Téma: Black Adam

Kiskutyafasza 2022 dec. 17. - 19:30:37
(23/43)
3X ugrottam neki, mire a 35. perchez elértem. Ott gyakorlatilag szétverte szegény nő lakását, mert úgy ment át egyik helyiségből a másikba, hogy egyenesen a falon át, mint egy egysejtű, nem az ajtót használta. Pedig gondolom 5000 éve is volt ajtó. Felnyerítettem és itt adtam fel. Sajnálom hogy Pierce Brosnan a nevét adta ehhez a produkcióhoz.
9/10
Pro:FessoR 2022 dec. 17. - 14:11:41 9/10
(22/43)
Nem értem ezt a sok negatív hozzászólást. Egy teljesen jó, és értékelhető film ez is. Látványos, helyenkén vicces. Van benne CGI? Azt a nemjóját. Ki hitte volna? Túl magasra teszik az emberek a lécet. Magasak az igényeik, és ezért pontozzák le a filmeket. Gratulálok.
1/10
AlexWolf 2022 dec. 16. - 21:14:13 1/10
(21/43)
Ekkora rakat sz*rt még nem láttam. Mondjuk elég erős a verseny a halemberes baromság, meg az öngyilkos marhák és e között.
5/10
meridian74 2022 dec. 04. - 02:41:02 5/10
(20/43)
Furán darabos és logikátlan volt a történet... a végén a zombik CGI-je meg nevetségesen gagyi, eztnem tudom, hogy engedték meg... elfogyott a pénz, vagy mi? Az igazság ligája 4 karaktere eddig sehol nem volt, teljesen idegen volt. Ráadásula hightech mindeség, az sem az eddig superman és batmen, auquamen, wonderwoman szintet hozta, teljesen vadidegen volt... teljesen olyan érzésem volt, mintha egy erőltetet Marvel Wakanda koppintás lenne az egész... Aztán sóloymember(?) ... nagyon sokszor rettenetesen bugyután nézett ki a jelmezében, ráadásulsokszor kimerevített bámulós pózban, hosszú másodperckre, nem pedig felvillanmásokra volt ilyen... a végén a sztroi, tökértelmetlen lett minek börtönözték be ha utána körülményesen ki is engedik? Azt is értem én hogy ez itt most egy új superhős, és nem supermen, de végig az volt az emberlrzése, miért nem superment küldték rögtön? Szóval átgondolatlan volt az egész sztorivezetés...

Amúgy valóban, Black Adam karaktere jól passzol a Sziklához. Ez az egy ami helyén volt a filmben. Szuepr gonosz legyőzése meg hát megint túl egyszerűen volt elintézve... izomszagú volt az egész.
7/10
Cron 2022 nov. 26. - 04:38:58 7/10
(19/43)
Végre egy kicsit más a sok, futószalagon gyártott, dögunalmassá vált DC és Marvel film között. A története ennek is ráfér egy Topjoy kupak belsejére, mint a legtöbb képregény adaptációnak, de ez legalább mert komolytalan, szórakoztató lenni. Éltek benne a színészek és több helyen egészen humoros is volt.
10/10
RigbyTheMad 2022 nov. 24. - 17:12:55 10/10
(18/43)
A sok alja DC filmek közül ez az egyetlen ami végig lekötött, és nézhető volt és nem kellett tekerni benne. Végre nem volt sablonos, mint legtöbb DC filmek. Végig látványos volt. Ajánlom mindenkinek.


