mayomka 2012 aug. 29. - 12:57:05
(191/211)
Köszönöm szépen KEdves segítségedet:-) megtaláltam. Én csak véletlenül láttam a sorozatnak az egyik részét és rákattantam, nagyon megkedveltem:-)Most majd pótolom az elõzõ részeket is...
mayomka 2012 aug. 29. - 10:47:59
(190/211)
Sziasztok,

vki belinkelné, h hol tudom megnézni online? Kerestem az online filmek oldalán, de nem jártam szerencsével...

Köszönöm!
napraforgó 2012 aug. 29. - 06:43:43 Előzmény Tévénézõ111
(189/211)
Isabella asszony Gréta nagy-nagynénje, mivel az apja, Uberto Iasabella unokaöccse volt. Nem tudom, hogy az olasz nyevnek van-e erre külön megnevezése. Szerinte a nagy-nagynéni helyett a magyarban elég jó a nagynéni megnevezés is. (különösen, ha egy hölgyrõl van szó - minek öregíteni?)
napraforgó 2012 aug. 28. - 06:16:25
(188/211)
Teljesen egyetértek veled. Eltünt Dario/Falco is, minden magyarázat nélkül, a kedvese Lucia meg egy kisfiút nevelget egyedül.

Isabella asszony kicsit sem hasonlít a korábbi évadokban mutatott festményre, amely róla készült, sõt a villa belsõ elrendezése - szobák, bútorok, lépcsõk, stb. sem hasonlít a korábbihoz. Nyilván máshol forgatták.

Lehet, hogy nem figyeltem, de nekem halvány fogalmam sincs, hová tünt Vittoria, Massimo és Nicola, sõt Umberto és Diana holléte is homályos, mindössze annyi hangzott el, hogy Gennerino felesége, Diana anyja Angliában van. De hogy miért és mennyi idõre ment oda, azt már nem tudni.

Ezek az új szereplõk nem érdekelnek, Isabella asszony kifejezetten idegesítõ, a harmincas aranyifjakkal nem tudok mit kezdeni, meg a hozzájuk csapódó lánykák életvitele sem az én világom.

