Vagabundusz 2016 márc. 28. - 19:48:33
(304/484)
Az Avengers 1 meg 200 millió fölött
Vagabundusz 2016 márc. 28. - 19:44:48
(303/484)
Ezt a Box Office dolgot kicsit még nézd át. A végét ugyan még nem látjuk, de az USA-ban jobban nyitott az Avengers 2.
(190 vs170 millió dollár) World-öt nem néztem:)
tomotore 2016 márc. 28. - 19:33:49
(302/484)
Ben Affleck a legszarabb batman, és Daniel Craig a legszarabb james boond.Megerõszakolják a karaktereket,egyszerûen fogalmazva nyaljon szart az összes hollywoodi pénzember,producer,stb.Superman pedig a legnyálasabb metrószexuális köcsög a szuperhõsök között,egyedül nem képes normális bevételt produkálni.Szerintem :-)
Vagabundusz 2016 márc. 28. - 19:31:05 Előzmény Muya
(301/484)
Mondjuk a Watchmen nem biztos, hogy tetszene nekik. Bár a gyûrûk ura meg a Hobbit is tetszett és azok sem végig pörgõs akciófilmek és akkor finoman fogalmaztam:)
Kovács kolléga 2016 márc. 28. - 18:43:51
(300/484)
Még egy gondolat:

Az acélember 668 millió dolláros bevételt hozott, ami messze nem tekinthetõ acélosnak. A mostani film az elsõ hétvége után a félmilliárdhoz közelít és ha majd el is indul a lejtõn, az elõzõ filmet biztosan simán lekörözi.

Biztos, hogy ennek csak a jó marketingkampány az oka? Vagy el kell ismernünk, hogy ennyit jelent az, ha a Denevérember is benne van a filmben?

