10/10
wulfgar 2008 febr. 22. - 10:41:56 10/10 Előzmény tobywong
(12/92)
- Szögbelövõ kéne, meg csákány..
- Nincs. Sõt, vegyétek el a kabátját is!!

:D
kevinspéci 2008 febr. 05. - 08:59:50
(11/92)
Kis tisztábatétel: a dráma mûnem, melynek a komédia mûfaja ugyanúgy részét képezi, mint a tragédia.

Elnézve a manust az USA-beli éves borfogyasztás 5%-a tuti az õ beleit mossa. :)

Mindenesetre ilyen arccal temetésre, halotti torra, gyászbeszédet mondani NE hívjuk. :)

Az öreg lehetséges mottója: "Inkább legyen az orrom borvirágos, mint a torkom vízköves."
sipka 2008 febr. 04. - 19:11:04
(10/92)
:DD Hát az 100%, hogy ezt a színészt semmilyen drámai szerepre nem kérném föl... Mivel végig röhögné az egész jelenetet, ezzel is taccsra téve a drámainak szánt hatást :))

UI: Már a képen is látszik, hogy nem bír magával :) A kis Móka Miki :))
kevinspéci 2008 febr. 04. - 13:08:28 Előzmény sipka
(9/92)
De hülye vagy! :)
A vetítés elõtt elolvastam a hsz-od, s annál a bizonyos jelenetnél önkéntelenül folyton a vén csáveszt figyeltem. Úgy van, ahogy mondtad. Téleg röhög a gaz. :)
De utána is volt pár jelenet, amiben szenvednie kellett volna, a mimikája mégis inkább vigyornak hatott.
rapanui 2008 febr. 03. - 20:08:34
(8/92)
Hogy a valóságban ilyen nem történne meg, nem így történne meg:)
9/10
tobywong 2008 febr. 03. - 19:17:26 9/10
(7/92)
Ezzel mire célzol, hogy nem hihetõ a 90%-a?
rapanui 2008 febr. 03. - 15:59:47
(6/92)
a szögbelövô még jobb:)
mi ez ? lethal weapon 5? :)
különben a hóhatáron túl, szerintem minden gleccsernél van egy szögbelövô:D

de tényleg szórakoztató film, azon felül hogy 90%-a nem hihetô:)

peace
9/10
tobywong 2008 febr. 03. - 13:05:18 9/10
(5/92)
Tényleg jó film! A SKAFF nevû felhasználóhoz szólnék:
-A jég alatt nem pisztolyt kap elõ Stallone, hanem szögbelövõt és azzal nyírja ki a csávót!!!!
sipka 2007 aug. 14. - 23:19:34
(4/92)
Nekem is nagyon tetszett ez a film. De van benne egy olyan jelenet, amin annyit kellett röhögnöm, hogy majd be..... (Remélem érthetõ :) Ez az volt, amikor is a film elején a pánikba esett csaj, kezd lefelé csúszni a kifeszitett kötélen. Majd Sly kimegy hozzá, hogy segítsen neki, addig is a többiek probálták megtartani a kötelet. A kötelet megtartó emberek a következõk (ez azért kell hogy érthetõbb legyen majd): az éppen leesni "készülõ" csaj hapekja, a Sly iránt heves érzelmeket tápláló csaj, és az öreg helikopter vezetõ. Na, van egy olyan snitt, ahol az öreg helikopter irányítót mutatják teljesen arcközeli beállításban. EZ A JELENET TETSZETT NEKEM!!! Mivel olyan arcot vág, mintha röhögne!!! Tisztára piros a feje, és olyan grimaszt vág, mintha neki tetszene ez a helyzet :) Mintha azt gondolná: "Ez az! Essél le te kis mocsadék!!!!!!" Pedig õ (gondolom), hogy az erõlködést probálta színészi játékával improvizálni, nem nagy sikerrel :) Mondjuk lehet, hogy csak nekem tünt röhögésnek. Bár nem mindenki emlékszik arra a jelenetre, de ha leadják valamikor, szerintem érdemes lenne odafigyelni erre a kis pár másodperces jelenetre :)
Noncsa 2007 máj. 26. - 10:29:15
(3/92)
ez még a jó kis Sly-os idõszakból való, nekem a kezdõ képsorok tetszettek, meg a hegymászós jelenetek, nagyon kemény, de azért a beszólások sem voltak kutyák :)
Alternat 2007 máj. 14. - 10:01:33
(2/92)
Ez a film nekem is tetszett. Többször is láttam, és örülök hogy Stallone játsza.
Bár azt azért hozzá kell tenni, hogy ilyen hülye terroristákat keveset láttam, mint akik ebben filmben vannak.:-) Olyan kézenfekvõen idióta megoldásokat válaszottak, hogy az már szörnyû...
Skaff 2006 aug. 15. - 22:30:34
(1/92)
Régi de tetszetõs film!Vannak benne ökörségek de attól még nekem nagyon tetszik,és a legjobb jelenet az benne mikor a jég alatt a vizben uszik és elõkapja a fegyvert és a jegen keresztül lelövi a csávót ,áhh majd besz**tam azon a részen annyira tetszett ,ilyet kitalálni ,félelmetesen jó volt még ha nem is hihetõ meg valóhûs de nagyon nagy rész volt!