Összeségében: kár volt megcsinálni a sorozat folytatását, ott kellett volna befejezni az elõzõ évad utolsó részénél.
Õszintén szólva az a Lorenzo szál is túlságosan eröltetett volt már....
Tévénézõ111 2012 aug. 28. - 04:55:10
(187/211)
Már csak az a kérdés maradt, hogy miért szerepel még mindig a régi stáblista. Ez a zagyvalék már nekem sem tetszik. (Amúgy Gréta Umberto lánya, akinek viszont Isabella asszony a nagynénje, tehát nem lehet Grétának is a nagynénje...)
10/10
Bözsemama 2012 aug. 27. - 17:19:27 10/10
(186/211)
Az elsõ két évad fenn van az online-sorozatok.org oldalon. /24 és 26 részesek, tehát az 50. is ott van/
Ez a Capri 3. A YouTube-on fenn van, ott kukkantottam elõre. A Vittoria-Massimo, és a Diana-Umberto szál rövidre lett
zárva, hiszen Toto kávé kínálgatásán kívül szó sem esik róluk. Csak annyi, hogy Gennarino fia említi, hogy õ is elmegy Amerikába Nikola után. Azt is ettõl a fiútól kérdi a kötekedõ srác, miért van az anyja Angliában, õk meg itt Caprin. Na most akkor ki, kivel és hol él? Marha nagy a kuszaság.Gréta miért nem említi az apját? A legnagyobb baromság szerintem az, hogy a félistenként imádott Isabella asszonyt felélesztették, õ meg a pokolban lehetett eddig, mert egy eszement, utálatos vén ribi lett belõle. Most még az kéne, hogy Reginellát is visszahozzák, s jól megtépje ez az alapos átalakuláson átment grófnõt. Ami még szörnyûbb, ebben a sorozatban sem Capri, sem a tenger nem
szerepel igazán.
Tévénézõ111 2012 aug. 22. - 05:01:12
(185/211)
Mégis mire gondolnak, amikor egy napi sorozatot délután, aznap délutáni ismétléssel adnak le? Köszönöm, televízió.
napraforgó 2012 aug. 21. - 07:20:47
(184/211)
Most már Vittoria, Massimo és Umberto nem is fog szerepelni?
Player Zsuzsanna 2012 aug. 10. - 22:03:58
(183/211)
Udv,.....mindenkinek.Valaki tudna Nekem segiteni?Az 50-ik reszt nem lattam,es sehol nem talalom letolteni,segitsen Valaki,hol talalom meg.Elore is koszi,,,,,,,,,,udv,,,,,,
Tévénézõ111 2012 júl. 29. - 13:34:11
(182/211)
Ez egy nagyon helyes sorozat, bár a vége felé már elég primitív szenvelgések bosszantottak. A helyszín mindenért kárpótolt. Annyit azért a mûsorszerkesztõk figyelmébe ajánlanék, hogy elég furcsa megoldás egy napi sorozatot aznapi ismétléssel játszani. Az ismétlés néha fél órával az eredeti után következett. Aki nem tud egy részt adott idõpontban megnézni, az fél órával késõbb sem valószínû, hogy a tévé elõtt tudja várni kedvenc sorozatát. Jó lenne egészen más idõpontban, és nem ugyanaznap az ismétlést leadni.
Szeretem az Olimpiát nagyon, de mégis tudja valaki, mikor folytatják a következõ évaddal?
Tévénézõ111 2012 júl. 05. - 20:48:03
(181/211)
Kedves Zita!
Nagyon szépen köszönöm az ismertetõt! Minden részben sok minden történik, de ma különösen. Én nem nézek sorozatokat, mert ez egy rabság, ezt a Capri sziget miatt kezdtem nézni, és bebizonyosodott: nagyon kell vigyázni a sorozatokkal, mert annyira rákattan az ember, hogy ehhez igazítja a napi programot. Nagyon kedves sorozat, és csodásak a tájak, a helyszínek.
Még egyszer köszönöm!
10/10
KovacsZita 2012 júl. 05. - 20:06:21 10/10
(180/211)
A mai epizód tartalma (nem röviden)-:D
Reginella nem hajlandó Totognohoz költözni az új házába.Az öregúr elvarázsolt kicsit, az ígért hal helyett polipot szállít Reginenek. Azért mert a halat a szomszédasszonyának ajándékozza, aki nagyon nyájasan "közeledik" felé, fõz neki, szíves függönyt varr neki, szóval "nyomul" Totognora...
Rosella terhes, de nem akarja elhinni. Nem meri megmondani a férjének.
Kiderül, hogy Massimo az egyik amforában valami fémdarabot talál. Cosimonak felcsillan a szeme erre a hírre(egy kulcsot keres amúgy, én már láttam...)
Vittoria nem akarja, hogy Massimo megtudja, hogy Cosimo meg akarta csókolni, de a lányoknak elmondja. Cosimo bocsánatot kér a lánytól, kibékülnek. Egy hírt tartogat Vittoriának, miszerint tudja, ki ölte meg a szüleit.(Persze ebben a részben nem mondja meg)
Lucia kibékül Darioval, elfogadja, hogy Falconak hívják, a fiú biztosítja a szerelmérõl. Meghívják õket egy esti összejövetelre Falco unokatestvérének a jachtjára. Lucia nem akar elmenni, de aztán mégis beadja a derekát. Szép ruhát, frizurát "varázsolnak" neki a lányok. A bulin kiderül, hogy Falco bánatában ismét a szerhez nyúlt. Lucia nagyon megharagszik, veszekednek, elrohannak a buliról.
Diana és Umberto a kék barlangba mennek csónakázni, ahol elég közel kerülnek egymáshoz. Persze vicces lesz a jelenet, mert Umberto felfedezi, hogy Greta is ott van egy másik csónakban egy sráccal....szóval elõbújik az apa belõle, amúgy olasz módra.