A sokáig két szálon futó filmnek azon jelenetei, amelyek Wayne/Batman karakterére fókuszálnak, nagyon jók. Az akciójelenetek például egyszerûen lehengerlõek (szemben Superman unalmas és érdektelen röpködésével).
Kovács kolléga 2016 márc. 28. - 17:34:47
(299/484)
Batman és Superman a jelenlegi formájában annyira döglött ügy, hogy egyelõre simán lemossák a Marvel-filmeket a Box Office terén. Ez engem speciel meglep, mert sokkal rosszabbra számítottam.
gabeyramone 2016 márc. 28. - 16:21:44
(298/484)
Én nem értettem, most Batman miért orrolt meg Supermanre?
sirdltd 2016 márc. 28. - 12:54:58
(297/484)
Tegnap tévedtem be a pólusba(tudom,tudom).Kezdésnek mindenkit lebeszélnék a 3D-rõl,ahhoz túl sötét.Arra felrakni a film fõ fordulatát,hogy a két fõhõs anyjának ugyanaz a keresztneve...eléggé banális.25-30-an voltunk a teremben, és olyan hosszú volt a film, hogy ahogy feljött szereplõlista, mindenki dobott asszonyt, barátnõt, gyereket és rohant a WC-re, de nem a klasszikus módon,hanem nagyon,elõbb nem tudtunk,mert ránk zárták az ajtót.Szóval hosszú volt a film, és azért mert a nyitójelenet után és a záró között teljesen felesleges jelenetekkel volt tele,simán 30-40 perc vágás. Így unalmasnak tûnt.
A film legjobb momentumai Gal Gadot-hoz kötõdött.A zene is akkor lett karakteres,gondolom ez lesz az õ zenéje a jövõben.
Ha a DC-nek van egy kis esze,akkor õt nyomatja, õ legalább bemutatott dolgokat (lasszó, karkötõs,pajzs), tulajdonképpen õ a DC Amerika Kapitánya, csak egy picit több és élvezhetõbb formában.
Mind Batman és Superman a jelenlegi formájában döglött ügy. Affleck bebizonyította, most már 2-ikra is, hogy nem való szuperhõsfilmbe, õ a szomszéd srác szomorú szemekkel, amin nem fog tudni túllépni, nincs kisugárzása (azért Bale-nek több van), nem tudom komolyan venni.Maradjon életrajzi filmeknél....
Lex Luthort Eisenberg próbálta felturbózni Ledger-esen, de Luthor nem Joker karakter, ezt elcseszte.
A film úgy általában kidolgozatlannak, idõnként lassúnak tûnt, így átlagos lett volna Gal Gadot nélkül.
10/10
BUG01 2016 márc. 27. - 22:20:05 10/10
(296/484)
Ma néztem meg a moziban és hát gõzöm sincs hogy sokan mért is húzták le a filmet, de most õszintén. A szereplõk hozzák azt a színvonalat amit kell és jól is hozzák, sokan Eisenbeg játékát fikázzák amivel megint nem tudok egyetérteni hogy mért is volt annyira rossz, hogy mért is nem volt hiteles a játéka, az ócsárolók igazából egyetlen egy dolgot, egyetlen egy érvet vagy észrevételt nem tudtak felhozni akármelyik forumot is olvastam hogy mért is játszotta szarul a szerepét.
A másik hogy sokaknak Ben Affleck játéka se tetszett ami megint számomra egy kérdõjel, mit is kellett volna igazából máshogy csinálni?, f.o.s.t.a. volna magából az ostoba poénokat meg blõd vicceket amik a Bosszúállokban vannak közben meg vigyorogjon vagy mi?, ez egy teljesen máshogyan feldolgozott Batman film mint a Nolan féle filmek, ez egy DARK-osabb univerzum amibe nem csuda jó,csuda szép minden, nem süt folyton a napocska az égen, mert ugyebár egyeseknek már ez is probléma volt hogy túl sötét meg hogy túl sokat esik az esõ, na mennyen már a p.i.c.s.ába az aki egy ilyenen fennakad ba..meg kész vagyok az ilyen emberektõl ....xD
Wonder Woman szerintem tökéletes volt, pont annyit szerepelt a filmben amennyit kellett, pont annyit hogy kaphat egy önálló filmet amibe sok mindent megmagyarázhatnak, ami esetleg ebbõl a filmbõl nem derült ki. Az õt alakító színésznõnél (Gal Gadot) pedig keresve se találhattak volna jobbat erre a szerepre.
Valaki felhozta korábban hogy ki volt az a figura akit látott Ben A. az álmában aki érthetetlenül beszélt? , hát az FLASH volt, aki kicsit is tisztában van a DC univerzummal és szereti az nem negativumként emliti meg hogy hát mégis mért nem derült ki hogy ki a fa.zom volt az a valaki....
Meg nem tudom az is mért negativum sokak szemébe hogy sokmindenre nem kaptak választ( pl ilyen volt 1-2 álomkép), amikor nagyon jól tudja a legtöbb ember hogy ez egy elég sokrészes maraton lesz a DC-vel, mért is kéne minden poént lelõni hamar a film elején, ennyi erõvel ba.dmeg a film elején rögtön be is nyöghetnék hogy mi lesz vagy akár rögtön a filmbemútató elõtt elspoilerezhetnék az egész DC film történetét, aztán akkor már beülni se lenne értelme, na EZ AZTÁN PERFECT lenne biztos egy két hõbörgõ ember szemébe....xDD
Na hát mindegy szerény véleményen szerint semmivel nem rosszab mint a MARVEL filmek, összehasonlításkép elég nevetséges hogy a Bosszúállok film 8.2 értékelés kapott ez meg 7.2 haggyuk már ezt a s.arságot, mert aztán a Bosszuállok az egy 8.2-es film nem? amikor egy jó dráma ér el ált. egy ilyen értékelést, vicc...xDD
Nem akarom a Marvelt bántani mert én mindegyik univerzum nagy rajongója vagyok és mindegyiket, de abban nem értek egyet hogy ez ennyivel rosszabb lenne, sõt a legtöbb emberrel akivel beszéltem akik a negatív kritikák ellenére beültek nem is az volt a gondja hogy rossz volt a történet vagy a szereplõk vagy akármi, hanem inkább egy mássabb ,a szokványos látványfilmektõl eltérõ filmet láttak, de attól hogy vmi más, vagy máshogyan van felvezetve nem biztos hogy rosszabb is, és ez az ami sok ember szemét bökhette..
shoc 2016 márc. 27. - 21:48:06
(295/484)
Egyetértek.
Fura érzés kimondani, de nekem jobban tetszett mint az Avengers elõzõ része.
Kovács kolléga 2016 márc. 27. - 19:55:58
(294/484)
Flash és Aquaman - vagy bármely más szuperhõs - komolyabb szerepeltetése csak rontott volna a filmen. Nem attól lesz jó egy történet, ha telezsúfoljuk karakterekkel. A Bosszúállók 2 és A feláldozhatók 3 a szomorú példái mindennek. Mert ezek bizony nem tartoznak a jól sikerült filmek közé.
shoc 2016 márc. 27. - 19:35:48
(293/484)
Vélemény:
1. Nekem a par evvel ezelõtti Superman egyáltalán nem tetszett.
2. Szeretem Nolan Batman filmjeit.
3. Nagyon rosszra számítottam, ennek ellenére egész jo volt.
4. Ben Affleckhez fényévekkel jobban passzol a Batman figura.
Vinnie731 2016 márc. 27. - 13:55:25
(292/484)
én most inkább nem beszélnék a film hibáiról, mert mikor a legutóbb szuperhõsfilmet szidalmaztam, valakit annyira felbõszítettem vele, hogy azóta minden reggel egy hatalmas nagy kula hever az ajtónk elõtt a lábtörlõn.
Csak annyit jegyeznék meg, hogy Flash meg Aquamen azért kaphatott volna egy-egy jelenetet, igaz azzal sem mentettek volna sokat a filmen.
gergo.gery 2016 márc. 27. - 10:43:43
(291/484)
Sziasztok, tudna valaki nekem egy linket küldeni, amin megnézhetném a filmet? Nem vagyok nagy moziba járó egyén (nálunk nincs is), aki 2 és fél órát zötykölõdik az úton, hogy eljusson moziba aztán meg a jegyár, szóval értitek... Elõre is köszönöm
Kovács kolléga 2016 márc. 26. - 20:51:40
(290/484)
Néhány gondolat a filmrõl - SPOILEREKKEL.

