1/10
danton-b 2012 szept. 19. - 11:01:09 1/10 Előzmény pro55
(53/73)
Nem kell senkinek,dehát a közpénzt lehet fecsérelni,és honorálni belõle a szekértolókat.(ld pl Fábry alkalmazása is,szar mûsorának dotálása közpénzbõl)
pro55 2012 szept. 14. - 21:07:41 Előzmény danton-b
(52/73)
Mik ezek a kretén hang efektek a vágó képeknél, kinek kell ez?
1/10
danton-b 2012 szept. 11. - 22:28:33 1/10 Előzmény víziszinpad
(51/73)
Hát elég szomorú hogy hosszan lehet sorolni ,ami jelzi akontraszelekciót és azt hogy a szakmai tudás és rátermettség nem számít csupán apolitikai lojalitás és akapcsolatok mint minden félázsia diktatúrában ez természetes.Kegyed vehemensen és vérre menõen védi ezt amûsort ,amivel nemcsak az abaj hogy a vezetõje alkalmatlan ,hanem pl unalmas is.Kis hamis, igen több néven is meg lehet tenni hogy idõnként csatlakoztat magához egy egy kizárólag frissen és ebben atopicban szereplõ nicket.ugyebár ez nem lehet véletlen ,ennek pedig csak ahülye nem látja az okát,merthát vót már pl egy másik topicban Veiszer Alinda, aki saját mûsorához hozzászólt de vállalta személyiségét.Igaz mára kigyomlálták a Tvbõl ,merrt nem vót Echo Tv-s múltja mint egyeseknek,muhahaha.
víziszinpad 2012 szept. 11. - 07:45:48 Előzmény danton-b
(50/73)
...huuu,de nyomasztóak lehetnek az éjszakái ha a tv mûsorokon alszik el illetve riad fel..látom éjjeli egy órakor is.Vannak természetes altatók nem próbálta?Gereben Ágnes mûsorai továbbra is tetszenek nekem és nagyon széles paletta a meghívott vendégek személye.Örülök az ismétléseknek általában hétvégén szoktam nézni.itt a hozzászólásokban többen jelzik-persze lehet valaki több néven is..:)..szóval "beszédhibát"emlegetnek...hosszan lehetne sorolni, a médiában szereplõ mûsorvezetõ vagy sokszor meghívott vendéget-vendégeket is beszédhibásnak titulálni ezen az alapon.
1/10
danton-b 2012 aug. 14. - 23:02:13 1/10
(49/73)
Most hogy vége az olimpiának úgy látszik nem találtak kitöltõ mûsort így öngyilkos módon elõre hozták 23 órára ezt,pedig ezt csak hajnali 3 és 4 között szabadna leadni.
crapgame 2012 aug. 01. - 01:12:09
(48/73)
Ettõl a múmiától mindíg rosszul vagyok.

Annyi tehetséges mûsorvezetõ készített hasonló mûsort, amelyek pörgõsebbek, izgalmasabbak voltak. Sok információt közöltek.(Pl.: Pesty fekete doboz, stb.)

Árad a naftalinszag ebbõl a mûsorból.
Biztos tájékozott, és okos ez a nõ, de alkalmasabb lenne valamilyen háttérmunkára.
1/10
danton-b 2012 aug. 01. - 01:07:38 1/10
(47/73)
Huhh,jó érzékkel teszik ezt a mûsort éjszaka közepére,bár meg kell mondjam hogy az elõzõ ásatag francia krimin is elszunnyadtam ,de most ez a lidérces selypegés felriasztott álmomból,nade hallván az érdekfeszítõnek nem mondható tartalmat a mûsor mégiscsak betölti hivatását és álomba ringetje azt ,aki belenéz.Kár hogy Fábry és Bayer zs. finanszírozását megoldani hivatott mûsorokat nappal adják ,mert azok szinvonala is hasonlóan magasröptû a kormányszócsõ és egyben nézhetetlen "köztvben"
offtopic
aggodalmas 2012 júl. 15. - 19:31:11 Előzmény atriumis
(46/73)
Épp' ez a felszín, amitõl a(z átlag)nézõk többsége már EL SEM JUT
a mondanivalóig, hanem döbbenten elkapcsol, mert nemigen érti
a szavak javát, melyek elhagyják a hölgy fogainak kerítését.

