zsuzsu26 2007 febr. 21. - 07:43:20
(78/558)
Sziasztok! Régóta szeretném a Buffy teljes évadod megszerezni, lehetõleg magyar hanggal. Ha valaki tudna ebben segíteni, legyen kedves írjon nekem egy e-mailt a matska@freemail.hu-ra. Elõre is köszönöm.
sziszi3 2007 jan. 15. - 16:06:02
(77/558)
Hello!
Vki tudna abban segíteni,hogy honnan tudnám megszerezni az összes évadot??sylvi3@freemail.hu az email cimem.Elõre is köszi
hajnalka.toth 2007 jan. 01. - 22:24:56 Előzmény hackerke
(76/558)
hi. Szeretném kérdezni, hogy dvd-re ki tudod e irni nekem mind a hét évadot? ha vmilyen válaszod van irj létszi: boszimacska@citromail.hu
Buffy 2006 dec. 15. - 22:50:15 Előzmény Golyo30
(75/558)
hát igen,h. mit ne mondjak a viasat 1 nagy ..... na mind1...

hackerke: az a baj,h. nem mindig úgy fordították a címekt,amit valójában jelentenek is, de olyan féléve találkoztam a magyarváltozattal 1 dvd borítüs oldalon ott megtudod nézni,h. mik a címeik, biztos ismersz te is iylen oldalakat:)
hackerke 2006 dec. 05. - 09:06:52
(74/558)
Látom sokan morcosak itt a "drága jó" magyar tv-társaságokra. Én nem vagyok az a nagy Buffy rajongó, de át tudom érezni a dolgokat, mert hasonló okok miatt nem láthattam a Holtsáv c. sorozatot. De ez nem ide tartozik.

Nálam jelenleg még megvan mind a 7 évadnyi Buffy, de csak egy ismerõsömnek szeretném kiírni dvd-re. A magyar változat van meg, (igény esetén néhol angol felirat is van hozzá!! :D ) De pont az angollal van egy kis gondom is, a 4,5,6,7 évadok ugyanis csak nyelvükben magyarok, a fájlnév vagy csak annyi, hogy [évad száma x epizód száma] vagy az angol epizód cím. Tudna nekem segíteni valaki, hogy a 4-dik évadtól kezdve mi az egyes epizódok magyar címe?
Golyo30 2006 dec. 05. - 07:52:51
(73/558)
Amúgy lenne egy kérdésem azokhoz, akik még arra vetemülnek, hogy rajtam kívül is néziik ezt a light-os vetítést.
Az új vetítési szisztémában ugyebár azt vezették be, hogy szombaton hajnali 5 óra körül leadtak egy részt, míg vasárnap hajnali 5-tõl, 7-tõl és 8-tól három részt is leadnak.
Ez azt jelentette, hogy 2-án szombaton leadták a 6.szezon 15.részét. (Ez a Riley-s rész, ami le is ment.) Majd 3-án vasárnap 5-kor le kellett volna adniuk a 6.szezon 16.részét, az eskükõ meghiúsulását, de ekkor az Acapulco HEAT szombati részének az ismétlése ment le, majd 7-kor és 8-kor pedig a 6/17 és a 6/18-as részt adták.
Mivel vasárnap nem voltam itthon, így a videóra vettem mindezt, amit ma néztem meg, de döbbenten láttam, hogy 5-kor nem adták le az esküvõs részt, így arról sajna lemaradtam. Errõl már lemondhatok...
De arra azért kiváncsi lennék, hogy mikor is adták le vajon a 6.szezon 16.részét... Ha valaki látta, leírná nekem, hogy mikor volt leadva?
Golyo30 2006 dec. 05. - 07:22:50
(72/558)
Jó neked, hogy te láthattad az Angel 5.szezonját...
Buffy 2006 dec. 04. - 10:36:49 Előzmény Golyo30
(71/558)
Angelnek talán az elsõn kívül mind1ik seasonját megismételték 2x, de azt én se értem,h. miért ekkora luxus megvenni az 5.seasont, bár nekem végülis mind1,mert én láttam:)
Buffy 2006 dec. 04. - 10:35:03
(70/558)
Buffyt, ahogy Angelt sem lehet letölteni sehonnan magyarul!
viwax 2006 nov. 28. - 21:38:03
(69/558)
Imádom ezt a sorozatot de mostanába nem tuom nézni pedig tényleg naon jó.
Golyo30 2006 nov. 27. - 14:15:20
(68/558)
Sziasztok!

