Aggiep007 2012 szept. 23. - 23:31:11
(6/26)
Valahogy nem értem. Sok filmet végignéztem már "rövid és eseménytelen életem" során, de valahogy vagy ennek a filmnek nincs sok értelme, vagy én hülyültem meg két óra alatt.
Mondja már el valaki - akár priviben is -, hogy mi volt ennek a filmnek az értelme?
Mert ez a uncsi család, elrabolják, futok utánuk, futok mások elõl, megvernek, le akarnak vadászni, átlag ember vagyok, mégsem tudnak, titkos szervezet itt, még titkosabb ott, még még titkosabb amott... aztán húúú mi lesz a vége...
Valahogy ez nekem vagy... nem tudom elhinni, hogy hirtelen ennyire beszõkültem volna agyilag, hogy ne értsek egy filmet, de NEM ÉRTETTEM, mi a lényege!!!
Vagy amit láttam, az ennyi volt és kész?
A két hatalmas "öreg" csak úgy beugrott + egy filmben ugribugrizni egyet és kész????!
5/10
Gaben26 2012 szept. 05. - 21:35:24 5/10
(5/26)
hát elég gyengére sikeredett alkotás klisék halmaza logikai hibák és fizikai képtelenségek tucatja.....
szinészek közül max willis értékelhetõ bár az pár perc amit kapott nem kiemelkedõ..........szóval unalmas film :)
1/10
kalad 2012 ápr. 17. - 21:36:55 1/10
(4/26)
Hogy Bruce Willis idõnként eladja magát némi cash-ért, hogy irgalmatlanul nézhetetlen filmekben tûnjön az addig rendben is van, így is szeretjük õt.
De az, hogy Sigourney Weaver is teljes kontroll nélkül írjon alá szerzõdéseket, borzalmasnál is rosszabb filmekbe, nos ez teljesen új. Tényleg ekkora lenne a gazdasági válság?
A film értékelhetetlen.
10/1.
lippije 2012 ápr. 12. - 08:26:39
(3/26)
Nagyon vártam, és reménykedtem, hogy újra kapunk egy kicsit a klasszikus Willsbõl, sajnos részemrõl csalódás, nemcsak hogy kevés a szerepe, még a film is kiszámítható, idõnként logikátlan és túlbonyolított. Lehet, hogy a Willis miatti csalódás beszél belõlem, de ez nem lett egy jó film. Rövid írásom róla : http://www.filmkocka.hu/2012/04/igazsag-nyomaban-the-cold-light-of-day/
SouthBronx 2012 ápr. 10. - 19:02:13
(2/26)
Ez mostanában nem igaz Willisre mert olyan b- kategóriás DVD filmekben vállal szerepet hogy csak nézek, kezdi el aprózni magát a sok szenny filmmel amit elvállal, az utóbbi 1-2 évben
Ford Mustang 2011 nov. 24. - 03:52:35
(1/26)
Kíváncsi leszek erre a filmre, ha már Willis szerepel benne, rossz nem lehet.