Téma: Díva

borovnica 2011 márc. 22. - 22:14:00
(25/65)
Hogy miért kellett a címet Dívának fordítani, hát nem értem... A film egyébként tetszett, bár volt egy olyan "ezt már láttam párszor(Chicago, de leginkább Sakáltanya) érzésem". Nem vártam sokat a történettõl, tudtam, hogy a film erõssége a dalokban és a kosztümökben rejlik, éppen ezért is néztem meg szándékosan a moziban, mert éppen amiatt, hogy gyenge a történet, a tánc, a dalok és a ruhák miatt éppen csak a moziban nézve tud olyan élményt adni, hogy ne sajnáljam rá a két órát. Könnyed kikapcsolódásra vágyóknak mindenképpen ajánlható :-)
9/10
sanderb 2011 márc. 22. - 09:03:59 9/10
(24/65)
Igazi zenés színdarab ! A leggyengébb pontja a filmnek a forgatókönyv, amit igazán rábízhattak volna hozzáértõ kezekre. A látvány, a zene és a szép szereplõk - szinte- mindenért kárpótol, no meg persze a várható hepiend. 10/9
gyoppka 2011 márc. 19. - 10:50:38 Előzmény Gyõrfi.Beáta
(23/65)
Nem csak Moulin Rouge-os, hanem Chicago-s is, sõt, inkább Chicago-s. Ha megfigyeled, nagyon sok olyan eszközt, játékot használnak, mint abban. Amúgy nagyon tetszõs a film :D
10/10
Adrancsuuu 2011 márc. 16. - 11:42:23 10/10
(22/65)
Megnéztem és totál oda vagyok érte!!:)
A saját kategóriájában 10/10!! Megmondom õszintén sokkal gagyibbra számítottam, de pozitívan csalódtam! A sztori nem lapos, Christina jól játszik, a dalok fantasztikusan és a látvány se semmi!! Ahogy véget ért, az volt az elsõ gondolatom, hogy újra látni szeretném most azonnal :D
Nem értem miért nem tudták Mo-n leadni a moziban, ott még nagyobb élmény lett volna...
mt92 2011 márc. 06. - 19:14:56
(21/65)
A 3 fõszereplõ neve, garancia arra, hogy jó filmet fogunk látni. Szerintem nagyon minõségi volt, amikor Cher elkezd énekelni, akkor futkos a hideg a hátamon :) A történetrõl meg annyit, hogy nem túl mélyenszántó, de a játék kárpótol...
streep6 2011 márc. 06. - 11:54:45
(20/65)
Inkább készítettek volna egy koncertfilmet, mert kétségtelenül jó hangja van a csajnak, de filmet semmiképpen nem érdemes rá építeni. Nem is sikerült. Ez egy kibõvített videoklip. Számomra unalmas volt.
zottyo534 2011 márc. 05. - 15:01:42
(19/65)
Annyira égõk benne a párbeszédek, hogy fél órányi nézés után egy órát mászkáltam fel-alá ökölbe szorult seggel, no de mindegy, már el kezdtem nézni, így be is fejezem, ha bele gebedek is...
8/10
isobel88 2011 márc. 01. - 21:50:00 8/10
(18/65)
Nekem is tetszett a film, bár az eleje tényleg sakáltanyás-stílusban indult. A sztori tényleg nem egy nagy durranás, de a ruhák, a smink, a dalok, és a szereplõk nagyszerûek. Ja, és James kellemes csalódás volt:)
gabriella_ 2011 márc. 01. - 15:29:08
(17/65)
Wow!
Ez a film egy moziélmény - lenne. De ahogy olvasom a kommenteket, sajnos nem lesz az... Pedig kétség kívül ott lenne a helye!

Akinek nem tetszik a sztori, annak igaza van, valóban semmilyen, csak épp ez a film nem errõl szól! Nem a történet a lényeg, hanem az élmény, amit a film által kapsz! A jelmezek, a díszlet, a látvány, és A hang!

