nautilus64 2007 aug. 24. - 15:22:07
(44/124)
egyszerûen: jó sorozat és kész! :D
akinek nem tetszik, annak már nem sokat kell várnia!
Vinogradov 2007 aug. 23. - 23:17:05
(43/124)
Nem csak a kánon megbontása tehet korszakalkotóvá egy "mûvészeti" alkotást...

És ami korszakalkotó, az korszakzáró is lehet: mert mint sok minden más is, ez is relatív.
S bizony elõfordulnak az ilyen paradoxonok...
Vinogradov 2007 aug. 23. - 23:14:08
(42/124)
Elõször: ha ez olyan mint a Hõsök, akkor bármely scifi vagy misztikus témájú cucc olyan...

Másrészt: jól ráhibáztál, mert ez tudtommal pont az a sorozat, amelybõl lényegében csak egy minicuccot akartak összehozni, s semmi több...

Vagy is három hét múlva valószínûleg minden kiderül, ami meg nem, az titokban is marad...

De errõl majd inkább akkor konstruktívvitatkozzunk...
efes 2007 aug. 23. - 12:14:21
(41/124)
az elveszett szoba semmiképpen nem lehet korszakalkotó sorozat, hiszen a témájától eltekintve mind dramaturgiai szerkezetében, mind narrációjában abszolúte hagyományos. ennek megfeleõen én korszakzárónak mondanám.... ettõl persze még igen jó kis löket.
efes 2007 aug. 23. - 12:11:52
(40/124)
nehéz megmondani mi volt elõbb a tyúk vagy a tojás, tehát hõsök vagy ez, de még a vak is látja, egy tõröl fakad mindkettõ sorozat, avagy hollywoodban is mûködik az ipari kémkedés intézménye.

a hõsöknek jobb a marketingje és bátrabbak a producerei, ezért õk nem lacafacáztak bevezetõ, a fogadtatást letesztelõ minisorozat-formátummal. ebbõl kitûnik az is, hogy a 'szoba' producerei nem ilyenek... én azonban a körítés (képregény, az erõteljesebb karakterek és a marketing) miatt a hõsöket jobbnak tartom.

butaság a lezárt befejezést számonkérni olyan sorozatokról, amelyrõl tudni lehet, hogy nincs vége (csupán egy évadnak, az évadoknak finálét szokás kreálni, ami nem befejezés, inkább ellebegtetése a szálaknak a további évadok felé) és már tárgyalnak a további évadokról. ez persze, elsõsorban az új ítpusú amerikai sorozatokra (heroes, lost, desperate housewives) a jellemzõ.
Vinogradov 2007 aug. 22. - 23:06:00
(39/124)
Hát, hölgyek és urak, ilyen egy igazi sorozat!
Nem semmi...

Kezdek reménykedni, hogy tényleg korszakalkotó szériát láthatunk itt szerda esténként, de le is kopogom, hiszen csak három hét múlva derül ki, hogy igazam volt-e. Most mindenesetre elképesztõen erõteljes élmény.

Igaz, az elsõ rész nekem nem tetszett annyira, mivel a jó történet és a sziporkázó ötletek ellenére nem éreztem azokat a jól felépített karaktereket, emelyek miatt én néha kevésbé értékes sorozatokat is jobban megszerettem, mint amilyenek az elsõ benyomásaim errõl voltak.
De aztán jött a második rész, és ez a még fantasztikusabb harmadik: s végülis most már nekem is nagyon-nagyon tetszik.

Nem baj ugyan, hogy minisorozat lett, de én azért élveztem volna, ha össze tudnak belõle hozni egy hasonlóan ötletes, csak épp húsz-huszonkét részes, egyévados sorozatot, mert nekem különösen tetszik az alapötlet.

Nagyon tetszik, mégpedig azért, mert már gyermekkorom óta sok ilyen furcsaságról fantáziáltam és most meglepett, hogy ilyen szinte gyermekes fantáziálásból ilyen nívós, komoly, hiteles karakterekkel és átélhetõ történetekkel zsúfolt sorozatot sikerül összehozni.