Teljesen egyetértek az elõttem hozzászólókkal, miszerint tök értelmetlen hogy light-ba adják le, fõleg úgy, hogy ilyen korán szinte alig nézi valaki (mondjuk én még így is nézem, mivel Buffy-rajongó vagyok), csak éppen az is gond vele, hogy az erõsen rövidített jelenetek miatt igencsak röviddé vált egy-két rész, így igen gyakran kezdõdik hamarabb az elõre kiírthoz képest... Arról nem is beszélve, hogy most már minden 12 év feletti dolog ki lett vágva belõle... Például az is ki lett végva, amikor Warren lelökte a lépcsõn Katrinát, aki emiatt meghalt, no meg a már itt is említett "leszbi" jelenetek is erõsen meg lettek vágva... Bezzeg Buffy és Spike "forró" jelenetei nem maradtak ki...

Amúgy érthetetlen számomra, hogy miért ítéli meg úgy a Viasat, hogy nem érdekelne senkit sem egy normális idõpontban a normális verzió az elsõ szezontól kezdve. Hasonlóan hihetelen számomra, hogy nem éri meg a Viasatnak megvenni az Angel, az Ally McBeal, no meg a Will & Grace utolsó szezonjait, amit biza sokan megnéznének végre magyar tv-ben, ehelyett például idõkitöltésként zsinórban háromszor is leadták az Angel negyedik szériáját...

