pehejke 2006 okt. 30. - 14:16:12
(50/290)
Sziasztok!
Én is nagyon szeretek ezt a filmet! Ma olvastam el a könyvet és az is nagyon jó, de a film... Megunhatatlan!:) Furcsa hogy ilyen késõn adják.
édeskislexi 2006 okt. 29. - 11:12:45
(49/290)
Szerintem is elég késõn van! Korábbi idõpontra kellett volna tenni! Szerintem nagyon jó film én nagyon szeretem! Nekem is meg van dvd-n!
slymer89 2006 okt. 29. - 10:26:20
(48/290)
Öregem mikor megláttam a bemutatót nem tudtam levegõt venni sem, elkezdtem sikítozni ( anyámék azt hitték épp ölnekXD ), de aztán megláttam hány órakkor vetítik, azért érdekes, hogy csak ezt a premier filmet tették ilyen késõre, mondhatni semmi értelme hogy leadják, mivel senki nem fogja megnézni ilyen késõn, csak aki tényleg nagy fan. Szal így nem fog kibontakozni a film....Ennyit errõl, bár én elfogult vagyok, de nekem is megvan a dvd XDDDDDDD
Szijuka 2006 okt. 28. - 21:42:44
(47/290)
Nekem megvan dvd-n. De egyetértek. Miért ilyen késõn kell adni??? A sok szarral elmegy a délelõtt , a délután, meg az kora este. Amikor az ember szívesen néz tv-t...ezt meg ilyen késõn kell adni...:P
Annyira szeretem a filmet, és a színészeket is. Fõleg Emmy-t.
Emesee 2006 okt. 28. - 07:40:02
(46/290)
VÉGRE! Ilet is adnak a tv-ben!, csak mért ilyen késõn????
ZsuZs 2006 júl. 21. - 18:34:09
(45/290)
Tényleg jó a film és a zenék annyira királyak!!!
Csibebaba 2006 júl. 16. - 08:23:10
(44/290)
Egyébként még az eredetit se olvastam el, pedig már régóta szeretném. Barátnõm azt mondta, hogy nem egy nagy durranás, és szerinte alig hasonlít valamiben a musicalre. Egy másik barátnõm meg azt mondta, hogy "nem érti, hogy lehet egy ilyen sz*r könyvbõl ilyen jó musicalt csinálni..." :))
Loki 2006 júl. 13. - 23:53:11
(43/290)
Leroux könxvéhez F. Forsyth írt egy folytatást Manhattan Fantomja címmel. A Fantom meggazdagodott, Manhattanben él, és újra találkozik Christine-ékkel, akik egy fiút nevelnek. A gyereknek valójában Erik az apja, nem Raoul. A végén a fiú vele megy, és ha jól emlékszem, Christine meghal Erik védelmében. Raoullal nem tudom, mi lesz, talán meghal õ is, talán nem.
Roxy 2006 máj. 29. - 18:36:27
(42/290)
.
Roxy 2006 máj. 29. - 18:35:19
(41/290)
.
Roxy 2006 máj. 29. - 18:34:33
(40/290)
Teszek fel pár képet, nem tudom ismeritek-e õket.
Roxy 2006 máj. 29. - 18:33:50
(39/290)
Sziasztok!!
Én is nagyon szeretem az Operaház fantomját!
Kétszer is megnéztem még annó a moziban.
anitana 2006 máj. 28. - 13:02:06
(38/290)
Fúú hát én már eléggé rég láttam, még a premierkor,és aztán hazaérve letöltöttem a filmet, és minden nap megnéztem belõle néhány részletet. Iszonyúan tetszett. Jók voltak a színészek is, a díszlet, a zene, egyszerûen minden.
