sorlix 2007 máj. 02. - 00:27:17
(4/44)
Ahoz képest, hogy minden német film szar, ez most nem volt olyan rossz viszont a végére elégé hülyeség lett, elkapták a kalózokat és megakarták ölni a kapitány (fõszereplõ) meg beválalta hogy megmentse a legénységét hogy levágják a fejét és ameddig eljut azokat az embereket ne öljék meg XD szóval nagyon gáz volt, ott levágot fejel ment :D
Sanna 2007 máj. 01. - 22:52:31
(3/44)
Én már csak a címe miatt is megnéztem, mert szeretem a kalóztörténeteket. Ha az eredetit írják ki, nem valószínû, hogy egyáltalán tudomást szerzek róla.
Szerintem egészen jó kis film volt, mégha csak leül az ember és nézi akkor is. Nekem tetszett.
balbertimi 2007 máj. 01. - 18:37:26
(2/44)
Én, mint filmszeretõ ember, nem feltétlenül a címe alapján ítélem meg elsõre a nem is látott filmet. Akár jó is lehet. Néha egész jó kis B-kategóriás alkotásokat lehet kifogni, ahol nem feltétlenül a cím vagy a sztori a fontos, hanem a díszletek, és a látvány. Lehet, hogy megnézem, sõt, akár még tetszhet is...(vagy nem)
keera 2007 máj. 01. - 16:56:02
(1/44)
Megint sikerült egy végtelenül "frappáns" magyar címet alkotni ehhez a filmhez is. Bizonyára nemsokára jön majd a Vörös-tenger kalózai, a Földközi-tenger kalózai, a Fekete-tenger kalózai és a többi hatalmas remekmû... :)) Nem tudom, milyen lehet ez a film, de van egy sanda gyanúm, hogy meg se közelíti azt a bizonyos Karib-tengerit. Mindenesetre elég szomorú, hogy fõmûsoridõben, ünnep alkalmából egy ilyen filmet vetítenek...