offtopic
arisztella 2014 márc. 29. - 20:58:23
(169/249)
Nem azért, de biztos, hogy minden rendben van? Hajnali 3 órára tenni a mûsort ....
tramonto 2014 márc. 09. - 00:20:34 Előzmény olahmiki1959
(168/249)
Én kedveltem ezt a mûsort, de úgy mondják, hogy még gombócból is sok! Valóban rettenetes, nem csak ennek, valamennyi csatornának a mûsor összeállítása! Vacsora csaták, ezek meghülyültek vagy mi, folyamatos ismétlésések (kivéve a best off), és nem beszélve arról. hogy a filmeket kézbõl kézbe adva, van p... nekünk "eladni". Most is olyan film következik, amelyik nem tudom hány csatornán ment keresztül.
olahmiki1959 2014 febr. 15. - 06:36:46
(167/249)
Ezt most mi a francért kell megismételni, szombaton este?
Egyszer már lefutott, láttuk, megvolt, másodszorra teljesen felesleges.
Ennyire nincs mûsor?...
Daventos 2013 júl. 03. - 11:13:29
(166/249)
Ez az! Nem elég a sok sz*r ami már így is van Magyarországon! Legközelebb legyen egy mûsör amiben állatokat énekeltetnek!
vondermonarchi 2013 jún. 27. - 23:52:57 Előzmény HáziSárki
(165/249)
Idõnként kell a tûz, tisztít :))
HáziSárki 2013 jún. 27. - 11:34:23 Előzmény bopetra
(164/249)
Szívesen! :) Én is kiszúrtam a srácot, nagyon szimpi volt, ahogy mindig mosolygott, élvezte az egészet, drukkolt a gyerekeknek. :)
offtopic
HáziSárki 2013 jún. 27. - 11:33:42 Előzmény vondermonarchi
(163/249)
Köszi! :)) Idõnként azt hiszem, túl önkritikus voltam a megválasztásakor, de aztán egyszer csak elkezdek tüzet okádni... :))
bopetra 2013 jún. 25. - 12:10:44 Előzmény HáziSárki
(162/249)
Köszönöm, már közben kinyomoztam:D
vondermonarchi 2013 jún. 24. - 15:00:21
(161/249)
:)))

Jó a nicked ! :)
HáziSárki 2013 jún. 24. - 10:42:08 Előzmény igaz
(160/249)
Igen, önmagában a "karmolós" hang kevés lett volna. Nemhiába lett ilyen nagy rajongótábora ennek a nagyon tehetséges kislánynak. Bízom benne, hogy láthatjuk még. Sokszor, sokáig.

A hasonlatod nagyon tetszett. Ha vkivel engem a világból ki lehet zavarni, az éppen A. L. :))) (Persze vannak még páran.)
offtopic
HáziSárki 2013 jún. 24. - 10:38:03 Előzmény bopetra
(159/249)
Temesi Bertalan
HáziSárki 2013 jún. 24. - 10:34:23
(158/249)
Elõször azt hittem, komolyan írod (mentségemül szolgáljon, hogy hétfõ van)... :)))
vondermonarchi 2013 jún. 24. - 01:47:28
(157/249)
Kár hogy nem a Rubay Lacika nyert. Ez a gyerek még sokra fogja vinni, annyira sugárzik a szemébõl az értelem és olyan szépen beszélt. Ha esetleg nem sikerül az énekesi pályája akkor remélem felvételizni fog valamelyik jó nevû egyetemre .
filmbuzi89 2013 jún. 23. - 22:46:19
(156/249)
Megérdemelte, Farkas Zsolti a gyõzelmet, ahogyan a jégszívbõl elénekelte, az nagyon odacsapott. ott meggyõzött hogy belõle lesz valaki, aki hasonlóan tehetséges csak kicsit modorosnak tûnt az a Bari Lacika, viszont mind ketten eszméletlenül tehetségesek. Rubay Lacika, egyedül a Maradj velem száma tetszett, a többi valahogy... úgy éreztem csak Caramel hasonmása, és nagyon húzta, túl sokat hajlított, és sok helyen hamiskás volt. úgy éreztem csak produkálja magát, és próbálja magát eladni, sikertelenül.
offtopic
sofi 72 2013 jún. 18. - 22:09:57 Előzmény deadscott
(155/249)
Szívembõl szóltál!
vondermonarchi 2013 jún. 18. - 02:31:22
(154/249)
Aki ebben a mûsorba bejelentette a gyerekét tudhatta, hogy már egy nagy pofonnal fogja a gyerek kezdeni az énekes karrierjét. Hiszen csak EGY nyerhet, a többi 30-50-2000 gyereket ( nem tudom mennyien jelentkeztek) úgyis csalódás éri. Magyarázd el egy gyereknek, hogy már az is jó ha meghallgatnak, ha bekerülsz a tévébe, ha 10. leszel ha második leszel.

Ráadásul a mai világban sosem az érték a minõség számít hanem hogy legyünk polkorrektek illetve feleljen meg a nyertes a rá váró újságcikk-özönnek.

Ha ezt nem tudja felfogni egy szülõ, akkor így jártak . Ne az életet utálja a gyerek hanem aki benevezte õt .
olahmiki1959 2013 jún. 18. - 00:37:35
(153/249)
Ritkán szoktam ilyet leírni, de abszolút egyet értek veled.
Annyira jól kielemezted az egész mûsort, hogy szinte hozzá sem kell tenni semmit.