A látványvilág lenyûgözõ és a két és félórás filmidõ sem tûnt hosszúnak. A vége a szokásos megalomániás harc lett, de ezen már szerintem senki nem lepõdik meg. Nem igaz, hogy unalmas a film, bár akadnak benne fölöslegesen elnyújtott jelenetek és fõleg a 90. perc táján leül egy idõre a cselekmény. Ha valaki nagyon akar, akkor találhat logikai bakikat a forgatókönyvben, bár errõl az a véleményem, hogy néha fölösleges a kákán csomót keresni. Ez van és kész.
A legjobbnak a nyitó jelenetsort tartom, amelyik dramaturgiai és vizuális szempontból is mestermunka, a legkevésbé jól pedig éppen a két fõhõs összecsapása sikeredett. Nem is vagyok biztos benne, hogy ennyire fontos volt összeugrasztani õket, pláne ha utána pillanatok alatt barátok lettek.
Affleck, Eisenberg és Gadot kifejezetten jól játszik, hozzájuk képest Cavill elég vérszegény (remélem, nem lesz belõle James Bond). Amy Adamsen és Jeremy Ironson pedig látszik, hogy színészként más szintet jelentenek, mint a többiek. Kifejezetten erõssége a filmnek, hogy nem lett túlzsúfolva karakterekkel, így nem kell nagyon kapkodni a fejet, hogy ki kicsoda és most éppen ki mit csinál.
offtopic
Bigpapa 2016 márc. 26. - 19:58:50 Előzmény neofery76
(289/484)
"Aki nem szereti a comic movie-t az ne vegyen jegyet rá."

Ezt ugye nem nekem céloztad?
Kovács kolléga 2016 márc. 26. - 18:40:43
(288/484)
Nem kell foglalkozni a fanyalgó kritikákkal, mert minden hibája ellenére semmivel sem rosszabb, mint az elmúlt évek hasonló költségvetésbõl készült szuperhõsfilmjei. Igaz, nem is jobb.

8/10
7/10
offtopic
cellasto 2016 márc. 26. - 14:56:02 7/10
(287/484)
spammer!!

ne nyissátok meg,az idióta kölyke videóját linkeli mindenhova!
garabaz 2016 márc. 26. - 14:21:18
(286/484)
Szerintem szét fogják unni magukat, vontatott, a végén egy kis harc, az acélemberhez nem lehetne hasonlitani. elmarad töle sokkal. inkább nézzétek a zootropolist :)
Bálint Sarkadi 2016 márc. 26. - 10:31:26
(285/484)
Sziasztok most láttom hogy a besorolás 16 év,vajon be tudok menni két 10 éves gyerekkel ?