Téma: Az egyetlen

1/10
pinkforever 2008 jan. 01. - 21:39:47 1/10 Előzmény zee944
(21/81)
olvastad te egyáltalán amit [mekkmester] írt? <- egyetértek vele
õ még humorosan próbálja leírni azt amit most veled közlök:
TE EGY *moderálva* KRITIZÁLÓS *moderálva* VAGY
bocs ha picit durván fogalmaztam baby,hidd el nem akartam megsérteni az egodat
üdv egy dzsekicsen fan
rockqueen 2007 dec. 31. - 13:56:09
(20/81)
Én szeretem Jet Li filmjeit.Nekem fõleg az Egyetlen a kedvencem.Érdekes,hogy amikor elõször láttam nagyon tetszett,de amikor másodszorra,akkor gagyinak találtam,de amikor pénteken vagy mikor volt a TV-ben és megnéztem újra nagyon tetszett,talán még jobban,mint amikor elõször láttam.Fõleg a vége tetszett,amikor Yulaw-t a bûntetõ helyre küldték,és a rabokat elkezte megverni.
4/10
zee944 2007 dec. 30. - 21:28:39 4/10 Előzmény mekkmester
(19/81)
Vicces, hogy ezt te pont te mondod, amikor azt írtad, hogy Jet Li-nek egyetlen jó filmje van, kvázi ténymegállapításként. Na, szerintem ez a lekezelõ, én ehhez képest sztem elég udvarias voltam.
mekkmester 2007 dec. 30. - 19:32:48
(18/81)
Valóban nem láthattam mindet Sherlock, de azért láttam a kínaiból is ahhoz, hogy képet tudjak alkotni, azok nem igazán voltak versenyképesek. Ízlések és pofonok, de azért látom igazi jellegzetes magyar "szakértõ" vagy: leszólsz mindenkit akit érsz, bár a porthun (is) ez a trendi tudom. További sok sikert "pályafutásodhoz", és BÚÉK beléd is! 8)
4/10
zee944 2007 dec. 29. - 09:18:30 4/10
(17/81)
Remélem te meg tényleg láttad Jet Li összes filmjét, beleértve a kínaiakat, és ezt azok ismeretében állapítottad meg.
4/10
zee944 2007 dec. 29. - 09:17:06 4/10 Előzmény pinkforever
(16/81)
Neked is sok fogalmad lehet Jackie Chanrõl meg Jet Lirõl... gratulálok a szakértõ megállapításhoz.
mekkmester 2007 dec. 28. - 21:36:37
(15/81)
mekkmester 2007 dec. 28. - 21:31:59
(14/81)
Jet Li-tõl a Hero volt eddig az egyetlen nézhetõ film, bár az mûvész, pontosabban mûvészkedõ jellegû. Egyszer nagy duzzogva el tudtam viselni, ahogy hálóingben lecsapnak többezer nyílvesszõt, a story is korrekt. Na ez a film azzal szöges ellentétben áll... :)
Óz 2007 dec. 28. - 19:56:37
(13/81)
Tiszta szívbõl ajánlom minden *moderálva*nek, aki a '80-as évek hol kong hol nem kong gagyiáradatát is végig tudná nézni ha van elég pattogatott kukoricája és söre. Ez a fickó nem lenne rossz (láttam másban), de a film sz*r. Nagyjából a mátrixos, helybõl ötven métert ugrós, közben mindenkit s*ggberúgós pontagyú übermencsét láthatjuk itt is, csak ma már nem madzagon, hanem egérrel húzgálják a szerencsétlen "színészeket" amerre kell.
loki2000 2007 dec. 28. - 18:23:05
(12/81)
A "legjobb színész" ez tényleg durva,amugy szerintem egy jó filmje van amire azt mondanám ,hogy ténylegjó és nem csak egyszer nézhetõ:A sárkány csókja
Persze ebben színészek is vannak nem csak püfölõ gépek
Dantes 2007 dec. 28. - 15:08:41
(11/81)
Egyszer meglehet nézni de elég gagyi film.
Mondjuk úgy két sör utánn muliplex moziban határozztan szórakoztató.
Egyébként, egy nulla.

