szivarovics 2011 aug. 02. - 23:40:32
(13/73)
Az, hogy Gereben Ágnes így beszél ---ami rettenetesen zavaró, s mivel a következõ mûsort várom, így lehalkítva most már csak látom -- , szóval a beszédhibája, az az õ baja ---na de annak nincs füle, aki riporterként foglalkoztatja????? Szomorú, hogy értelmes riportereket elküldtek , pl. Mészáros Antónia , D Tóth Kriszta és még többeket, akiket szívesen hallgattunk ... a színvonal egyre lejjebb süllyed ezen az adón!!!!Lassan már nincs olyan mûsor, amit érdemes lenne megnézni --- csak nagyon ritkán nézem. Szerencsére van egy gomb a távirányítón!!!
1/10
dantonb 2011 aug. 02. - 23:23:07 1/10
(12/73)
A másik szobából hallom a mûsorvezetõ lidérces hangját.Szerintem lehetne büntetési tételként alkalmazni ,hogy mondjuk közlekedési szabálysértést elkövetõnek végig kell nézni egy adást ebbõl a mûsorból.Javulna a statisztika biztosan.
1/10
Pickwick 2011 júl. 05. - 22:03:41 1/10 Előzmény szaszegy
(11/73)
Nem ismerem a mûsort, de már épp kezdtem arra gondolni, hogy megnézem. :)

A leírás alapján nem tûnt rossznak a Hámori-s rész.
"Az elsõ adásban Gereben Ágnes a globálissá vált világ elõnyeirõl és hátrányairól, az emberi agynak a változásokra való reakcióképességérõl beszélget Hámori József agykutató akadémikussal."
De a negatív kommentek hatására valószínûleg inkább elkerülöm.

Ha valóban olyan, mint amilyennek leírtad akkor hálás lehetek a "figyelmeztetésért" mert pont ezek azok a tulajdonságok egy mûsorban, amiket aztán tényleg nem tudok elviselni.
offtopic
ferench 2011 máj. 08. - 13:22:51
(10/73)
2011. 05. 06-i adással kapcsolatban jegyezném meg, hogy engem /sem/ zavarna, ha akár beiktatnának egy 2 perces reklámblokkot a mûsoridõbe - aminek egy töredék bevétel-részletébõl a mûsor finanszirozhatná a riporternõ parodontologiás kezelését.
Ez , igy , ebben a formában kifejezetten zavaró, irritáló.
inciter 2011 márc. 25. - 23:47:31
(9/73)
Az erõsen beszédhibás, affektáló, a magyar nyelv sztilisztikai szabályait semmibe vevõ mûsorvezetõ? miatt szinte élvezhetetlen a mûsor.
Amolyan Budapest TV feeling vesz erõt a nézõn ... aki nem ismeri a mûsot, az Fásy Ádám és barátai megjelenésére számít, bár még egy bulvár jellegû mûsorban is felháborít ha hasonló szintû, stílusú ember jelenik meg a képernyõn. Hová lett a szakmai igény, kedves Királyi Televízió?
topikos8 2011 márc. 25. - 23:24:15
(8/73)
Na látod, felsõ fogsor nélkül is lehet riportkedni.
1/10
Kowaxos 2011 jan. 10. - 09:14:22 1/10
(7/73)
Ez a nõ valami gyalázat. Gondoltam, megnézem már a drogokról szóló mûsort. Szerintem Zacher doktortól 5 perc alatt több mindent meg lehet tudni, mint amit ez a 2 nõ együtt összehozott. Én azt mondom, inkább legyen baloldali médiatúlsúly, de az ilyen Gereben, Gulyás, Halász kategóriájú embereket nem kellene erõltetni.
offtopic
aggodalmas 2011 jan. 08. - 15:55:31
(6/73)
Részint egyet tudok érteni a megállapításokkal, de a hangnemével semmiképpen! Lehetne ezt kulturáltabb formában is... "Mondhatta volna szebben, kislovag!" ;-)

Szóval, az artikulációs bázisának hiányosságai valóban élvezhetetlenné teszik a mûsort - függetlenül az adott témától és az elhangzottaktól... :-/
szaszegy 2011 jan. 03. - 20:03:54
(5/73)
Rég láttam már ilyen buta, ostoba, közhelyektõl hemzsegõ, mindent idegesítõen leegyszerûsítõ mûsort. Ez a Gereben nagyon buta nõ és a mûveltsége is rettenetesen felületes. De a vendége, Hámori professzor se volt különb. Félelmetes, hogy ilyen mûsorok kezdenek beszivárogni a köztévébe. Tényleg az lesz a vége, hogy Liebmannt, sõt akár még Szenes Andreát is visszahozzák.
drabál 2010 dec. 24. - 00:27:03
(4/73)
Ez a Gereben Ágnes eredetileg orosz szakértõ,nem igazán értem hogy mi köze a karácsonyhoz?Vagy annyira elbûvölõ egyéniség lenne ,hogy mûsorvezetõvé avanzsált?
Nem gondolnám ,inkább arra gyanakszom ,hogy az Echo Tv állandó szereplõjeként most minden deklasszált elemet benyomnak a köztvbe ,hogy zsíros pénzeket kaphasson.És akkor ezek kutakodnak a Sukoró meg egyéb ügyekben:) Nyilván önmagukból indulnak ki.
A végén még visszatér a "remek" Siklós Beatrix és Matúz Krisztián is ,meg a bájos Liebmann katinka.
Pünkösdi Kató 2010 dec. 02. - 21:06:52 Előzmény aa194545
(3/73)
Megnéztem én is az egyik adást, az Északi-sark témájú érdekelt. A mûsorvezetõnõ nemcsak, hogy tájékozott, hanem érdekli is a téma és a riportalanya. Érdekes volt így a mûsor, jó, hogy megnéztem.
4/10
aa194545 2010 nov. 21. - 01:34:53 4/10
(2/73)
Jahh ... most nézem. Hogy a mûsorvezetõ tájékozottsága honnan van:
http://tortenelemszak.elte.hu/intezet/muvtort/gereben.html
4/10
aa194545 2010 nov. 21. - 01:28:50 4/10
(1/73)
Az Arktiszról szóló részt láttam. Csalódásom onnan indult, hogy a globális felmelegedés következményeirõl, hatásairól vártam valamit, bár a tartalom jelezte, hogy a területén található ásványkincsekért való marakodás a téma. De akkor sem jött be... Mintha fordított szereposztás lett volna. A mûsorvezetõ Gereben Ágnes hozta az információkat, míg az ELTE geofizikus professzora nagyrészt kedélyesen helyeselt. Úgy tûnt teljesen felkészületlenül ment a felvételre. Gyenge volt... 4/10