Téma: Bleach

9/10
Nuttika 2012 márc. 31. - 23:25:31 9/10
(57/77)
Jó anime, elsõre meggyõzött engem. Viszont a fillerek minõsége egyre siralmasabb. Én nagyon örülök neki, hogy ezen a héten adták ki az utolsó részt és egy idõre szünetel.
Bár magában a történetben is nem egyszer van unalmas rész, néha már olyan, mint ha magától másolna Kubo.
Az új ívhez nagy reményeket fûzõk és tényleg ütõsen megy.
Hát várunk vissza Bleach 2-3 év múlva ^^
Sinci005 2012 márc. 15. - 16:55:36
(56/77)
Hajj, Kubo már tényleg önmagát akarja überelni a rajongók kárán, mert ami most megy, az csak enyhén ver biztosítékot. Mindenesetr pozitívum, vagy nem, de és itt jön a spoiler!
!!!SPOILER!!!
Március 27.-ével búcsúzhatunk a Bleach animétõl, legalábbis egy idõre, mert a TV Tokyo leáll a vetítéssel. Ez valószínûleg olyan 2-3 év kihagyás lesz, mert az anime nagyon beérte a mangát és gondolom nem akartak botrányt egy hosszú fillerévaddal. A másik része a dolognak pedig az, hogy Hollywood, azon belül is a WB megkapta a Bleach filmesítési jogát, így valószínûleg hamarosan számíthatunk egy élõszereplõs mozira Ichigoékkal. Innentõl csak remélni tudom, hogy nem olyan lesz, mint a DB film, bár már errõl a sorozatról is hihetetlen mennyiségû bõrt lehúztak. Akkor egy kis infó a mangáról, aki nem tudná, hogy ez az utolsó arc a Bleachben, több nem lesz, ha ennek vége, akkor Kubo nem folytatja tovább. Itt fog kiderülni minden, vagy éppen semmi, de ez is valószínûleg húzódik még olyan 3-4 évig. Hát ennyi lenne.
!!!SPOILER VÉGE!!!
10/10
bloodman 2012 febr. 02. - 17:26:14 10/10
(55/77)
Nos, én véleményem:
Kedvenc! Ennyire még egy anime sorozat sem fogott meg, vicces, bolondos, érfeszítõ, pulzusgyorsító: véres fightokkal megsózva, "ínyencen".
Szerintem odatették magukat a manga készítõk, egyik legsikeresebb (vagy nem) anime. Bár, nézegettem ilyen anime toplistás izéket, és ott a Bleach általában 3-4. helyen áll, valahol 10. de olyan is volt, ahol elsõ!
Tehát, biztos sikeres, és felkapott.
[SPOILER]
Nekem bejön a fullbringes szisztéma, szerintem izgató a történet (most is). Minden kijött részt meglesem, nagy rajongó...-nak tartom magam. 'haha! :)
Elvégre, Japán a király!
Ja, és szerintem a Magyar szinkron csak elb...sza az animéket, ezek a gyerekes "dialektikusok"... De vannak kivételek, például a Fullmetal Alchemist-nél jó a szinkron. De nekem speciel a Bleach MSZ-ja se tetszett. A Japán szinkron az igazi, iszonyúan jól hangoztatják a karakterüket, nagyon profik!
Bleachre visszatérve: 'my assessment: 10/10. FAVORITE ANIME 'EVER.
Owen069 2011 okt. 26. - 20:17:37
(54/77)
Imádom, nagyon jó anime!:D
rayman2000 2011 okt. 02. - 16:03:03
(53/77)
Hello! valaki meg tudná mondani hogy a Bleach napjainkban is megy a moziban?(2011- 2012)
mert éredkelne kérlek ha tudtok irjatok az emailomra : lula.toth@citromail.hu

