Téma: Bajos csajok

Petrus 2006 máj. 21. - 09:16:09
(7/127)
Nem vagyok a drágád!
De nekem már azért se szimpi a csaj mert Paris Hiltonnal barátkozik!
Most úgy õszintén godoljatok már bele Paris Hilton azt mondja hogy európában mindenki franciául beszél szerintetek mit csíp Lindsay Lohan rajta? Hát természetesen a pénzét!
Nekem nem tetszenek a filmjei sztem minden filmben ugyan olyan! egyedül a nem férek a bõrödben tetszett nekem! Akkor volt király a csaj! Jah és Missy Elliott 4ever!!!!
nita15 2006 máj. 08. - 08:45:40 Előzmény Petrus
(6/127)
Szerintem LL mint színész nagyon jól játszotta a szerepét. Ha viszont a magánéletérõl kell véleményt alkotni az igen változatos. Nem tudhatod pontosan, hogy mi igaz abból amit leírnak. Én tanácsolnám neked, hogy ha megnézel egy filmet legyen benne bárki a fõszereplõ ne abból ítéld meg a filmet, hogy ki játszik benne mert ezzel elriaszthatod az embereket attól, hogy megnézzék ezt a filmet. Akkor te alakítod ki a véleményüket vagy legalábbis befolyásolod a döntésüket. Szerintem hagyd rá az emberekre, hogy mit gondolnak a filmrõl és mit magáról Lindsay Lohanrõl. (NE HIGGY EL MINDENT AZ ÚJSÁGOKBAN LEÍRTAKBÓL)
Attila 2006 máj. 02. - 17:44:52 Előzmény Petrus
(5/127)
Lindsay 1000x jobb színész mint az Olsen-ikrek. Õ tényleg játszik, és a filmjei szólnak is valamirõl. Az Olsen ikrek nem is színésznõk, hanem egyzserûen csak márkanevek.

Egyébként imádom a filmet, vagy 20x láttam!!
Krisztííí 2006 ápr. 30. - 08:16:50
(4/127)
Én nagyon imádom a filmet és Lindsay Lohant is!!
Õ a kedvencem!!
Szerintem az összes filmje nagyon szuper!!!
Egy pár megvan DVD-n!!!

Lindsay Lohan 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!
Asha 2006 ápr. 21. - 16:44:02 Előzmény Petrus
(3/127)
Petra drága!
Szereném rá felhívni a figyelmedet, hogy L.L. színésznõ, és bár eddig nem sok filmjét láttam, de mindegyikben ragyogóan alakított. Talán ezt kéne szem elõt tartani, nem a magánéletét, amiket az idétlen magazniokból szedsz - és amiknek több mint a fele megalázó kitaláció.
Petrus 2006 ápr. 15. - 16:02:08 Előzmény chiki_lorenz
(2/127)
Utálom Lindsay Lohant!!!! Egy nagy ribanc! Azt hiszi magáról hogy olyan jó lehet hogy amit az Olsen ikrek ketten emgcsináltak azt õ egyedül csinálta de akkor is az olsen ikreknek nagyobb a sikerük saját cégük van!! és normális az apjuk nem olyan mint Lohan kisasszonyé!!! Elegem van hogy mindig hisztizik! és Paris Hilton barátnõje!!! Wáá! nah takarodjon az anyukájához!
chiki_lorenz 2006 márc. 22. - 11:11:23
(1/127)
Imádom
Mikor elöször láttam utána 3-szor is megnéztem
Egyszerûen lenyûgözött Lindsay Lohan ja meg persze Rachel Mcadams nagyon szép volt vajon miyen lehet plasztiknak lenni??