2/10
Nemkedves 2022 nov. 23. - 15:06:19 2/10
(17/43)
Jó filmet is lehetett volna készíteni a sztoriból. Végig idegesítő volt, hogy a zene megállás nélkül ment a cselekmény alatt. Olykor oda nem illő tomboló zene, illetve zenei aláfestést nem igénylő jelenetek sokasága. Ezzel próbálták a cselekményt izgalmasabbá, ütősebbé tenni(?), nem tudom, én nagyon nem élveztem.
A CGI a DC-től megszokott módon silány mégis eltúlzott és nem túl "valósághű" (értsd jól), mintha egy átlagos rajzfilmet néznék. Ugyanez volt a gond az Aquaman-nel is, egyszerűen nem illett a környezet a helyszínbe és a karakterekhez, inkább egy csillámpónis rózsaszín leányszobába.
A cselekmény minden pontja abszolút kiszámítható, sablonos és unalmas. A szöveg néhol annyira gagyi, mint amikor a Ragnarök-ben direkt színpadias, ripacskodó színházi előadást tartanak Loki életéről. De ott legalább ez poén, míg a Black Adam-ben inkább szekunder szégyenérzete lesz az embernek. (Pl mikor Dr Fate elbúcsúzik a végén).
Két csillagot csakis a Dwayne Johnson miatt kap tőlem.
5/10
Tocky 2022 nov. 22. - 14:55:04 5/10
(16/43)
Túl sok minden hiányzik ebből a filmből sajnos. Merészebb és okosabb sztorit kellett volna írni hozzá. A karakterek kapcsán sok mindenkiről tényleg nem derült ki, hogy ki a franc. :) És a végére sem. Hogy lehet így filmet készíteni?
6/10
Nico71 2022 nov. 20. - 17:52:04 6/10
(15/43)
Mivel, mi nem vagyunk képregényrajongók csupán filmes szinten követjük a Marvel és DC alkotásokat, így hiányérzetünk volt, hogy nem tudjuk a szereplőkről, kicsodák. A készítők gondolhatnának azokra, akik nem naprakészek képregényszereplőkből és jobban bemutathatnák a karaktereket. Sőt, a Shazam vonalat is.
Ami senkinek nem tetszett családunkból, még kamasz gyerekeinknek sem, hogy a kissrác mesélésére alapult a történet, evvel nagyon gyerekes lett az egész film. Ennyi erőből a Disney is készíthette volna.
Ciklon másik ciklon, mint az X-Men filmekben? Ez kissé képzavar volt számunkra. Az unikornis stílusú szivárványerő pedig röhejes volt. A bénázó óriás pedig minden volt, csak nem vicces. Olyan, mintha nyúlnák a Hangya szerepét a Marvel filmekből, de a humor részét nem tudnák összehozni. Az ultraliberális, szinte buddhista, senkit nem bántunk, főként nem ölünk meg, még a gyilkosokat sem szuperhős nézet, honnan jött? Mert ezt eddig egyik képregényfilmben sem láttuk, hiszen mind a Marvel, mind a DC, X-Men filmekben hullottak a rosszak, de a jók is. Főként úgy hiteltele ez az egész, hogy Amanda Waller küldte a csapatot, akitől nem állnak távol a legkegyetlenebb módszerek sem.
Dwayne Johnson, akár egy gólem, nagyon gyenge volt a színészi teljesítménye. :-( Többet vártunk volna tőle.
10/5 jóindulattal 10/6
7/10
Zachariah 2022 nov. 12. - 00:39:37 7/10
(14/43)
Rossznak nem mondanám, bár voltak gyengébb jelenetek, inkább egy átlagos szuperhősfilm. Pierce Brosnan tetszett, Dwayne Johnson meg hozta Dwayne Johnsont. Az a kiszólás is jó volt (úgy általában a szuperhősökre értelmezve), amikor Adrianna megjegyzi, hogy az Igazság Társasága sosem segített rajtuk, amikor szükség lett volna rájuk. Azt viszont nem értettem, hogy Amanda Waller miért egy olyan csapatot küld Black Adam ellen, amelyet ő sem érez elég erősnek a feladat végrehajtásához. Az a jelenet is kimaradt a filmből, amikor a főszereplő lecsapja a levegőben az egyik őt kísérő vadászgép szárnyát.

Henry Cavill cameóját viszont bírtam.


