Gabriella54 2009 ápr. 26. - 21:34:00 Előzmény Sztrogacsev
(11/31)
Köszi szépen - szerintem egyszerûen kiváló!
A hangját is nagyon szeretem, de amikor filmen vagy színpadon látod, akkor látszik, mennyire ragyogó!
10/10
mulao 2009 ápr. 24. - 20:41:00 10/10 Előzmény Sztrogacsev
(10/31)
Szerintem õ annyira fantasztikus színésznõ, hogy elég egy filmben látni, hogy tudja az ember, nem kell egy egész színházi elõadás hozzá.
10/10
mulao 2009 ápr. 24. - 20:38:05 10/10 Előzmény Boglarina
(9/31)
Hangosknyvben is õ mondja, a Csodálatos vagy Júliát.
Boglarina 2009 ápr. 24. - 13:28:35
(8/31)
Szerintem nagyon jó hangja van, Kirstie Alley nem létezik nélküle, és Anette Beninghez is nagyon illik a Csodálatos Júliában.
Sztrogacsev 2009 ápr. 23. - 18:04:04 Előzmény Gabriella54
(7/31)
Szia!

Reagálnék a "Nem mellesleg szerintem egy színészt csak a szinkronban nyújtott teljesítménye alapján elég nehéz megítélni..." mondatodra:

én azzal kezdtem: "Nem tudom, lehet, hogy remek színésznõ."
Vagyis színészként nem ismerem, és egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy zseniális. A kritikám a szinkron alakításaira vonatkozott, és természetesen csak szubjektív megítélésem volt, nyilván sokaknak tetszik (azért a sok hangoskönyv, meg a szinkronszerepek) de nekem nem! :D

Remélem sikerült eloszlatnom az esetleges tévképzeteket! ;)

és ígérem, ha alkalom adódik, elmegyek színházba megnézni!
Gabriella54 2009 ápr. 21. - 22:01:26 Előzmény Sztrogacsev
(6/31)
Most értem haza a színházból, Bánsági Ildikót láttuk a Találkozás c. darabban! Több mint másfél órán keresztül uralja a színpadot, Bozsó Péter mély alázattal és nagy tehetséggel "unterman" mellette. Millió szín és árnyalat, döbbenetes darab, megrendítõ alakítás, csak gratula érte.
Nem mellesleg szerintem egy színészt csak a szinkronban nyújtott teljesítménye alapján elég nehéz megítélni...
10/10
mulao 2009 ápr. 21. - 06:55:48 10/10 Előzmény Sztrogacsev
(5/31)
Nos, az eljén kezdeném (ne ijedj meg):

Nem ismered színésznõként, ami egyébként nem baj, mert nem lehet minden színészt ismerni, az egyszerûen képtelenség.

Én is ismerem szinkronból.M. S.-et a Kísértetházban is szinkronizálta pl.

Szerintem Bánsági születte színésznõ, a hangja viszont tényleg, nem is tudom hogy fejezzem ki, érdekes.
Szerintem két hangszíne van.Van amikor belágyított hangom beszél, az nem jó, mert az idegesítõ, fületbántó.Meg amikor keményebb hangon beszél, azzal nincs baj. Én azt mondanám, hogy jó Neki a hangja is, hiszen csak nem véletlenûl csináltak Vele, legalább 5 hangoskönyvvet, illetve engedik szinkronizálni.
Azttudom javasonlni, hogyha nem kedveled a szinkronból, ismerd meg színésznõknt, vagyis nézd meg valamiben (filmben), szerintem minden filmjében jó, bár nem láttam mindben.
Sztrogacsev 2009 ápr. 13. - 22:28:29
(4/31)
Nem tudom, lehet, hogy remek színésznõ. A szinkron alakításai azonban nagyon nem tetszenek. Valahogy nem tudok azonosulni a karakterekkel, akiket szinkronizál, annyira idegen és olyan erõltetettnek tûnik. Pedig nem rossz színésznõknek kölcsönözte a magyar hangját és nem is rossz filmekben (pl. Meryl Streep - Az Órák).
10/10
mulao 2009 ápr. 11. - 17:10:10 10/10
(3/31)
Fantasztikus színésznõ, nagyszerû alakításokkal!
Talán a legjobb (persze nem láthattam minden filmjét) alakítása a Szabadság szerlemben van.Félelmetes...,félelmetesen jó.A filmet csak a nagy- öregek miatt érdemes megnézni.Én rajongó vagyok.Már '96-ban Kossuth-dijat kapott.
eugénia22 2008 máj. 29. - 15:42:53
(2/31)
A Csók, anyuban, jó volt Bánsági Ildikó,a film is jó.És a hangsúlyai is jók voltak.
A Magyar vándorban nem emlékszem rá.
eugénia22 2008 ápr. 14. - 17:23:06
(1/31)
Jó színésznõ.A Szabadság szerelemért nemrég Legjobb nõi mellékszereplõt kapott.Nem tartozik a kedvenc színészeim közé,de kedvelem Bánsági Ildikót.