ZAVI 2007 nov. 04. - 16:02:18
(9/89)
Hát én lehet, hogy ünneprontó leszek, de szerintem borzasztó gyenge, és idegesítõ film volt! Elõszõr is az elsõ fele egy idõ után nagyon unalmas, semmi nem töténik, unlamas párbeszédek, már kb 40 perce a kocsiban. Másodszor végig hihetelen sötét a kép, alig látni valamit, ez egy idõ utám már nem félelmetes hanem uncsi. harmadszor meg valaki elmondaná rövide, hogy mírõl szólt a törénet végülis, fõleg,ha megtörtént eset volt, mert egy szót nem értettem belõle, akkora zagyvaság volt. Most akkor ki ez a zsaru, mi az amit álmodik, meghal-e a srác vagy nem, ki gyilkol kit stb.?
Szóval semmi izgalom, zavaros sztori, semmi színészi játék (vaksötétben nehéz is lenne).
k11zoltan 2007 okt. 11. - 13:57:34
(8/89)
Ez kb olyan, mint amikor valaki elhiszi, hogy a Blair Wich Project (ideglelés)c. film valós történet.

Ez a film nekem tetszett.
efes 2007 okt. 10. - 19:46:34
(7/89)
ne haragudj, de ennél viccesebbet nem hallottam ma: Egyébként ez egy igaz történet, legalábbis én már halottam róla...
:D
szerintem is így van. például amikor jancsi és juliska elmegy a nagymamihoz, akit közbe a farkas... ez is igaz, hiszen nemcsak én, de majd' mindenki hallott róla...:D
Sol92 2007 okt. 10. - 19:41:10
(6/89)
Nekem is tetszett a film, bár a vége felé eléggé sablonos lett. Az elején tényleg azt hittem, hogy jó lesz, de tévettem. Sztem már a benzinkutas jelenetnél elcs*szték, mert ott aztán félre lehet érteni a dolgokat. Legalábbis én nagyon félreértettem. Nekem az jött lett az elején, hogy az a benzinkutas pasas majd üldözõbe veszi õket és egyebek...
Hát nagyokat pislogtam amikor azok a papok is megjelentek. Amikor megnéztem í DVD borítóját, télleg azt hittem, hogy egy nagyon izgi thiller lesz, de hát mégsem. Nem is csoda, hogy ilyen lett, mert a rendezõk között volt George Clooney is. Egyébként ez egy igaz történet, legalábbis én már halottam róla...
Retee 2007 okt. 05. - 00:03:18
(5/89)
Nekem viszont tetszett ez a film (most fejeztem épp be), de hozzáteszem nem mint horror, inkább csak a két szereplõ volt jó, meg a beszélgetéseik. A második felére viszont inkább már olyan dráma/romantikus kategóriába ment át, ami végülis nem baj, csak hát horrornak hittem. Ijedezni nem lehet tõle az tuti. Akit érdekel hasonló alapszitujú film, az nézze meg a Dead Endet http://imdb.com/title/tt0308152/ bár az is el van cseszve sok helyen.
Newcastle United 2007 szept. 13. - 10:45:36 Előzmény Alternat
(4/89)
Teljes mértékben egyetértek veled. A film nagyon jól kezdõdött, még Steven Soderbergh neve is felbukkant az alkotók között, rendesen adagolta a feszültséget, szó szerint odaszögezte az embert a képernyõhöz. Viszont aztán totál ellaposodott, és egy átlag tucathorrorrá vált. Kár érte, mert valóban több volt benne.
Meadow 2007 aug. 28. - 22:09:22
(3/89)
engem is érdekel,szeretem emily bluntot,de igazából nem tudom mirõl szól a film,de majd elolvasom
S.Csaba 2007 aug. 28. - 21:57:41
(2/89)
Holnap meg fogom nézni dvd-n, mert engem érdekel...
1/10
Alternat 2007 aug. 27. - 20:57:32 1/10
(1/89)
Megnéztem ezt a filmet. Na ez egy olyan film, ami nagyon jól kezdõdik, nagyon jó helyen játszódik és egy lehetõségekkel teli, nem nagyon sablonos, jó történeten alapszik. És erre volt olyan "tehetséges" a csapat, aki elkövette ezt az alkotást, hogy ilyen három magasprioritású pozitív tényezõ mellett is tudjon sz@r filmet csinálni. Nem tudom hogy jött össze nekik, de összehozták. Annyira felháborít. Ebbõl tényleg lehetett volna egy remek, izgalmas, ütõs filmet csinálni, annyira adta magát az egész, erre ezek az anyaszomorítók elszabták.
Szóval aki fel akarja mérgelni magát, az nézze meg. A többieknek nem ajánlom!