Abban az egyben talán mégis vitatkoznék veled, illetve inkább csak kiegészítenélek, hogy bizony, pontosan a gyerekek ösztönös igazságérzete miatt, Bari Lacikának kellett volna nyernie.
Mert mindenki tudta, érezte, sõt, hallotta, hogy õ a legjobb énekes közöttük.
A hajlítgatásait, mint lassan lenyesegetendõ sallangokat mindenki ismerte, de azonkívül más kifogást nem lehetett felhozni ellene. (Elképesztõ hangterjedelme és stílusérzéke van a gyereknek.)
És a verseny hetei alatt a zsûri is állandóan, folyamatosan ezt hangoztatta, és éreztette is mindenkivel, a szülõkkel, a nézõkkel és a többi gyerekekkel egyaránt.
Akik viszont most úgy indulnak neki a nagybetûs életnek, hogy rögtön az elején kaptak egy hatalmas pofont, szépen leszámolhattak mindenféle illúziókkal, és rájöhettek, hogy milyen kemény, rideg, és igazságtalan is a világ.
bopetra 2013 jún. 17. - 21:48:13
(152/249)
Sziasztok!
Hogy hívják a háttérzenekarban a mindig mosolygó gitáros fiút???
Lemaradtam amikor Fridi bemutatta...
Kösziii
Castia 2013 jún. 17. - 21:32:50
(151/249)
Annyira elkeserítõ ez az egész. Volt egy mûsor, ahol végre nem a nézõk sms szavazataira mentek rá, ugye a nagy büdös kertévék, amiknek csak a pénz kell. Amikor sms szavazás van mindig megy a vernyákolás, hogy csalnak, miért nem szakmai zsûri dönt; most hogy zsûri döntött, megy a vernyákolás, hogy miért nem a nézõk dönthettek, ez így csalás. Soha semmi nem jó, de ezt már megszokhattuk kis hazánkban. Viszont az, hogy sokan egy GYEREKTÕL is sajnálják a gyõzelmet, ami õket egy icipicit sem károsította meg, esetleg akár még együtt is örülhetnének vele... de nem, most is a rosszindulat, az irigység, az ujjal mutogatás megy. Szégyen, komolyan mondom.

Ez volt a megjegyzés a margón, aki magára veszi, nyugodtan sértõdjön meg, megváltozni és magába szállni úgyse fog.
A mûsor számomra kellemes meglepetés volt, bár talán csak az utolsó 2-3 hetet láttam nagyjából teljesen, elõtte inkább csak részleteket. De így is észrevehetõ volt, hogy a gyerekek fejlõdtek hangban és elõadásban is, ráadásul még élvezték is a szereplést. A tanárok is levetkõzték idõvel a modorosságukat, ki többé ki kevésbé, és láthatóan szeretettel és elkötelezettséggel foglalkoztak a tanítványaikkal. Voltak persze a mûsornak gyenge és kínos pontjai, az egyik például Friderikusz, akinek valamiért meggyõzõdése, hogy ért a gyerekekhez, de ez egy sajnálatosan nagy tévedés részérõl. Az ellensúlyt maguk a gyerekek jelentették, az örökvidám Petronella, aki magát cseppet sem zavartatva kezdte majszolni a színpadon a muffinját, a szégyenlõs, copfjai mögé bújó Flóra, a kezdõdõ nõiességével nehezen megbarátkozó Magdi (akinek szvsz helye lett volna a 6-ban, és valószínûleg csak azért maradt ki, hogy Hajósnak ne 3 tanítványa kerüljön be); zeneileg kellemes perceket okozott Arany Timi, aki Nikával nagyon nagyot énekelt, szinte egyenlõ partnere tudott lenni; Kurcz Szandi a maga egyedi hangszínével és bizony Farkas Zsolti is többször teljesen átváltozott a színpadon, esetlen kamaszból majdhogynem érett elõadó vált. Bari Laci bár kétségkívül tehetséges, és az utolsó mûsorokban Hajós jelentõs fejlõdést ért el vele a felesleges manírok, hajlítgatások visszaszorításában, de libabõrt egyszer sem okozott. A legjobb szándékkal kívánok neki egy rendes, lázadó kamaszkort, az teszi majd neki a legjobbat, ha le tud válni a családjáról. (Félreértések elkerülése érdekében: nem úgy értve, hogy drogos csöves lesz, de ha nem szabadítja ki magát ebbõl a fojtogató szeretetbõl idejében, 40 évesen is Lacika lesz, és tényleg az anyukája választ majd neki feleséget, ha egyáltalán eljut odáig.) A másik Laci bár remek ritmusérzékkel rendelkezik, de elõbb egy fül-orr-gégészhez kellett volna vinni.

Összességében a gyerekek aranyosak voltak, nem mindegyik kimagaslóan jó és tehetséges, de lelkesek, szeretnek énekelni. Na és mi van akkor, ha nem fogunk hallani róluk a következõ években? Nem is kell. Némelyikük talán ezt a pályát választja, és felbukkan valahol 5-10 év múlva, másoknak megmarad hobbiszinten az éneklés, egy néptánccsoportban, kórusban vagy csak otthon. Rendben van ez így.
7/10
Bob19 2013 jún. 17. - 20:08:46 7/10
(150/249)
BUNDA!
Sikerült a 2. legtehetségtelenebb gyereket gyõztesnek kikiáltani.
Már akkor sejtettem, hogy õ fogja megnyerni, mikor megtudtam, hogy Bangó Margit õt támogatja. És ugye egy Kossuth-díjas mûvésznõ már csak tudja, hogy ki a legjobb, ezért szavazzunk rá mi is! Gondolta a többi, nézõtéren ülõ zsûri tag.
Na meg ugye gazdag zenész családból is származik a gyerek...