Téma: Bûnös Miami

Dius 2012 jún. 18. - 08:49:10
(30/50)
JDM egy igen-igen jó pali. Fogalmam sincs, mirõl szól a sorozat, csak Õt lesem... :)))
blowup 2012 jún. 14. - 22:43:47
(29/50)
Sajnos nem volt jó választás Csankó Zoltán hangja. Nem elég fajsúlyos, könnyedre veszi, így kissé hebrencsnek tûnik Ike, holott nem az, hiszen õ a Miramar Playa királya.

Gubás Gabi viszont passzol.

Sörös Sándor mint Ben, hát ez sem jött össze. Egyáltalán nem olyan fenyegetõ, mélyrõl jövõ fojtott hang, mint amit a karakter kívánna, és amivel Danny Houston kiválóan alkotta meg ezt a sötét alakot.
Atis88 2012 jún. 12. - 09:06:20
(28/50)
Megint csak gratulálni lehet a címfordítónak.
10/10
mapk 2012 jún. 11. - 01:44:13 10/10
(27/50)
:D Köszi.Látod milyen feledékeny vagyok ;) Mi lesz egy év múlva?Lehet a Portot se fogom megtalálni...
Ok.De félcigánynak se megy el.. :)
Van egy tippem,hogy szarabb lesz szinkronosan.
2013? még jó hogy másba is szerepel Olga. YEAH! :D
Na,jó volt dumálni!Hello!

Ja és ha vki más is olvasná a topikot,szinte az összes hozzászólásom Spoiler HA:D-HA:D-HA:D
blowup 2012 jún. 10. - 22:13:39 Előzmény mapk
(26/50)
***SPOILER*** Már kiderült a 7.-ben, Divin’ Dave/Spidermonkey ***SPOILER***


Szerepe szerint apai részrõl gipsy http://www.starz.com/originals/MagicCity/Cast/VeraEvans

Nem, HBO még csak most kezdi:) Megnézem szinkronosan is, kíváncsi vagyok, hogy ültették át magyarra.

Starz 2. évadot 2013-ra írja, remélem nem komoly, addigra ezt elfelejtjük.
10/10
mapk 2012 jún. 10. - 12:25:01 10/10
(25/50)
Fuck.Most nézem ez volt az évad utolsó része.(Az HBO-n is már csak ismétlések lesznek ebbe a hónapban.)
Remélem azért nem kell fél évet várni...habár még az 1 hónap se lenne kevés :((Az imdb-n 2részt mutat a 2.évadból eddig.)
10/10
mapk 2012 jún. 10. - 00:56:53 10/10
(24/50)
*Ja és Olga!:) Hogy kihasználja már a helyzetet.Na utána kellett volna mondogatnia hogy gypsy. :D
Komolyan annyit mondogatja,még a végén kiderül õ volt a szobákba besurranó. :)
(Egyébként semmi nincs benne külsõre,nem hihetõ,úgyhogy ezt kicsit elb@szták a készítõk.)
10/10
mapk 2012 jún. 10. - 00:42:35 10/10 Előzmény blowup
(23/50)
Tényleg,eltaláltuk,akkor tehát a megoldás:PERVERZ!Ding-ding-ding-ding Bingooooooo! :D A nyeremény egy ablaktisztító a jobb kilátásért,Danny(ben)ajánlásával :D
Mikor az ügyészt felrúgja az ajtonálló,azt párszor visszatekertem azért. :)
Végre a -kimenekítõs- szálat elvarták...remélem.
Ja,és Merci csak ledobdta a ruháit.:)Pöcsi meg is döbbent hogy nem csak felsõteste van.:D
Pöcsi meg ugye tudja hogy az öreg volt a killer,amilyen hülye még segít is leültetni a végén..:)
blowup 2012 jún. 02. - 22:00:30 Előzmény mapk
(22/50)
Õ nem Christian Cooke, hanem Macaulay Culkin :)

Nocsak, az epizódlista alatt már részenkénti ismertetõ is van.