Szóóvaaaal cooooool volt :)
fisherman 2006 máj. 14. - 01:30:31
(37/290)
Na mostmár tényleg bánom, hogy megkritizáltam ezt a gyengécske filmet. Tudjátok mit! Szerintem ez a mû már kinõtte ezt a fórumot, így az lenne a javaslatom, hogy csináljatok egy külön G.B. és OHF oldalt, ahol kedvetekre ajnározhatjátok ezt a "rendkívüli" alkotást!!!!:-)
Emlékezzetek! Ha én nem vitázok, még mindig a tizedik hozzászólásnál tartanátok! És mivel most sem hagytam szó nélkül a túldicsérõ szavaitokat, csak jót tettem Veletek. Szóval ez volt az utolsó, a legutolsó hozzászólásom.
Csak ügyesen! Talán még beérhetitek a Született feleségeket:-)!!!
Üdv Nektek!
Esztella 2006 máj. 13. - 22:07:53
(36/290)
Nekem nagyon tetszett a film és tényleg Gerry ver mindenkit!!! Sokan hülyének tartanak, hogy egy 37 éves pasiért rajongok de hát nem lehet ellenállni annak, akinek ilyen jó hangja van, és persze (nem utolsó sorban) nagyon jól néz ki!!! :) Én ezen a héten hétfõn kaptam meg a filmet és nem tudtam abbahagyni!!! Azóta is csak az Operaház Fantomjáról keringenek a gondolataim... Azt hallgatom, és állandóan a hivatalos weboldalt nézem!!! Én 100 év múlva se fogom megunni!! :) Remélem ezzek szinte mindenki így van!! Hajrá Gerry rajongók!!! TOBOROZZUNK IDE MINDENKIT!!! :)
Petra1 2006 máj. 12. - 17:40:18
(35/290)
Sziasztok! Ma léptem fel elõszõr a fórumra. Mivel láttam ezt a filmet, gondoltam benézek elõbb ide, majd szép sorjában máshova is.
Háááááát. Voltak itt viták, békülések, majd újabb viták. Én azokkal a véleményekkel értek egyet, amiket azok az illetõk írtak, akik kívülállóként zárták le két ember vitáját. Vagyis pl.: szisz és Rockdoll. De persze vannak mások is, csak õk itt a fõ felszólalók.
Édesnek találom, ha valaki annyira szeret valakit, hogy bár 37 éves Gerard mégis...khöm. Ha jól olvastam.
Én személy szerint egy-két hónapja láttam a filmet. Nagyon nagyon tetszett, bár nem lett a kedvencem, mert az egy másik musical. Illetve én a másik musical színészeiért rajongok, de õk is nagyon tehetségesek és eszméletlen jól alakítottak, ahogy az én kedvencemben az én kedvenceim. :) Remélem értitek.
Végül, de nem utolsó sorban: sok sikert a nagyobb rajongó tábor toborozásához. (És) remélem mindenkinek sikerül letisztáznia mindent a másikkal.
Csáó!
slymer89 2006 máj. 11. - 14:14:57
(34/290)
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Cynthia 2006 máj. 09. - 19:11:24
(33/290)
Ezzel egyet értek, ízlések és pofonok, nem tetszhet mindenkinek ez a film. És én is ám csak a számat tépem... attól, hogy valaki nem szereti Gerryt, még nem fogom utálni:))
fisherman 2006 máj. 09. - 14:17:59
(32/290)
Na ugye, hogy ugye. Szerintem az a lényege a fórumoknak- általában-, hogy az emberek elmondhatják a véleményüket, és ahogy azt már sokan megfogalmazták a vélemények tiszteletben tartása a fontos, nem az elfogadása.
A Butler-es dolgot csak bosszantásképpen írtam. Hátha lereagálja valaki. Sikerült!!!:-)
slymer89 2006 máj. 09. - 14:01:36
(31/290)
Várjunk csak, nem is Rockdoll írta nekem azt a kemény megfogalmazást miszerint: "Alapvetõ tévedés, és az igénytelenségek netovábja összekeverni a musicalt az operettel...", hanem x-tro,úgy hogy nincs is miért megbocsátanom, viszont most megint dühös lettem az újraolvasás miatt. De remélem akkor õ legalább igényes nem úgy mint én.