Téma: Az utazó

1/10
attase 2011 jan. 02. - 00:43:15 1/10
(52/292)
Ez a film a legrosszabb amit valaha láttam. Pedig minden szart megnézek, hihettek nekem. Még a Vuk 2-õt is láttam.

Nincs sztori, nincs hangulat, nincs poén, 0/10.

Még az egyetlen bugyuta fordulat is 5 perc után tudható. Azoknak ajánlom akiknek semmi jobb dolga nincs. Tényleg Semmi. Még egy kiadós mosogatás, vagy csevej önmagunkkal is szórakoztatóbb. Ez pofátlanul katasztrofálisan szar...
Wolfeinstein22 2011 jan. 02. - 00:11:37
(51/292)
Hát igen. A Salt ügynök után Angelina Jolie ezen kém szereplése kifejezetten gyenge eresztésre sikerült. Borzasztó volt a forgatókönyv és valószínû, hogy a színészek is csak egymás miatt vállalták el, hogy játszanak benne.
Miután a nagy nevek miatt nagyok a nézõi elvárások, igaz egyszer nézhetõs, de nem ajánlom senkinek. 10/6,5
3/10
offtopic
Anditos 2011 jan. 01. - 19:08:28 3/10
(50/292)
Egyszer nézhetõ, semmi különös.

---spoiler---

A végsõ nagy poén is kitalálható jó elõre.
Valaki lentebb említette Monica Belluccit - nekem is õ jutott eszembe, miközben Jolie-t néztem. Olyan érzésem volt, mintha õt utánozná. A járása pedig és ahogy riszált az utcán Monroe-t és Bardo-t idézte. De míg nekik belülrõl jött, mert ösztönösek voltak, és Bellucci is belülrõl érzékeny, érzéki és arisztokratikus, addig Jolie csak pózolt, és végig arra gondoltam, milyen fárasztó lehet állandóan ezt a titokzatos, végzet asszonya arcot vágni. Még amikor egyedül volt, pl a szobájában, akkor is játszott, színészkedett, egyetlen természetes jelenete, mozdulata nem volt.
Depp meg kifejezetten rosszul nézett ki. Mintha fel lett volna puffadva az arca, talán meghízott picit.
8/10
RobertDowneyJr 2011 jan. 01. - 16:48:51 8/10
(49/292)
Több akciót vártam, de úgy magában a történet átjött. Estére elmegy, nézhetõ
Alex963 2011 jan. 01. - 14:54:14
(48/292)
Tudja valaki, hogy meg lehet-e nézni vmely moziban ezt a filmet szar magyar szinkron nélkül? (utálom, hogy ugyanaz az unalomig hallott hang szólal meg pelenka reklámból mint a egy akciófilm "hõsnõje"-ként).brrrrrrr.......
netdozer 2011 jan. 01. - 12:25:32
(47/292)
Nekem sem jött át... Az Anthony Zimmer-t kétszer is láttam. Ahhoz képest elég gyenge eresztés nagy nevekkel.
zsuzso100 2010 dec. 31. - 16:05:06
(46/292)
Nekem kicsit üres volt a film, olyan semmirõl szóló, nem volt pörgés...egyszer meg lehet nézni...
Mr. D 2010 dec. 31. - 01:09:18
(45/292)
Színtelen, szagtalan, erõltetett fordulatokra kihegyezett limonádé. Bár ez rendkívül súlyos rágalom, mégis kénytelen vagyok beismerni, hogy a film erõsen súrolta a Bérgyilkosék színvonalát...a szereposztás azt hittem, önmagában megéri a film árát, de sajnos azon kívül, hogy Angelina Jolie egyszerre rendkívül finom és szexis európai arisztokrata, egy idõ után zavaró, hogy minden egyes jelenet arra van kihegyezve, hogy milyen jó nõ is õ. Depp játéka meg egyenesen unott. Szóval két szupersztár mutogatása a posztereken még nem elég ahhoz, hogy Az utazó beváltsa a hozzá fûzött reményeket.
Bigpapa 2010 dec. 30. - 23:24:36
(44/292)
Nem láttam az eredeti francia filmet,így minden vicc új egy csecsemõnek alapon néztem meg.Az eleje jó volt,nem mondom,hogy hû de nagy izgalom,de kellõ kezdeti feszültséggel.Aztán leült a film,majd megint felpörgött,leült,felpörgött,stb.Mint ha két rendezõ csinálta volna.Összefutottam egy ismerõsömmel a film után,õ azt mondta:Olyan volt ez,mint egy elsõ filmes magyar rendezõ utolsó filmje".
Az tény,hogy Velence szép.Ha ez úti film,akkor pazar,mert holnap utaznék Velencébe.Jolie pedig hihetetlenül gyönyörû nõ.Még ha fakó is a haja,vékony a lába,lila a rúzsa,stb.Minden férfitársamnak legalább ilyen "szar"nõt kívánok :))
SPOILER IS LEHET.
A szereplõk jól játszanak,és nagyon jól válogatták õket össze.Még az olaszokat is (ehhez mondjuk sok olasz filmet kell nézni,hogy örülni tudjunk).Akit biztos mindenki felismer,az a csendõr aki vízbe esik Nino Frassica a Don Matteoból,vagy Ralf Moeller (nem olasz),a börtönben.Kár,hogy neki ennyi szerep jutott csak.
Jók az oroszok is.Szegény Steven Berkoff ilyen fejjel pozitív hõst nem tud játszani,de a Beverly Hills-i zsaru óta csípem a fazont :)))))Ahhoz képest,hogy már 73 éves,nagyon jól néz ki.
A film lekötött,még izgalmasnak is mondható,szóval én jól szórakoztam.A vicc,hogy hosszú idõ óta az elsõ film,amit telt házzal láttam a Mamutban.

