tdk 2012 máj. 04. - 23:15:12
(33/73)
Az a szó, hogy "light-os", mennyire való egy ilyen mûsorba? Két résszel ezelõtt volt, ha jól emlékszem.
1/10
dantonb 2012 márc. 30. - 11:54:45 1/10 Előzmény víziszinpad
(32/73)
Persze persze a legtöbbnél van ajánló. csakhát ennél éppenséggel az aktuális téma nem volt feltüntetve ,Hameg fel lett volna tüntetve, az is logikus, hogy az ajánló minden szavát készpénznek kell venni ,hiszen általában az ajánlóban le szokták írni hogy "Isten ments megnézni ezt amûsort ,annyira rossz és unalmas."Kegyed viszont büszkén reklámozta elõre hogy mily érdekes LESZ ez a rész is.Nem baki má hogy lenne az,elég ha valaki végigolvassa munkásságát ezen mûsor lelkes propagálása kapcsán,és ha nem lát világosan az baki az illetõ észbeli képességeit tekintve.:)
víziszinpad 2012 márc. 30. - 07:20:25
(31/73)
...van olyan,hogy mûsorajánló!!..nem mostanság találták ki..jelesül éppen itt a port.hu-n szoktam megnézni néhány mûsorkezdést és a legtöbbnél téma-ajánló van..BAKI...:)
1/10
dantonb 2012 márc. 14. - 22:11:55 1/10
(30/73)
Ja és én képes vagyok félfüllel hallott infot is megjegyezni ,pláne ha arról szól hogy Putyin ugyanazt csinálta mint Orbán.Kár hogy ezt nem mondták ki a mûsorban .Igaz akkor nem esne le a zsíros gázsi.Csakhát vagy gerinc vagy lóvé .Éshát nem kétséges hogy itt melyiket választotta ez az Echo tv-s gyökerû házaspár ,hogy más gyökérrõl ne is beszéljünk:)
1/10
dantonb 2012 márc. 14. - 22:07:43 1/10
(29/73)
Igen én hû vagyok önmagamhoz ,és megmondom arosszról hogy rossz, és kegyed is hû ,ahogy átlátszóan védelmezi ezen házaspár Tvre alkalmatlan mûsorait:)Szerintem én szellemesen teszem ,míg kegyed az aki vergõdik,és izzadságszagú lehurrogásaival felsül:P
1/10
dantonb 2012 márc. 14. - 22:02:24 1/10
(28/73)
Még ezer dolgot mondhattál volna ,az ilyen mûsorok és általában az egész köztv álapota csepp a tengerben és mutatja az egész korhadt autokratikus rendszer betegségét.
Viziszinpad pedig átlátszóan védi ezt a mûsort, és közben el elszólja magát,olyan infokat tud, amik több mint valószínûsítik közvetlen érdekeltségét ebben a borzalmas mûsorban ,má anyagilag fõleg természetesen.
offtopic
aggodalmas 2012 márc. 14. - 18:20:47
(27/73)
Egészségtudattal felvértezve semmiképp. Fõleg, ha egy egész viziszínpad felügyeli az embert... ;-)))

Ps. Szép dolog! Szokásomtól némiképp eltérõen megdicsérek Valakit, aki talán nem is méltó rá,
fogadatlan prókátorként még kéretlen tanácsokkal is szolgálok, erre kiderül, hogy mindössze
féltékeny vagyok!? XD Már csak azt kellene megfejteni, hogy kire/mire/mikor/miért/hogyan...

By-the-Way: Kishazámért történõ aggodalmaskodásom jogát mindaddig fenntartom, amíg ekkora
szükségét látom. Gondolok itt az unortodox fedõnéven futó dilettáns gazdaságpolitikára,
az Unio nevû klubban történõ verbális randalírozásra, és egyéb szösszenetekre – csak,
hogy ne áruljak zsákbamacskát, mert számon kérik rajtam a számlát a NAVosok (hacsak
az ilyen húzásokat nem csupán a szervezõdõ másként gondolkodóknak tartják fenn!?)

(A köztársasági elnöki intézmány nevetségessé tételét most hagyjuk is... ;-)
víziszinpad 2012 márc. 14. - 14:14:04 Előzmény aggodalmas
(26/73)
..Ön mint külföldön tartozkodó...ne aggodalmaskodjon Abszurdisztán miatt...nézze a külföldi csatornákat..a sok aggodalom betegséget okoz...a féltékenység különösen...
víziszinpad 2012 márc. 14. - 14:09:37 Előzmény dantonb
(25/73)
..látom csak hû önmagához..:)..csak vergõdik,hogy nézhesse Gereben Ágnes mûsorát,azt pedig igazán irigylem,hogy "háttér zajként"...még a számokat is memorizálja..manapság ez nagy kincs..ha nem kell cavinton-t szedni..itt a tavasz menjen a szabadba...és nem fogja zavarni önt a Gereben Ágnes mûsora...
offtopic
aggodalmas 2012 márc. 14. - 00:10:51
(24/73)
Ha rosszmájú lennék (várjunk csak, de hiszen az is vagyok! ;-) azt mondanám / írnám,
hogy eddigi "holdudvari-hûségüket" meghálálva kapta Kunbácsi és Gerebennéni ezt a
két (közel sem fõmûsoridõs, ezáltal igencsak nézõi célcsoport-hiányos!) blokkot,
hogy formálgathassák a "KÖZ"média konglomerátum útján a KÖZvélemény(ünke)t...

