romantika mint a vigjátéki elem-

én csak egyes randikérési módokon tudtam mosolyogni,
és csak egyetlenegyszer nevettem harsányan ("Meggazdagszok rajtad haver")
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nem volt rossz a rozmárok játéka és a japán az elején.
rob Schneiderrrõl meg annyit hogy õt nemrég szedte szét a South Park cimû rajzfilm-sorozat... IZEKRE.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Azért it is van logikai huba:
mégpedig a gyerekszüléssel kapcsolatban:
---terhesség 9 hónap
-mindennap emlékeztetni kell rá -hogy terhes?

---szülés 15 óra.
Mi van, ha pont este indul meg a szülés (ahogy az esetek 99,9%-ában szokott lenni???)


1 nap alat fizikai lehetetlenség eljutni az elsõ randitól az ágyig. Márpedig itt többször is összejön.
(mert ugye az alapszitu az hogy mindnet elfelejt másnapra)

Elárulhatnák ezt a technologiát nekem is :)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ja és: hogy lehet hogyha eszébe jut LUCY-nak a srác, és dudol is róla, de a neve nem ugrik be????????????
de az arca igen. mert lefesti.
ha mindnet elfelejt akkor elvileg azt is, nem???

na nem kekeckedek tovább, mert rontom ennek a kellemes kis movie-nak az átlagát.
7,5/10
szogedi 2008 szept. 14. - 21:18:13
(81/257)
Szerintem nézhetõ, kellemes esti szórakozásra való film. Sokat nem kell várni tõle, de aranyos történet és kikapcsolódásra maximálisan megfelel.
Viola Erzsébet 2008 szept. 14. - 20:43:55
(80/257)
Ez nagyon jó film? Szerintem egy bárgyú, tömény idétlenség. Egy jó ideje alig fordul elõ, hogy egyáltalán belenézzek egy vígjátéknak titulált filmbe (most is kár volt kísérleteznem), mert általában nagyon távol állnak a vígjátéktól. A vígjáték és az idétlen baromság nem ugyanaz!
10/10
zsouzs 2008 szept. 14. - 20:15:02 10/10
(79/257)
a'sszem, egy félórányi esélyt tõlem is kap a film..
Manowar 2008 szept. 14. - 20:14:12
(78/257)
Szerintem nagyon jó film..meg is nézem mégegyszer!