...csupán olvasva nekem sem voltak fenntartásaim vele
szemben, de azóta volt "szerencsém" hallani rádióban
és tévében egyaránt. Bebizonyítva a szomorú tényt,
hogy ebben a formában legalábbis nem médiaképes.
10/10
atriumis 2012 júl. 13. - 21:17:25 10/10 Előzmény aggodalmas
(45/73)
nagyon szeretem Gereben Ágnes mûsorát, okos értelmes nõ. Átlátja a nagyhatalmak politikai játszmáit és azt nyíltan, egyenesen el meri mondani..Jó meglátásai vannak. Az, hogy valaki beszédhibás, nem ok arra hogy megkövezzük. Okos nõ, jó a mûsora....Nézzétek és halljátok meg, hogy mit mond, ne csak a felszínt nézzétek....
offtopic
aggodalmas 2012 júl. 04. - 01:21:38
(44/73)
Sic Transit Gloria Mundi...

MTI (1999. 07. 31. 13:01)

Újra vizsgáznak az MTV mûsorvezetõi

"Az MTV-nél tevékenykedõ anyanyelvi és képernyõs bizottság
szigorúan szakmai alapokon vett mérce szerint újra felméri
a mikrofon és képernyõ elé kerülõ személyek alkalmasságát
arra, vezethetnek-e mûsort, avagy olvashatnak-e fel hírt
a televízióban..."

"...az MTV Rt. programigazgatója szerint a bizottság nem új
találmány, hiszen amióta az MTV részvénytársaságként mûködik,
azóta a közszolgálati mûsorszolgáltató szabályzatnak megfelelõen
létezik és folytatja tevékenységét az intézményen belül az öttagú
testület..." amely "...javaslatokat tesz csupán..."



„Legismertebb kommunikátoraink többsége manapság súlyosan beszédhibás” (hetivalasz.hu/itthon)

Aczél Anna: „A felállított kritériumrendszer alapján a következõ megállapításokra jutottunk:
ritka az egészséges, telt, hajlékony hang, feltûnõen sok a kiforratlan orgánum.
A korábban kizáró oknak számító fej- vagy orrhang teljesen elfogadottá vált.
Rengeteg a hangzóejtési és ritmusbeli probléma. A raccsolás ritka, de a sisegés és pöszeség mindennapos.
A beszélõk többsége rövidíti a hosszú hangokat. A gyorsuló tempó miatt gyakoriak a hangzó-,
sõt a szótagkiesések is" - mondta, hozzátéve: a miniszterelnök helyett jön a „miszternök",
a szakszervezeti vezetõ helyett a „szakszerveetõ". Sok az intonációs hiba is.
„Hatvan kolléga esetében javasoltuk, hogy ne állhassanak mikrofon elé."


Az én "kedvencem" mégis a idéglenes (sic!) újmagyar nyelvújítmány. ;-/
offtopic
aggodalmas 2012 júl. 04. - 01:11:38 Előzmény atriumis
(43/73)
Nem hinném, hogy minden ennyire sarkítottan fekete-fehér lenne/lehetne...

Ez a mûsor is csak szürke. És közel sem a témaválasztás teszi szürkévé!

Épp' ellenkezõleg egy jó témafelvetés halála (fõleg a médiában!)
egy ilyen, az artikulációs bázisával napi rendszerességgel
megküzdõ (és alulmaradó! ;-) mûsorvezetõ. Akinek még
el is ismerném a kvalitásait, ha rászorulna.

Mégis inkább azt javasolnám kellõ tisztelettel,
hogy inkább a katedrán próbálja kiejteni
a kiejthetetlen hangzókat, mintsem
(hites ura példáját követve ;-)
a "KÖZ"médiában teszi ezt.

És nem, nem tudom ezen defektusának sem az okát, sem a gyógymódját,
így azt sem, hogy javítható/orvosolható lenne-e, de így, ebben
a formában a nevezett NEM képernyõképes (nem, rádióban sem
kellene próbálkoznia, ha egy mód van rá!) inkább írja le
a mondanivalóját. Mindenki jobban járna. De tényleg.