Ui: Király a Buffy-s oldal!
Buffy-slayer 2006 nov. 24. - 21:58:37
(67/558)
sajnos nem jeleníti meg az egész címet de ha ráklikkelsz,akkor az oldalt fogja behozni!(www. gportal.hu/ portal/buffytheslayer)ez az oldal hivatalos címe...
Buffy-slayer 2006 nov. 24. - 21:56:31
(66/558)
<a target="_blank" href="http://www.gportal.hu/portal/buffytheslayer" title="www.gportal.hu/portal/buffytheslayer">www.gportal.hu</a>
Buffy-slayer 2006 nov. 24. - 21:55:40
(65/558)
Sziasztok!Ha van kedvetek egy kicsit böngészni,akkor látogassatok el a <a target="_blank" href="http://www.gportal.hu/portal/buffytheslayer" title="www.gportal.hu/portal/buffytheslayer">www.gportal.hu</a> oldalra!Sok sok érdekesség közt vitázhattok a sorozatbeli vitákról, a fórumban alkothattok egy saját világot(ahol a démonok lehetnek kedvesek és barátságosak,de lehetnek vérengzõek is),ezek mellett találsz kvízeket,vidiket és a ráadás,hogy még kívánhatsz is az oldlat illetõen!Ha jártál az oldalon kérlek írd meg a véleményedet az oldal Vendékkönyvébe(jót is és rosszat is)így kicsit talán a Te ízlésed szerint is alakulhat!Ha bármilyen kérdésed lenne a sorozattal kapcsolatban az "Írj nekünk!" menüpont alatt ezer örömmel válaszolok!Jó szórakozást!
slickboy 2006 nov. 07. - 16:45:31
(64/558)
Helló minden Buffy rajongónak! Segítséget szeretnék kérni a DVD sorozat beszerzéséhez. Sehol sem jutok hozzá. Aki bármiben tudna ezen segíteni, írjon egy mailt: slickboy@freemail.hu. Minden megoldás érdekel. És ha esetleg még az Angel is megvan DVD-n...:)
shinezim 2006 nov. 05. - 23:19:19 Előzmény Buffy-slayer
(63/558)
Üdv!
Bár én már kinõttem a Buffy korszakomból azért néha-néha felnézek ide, hogy hogy áll a sorozat, mert azért reggel 7kor nem fogok felkelni, hogy egy szétvágott valamit nézzek...
Javítok: csak az elsõ évad volt a TV3 tulajdonában a második évad a Viasat-é még régen (2002) mikor a csatorna még "gyerekcipõben" járt akkor adták vagy négyszer egymás után egy éven át, aztán egyszer mielõtt még elkezdték frissen adni a harmadik évadot megismételtek 10 részt belõle a 202-212-es részeket. Gondolom most azért nem adják le mert már unalomig ismételték szegény évadot és hát kit érdekel, hogy 4 évvel ezelõtt a magyar háztartások felében be sem jött a Viasat? Tehát arról még véletlenül se álmodjatok, hogy leadják mind a 7 évadot egy huzamban mert az elég sok pénzbe kerülne gondolok itt az elsõ évad vetítési jogára amit magyar tv már 7 éve hogy nem adott le és plusszba egy olyan TV-s társaságtól kéne megvenni ami szintén lassan 7 éve hogy megszûnt...
Ninazeg 2006 okt. 29. - 15:56:49
(62/558)
Egészségedre!:D Kicsit ki kell engedni néha a gõzt!:-)
Bár, tudnék én is mérgelõdni rendesen! Fõleg az Angelen húztam fel magam, imádom azt a sorozatot, képes voltam háromszor végignézni minden egyes részt, pedig már tudtam, h mikor mit mondanak, mi fog következni.. Negyedszerre már nem vitt rá a lélek! Az 5. évadot miért olyan nehéz leadni?! Egyetlen egy szaros évad, bakker..
Ah, igaz, hiába pofázunk, a nézõ nem számít semmit! Hjóóó, de akkor se számítson, amikor elpártol majd mki faszán más csatárnákhoz!!!:)
Ninazeg 2006 okt. 23. - 10:03:23
(61/558)
Sziasztok!

Csatlakozom az elõttem szólókhoz, miszerint teljesen felesleges leadni a lájtos Buffy-részeket. A fanatikusok úgyis látták eredetileg is, akiket meg így érdekel, h meg van vágva, nem tudják, milyen az igazi sorozat!
Ami a Viasatot illeti: többszörösen is mérges vagyok rájuk.. Vesznek egy(több) tök jó sorozatot, leadják az utolsó elõtti évadig, aztán csak ismételnek. Minddel ezt csinálják, és a fanatikusa meg gõzöljön be, h pont az uccsót nem láthatja..:( Így van a Will &amp; Grace-szel, az Ally McBeal-le, és az Angel-lel is. Mind pont az utolsó évad elõtt lett befejezve, pedig sztem milliós tömeg nézte õket!
Ami a Viasatnak írt maileket illeti: én írtam nekik, és képzeljétek, visszaírtak! (nem mostanában volt, vmikor szeptember környékén) A kérdésemre, miszerint folytatják-e az Angel-t, ez a válasz érkezett:
"A Viasat3 csatorna nem tervezi folytatni az Angel c. amerikai sorozatot." Tehát se most, se a közeljövõben ne számítsatok rá, h meggondolják magukat! Hiába mondtak olyat pl Ally-nél is, hogy a Magyarországon nem vetített összes (!!) résszel... Ééééééééérdekes! Akkor miért pont az utsó évadot hagyták el?!
Bosszantó, és felháborító, hogy mit meg nem mernek tenni...
Buffy 2006 okt. 22. - 23:46:21
(60/558)
igen,állítólag abból
mcarthur 2006 okt. 16. - 14:41:45
(59/558)
Üdv Mindenki!
Tudna valaki segíteni,hogy honnan szerezhetném meg a
/lehetõleg teljes/ sorozatot dvd-n????
THX