Téma: Borvacsora

Dock 2012 aug. 04. - 01:06:12
(14/34)
Hát gyerekek ebbe a mûanyag mûsorba bevisztek egy bort nemfogyasztó nõt bort kóstolni....nem biztos, hogy én vagyok a hülye..!? Van egy kényszeredett, okoskodó mûsorvezetõ és erre a szintre próbáljátok lerántani -nagy plénum elõtt is, szenzációs elõadó- barátomat Lõrincz Gyurit. Kínos, feszengõ szerepre kényszerítitek mind a 4 fõt, mert sem a borhoz, sem a rendezéshez nem értetek. Na, ettõl majd rohan a nép bort vásárolni...Bajom van a gyászos világításotokkal, szép meleg barna, vonzó, nyugis, vendéglõi színek helyett gyászos feketék uralják a képet. A statisztéria pedig teljesen hiteltelenre "ette" a mûsort a háttérben. Szerintem ebben a mûsorban is benne van a jáksó (direkt kisbetûvel kezdve) keze, ha a marslakók (direkt kisbetûvel kezdve) hasalhatott akkorát, akkor a Borvacsorának is irány a kanálisba....
Szóval ez a mûsor csak ront a magyar borok értékesítésén, ha leveszitek mûsorról, biztosan több magyar bort megveszünk, mint egy ilyen rettenet megtekintése után.
2/10
-greghouse- 2012 júl. 20. - 23:24:40 2/10 Előzmény aggodalmas
(13/34)
aggodalmas: biztos nagyon szellemes és egyedi volt ez a "képvers" forma ahogy írsz, elsõre még érdekes is, de sokadjára baromi unalmas és fárasztó a szemnek. Nem poén. De biztos van, aki végigolvassa így is, én nem.
1/10
hekkevo67 2012 júl. 20. - 21:51:46 1/10
(12/34)
OK, hogy jól elborozgatnak (állami pénzbõl), meg elbeszélgetnek egymással, de errõl miért kell mûsot csinálni ? Kit érdekel ez ?
aggodalmas 2012 júl. 17. - 23:50:38 Előzmény TomDenem
(11/34)
Azért nevesítsük a "szemüveges fickót" (õt magát idézve):

"Litkai Gergely vagyok, ismert humorista... ;-)
Ezt mindig el szoktam mondani az elején, csak,
hogy ne legyen belõle félreértés ki volt az
a szemüveges k*csög a színpadon..."

Egyébiránt végzett jogász, az 1998-as Rádiós HumorFesztivál
nyertese (szerzõi kategóriában) Farkasházy és Sinkó "közös
nevezõje" ezen formájában a évekig a RádióKabaré "fiatal,
de tehetséges" konferansziéja... Emellett háttérember
aki "maga is a fényre vágyik" – Ismerheted az HBO
Mennyi?! Harminc! c. egykorvolt mûsorából, de
fábrikúr hosszú évekig neki (is) köszönhette
a (jobb) poénjait, mi pedig úgy általában
a StandUP jelen formáját – úgy is, mint
(Godot/Corvin) DumaSzínház valamint
a ShowderClub, valamint a hazai
ComedyCentral kábelcsatornát.

Újabban "Van képünk hozzá"
címen (többedmagával) a
"KÖZ"tévén alkalmazza
képernyõre a kabaré
régebbi és újabb
klasszikusait.

Csak, hogy
tudjuk kit
lát(t)unk
1/10
TomDenem 2012 júl. 17. - 17:46:34 1/10 Előzmény -greghouse-
(10/34)
Hát ez nem az igazi.
Már az elsõ adás is gyenge volt, de ez a második mindent alulmúlt.
Már az bosszantó volt, hogy piros ruhás csaj mellett lila inges jófiú borász gyerek ült. Aztán ez a borász gyerek a Parfüm nevû borával kapcsolatban csak azt emelte ki, hogy mi hiányzik belõle: az illat. Na és a végén pont az illatra való tekintettel adta ez a bort a nõnek...
Ez a hegyi barbara rettentõ idegesítõ nõszemély. Utolsó normális szerepe talán a Páger Antal utolsó filmjében volt, na ott kellett volna abbahagyni. Ráadásul a szemüveges fickó meg a nõ egész végig szinte csak egymáshoz beszéltek a két tök csak dísznek volt ott.
Azért Badacsonyból 10 különb borászt tudtam volna mondani, akiknek a szereplése is élmény lett volna. Nem negatív élmény.
offtopic
aggodalmas 2012 júl. 14. - 21:31:56 Előzmény livefast
(9/34)
Nem tudom mennyire jógyerek ez a figura, de az tény, hogy nem
való neki az ilyen értelmet is igénylõ mûsorötlet. Az autós,
majd építkezõs-típusú mûsorlicenszeknél maradhatott volna,
mert nem éreztem benne azt az érdeklõdõ felkészültséget,
amit legalábbis Kepes Desszertjei óta várok (várunk?)

