makailaci25 2013 okt. 17. - 08:12:51
(16/96)
Láttam az elsõ 2 részt. Az a véleményem, hogy ez a széklet mûsor a kereskedelmi csatornák mûsorait színesítené legjobban. Igaz, a Spektrum is már lesüllyedt arra a színvonalra, de mit várjon egy-egy igényesebb nézõ, amikor a világ minden téren negatív irányba halad.
SB 129 2013 okt. 16. - 10:36:05
(15/96)
A kék mérnökpapírra rajzolás fehér ceruzával USA módszer, hazánkban elterjedtebb a pauszpapír-grafitceruza összeállítás. Attól, hogy lekoppintunk valamit, attól még nem lesz ugyanolyan. Szóval, bennem erõsen Mythbusters "hangulatot" keltett, különösen a rajzolás alatt viccesnek szánt narrációval.
Saját ötlet, esetleg?
Önmagában Vályi Pistával nincs gond, nógrádi a lelkem, onnan a tájszólása, mint Reisz idõjós Bandinak, mégis az az ember érzése, hogy Vályi Pista reménykedve abban, hogy most többen láthatják, mint egy-egy TC-s videóját erõteljesen rájátszik a tájszólásra.
Az ominózus hajítógépes adásban pedig a gyümölcsök, zöldségek kilövése szintén koppintás,a Discovery Science egy egész sorozatot épített erre, amiben tököket kellet a versenyzõknek kilõnie. Nota bene, minden demagógia nélkül mondom a zöldséget, gyümölcsöt inkább együk meg, mint játszunk vele, elvégre nem vagyunk "mink" oly' gazdag tartomány, mint ameróka, ahol egyébként kultusza van az élelmiszerek nem rendeltetésszerû felhasználásának.
Tehát, mint ahogy fentebb írtam, attól, hogy lekoppintunk valamit, attól még nem lesz ugyanolyan, és ezt pont az évek óta autós újságíróként dolgozó Vályi Pistának kell elmagyarázni?
Pistám, a ruszkik lekoppintottak egy Ford teherautót, abból lett a ZIL. Lekoppintottak egy Mack-et is, abból lett a Kraz. Lekoppintották még a Jeep-et is, abból lett az UAZ.De Brezsnyev bosszújaként ott volt még a záporjóska is,ami az NSU Prinz-re hasonlít, pusztán véletlenül, persze.
Ennyi év távlatából beláthatjuk, hogy a ZIL mégsem volt Ford, a Kraz nem volt Mack és az UAZ nem volt Jeep minõség. Szóval jobb ha az ember saját ötleteket alkalmaz, ha pedig az nincs, urambocsá, (csendben)marad a (kaptafánál)...
3/10
vlad90 2013 okt. 13. - 23:12:23 3/10
(14/96)
Három pontot adok rá, mert értékelem a próbálkozást, de ekkora hülyét csinálni Vályiból, õ meg ráadásul hagyja is. A nézhetetlenség határáig rontja a mûsort. Egyébként sem õ lenne a legjobb mûsorvezetõ, de így meg végképp nem. Pedig nem olyan hülye gyerek.
http://www.youtube.com/watch?v=Z-bZ8A7koTo
***moderálva***
4/10
birkahurka 2013 okt. 13. - 19:31:57 4/10
(13/96)
Nem tudom, hogy ennek a mûsornak a készítõi miért gondolják, hogy az átlag magyar tv nézõ hasonló szellemi színvonalon van, mint mondjuk a félidióta amerikai átlagember, akinek a hasonló stílusú mûsorok készülnek. Szerintem az ismeretterjesztés ezen formája teljesen idegen a magyar mentalitástól, és szellemi színvonaltól. De ha esetleg én tévedek, és tényleg itt tartunk, és ez kell a magyarnak, akkor a TV2 és az RTL klub (az elmúlt 23 év "magyar" politikai vezetésével együtt) behúzhatja a pipát: küldetés teljesítve. Én azért az alacsony pontszám miatt egy kicsit bizakodó vagyok, talán nincs minden veszve. :)
4/10
idõjós1010 2013 okt. 13. - 13:56:54 4/10
(12/96)
Nagyon gyenge mûsor, tele fölösleges dolgokkal.