Nagyon szeretem ezt a sorozatot, már harmadszorra nézem.:-)
Tévénézõ111 2012 júl. 05. - 07:04:57 Előzmény syuzi
(179/211)
Kérem, ha valaki pár mondatban leírná a mai epizód tartalmát, mert nem tudom megnézni! Azért a hivatalos tartalomismertetõnél kicsit bõvebben, jó? Köszi elõre is!
syuzi 2012 júl. 01. - 18:40:37
(178/211)
Valaki tudja h honnan tudnám letölteni a részeket?
Nagyon meg köszöném
sju 2012 jún. 28. - 19:45:28
(177/211)
Ja, és Fetomy! (Pszt...) Az Amerikát nagy betûvel írják - már legalábbis itt Európában. (Idézet Tõled: "Egyébként az általuk kialakult (jelzem: inkább kialakított) adatokat "szorozzák fel", vagy vetítik ki a teljes lakosságra, így jönnek ki ezek a számok. Mint mondtam pl. amerikában is így mérik a nézettségeket, és minden évben dollármilliárdokról döntenek ezek alapján.") - Bár mikor én jártam Amerikában (háromszor), mindegyik alkalommal a bennszülöttek is nagy betûvel írták ország nevét és a kontinensét is. Amit kis betûvel írnak: az az amerikai, de azt is csak magyarul. Angol/amerikai angol nyelven már nem: "American". Segítettem valamit?
sju 2012 jún. 28. - 18:04:26
(176/211)
Bocsáss meg, Fetomy! Átnéztem az összes hozzászólásodat, és már látom, értem a humort. Nyilván komolyan nem gondoltad volna a hozzászólásaidat, pl.: " Meg kell tudni tanulni, hogy benyomom a Menü gombot, rámegyek hogy mûsorújság, és nézem hogy mi mikor megy. " ,hiszen senki nem gondolta, hogy a nézõknek (vásárlóknak) kellene alkalmazkodni az adókhoz (eladókhoz). Aztán még azt sem hisszük, hogy 1000 kiválasztott háztartás lenne a "megmondó". Ismerjük a viccet: Megkérdezik, mennyi 2*2? Válaszok: matematikus "Felülrõl és alulról iterálva is 4." Pénzügyes: "Vételi árfolyamon 3, eladásin 5." Statisztikus: "Mennyi legyen?" :o)
sju 2012 jún. 28. - 17:47:18 Előzmény fetomy
(175/211)
Drága jó Fetomy! Sajnálattal tudatom Veled, hogy én a Te média szakod teljesítõképességétõl eltérõen nem csak írni - olvasni, hanem számolni és logikai következtetések levonására is képes vagyok. Minthogy matematika szakon, majd közgazdászként végeztem (Pest, nappali) ezért a statisztikát, marketinget is ismerem. Ergo: a nézettségi mutatók használata, képzése, alkalmazhatósága nem újdonság számomra. Szólj, ha kérdésed van. De ne kábítsd dõreségekkel a népeket!
BENovelas 2012 jún. 23. - 20:13:13 Előzmény fetomy
(174/211)
Nézd! Mindenkinek megvan a kedvenc mûsora és sztem nem tettem becsmérlõ megjegyzéseket. Csak az a dühítõ hogy a TV a nézõkbõl élnek és arra nem képesek hogy egy sorozatot vagy egy filmet normálisan leadjon.
napraforgó 2012 jún. 20. - 20:04:30
(173/211)
Akit érdekel: Jövõ héttõl folytatódik, de kicsit ugrál a kezdési idõpontja.
fetomy 2012 jún. 14. - 01:14:09
(172/211)
napraforgó: Kétségkívül nem túl jó, hogy ilyeneket néznek legtöbben, de mondom vagy így van, vagy minden országban pont azoknál az embereknél vannak ezek a mérõk, akik ezt szeretik :) A médiát szokás okolni a mûsorok és a kultúra romlásáért, de ez butaság. Õk azt adják, amire a nép vágyik. Persze ha õk nem találják ki a talent showt vagy a realityt akkor nyilván nem is nézné senki, de az, hogy kitalálták és kiderült, hogy ennyire érdekel mindenkit, az nem az õ hibájuk :) Az operaközvetítés lenne ennyire nézett, az menne fõmûsoridõben :)

BENovelas: Nem emlékszem, hogy mondtam volna, hogy az Angelica Pecado nem volt jó, mivel valóban nem néztem. Ha ez jött le a mondanivalómból, akkor félreértetted, vagy rosszul fogalmaztam. Lehet, hogy az Angelica Pecado a világ legjobb és legizgalmasabb sorozata -kétlem, de lehet-, viszont ha nem nézik elegen, akkor nincs mit tenni. Mindenki szerint más izgalmas. Van ami XY-nak iszonyatosan izgalmas, én meg mondjuk elalszom rajta. És ilyen eset lehet úgy is, ha az XY-ok a többség és én a kisebbség -ezesetben a sorozat folytatódik, hiába tartom egy unalmas semminek- de lehet úgy is, hogy az XY a kevés és én tartozom a többséghez -ezesetben a sorozatot nem folytatják, hiába tartom eszméletlen jónak-. :)

Hidd el nekem, Amerikában nagyon sok nagyon izgalmas vagy vicces sorozat van, amit idejekorán elkaszálnak, pedig én konkrétan iszonyatosan szeretem. Szerintem is folytatni kellene ezeket, de kénytelen vagyok elfogadni, hogy én a kisebbséghez tartoztam, és "csak az én kedvemért" nem fognak milliókat költeni, vagy lemondani azokról.

Újra az említett példát tudom felhozni. A 10 ebédelõ emberbõl 1 szentül hiszi, hogy az õ kedvence a legeslegjobb kaja a világon, de ha 9 másik utálja, akkor nem az lesz az ebéd :)