A 8.-ról nehéz spoiler nélkül írni, eléggé ellaposodik és érdektelenné válik, bár a szopóroller továbbra is forog, hanem a vége felé 40. perc körül magára talál.
Annyit mondhatok a korábbiakból választva, Ben egy perverz ááállat :D
10/10
mapk 2012 máj. 28. - 03:17:23 10/10
(21/50)
Pfff..tényleg!! :D Bevallom ezt benéztem,húhúú..:D Éjjel volt,..és...tudod.. sötét. :) De legalább mindketten nevettünk egy jót...én még most is..hahahaha
Pöcsi hozza a formáját ,ja. :)(szerintem mind a kettõ igaz)Róla is van video:
http://www.youtube.com/watch?v=5bndb9IwKFo
Nekem Danny(Ben) egyre szimpatikusabb...amilyen fejet meg vág,...lehet Pöcsi megkínálta az anyagból. :)

Köszi!:) Azt hiszed nem láttam még? :D Mondtam hogy elöbb utóbb félrelép,és megcsalja Ikeot. :D

Ezek szerint uott tartunk a sorozatban?(Akkor nekem még pluszba egy hetet tolódik a felirat miatt.FUCK)
blowup 2012 máj. 27. - 22:10:01
(20/50)
Kösz:) Az nem Lily 4.00-nél, hanem Lynn Collins (X-Men) az életben Stevie felesége. Mellesleg jól elkapta a kisgyereket, 9 évvel idõsebb.

KicsiDanny olyan kába, mint aki most kelt ki az ágyból, vagy tolt valamit :D

Egyébként Jessica Marais tényleg várandós volt, május 9.-én szült. 1.40 http://video.dailytelegraph.com.au/2173961393/CONFIDENTIAL-Pregnant-Jessica-Marais-returns-home-from-US

A 8.-at kitolták június 2.-ra, addig nekem kényszerszünet, neked meg:D http://www.dailymotion.com/video/x5snfs_olga-kurylenko-l-annulaire-all-scen_sexy
10/10
mapk 2012 máj. 27. - 03:32:53 10/10
(19/50)
Ja nem is 17. Éjjel van nagyon...
10/10
mapk 2012 máj. 27. - 03:29:50 10/10 Előzmény blowup
(18/50)
Ok.Köszi.:)Attól még lehet ízlésesen is csinálni...na de annyira nem izgat már. :D

>Ja,de Danny milyen emberekrõl beszélt,magyarán kiket akart megölni? Kezdhetné Pöcsivel. :)Errõl jut eszembe
Stevie eddigi legvadabb jelenete mikor a tesójával hadakozott. A kis buzi.:D
Az meg milyen hogy ,odamegy az ideggyenge Lilyhez,csak hogy ne egyedül legyen beszarva.A húzása mondjuk nem volt rossz, hogy szól Dannynek,de elég kockázatos volt ahhoz,mintsem hogy kielégült fejjel csókolgassa Pöcsit a bárban. :)
Olgát már megint nagy ívbe leszarta Ike.És a kislány?Az is milyen kis undormány már.....nem lesz ennek(se)jó vége.

Na de feltûnt Judi"Red".Örülsz? :D Ha már video..
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=k0t04S7F48A ezen a liftes csaj is ott van 5:30-nál ;)
4:00 -itt Lily Pufok egy cseppet(lehet terhes.).Olga a legszebb sztem.


Az ismertetõ rövid,de a lényeg benne van.:)Azért jó tudni,hogy nem hiába koptatjuk a szánk.17hsz kellet.Lehet a ez a bûvös szám.Meg is fogom játszani.:)
blowup 2012 máj. 26. - 22:57:45 Előzmény mapk
(17/50)
Neki nem kell meztelenkedni, vagy szereposztó díványon megfordulni a karrierért, õ Andy Garcia lánya.
Eléggé kiszámítható volt a fogadás, hogy Ben csõbe húzza Ike-ot.

A 7.-ben ismét van egy nagyon erõs jelenetük, a dolgok természetérõl ---> a béka meg a skorpió.
Spidermonkey kipipálva, de azért szerintem Stevie nem nyugodhat, még biztosan hallani fogunk a polaroidokról.