...DE amíg az elõbbi saját (?) kandallós-könyvespolcos dolgozószobájában
egy érdekes témában, sõt ahhoz képest még szórakoztató módon is teszi
ezt, addig ez utóbbi egyre inkább élvezhetetlen formában próbálja
ugyanezt, afféle szánalmas, defektes Panoráma-imitáció gyanánt...

Konklúzió: valószínûleg a naccsasszonynak néminemû önkritikát
gyakorolva meg kellene maradnia a klaviatúra mögött – vagy
ha már mindenáron audio-vizuális formában akarna velünk
maradni, hát tehetne egy kísérletet a feliratozással.

Ps. De nem merek panaszkodni, mert még mindig sokkal
színvonalasabb, mint a Koltai-"dokumentum"filmek,
vagy a belterjes, álkérdésektõl terhelt Anno c.
iszonyatok, nem is szólva a Biszku és társai
fedõnéven arcunkba tolt képzõdményrõl...

Abszurdisztán, a szép új világ,
szigorúan nemzeti köntösben
1/10
dantonb 2012 márc. 13. - 21:28:36 1/10
(23/73)
Még meddig barangol ez a selypegõ unalmas Gereben? Eltévedhetne már végleg valahova melegebb vidékre.:)
1/10
dantonb 2012 febr. 29. - 00:03:05 1/10
(22/73)
be vót kapcsolva a Tv háttérzajnak és így hallottam ennek a borzalmasan beszélõ és hangsúlyozó Gerebennek a szövegét.Aszongya:"Azt tudjuk,hogy ha Putyin ellen van egy 20000 fõs tüntetés akkor õ fizeti a 150000-es ellentüntetés résztvevõinek az utiköltségét és ebédjét" Nocsak Orbán Putyinhoz járt iskolába?
1/10
dantonb 2012 febr. 15. - 01:06:25 1/10 Előzmény víziszinpad
(21/73)
Erõt egészséget vezérezredes et! Fegyelmezett katona tudja csak nézni ezt a mûsort tényleg:)
csmyky 2012 febr. 14. - 23:46:51
(20/73)
Amúgy ha valaki megszokja akkor egész nézhetõ a mûsor.
Tényleg zokni a szájban efekt.
És tényleg fogorvosnál van minden adás elött?
Lehet azért beszél így?
víziszinpad 2012 febr. 10. - 15:24:25
(19/73)
Nagyon érdekes témákat érint a szerkesztõ-mûsorvezetõ Gereben Ágnes,nagyon tetszett a Kossuth rádióban elhangzott "fegyverkereskedelem"-rõl szóló riport.További jó munkát,jó egészséget és minden jót kívánok.
víziszinpad 2011 nov. 10. - 07:38:32
(18/73)
Gereben Ágnes okos, értelmes Nõ.. ergo, nem írogatna a saját mûsorát gyalázó topicoló alakoknak.A következõ "hozzászólása"Kun Professzor mûsorához lesz?..valószínû..ez az Ön taktikája.De, mit sem számít..:)
1/10
dantonb 2011 nov. 08. - 23:55:21 1/10
(17/73)
"A mûsor az adott héten a legnagyobb érdeklõdést keltõ külpolitikai konfliktust állítja középpontjába"...
Hát a héten mindenki tövig rágta a körmét ,a mai mûsor témáját illetõleg,azaz hogy Belgiumben mi lesz, sikerül e kormányt alakítani.Alig vártuk hogy bájos Gereben úrhölgy errõl cscsogjon a maga élvezetes és képernyõre termett módján.
1/10
offtopic
Pickwick 2011 okt. 27. - 19:57:31 1/10 Előzmény víziszinpad
(16/73)
Azt hiszem, engem lepne meg a legjobban ha így történne... Szép napot Önnek is!
víziszinpad 2011 okt. 27. - 06:48:57
(15/73)
Szíve joga topicolni,véleményt formálni.Engem a gyalázkodás zavart, eddig is.De, hátha mégis megkedveli Gereben Ágnes mûsorát.Szép napot!
1/10
Pickwick 2011 aug. 31. - 00:01:03 1/10
(14/73)
Hát ez a mûsor nézhetetlen... Egymás szavába vágnak, a vendég beszéd közben majd el alszik, befejezetlenül hagynak mondatokat, elbeszélnek egymás mellett. Kb. annyira informatív, mint amikor elkap az ember egy "beszélgetést" a piacon 2 igen kulturált ember között...
Ez a mûsorvezetõnõ pedig egy csapás!!! Sosem tennék szóvá ilyesmit, mint valaki beszédhibája, hiszen senki sem tökéletes. De az ilyen NE vezessen mûsort, mert nem lehet érteni, amit mond! Túlzás nélkül mondom, hiszen 10 mondatból felet ha lehet érteni. Épp kezdtem összeszámolni, hány hangot ejt hibásan ez a nõ, de túl nehéz feladatnak bizonyult. Ráadásul maga a hangja is idegesítõ, sõt néha még hadar is. Egyszer hirtelen felemeli a hangját (akkor még elviselhetetlenebb) máskor viszont egyre halkabb és a mondat második felét már csak magában mondja.
Nem fér a fejembe, hogy ez a mûsor még mindig képernyõn van! Komolyan, ezek után már semmin sem lepõdöm meg ebben az országban, ahol ilyesmi létezhet...
Rettentõ színvonaltalan mûsor, nem tv-be való. Komolyan az az érzésem közben, mint amikor sorban állok vagy várok a buszra és közben hallok egy beszélgetést. Kb. pont annyira igényes ez is. Állítom, hogy csak maguknak csinálják nem pedig azért, hogy az emberek nézzék. Jelét nem mutatják, hogy törõdnének a nézõk igényeivel.