Ps. Egyes kertévés hírmûsorokban is akadnak
a jóízlés hatásán túl (sic!) is selypegõk,
sustorgók, és hasonló logopédiai esetek,
de legalább a "KÖZ"médiumban tartani
kellene a "minimum" színvonalát...
1/10
danton-b 2012 júl. 04. - 01:00:23 1/10
(42/73)
Ez a gereben ágnes ahelyett hogy fejlõdne,egyre rémesebb.Szüri a foga közt a szavakat miközben olyan fintorokat vág mint egy bájtyúk.arról most nem is beszélve hogy unalmas a mûsor témája is.
1/10
rútkiskacsa 2012 jún. 23. - 15:49:43 1/10
(41/73)
"A foci EB nézettsége kapcsán közzétett adatok szerint a Barangolások öt kontinensen legutóbbi, éjjel fél 1-kor kezdõdött adásának 144.870 nézõje volt, köztük 82 000 feletti a fiatalok száma." Ez a felmérés hivatalos ? Mikor és Ki készítette ? Avagy nem csak egy már elõre tudott számadat ? Esetleg mind a 144.870 nézõt a mûsor adásának ideje alatt felhívták, akikbõl 82000 fõ bevallotta töredelmesen hogy fiatal ? A számokat a lehetõ legkönnyebb ellenõrizetlenül le írogatni. A mûsor pedig, csapnivaló. A mûsorvezetéssel együtt. Nem kívánom mással fémjelezni az utóbbit csak azzal, hogy ha valaki 2 - 3 percig csak hallgatja, elalszik.
10/10
atriumis 2012 máj. 13. - 15:38:17 10/10
(40/73)
én például nagyon szeretem a mûsort, kulturált jó riporter Ágnes és mindig érdekes embereket hív meg. mindig megnézem... 10 pont
ha neked nem eseted ez a mûsor, nézzed a barátok közt, vagy a csillag születik..., lehet hogy arra a mûfajra vagy kódolva.
víziszinpad 2012 máj. 11. - 08:56:10 Előzmény dantonb
(39/73)
..ön csak tudja..sõt ön tudja a leghitelesebben..
tdk 2012 máj. 09. - 22:08:22 Előzmény víziszinpad
(38/73)
A meghívott szakértõkre és kutatókra nem lehet panasz, de Gereben Ágnes szerintem ne kezdjen el szlengesedni, mert a vendégei nem ilyen mûsor meghívására mondtak igent. Egyébként nem is értem: úgy látom, õ is képben van, de akkor miért ment le erre a szintre? Jelengleg tanít valahol, és ráragadt a hallgatók stílusa...?
1/10
dantonb 2012 máj. 09. - 00:35:12 1/10
(37/73)
Semmi nem számít csak a hûség a párthoz,a néphez,akivel egy az utunk ,jelszavunk munka és béke:)
awxdful1 2012 máj. 09. - 00:31:30
(36/73)
Magát a mûsort nem szeretném minõsíteni, mert eddig kb. 5 percet láttam belõle... szívesen nézném tovább, de ezt a nõt nem lett volna szabad kamera elé engedni, valami borzalmas ahogy beszél, egyszerûen nem tudom sajnos elviselni.
Hihetetlen, hogy ilyesmi nem szempont, mielõtt riporterként foglalkoztatnak valakit.
víziszinpad 2012 máj. 08. - 18:51:52 Előzmény tdk
(35/73)
..ha Önnek csak ennyi kritikája volt a mûsorral kapcsolatban, akkor jó úton járnak azok a nézõk..nem kevesen!!..akik érdeklõdéssel követik Gereben Ágnes sorozatát..
víziszinpad 2012 máj. 08. - 18:49:21
(34/73)
...én is rég jártam itt..de látom,hogy ön is..szerencsére!!!...válaszolva kérdésére, én nem szoktam kategorizálni magam...de komolyan kezdek aggódni az ön lelki-és-egészségi állapotáért,csak reménykedem,hogy a nyáron sikerül elszakadnia a tv-tõl és akkor nem kell annyi kommentet írni.Nagy érdeklõdéssel várom Gereben Ágnes mûsorát amely az elõzetes szerint Skócia-i téma lesz.