nálam 7/10
2/10
Miss Arizona 2010 dec. 30. - 20:44:30 2/10
(43/292)
Aki egy Velencei fotóalbumot akar nézegetni szép nõvel és ruhával annak ajánlom, de aki izgalomra, fordulatra, vagy ébrenlétre számít a film közben, annak nem ajánlom.
Szeretem a Jolie filmeket, de ezen horkoltunk a drágámmal. :D
Lisette26 2010 dec. 30. - 19:47:37 Előzmény Yarra75
(42/292)
Nekem valahogy Jolie nem illett a filmbe. Ezerszer inkább el tudtam volna képzelni pl. Monica Belluccit ebben a szerepben.
6/10
Yarra75 2010 dec. 30. - 19:22:02 6/10
(41/292)
Jobbra számítottam, leginkább arról szól, hogy Jolie milyen szép nõ, és azt kell nézegetni...
Holott szerintem igen mesterkélt, és ráadásul kifakították a haját, és mindehhez nyom egy lilás-rózsaszínes rúzst, rossz nézni az összhatást. Egyébként tényleg Bettany a legjobb, kihozta, amit a figurából lehetett (na nem volt sok).
3/10
VérSzöcske 2010 dec. 30. - 19:00:05 3/10
(40/292)
Európai klasszis hollywoodi korcsosítása európai módszerekkel. Pompás hajkorona, csilivili ruhák, pazar ékszerek, egy száj mögé bújt Angelina Jolie, és egy pocakos Johnny Depp. Látvány, fények, hajók, Velence… de hol a filmalkotás?
Folytatás itt:
http://www.napiszar.com/kepek/2010/12/29/facebook-gay-of-the-day-5/
2/10
timcsi 2010 dec. 30. - 18:19:57 2/10
(39/292)
szabályosan aludtam a filmen, borzasztó volt! még a Velencei feelinget se éreztem, pedig abban reménykedtem.
Lisette26 2010 dec. 30. - 12:28:30
(38/292)
Tegnap megnéztem a filmet, de csalódás volt. Alapvetõen szeretem Depp filmjeit, de ez kifejezetten untatott. Az meg, hogy Golden Globe díjra is jelölték, számomra meglepõ. Bár tudom, hogy külön kategória a díjkiosztón, de szomorú, hogy egy olyan film, mint pl. a Viharsziget, még csak jelölést sem kapott...
9/10
toci001 2010 dec. 29. - 23:40:46 9/10
(37/292)
most lattam - szerintem abszolut nezheto, egyaltalan nem bantam meg. Fogalmam sincs, miert thriller a besorolasa, nekem inkabb egy kellemes, szorakoztato kriminek tunt.
pittipatti 2010 dec. 29. - 21:46:46 Előzmény Castia
(36/292)
Köszi!
Üdv
Patrícia
3/10
Butterfly1986 2010 dec. 29. - 21:00:51 3/10
(35/292)
Én szörnyen untam, hiába jók a színészek. Nincs normális story, poén, izgalom meg fõleg nincs. Johnny Deppet nagyon szeretem, olyan mint egy kaméleon. Bármit eljátszik, hihetetlen tehetséges. De ebben még õ sem brillírozott. Csak Depp miatt adok rá 3/10.
Ford Mustang 2010 dec. 29. - 18:14:00 Előzmény slacio
(34/292)
Hát látod, hirtelen bezsebelt 3 Golden Globe jelölést is. És ezzel meg van rá az esélye, hogy be is váltja díjra.
Castia 2010 dec. 28. - 18:50:42 Előzmény pittipatti
(33/292)
Kisebb eltérések vannak, a fõ cselekmény ugyanaz. Nekem a Zimmer túl korán lett nyilvánvaló, a Touristot próbáltam friss szemmel figyelni, mintha nem ismerném az eredetit: szvsz itt kicsit javítottak azokon a dolgokon, amik nekem ott nem tetszettek (alakításban, bizonyos szituációk megoldásában; nagyon nem akarom kifejteni, mert spoiler lenne), de mivel a történet váza változatlan maradt, az még így is elég sablonosnak mondható. Egyszerûen nincs ebben a történetben annyi, hogy érdemes lett volna remake-et forgatni belõle, ezt írtam már korábban is, és sajnos be is igazolódott. A karaktereket is jobban ki kellett volna dolgozni, mert az kicsit kevés, hogy Johnny teszetosza, Angelina meg mindig elegáns és éjjel-nappal tökéletes a sminkje. Leginkább Paul Bettany karaktere van a helyén, de igazán egyik színésznek se kellett megerõltetnie magát, mert nem volt mivel. Kicsit pazarlásnak érzem a filmet, ezzel a szereplõgárdával, rendezõvel egy sokkal jobb film is születhetett volna - ha hagyják a fenébe ezt a remake-dolgot és nulláról kezdenek írni egy sztorit.