Egy kis promó http://www.youtube.com/watch?v=LHEgw7Fd2hw

Most látom már van egy kétsoros ismertetõnk is :D
10/10
mapk 2012 máj. 21. - 02:35:03 10/10 Előzmény blowup
(16/50)
Ja,halmozódik a sok szutyok,amit majd el kell takarítani.
Stevie a nagy nyalakodásban hogy kifáradt már.:D Ja,az utóbbi részekben mindig van vmi utalás ,hogy bejön neki Olga,plusz volt egy kis sértõdés Olga részérõl Ike felé...úgyhogy alakul ez.
Engem a realDanny,(akit Pöcsinek fogok hívni,mivel már van egy Danny;),rohadtul idegesít,eddig is ,csak eddig nem említettem. :) Egyébbként Õ meg a takarító csaj=Ken és Barbie?, vagy csak nem tudnak róla, hogy nem csak felsõ testük van?(utalva az ágyjelenetre).:) Vagy ha dugnak, nehezebb az elválás,vagy mi?-Engem mindenki sexuális élete érdekel.:D
Az meg nem igaz,hogy nem tünt fel az álbunda.Ismerhetnék már ennyire Dannyt(Bent).
10/10
mapk 2012 máj. 20. - 16:55:22 10/10
(15/50)
Hopp,és kijött a 6-hoz a felirat! :D
10/10
mapk 2012 máj. 19. - 23:52:52 10/10
(14/50)
Én se,de Olga fan-ként,kiemelt figyelmet kap tõlem. :)
Ben ,Danny-zését én kezdtem ;),úgyhogy nem(neked) kell elnézést kérni.:)De köszi,mivel én úgy se..
De a Danny név jobban illik hozzá,és habár láttam korábban, hogy elírtam,ezért is nem említettem,de ha már így felmerült...
Apropo,nem akarod lefordítani nekem a szöveget?,mivel csak angolt találtam eddig hozzá. :D
blowup 2012 máj. 19. - 22:42:37 Előzmény mapk
(13/50)
Nézem, de csak esélylatolgatás részemrõl. Egy ilyen húzás alapból adná magát, viszont ez nem egy kismama-projekt sztori, nem pont ezt akarnám látni. 2-3 részen belül biztos eldõl, lesz-e folytatása, vagy csak egy borzongtató véres:) epizód volt a vuduzás.
Judi-nak piszok jól állt a féltékenység, a bárban spiccesen nagyot alakított.

***SPOILER***A 6.-ban rákérdeznek, negatív. El is felejtettem, durrbele volt rögtön az 5. elején Stevie és Judi kiiktatása, csak Ben kvarcszemüvege láttán esett le, hogy rémálom. ***SPOILER***

A 6. kicsit visszaesett a korábbiakra sajnos, az 5. folytatását vártam volna Judi-t is hiányoltam.
Evans-ékre rájár a rúd, szívás lesz minden fronton, polaroidok is elõkerülnek, de hát bonyolítani kell, hogy késõbb legyen mit megoldani Ike-nak.
Stevie-nek megint volt egy akciója Lily-vel, a helyszín akkortájt szerintem elképzelhetetlen, csak mostanság nagy divat a tiniknél.
A lifteslány újra elõkerült:)
Olga ismét hátulról párás tükörbõl, Stevie meg ráindul, lesz még ebbõl bonyodalom ;)
Ben-t elírtam a korábbiakban a színész nevére, sorry.
Na hogy a lányoknak is legyen valami, Ben virslit villantott XD
Tegnap adták, ma került fel a 7. most nézem.
10/10
mapk 2012 máj. 19. - 00:09:00 10/10
(12/50)
Csak hát az egyetlen olyan dolgot hagyta ki, aminek még talán értelme is volt. :) Mondjuk, nézett volna Ike,ha rögtön sex után egy gimnasztika bemutatót tart,és fölmegy gyertyába. :D
Szerinted lesz még meglepõdés..? Csak nem tovább nézted,rásegítés nélkül? ;)
blowup 2012 máj. 18. - 23:00:51 Előzmény mapk
(11/50)
Olga nem hitt benne, de szerintem éppen ezért lesz itt még meglepõdés.