3/10
NMBZMG 2022 nov. 06. - 00:44:50 3/10
(13/43)
A fogaim között lévő kukoricadarabokat izgalmasabb volt kibányászni, mint a filmet nézni. A három csillagot azért adom mert
1. Féláras volt a mozijegy,
2. Vége lett
3. Sikerült kibányászni a kukoricát
2/10
xballx 2022 okt. 31. - 17:08:53 2/10
(12/43)
2 óra az életemből... Ez idő alatt 2 poént számoltam össze. Rock filmjeit bírom, mindig van bennük valami élet, valami plusz. Ez... klisé klisé hátán, plusz a szokásos dc nyálasság - batwoman és superman+lois nézők előnyben: amikor nyomnád a gyorspörgetéses 15 másodpercet előre, többször. Többször nem nézős. Akkor most hány sázám van? Gagyi sztori, gagyi rendezés, de szép cgibe csomagolva. Nagy csalódás volt számomra.
10/10
csikzoli 2022 okt. 26. - 22:03:44 10/10
(11/43)
Szerintem nagyon jól sikerült ez a film. Végre egy amerikai film, amin még neveni is lehet, nem néger a főszereplő és nincsenek benne melegek.
10/10
Markhenry 2022 okt. 25. - 21:32:27 10/10
(10/43)
Nekem nagyon bejött, főleg, hogy itt nem hülyéskedte el The rock, illetve, elég jól fel volt építve a sztori is, és lekötött, egyszer se állítottam le vagy néztem meg közbe a telómat, mert végig lekötött, igaz bevallom nálam nagyban hozzájátszott a sikerhez a főszereplő, mert egyik kedvenc színészem, és bevallom picit rosszabbra számítottam de jobb lett mint vártam nálam 10/10
1/10
Yanosh779O 2022 okt. 25. - 20:12:50 1/10
(9/43)
Túltolt hülyeség az egész,végignéztem és nekem nem tetszett egyáltalán ez a film.Ráadásúl ez az egocentrikus szupererős figura benne valahogy már tulzottan erőltettnek tünt. A moziban ülők két órán keresztül egyetle pisszenés nélkül néte végig. Nem ajánlom.
10/10
Wena 2022 okt. 24. - 16:47:09 10/10
(8/43)
Szerintem lényegesen jobb,mint a Thor: Szerelem és mennydörgés. Nézhető...szórakoztató.
10/10
mecnol 2022 okt. 23. - 23:35:38 10/10
(7/43)
Jó film lett !
9/10
Atis88 2022 okt. 23. - 18:50:54 9/10
(6/43)
Szerintem sokan el vannak tévedve ezzel a filmmel kapcsolatban. Akinek nincs meg maga a karakter, az lehet, hogy másra számított, de aki képben van vele, annak mindenképpen ajánlott egyszer. Sőt, talán többször is. Korántsem olyan rossz, mint ahogyan a kritikusok lehúzzák. Tény, hogy vannak benne klisék, de manapság minden filmben vannak. Sztori pedig teljesen korrekt, nyilván nem ez váltja meg a világot, de azt ne is a képregény filmektől várja senki...
10/10
Jarin 2022 okt. 22. - 16:59:56 10/10
(5/43)
Közel sem annyira rossz, mint amennyire a kritikák lehúzzák, a látvány jó, az akciók is rendben, klissé akad bőven (de miben nem). Az elején a narráció halál idegesítő, a vége kissé csöpögős. Gyerekeimmel néztem, nagyon bejött nekik ... és többé kevésbé nekem is tetszett. 10*-ot adtam rá (ellensúly gyanánt), de egy 7-es jár a filmnek.
2/10
doktormacko1953 2022 okt. 22. - 13:02:25 2/10 Előzmény Sz. Péter
(4/43)
Ez csak egy ajánlás volt és remélem nem tiltásnak tünt. Jó szórakozást hozzá.