Tegnapi adást néztem, amibe megépítettek egy hajítógépet, kis, és nagy méretben, aztán a következõ félóra már csak arról szólt, hogy milyen ökörségeket tudnak még kilõni belõle. Volt ott plüssmacskától kezdve, mikrohullámú sütõbe rejtett borsófõzeléken keresztül, a sárga, meg görög dinnyéig minden, melyek nem mellesleg az ellenkezõ irányba kezdtek el repülni a két éven át épített hajítógépbõl.
És akkor még azt nem is említettem, hogy a mûsorvezetõnek akkora tájszólása van, hogy kilóg a szájából a kapa.
zéro008 2013 okt. 12. - 16:52:20
(11/96)
Sanyinak elõ van írva hogy nem szólalhat meg??Egyébként elég harmatos,unalmas,vontatott a mûsor.
1/10
csobyzoli 2013 okt. 10. - 16:06:36 1/10 Előzmény anonymus977
(10/96)
Nem ártott vóna egy operatõr sem a mûsornak! Valakinek a remegõs kezébe nyomtak egy fényképezõgépet, az kaszálta össze a képeket! Nézés közben tengeribeteg lesz az ember!
robicsek2 2013 okt. 10. - 16:02:49
(9/96)
cserepek, törögetek
robicsek2 2013 okt. 10. - 15:45:51
(8/96)
Még a kislány is talán egy kézzel eltudta volna törni a ceruzát :) Csak egy jó erõs hüvelykujj kell hozzá :)
Én nem vagyok karatés, cserek híján diót törölgetek puszta kézzel :PPPP
robicsek2 2013 okt. 10. - 15:35:19
(7/96)
Valaki találja már torkon a pingpong labdával, hogy elhallgasson :P
Bántja a fülemet :)
offtopic
robicsek2 2013 okt. 10. - 15:24:00 Előzmény anonymus977
(6/96)
Egyet értek! Tényleg nem volt egy valamire való mûsorvetõ sem ?
Úgy látóm úgy akarják megfogni a fiatalokat, hogy ilyen celebb szerû emberkéket raknak bele. :(
wowow 2013 okt. 10. - 15:23:26
(5/96)
Ki ez a hülyegyerek frizurájú jóllakott napközis?
jollyjoker 2013 okt. 08. - 14:33:42 Előzmény anonymus977
(4/96)
Ott a pont. De legalább annyiban jó a Spektrum TV, hogy csak ritkán szakítják meg a reklámokat az ilyen mûsorok. Most komolyan nézhetetlen lett az adó a túlzott reklámok miatt.
2/10
indibiker 2013 okt. 06. - 09:11:23 2/10
(3/96)
Teljes mértékben egyetértek.
1/10
anonymus977 2013 okt. 06. - 04:54:32 1/10 Előzmény tinca
(2/96)
Hát ennyi erõvel Gyõzikét is berakhatták volna...
De ez a gyerek egy katasztrófa!
No meg, ha talán tényleg a fizika lenne a középpontban, és nem a felesleges duma, akkor még jó is lehetne, de így egy élvezhetetlen sz*r mûsor sikeredett készíteni.
Ha a srác nem lenne benne, akkor klasszisokkal jobb lett volna ez a mûsor!!!
Úgyhogy inkább letöltöm és megnézem Öveges professzor kísérleteit. Abban legalább van fizika is és a "mûsorvezetõ" is normálisabb. (És még a maga módján poénosabb is.)

Na ennyit az új mûsorról.
1/10
tinca 2013 okt. 05. - 20:03:23 1/10
(1/96)
Talán, ha nem gyõzikés beszédû és humorú lenne a mûsorvezetõ...