1/10
beatrix555 2015 júl. 31. - 13:28:30 1/10
(2/42)
Szerintem egy délutáni gyerekmesének sem megy el ez a film.. rettenetesen unalmas, és semmi de semmi realitás érzet nincs benne ( ha egy 13 éves gyerek mondja meg hogy elnök úr itt nem elég bátornak mutatkozni hanem bátornak is kell lenni... és hasonló bölcsességek.. míg az elnök rinyál, hogy õ a világ leghatalmasabb vezetõje és hol vannak a katonái.... nos.. ez kb elmondja a film színvonalát is. Rettenetesen csalódtam Samuel L. Jacksonban, szeretem a filmjeit, eddig mind tetszett, de ez kritikán aluli volt. Ráadásul a hasonló témájú filmeknek még csak az árnyékába sem ér. Pusztán azért kapott 1-est a 10 csillag közül, mert nullát nem lehetett adni... No comment.
9/10
robinho1983 2015 jún. 09. - 07:41:16 9/10
(1/42)
El nem tudom képzelni, miért nincs még magyar bemutató dátuma kiírva, sõt még csak magyar címe sincs ennek a filmnek. (egyébként, ha minden igaz, A nagy vadászat címet fogja kapni) Minden rendben van vele. Jók a színészek, Jackson hozza, amit megszoktunk tõle, de engem leginkább a fiúcska, meg az elmebeteg arab fogott meg. Látványos, érdekes és végig leköt, mert nem tudni ki kivel van. Nagyon sajnálni fogom, ha nem lesz nálunk bemutatva. 9/10