wzoli 2007 dec. 05. - 13:45:32 Előzmény *Bátorszív*
(16/76)
Azért ne feledjük el, hogy a sztárok jelenléte mennyire fontos momentum lett a moziban már egészen Bronco Billy figurájától kezdve (Nagy vonatrablás, "The Great Train Robbery", 1903). Szerintem hiba lenne alábecsülni a sztárok szerepét...
*Bátorszív* 2007 szept. 06. - 04:45:51 Előzmény Zsófi
(15/76)
Kedves Zsófi! Természetesen Én nem arra gondoltam, hogy Ti Nõk, és Mi Férfiak;... :)
De elismerem, hogy kissé félreérthetõen fogalmaztam.;
Mi férfiak is sajnos gyakran elfogultan nézzük egy általunk kedvelt filmrendezõ alkotását, vagy egy favorizált színész, vagy színésznõ alakítását.;
( és természetesen ez nem függ a nemi identitástól...)
Bár, azért Én igyekszem a lehetõ legelfogulatlanabbul megítélni egy filmet, még akkor is ha a kedvenc rendezõmet, vagy kedvenc színészemet vagyok kénytelen szapulni...;

...hali... :)
*Bátorszív* 2007 szept. 06. - 04:13:57
(14/76)
Köszönöm az "egyetértésedet" tisztelt Dávid! :) ( Ezért most a 'Titanic' is kap tõlem egy jó pontot... ;) :)) -~)
...üdv...
Zsófi 2007 júl. 20. - 12:12:01
(13/76)
Belátom, igazatok van! És majd én is kinövök ebbõl a korszakból (elõbb-utóbb)...
De, kedves Bátorszív, megkérdezhetem, hogy hogy érted azt, hogy ,,ti"? Hogy mi, lányok? Nem gondolom, hogy a fiúknak nem lennének hibái, és szerintem az se helyes hogy ,,mi lányok", mert biztos van olyan aki ésszerûen nézi a filmeket és benne a színészeket...!!
*Bátorszív* 2007 júl. 17. - 16:25:31
(12/76)
Itt is az a gond, hogy ti gyakran egy színészért vagytok oda, és nem számít, hogy milyen minõségû a film, milyen az alakítás; csak az ab ovo elfogultságotok után ítéltek meg egy filmet, és benne az adott színész idolt.;
Zsófi 2007 júl. 17. - 15:20:44
(11/76)
Én a "kit szeretek jobban?" -ra gondoltam mikor azt mondtam, hogy Ralph Fiennes a nyerõ... Merthogy Rachel Weiszt is szeretem, de Ralph-ot jobban! És tudod, hogyha valakinek van kedvence, akkor arról a személyrõl ígyis-úgyis elfogut véleményt alkot, ha igaza van, ha nem...
Zsófi 2007 júl. 13. - 15:54:34
(10/76)
Szerintem is jó a Rachel, de nekem Ralph Fiennes a nyerõ!!!!

A másik meg: Lehet, hogy nem látta még a filmet, de láthatta az elõzetest, valamint részleteket, összevágásokat (youtube)... Ez alapján meg lehet állapítani, hogy valami jó film-e vagy sem. Én sem láttam még, de az elõbb leírtakból és az itt elhangzott véleményekbõl ítélve, szerintem is jó!!

Na meg (nem tagadom, elsõsorban Ralph Fiennes miatt) kíváncsi is vagyok a filmre....
mollo888 2006 aug. 17. - 22:02:12 Előzmény Timke
(9/76)
igen, egészen jó film, bár nem válik/vált az év filmjévé, de azért tényleg érdemes megnézni. egyébként én is kíváncsi lennék, hogy vajon kedves gabytome honnan tudja, hogy milyen jó a film, ha még nem látta...
Timke 2006 jún. 19. - 19:16:59 Előzmény gabytome
(8/76)
Hm... ha ennyire tudod, hogy eszméletlen jó film, akkor hogy lehet, hogy még nem láttad?
Tetszik a történet, a megvalósítás. Végig az volt a vágyam, hogy szegény feleség ne haljon meg, holott már az elején kiderült, hogy sajnos nem éli túl. Azon kívül, hogy izgalmas, szerintem szép is.
amatõõr 2006 jún. 19. - 16:48:22
(7/76)
Szerintem is jó film, érdemes megnézni.
Nekem nagyon tetszett.
gabytome 2006 márc. 08. - 14:25:55
(6/76)
fuuuuuuuh!!!
naggggggyon jooo film!!! Eszméletlen izgalmas, és még a vicccc is jooo benne!
Tényleg jo a történet, nagyon jo a mondani valoja is!!!! Szal aki nem látta még, nagyon ajánlom!! (egyébként még én sem láttam)
blowup 2006 jan. 27. - 16:49:47
(5/76)
Na ja, political correct kategória a filmipar részérõl letudva (lásd gyártó + díjak), mi tudjuk, õk tudják...stb. hogy így van, na és akkor most változik valami?Nem és nem is fog, csak idealisták mennek megöletni magukat Afrikába - vagy akárhova.Persze, ne dugjuk a fejünket a homokba, kell tudnunk róla, de ne értékeljük túl ezt az alkotást!
Finey McFine 2006 jan. 23. - 22:07:38 Előzmény x-tro
(4/76)
...az utóbbi idõk egyik legjobb filmje, színvonalas, eszméletlen alakítások, 10/10
sztem
x-tro 2006 jan. 19. - 14:36:06
(3/76)
eh telefon volt közben, tehát sok gyógyszert szedsz, vagy gyógyszerfüggõ vagy....így értelmes..:)
x-tro 2006 jan. 19. - 14:35:14
(2/76)
közepes... ha sok gyógyszerfüggõ vagy, mihez tartás végett kötelezõ, van benne egy kis gyógyszeripari összeesküvéselméletesdi.

amúgy elmegy.nem rossz, de nem is fogja fenekestül felforgatni az életed.
Sundance 2006 jan. 19. - 12:36:37
(1/76)
Látta már vki? Milyen?
Ajánljátok?