10/10
wolfat 2021 márc. 22. - 08:25:07 10/10
(3/23)
Kellemes csalódás volt számomra ez a film! Kevés publicitást kapott, pedig idén már 16 éves lesz, ebből arra következtettem, hogy nem egy nagy durranás. Ehhez képest minden nagyon rendben van benne: a színészek (élen a Callast alakító Luisa Ranierivel), a dramaturgia, a képi világ. Lehet, kicsit ki van színezve az eredeti, valós történethez képest, de ettől még hiteles, ami a lényeg volt ebben a kapcsolatban, azt jól életre kelti. A gazdag és sikeres, egyben charmeur üzletember és egy igazi, nagy művész kapcsolata -, végig lebilincselően, klisék nélkül jeleníti meg a sztorit, amelyik az alaptémák közé tartozik az életben. Az 50-es, 60-as években még működött az az atmoszféra az akkori celebek világában, amelyben valós érzelmek és szenvedélyek bontakoztak ki és csaptak össze, nem úgy mint manapság, amikor inkább szappanoperákra emlékeztetnek, de nem ritkán még annak is silányak.
6/10
fclariss 2020 dec. 31. - 13:51:26 6/10
(2/23)
Nem tudom..., így még nem jártam, hogy ennyire nem jött át a tomboló szerelem érzése a színészek játékából. Lehet, hogy a valós történet ismerete befolyásolt?
9/10
Tigrismaci 2020 dec. 30. - 23:48:22 9/10
(1/23)
Nagyon jó film, érdemes megnézni, de elég megtévesztő, hogy nem tüntetik fel, hogy a film kétrészes.