Most mégis látom, és csodálom a végeredményt: hiába, ami zseniális, az zseniális.
yoyoboy 2007 aug. 22. - 22:59:25
(38/124)
zelio, légyszíves küldd el nekem a *moderálva*-ra azt a linket, ahonnan le lehet tölteni a részeit!
Elõre is köszönöm!
zseleescukor 2007 aug. 22. - 22:20:11
(37/124)
és ez a *moderálva* hol található?
zelio 2007 aug. 22. - 20:32:53
(36/124)
A *moderálva* -ról letölthetõ az összes része az adást követõ napon, DVD minõségben (logo és karika nélkül) Angol és Magyar (TV -s) szinkronnal. Ez az utóbbi pár év legjobb sorozata eddig, remélem nem romlik a szinvonal.
eronyero 2007 aug. 22. - 19:22:13
(35/124)
Sziasztok!
Elsõ részt felvettük dvd-re, a harmadik szintén beprogramozva. A másodikról viszont lemaradtunk. Ha valakinek meglenne, akkor kérem írjon az e-mail címünkre. Vagy ha a másik kettõ kellene, az is megoldható, bár asztali dvd-rõl még nem próbáltam szgépre átmenteni filmet... köszönettel *moderálva*
IMOLA88 2007 aug. 17. - 16:37:24
(34/124)
Imadom ezt a filmet szerintem tok jo sajna nem fogom tudni megnezni jovoheten a folytatast majd meselje el valaki mi volt benne vagy ha valaki felveszi akkor szoljon itt elerhettek vszepsegi@yahoo.com vagy imola-krisztina@hotmail.hu
nautilus64 2007 aug. 16. - 15:51:46
(33/124)
jó kis rész volt! milyen brutál, hogy ráfogta Ruber a gyilkosságot Joe-ra! nem szép dolog! tiszta pszichopata lett a doki a tárgyak miatt.
waverider 2007 aug. 16. - 00:57:37 Előzmény DRusza
(32/124)
Igen eddig nagyon tetszett Az elveszett szoba, remélem ez így megy tovább.
Anno az Eureka-t nagyon bírtam ugyanezen csatornán de az utsó részek már fájdalmasan silányak voltak, pedig ahogy elindult...

Ha valaki felveszi mind a 6 részt szinkronosan, utánna kérem ossza meg velem. *moderálva*
Nagyon köszönöm elõre is!
Wyatt4ever 2007 aug. 15. - 10:52:37 Előzmény Meroving
(31/124)
Nem azt mondtam, hogy rosszak a magyar filmek, csak kevés a színész és a pénz, így sok filmben szinte ugyanazok a színészek játszanak, ezért már nagyon unalmas. Sztem kevés jó színész van Mo-n, akik meg játszanak, azoknak inkább már csak rendezni kéne, ha érted amire gondolok.
adribaby7 2007 aug. 13. - 13:58:43
(30/124)
Este elkezdtem nézni a 2.résztõl a sorozatot,és nem bírtam ki,hogy ne nézzem végig,éjjel 2kor fejeztem be.
VÉGRE EGY SOROZAT,AMINEK VÉGE IS VAN!!!(Na jó,azért néhány kérdés megválaszolatlan)De én is kifejezetten örülök,hogy így legalább nem laposododik el ez a sorozat(,mint pl a 4400,Lost2.évad,Hõsök 10-17.részek),hanem végig izgulod az egészet,és mindig ér valami meglepetés.Ez egy jó kis sorozat!!!Nézze végig mindenki!
kaliko 2007 aug. 13. - 09:09:14
(29/124)
Nekem is Kevin Pollack-on akadt meg elõször a szemem...
DRusza 2007 aug. 12. - 04:21:51 Előzmény kaliko
(28/124)
Nézd meg végig, mind a 6 rész nagyon jó (valójában a minisorozat 3 másfél órás részbõl áll, de ezt szétdarabolták 6 részre). Most néztem végig eredeti nyelven és régen kötött le sci-fi sororzat ennyire. Minõségi munka (nekem Kevin Pollak neve miatt tûnt fel a sorozat). Elvileg hosszabb sorozatnak készült volna és ezek lettek a teszt részek, de ez mégis így kerek és tökéletes, csak ellaposodott volna egy hosszabb sorozat, mint a 4400 részei, itt a motelszoba tárgyai bírnak különleges képességgel, ott meg a visszatérõk. Ott látszik jól, hogy egy idõ után elfogy a szufla és ellaposodik, pedig az is egy nagyon jó alapötletbõl született.
Meroving 2007 aug. 11. - 23:43:50
(27/124)
mi az hogy rosszak a magyar filmek? (ezek neked nem mondanak semmit: csinibaba,6:3,hippolyt,lora,kontroll,tanú)?
Meroving 2007 aug. 11. - 23:42:34
(26/124)
A srác neve: Jorge Pallo,és nem néger,hanem dél-amerikai.
kymara 2007 aug. 11. - 19:16:11
(25/124)
Az elsõ részben szerepelt néger srácnak /aki a kulcsot átadja a zsarunak/ Iggi a filmbeli neve/ szeretném tudni a valódi nevét.