Az éttermi "biodíszlet" pedig kifejezetten abszurd volt!
Amikor még rájuk is svenkelt a kamera, hogy egyértelmû
legyen: a lány olvas, az idõsebb úr már (ki)menne – de
sakkban tartja a stáb (vagy a statisztaszerzõdés!? ;-)

De most tényleg, kell Ez nekünk? Ha mégjobban megújul
a "KÖZ"tévé, részemrõl az életben nem kapcsolok oda
többet – és boldogan élek, amíg meg nem szûnik! ;-/

Felkészül ugyanez a minõség háromdében is?
2/10
livefast 2012 júl. 13. - 22:12:03 2/10
(8/34)
Szegény Sanyi, annyira jó gyerek, és annyira nem való ez neki.
noga 2012 júl. 13. - 22:08:40
(7/34)
Nemcsak a "Desszert", hanem utána az "A la carte" is hasonló mûsor volt. Azt gondolom, nem érdemes ezeket összehasonlítani, hisz azért mindegyik kicsit más (volt), mint az elõzõ(ek).
A Borvacsora nekem azért tetszik kevésbé, mint az említett másik kettõ, mert ez témájában jobban kötõdik magához a borhoz, egy adott borvidékhez, a címe is erre utal. Ez egyátalán nem baj, csak engem emiatt nem köt le annyira.
2/10
-greghouse- 2012 júl. 13. - 22:06:13 2/10
(6/34)
Nem tudtam, mi hiányzik az életembõl. Szent Zámbó Jimmyhez imádkoztam (mai hír, hogy szentté akarják avattatni a Vatikánnal, gondolom Gyõzike pápa majd meg is teszi), hogy legyen már végre egy gasztronómiai, evés ivás show, merthogy eddig még nem jutott minden napra két tucat. S lõn.
far vik 2012 júl. 09. - 19:03:16
(5/34)
Nagyon vártam ezt a mûsort, mert óriási szükség volna rá! A hangmegütés is jó, de valahogy kicsit hiányérzetem van. Képben - jó közelik, bevágott képek a borvidékrõl a szövegek alatt, stb. - és ismeretanyagban még lehetne gazdagítani. Szurkolok a dolognak, remélem, jó lesz. A honlapot egyelõre nem találom, de biztos meglesz, a borokat fel fogom jegyezni és végigkóstolom!
10/10
mcdokika 2012 júl. 06. - 22:22:34 10/10
(4/34)
Sanyin kívül 3 ember ült az asztalnál.Úgy látom az elkerülte a figyelmét, egyébként úgy zajlott mint egy vacsora elõször látott társaságban, néha picit feszengõs volt, ezért hangzottak el a 'kergettem az autóval a vaddisznót 200 méteren át " és a vajaskenyeres kedvence.
Szerintem jó volt, ráadásul a mûsor weboldala is teljes,sõt mi több, jó irányvonal annak aki meg akar ismerkedni Magyarország bortermelõ tájaival( nem csak 5 van ahogy sokan hiszik) és jellegzetességeivel.
3/10
vadászcsiga 2012 júl. 06. - 22:08:45 3/10
(3/34)
Tetszik a mûsor? Halál gagyi. Sanyitól a "vajaskenyer mindig a vajas felével esik a földre" mondata mindent vitt :D
Mi lenne ha vagy vissza hívnák Képest vagy nem huznanak le megegy bõrt errõl a kajalas közben beszélgetünk típusú mûsorról.
10/10
mcdokika 2012 júl. 06. - 21:39:38 10/10
(2/34)
Adjuk meg Nagy Sanyinak az esélyt, hogy bizonyítson. Illusztrisok a vendégek, jók a borok és az ételek érdekesek.
Tetszik a mûsor, több ilyet kéne .
3/10
vadászcsiga 2012 júl. 06. - 19:52:23 3/10
(1/34)
Desszert újratöltve Nagy Sanyival? Komolyan hangzik ] :-)