KÖSZI
Lau- Chan
:) :) :)
:D :D :D
O:)
Andy3 2011 máj. 06. - 08:48:10
(52/77)
Na, pörgessük fel kicsit a blogot :D Megmondom õszintén, most már kicsit unom a fullbringereket -.-" Mármint jók persze, csak... a legnagyobb baj, hogy hiányoznak a shinigamik, fõleg a kapitányok! A Lelkek Világa nélkül sztem kicsit unalmas lett a sztori, remélem, Kubo visszahozza õket mielõbb!
Andy3 2011 máj. 06. - 08:45:33
(51/77)
Na, pörgessük fel kicsit a blogot :D Megmondom õszintén, most már kicsit unom a fullbringereket -.-" Mármint jók persze, csak... a legnagyobb baj, hogy hiányoznak a shinigamik, fõleg a kapitányok! A Lelkek Világa nélkül sztem kicsit unalmas lett a sztori, remélem, Kubo visszahozza õket mielõbb!
Andy3 2010 nov. 26. - 13:14:37 Előzmény szabomonika88
(50/77)
Már egyre jobban érdekel ez az egész, komolyan! Kuugo nagyon nagy arcnak tûnik, kíváncsi vagyok, milyen fajhoz tartozik :) És már kezdhetnék végre Isshin múltját illetve Uraharáét, mert egyre kevésbé vagyok biztos benne, hogy jó ember :( Legalábbis az elmúlt két-három fejezetben látottak (Kuugo célozgatása, Urahara nézése Karinra) alapján. Pedig nem akartam, hogy rossz fiú legyen, de hát ha így kell lennie Kubo-san akaratából xD
10/10
szabomonika88 2010 nov. 26. - 01:41:49 10/10
(49/77)
Alig várom már hogy mi sül ki ebbõl.
Remélem Ichi vissza fogja nyerni az erejét.
De az se lenne baj, ha esetleg a tesóiban is lenne egy kis halálisteni erõ.
Meg nagyon kíváncsi vagyok mit akar a pali Ichitõl.
Andy3 2010 nov. 18. - 02:49:07
(48/77)
*** SPOILER ***
Végre kezdõdik az Isshin saga! Hogy vártam már! Ichigo mint normális ember... ilyet se láttunk az 1. rész óta :) A fõnöke odavág, nagy arc az a csaj! Ez a fickó meg, aki Isshinrõl akar infókat... szerintem shinigami (volt). És ahogy Urahara nézett Karinra a fejezet végén... ennyire rühelli a Kurosaki családot? Mert ahogy kiejtette a Kurosaki nevet... Viszont érdekes, eddig hogy pátyolgatta Ichit xD
*** SPOILER VÉGE ***
Kíváncsi leszek, mit hoz ki ebbõl az egészbõl Kubo
10/10
szabomonika88 2010 okt. 08. - 22:23:46 10/10
(47/77)
Mért?????????????
Méééééért?????????????
Mééééééééééérrrrrrrt?????????
Mért kellet Ichogonak elvesztenie az erejét?
Ez nem igazság!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((((((((((
Nagyon szomorú vagyok.
De remélem, sõt nem is remélem kötelezem, hogy Ichi nyerje vissza az erejét.
Ajánlom!!!!!!!!!
10/10
szabomonika88 2010 szept. 17. - 09:31:15 10/10
(46/77)
Na Ne már, hogy úgy legyen vége, hogy Ichigó elveszti az összes shinigami erejét ez nem koser így!
Ajzen elveszítheti sõt õ meg is halhat,vagy õrtönbe kerülhet,hisz õ a fõ gonosz ez a sorsa,de Ichigó mért?
Lehet hogy örökre emberként kell élnie?
Ki tudja csak Kubo a történet kitalálója, vagy még õ sem.
Remélem nem veszíti el.
Meg itt a belsõ lénye is,csak õt akarta védeni,mármint Ichigót.
10/10
szabomonika88 2010 szept. 06. - 14:24:15 10/10
(45/77)
Remélem Ichigó végre végez Ajzenel. Fõleg ezzel brutális erõvel.
Ez nagyon brutál.
10/10
szabomonika88 2010 aug. 20. - 00:29:22 10/10
(44/77)
****Spoiler*****

Én mondtam hogy Ajzen kinyírja Gint. Közbe várható volt hogy Gin nem nyírta ki Macumotot. A végére meg ha jól láttam megérkezik Ichigo is az apjával a vállán.

******Spoiler vége*******
10/10
szabomonika88 2010 aug. 18. - 00:59:33 10/10
(43/77)
Szerintem az lesz hogy Ajzen kicsinálja Gin-t, mivel el árulta.
Azt megy tovább csinálni a dolgát.
Közben Ichigo meg próbálj megint legyõzni a félelmét és megszerezni az új erejét.
Andy3 2010 aug. 04. - 22:22:29 Előzmény Andy3
(42/77)
***SPOILER***

Na, maradt az Istengyilkos -.-" És Aizen is... Gin meg valószínûleg fûbe harap

***SPOILER VÉGE***
Andy3 2010 aug. 03. - 11:54:17
(41/77)
***SPOILER***

Hát még bármi lehet... nem hiszem, hogy Aizen ennyitõl meghalna, mikor elõtte olyan táposnak látszott :) De ki tudja, ha meghal, annak csak örülök (ahogy szerintem mindenki!). Akkor legalább végre más lehetne a címe, mint Istengyilkos ^^" Amúgy meg Gin esélyes a fõgonosz szerepére, ha jobban belegondolok, még jobban is, mint Aizen xD És ahogy Oro-t elintézték a Naruto-ban, úgy Aizen bátyó is nyugodtan fûbe haraphat :) Majd meglátjuk csütörtökön, addig úgy is csak tippelni lehet!

***SPOILER VÉGE***
makaay2 2010 júl. 30. - 13:56:46
(40/77)
SPOILER!

Gin megölte Aizent??!!! ez azé megdöbbentet máma amikor olvastam a mangát... de szerintem van valami mögötte mert mondta Ahogy tudja hogy már ezt tervezte régóta nem hinném hogy meghalt... legalább tudjuk a kardja gyengepontját!

SPOILER vége
Sinci005 2010 júl. 27. - 21:34:27
(39/77)
Én attól kapok idegrángást, hogy a fordítások néhol egy kissé elcsúsztak. Pl.: Rukia kardját ha lefordítom még véletlenül sem Fehér hó leple, de az ilyeneken a Naruto óta nem akadok ki.^^
Rach_csel 2010 jún. 16. - 23:03:39 Előzmény Sinci005
(38/77)
Hát az eredetihez képest borzalmas. Legalábbis szerintem. Renji szinkronja pl. a Szinkronhangot magában szeretem, de nagyon nem passzol. És annyira zavaró, ahogy fültanúja vagy, hogyan tanulják meg lassan a szinkronok, hogy hogy kell a neveket kimondani. Elsõ kimondás elõtt vesznek egy nagy levegõt, aztán darálják rossz hangsúllyal, miközben a fülesben elméletileg hallják az eredetit. "á"k helyett olyan nyitott "a"-t mondanak, hogy sírhatnékom van. Mikor elõször mondták ki Kuchiki Byakuya nevét olyan volt, mintha köptek volna. Meg megint elszúrták az egyik figura nemét. Valahogy színvonalasabb munkát várnék a szinkronstúdióktól. Úgy örültem, mikor lett Animax, de annyira el tudják rontani az animéket egy rossz szinkronnal, hogy alig nézek már pár sorozatot ott. (arról nem is beszélve, hogy órákig nem anime megy... bocs ez nagyon offtopic)