Amúgy nagy poén: valaki lentebb írta: Jet Li a világ legjobb színésze.
Nem tudom, viccelt,vagy ez komoly?
Mert eleve: Jet Li mint színész?
De most komolyan...bátr igaz ami igaz, legalább látványosak a filmjei. Mert pl: Segal új filmjeirõl még ennyi se mondható el.
1/10
pinkforever 2007 dec. 28. - 15:02:44 1/10 Előzmény zee944
(10/81)
igazad van. egyszer megnéztem egy 'dzseki-cseen' filmet. nagy 0 . s most jön a többi 0 li szerepében . hmmmm
egyébként is uncsik az ilyen filmek
4/10
zee944 2007 nov. 30. - 13:57:44 4/10
(9/81)
Ez Jet egyik legócskább filmjei. Harcmûvészet nincs benne, csak drótok és trükkök. Hamisítatlan, öntelt amerikai akcióhulladék. Sajnálom, hogy van aki ilyenekbõl ismeri meg Jet Li-t, és még örül is neki.
zszoltan 2007 nov. 30. - 00:19:37
(8/81)
Jogos felvetés. Hmm... Hát mindenesetre furcsa. (Én elsõre azt hittem, hogy ezt amolyan lélekvándorlás kompenzálja. De igazad van, tényleg nem ugyanaz a kettõ. És még ha igaz is lenne, az Egyetlen csak annyi idõre kap hatalmat, amíg újraszületnek az alteregói.) Elbénázták? :)
Danner 2007 nov. 29. - 23:25:52
(7/81)
Nem rossz film, de nem sorolom a kedvenceim közé.
A befejezése tényleg jó :)
Viszont valamit nem értek...
Ugyebár ha egy meghal, az energia szétoszlik a többi között.
A párhuzamos valóságokban másképp történnek a dolgok, így valószínûleg nem egyszerre dobják fel az emberek a talpukat mindegyik dimenzióban, mert annak igen kicsi a valószínûsége.
Ezekbõl viszont az következik, hogy az "erõsödés", mit fõhõsünk és alteregói tapasztalnak, nem egyedi eset, hanem minden emberre érvényes, hiszen ahogy halad az idõ, és az emberek alteregóik lassanként meghalnak valamilyen módon, a megmaradtak egyre erõsebbek lesznek!
Attól is rettegtek, hogy mi lesz, mikor már csak egy marad, pedig a fentiekbõl látható, hogy ez is igen gyakran elõfordulhat, csak akkor nem, mikor az utolsó 2 (vagy több) alteregó egyszerre hal meg.
zszoltan 2007 szept. 06. - 20:41:25
(6/81)
Nem te vagy az Egyetlen. :) A Skaff által említett (kissé spoileres) vége tényleg hatásos és mondanivalóban is remek befejezés, de bennem ez az egyetlen kép maradt meg a filmbõl. Egyébként egy sablonos tucatakciófilm, számomra. (Amit persze úgy még nehezebb elfogadni, ha valaki már az alapkoncepciót sem tudja elfogadni.) Nem egy nagy dobás sem technikailag, sem történetben. De talán nem is a magamfajtának készült.
Akik szereti az ilyen kungfufilmeket, azok szerintem ezen is jól fognak szórakozni. Aki viszont nem akarják végignézni a másfél órát pusztán a slusszpoén kedvéért, azoknak ajánlom Skaff elsõ hsz-át. A mondanivalót - a te hsz-odat elõször elolvasva - egész jó utalással foglalta össze. Bár látni kétségkívül hatásosabb, mint olvasni. ;)
sipka 2007 szept. 06. - 19:23:26
(5/81)
Én vagyok "az egyetlen" akinek nem jött be ez film?! Na sebaj, hisz ez egy fórum, amelyben a negatív hozzászólás is értékes lehet.... Nekem tetszeni szoktak az akció-sci-fik, de azért vannak kivételek, mint például ez az alkotás is. A film effektusai nagyon gyengékre sikerültek, illetve Jet Li színészi arcvonása is csak egyfajta mimikát tud elõvarázsolni: ez pedig a kifejezéstelen, mogorva, szemrehányó tekintett. S mindkét szerepében úgyan ezt a sémát hozza :( De ez nem feltétlenül baj, mivel rengeteg olyan színész van, akinek az arcvonásai csak egyfajta érzelmet tudnak kifejezni: például Steven Segal, Jean Claude Van Damme stb. S attól függetlenül, hogy egy színésznek nincs nagy érzelmi repertoárja, még lehetnek jó filmjei. Például Jet Li fõszereplésével készült a "Hõs" címû film nagyon jó volt!!! De még rengeteget fel lehetne sorolni... De "Az egyetlen" címû film, nagyon gyengére sikeredett szerintem!!! Már a sztori is elég fura: van egy ember aki utazgat a dimenziók között, abból az aprópóból, hogy kínyirja saját alteregóját!! Mivel ha mindegyiket megöli, akkor hihetetlen hatalomhoz fog jut, amivel átveheti az uralmat a világ fölött. De az utolsó alteregó likvidálásánál akadályba ütközik.... Mivel már az is hatalmas erõvel rendelkezik, hiszen a meggyilkolt alteregók ereje szétoszlott a még életben lévõ "Jet Li"-ekben :) Hát végülis ennyi... Nem egy nagy sztori, de azért egyszer meg lehet nézni.. De van egy hírem is: Jason Statham és Jet Li újra egy filmben fognak játszani!!! Ennek az alkotásnak látható a plakátja. Kíváncsian várom...
Fischer_Robi 2007 jan. 04. - 20:08:45 Előzmény Skaff
(4/81)
Öcsém Jet Li a világ legjobb színésze és a kung fu élõlegendája neki mindig jó filmjeji vanak majd egyszer nézd meg a nyakörv címû filmjét na attól tátva marad a szád
archan 2006 okt. 29. - 07:34:40 Előzmény tompikka
(3/81)
Teljesen igazad van,persze gondolom gyõzike vágatlanul fut....
tompikka 2006 okt. 23. - 10:04:05
(2/81)
Süljön ki az RTL-klub szeme, hogy az Október 22 én leadott filmbõl kivágtak 3 jelenetet!!!!!!!!!!!

1. Amikor a gonosz csávó a 2 motorral "játszik", és azt vágták ki amikor összecsapja a randõr csaávót a 2 motorral.

2. Amikor a végén a két LAW harcol egymással a gyárban, és a jó leesik és a másik ráugrik, akkor kivágták hogy a jó csávó felugrik és meg lesz rúgva elég keményen.

3. Amikor a jó LAW feláll a nagy rúgás után, és már õ is nagyon gizdán nyomja, akkor azt vágták ki, amikor hozzácsapja a valamilyen géphez és jönnek ki a szikrák.

Egyszóval szánalmas amit az RTL csinált, süljön ki a szeme annak aki ilyet tesz egy filmmel......