Félelmetes milyen hangja van ennek a csajnak! Bru-tá-lis!
No, nem mintha eddig ezt nem tudtam volna, de itt kifejezetten nagyot énekel.

Csajos filmnek mondanám, de nem teszem, mert a férfiak is bõven találnak benne kedvükre valót... :P

Feltétlen nézzétek meg! Max. hangerõn! :)
offtopic
Cressida Beau Pre 2011 febr. 27. - 19:07:38 Előzmény Gyõrfi.Beáta
(16/65)
Vegyítve egy kis Sakáltanyával.
Hansz 2011 febr. 27. - 16:11:42 Előzmény Gyõrfi.Beáta
(15/65)
Lányok!! Én Christina rajongó vagyok de ez a film.....szaaaaar volt. Semmi másról nem szólt mint az énekesnõ tupírozásáról, mert hát valljuk be, amióta Lady Gaga a sztár azóta baromira savanyú a szõlõ Christina kisasszonynak. Nem láttam benne színészi alakítást és amikor rájöttem, hogy szívesebben hallgatom a 60 és a halál közötti Cher-t, az már szerintem gááááz. 2 órás film aminek a vége is limonádé.A film pedig eléggé hajazott a Liza Minelli Kabaré címû film elég szar változatára. 10/4.
10/10
Gyõrfi.Beáta 2011 febr. 27. - 11:40:34 10/10
(14/65)
Imádtam a filmet. Eléggé Moulin Rouge-os, de gondolom ez volt a cél. Nem értem hogy lehet Cam Gigandet-et hominak nézni.
Én is kérnék a kekszébõl.... :P
9/10
worms17 2011 febr. 27. - 10:23:27 9/10
(13/65)
Remek film volt de a szinkron borzalmas...aki teheti eredetibe nézze.
9/10
nerine 2011 febr. 23. - 22:42:27 9/10
(12/65)
Én is sajnálom, hogy nálunk nem mutatják be moziban. Nem értem az okát, de mind1...
Számomra pozitívum volt maga a klub, a díszletek, a jelmezek, a koreográfia és talán 1 kivételével az összes zene. Én szeretem ezt a mûfajt, lenyûgöznek a hasonló klubok.
Számomra a filmben a legnagyobb negatívum Christina haja volt. Ez a hosszú frufrus paróka valami rettenet. Lehet, hogy tévedek és ez az eredeti haja, de akkor borzalmasan volt megcsinálva és egy ilyen kaliberû filmnél szerintem ilyeneket nem szabad megengedni. További negatívum volt a rengeteg klisé, a bugyuta szerelmi szál, no meg nekem bántotta a szemem Cher szétszabdalt arca.
Feleslegesnek tartottam, hogy 2 óra hosszú a film. Egy ilyen sablon sztorit simán le lehet tudni másfél óra alatt.
Mindezek ellenére nekem tetszett, ha olyan hangulatom lesz többször is simán megnézem.
Bár nem szeretem azt a mûfajt amiben Aguilera kisasszony munkálkodik a való életben, az tény, hogy õ minden idõk egyik legjobb énekesnõje, errõl a filmben is tanúbizonyságot tesz. Eszméletlen mit tud mûvelni a hangjával! Persze nem ritkán túlzásokba esik (pl himnusz), de a tény az tény.

100 szónak is egy a vége, én ajánlom a filmet mindenkinek, egész délután táncolhatnékom meg énekelhetnékem volt miután megnéztem :D

(Amúgy figyeljétek meg milyen nyekergõ, magas, vacak beszédhangja van Christinának, a fene se gondolná mennyi erõ lakozik benne valójában...)
6/10
onepeople 2011 febr. 04. - 20:20:23 6/10
(11/65)
Nem kedvelem annyira ezt a zenei mûfajt, de élveztem, és egyszer mindenképpen érdemes megnézni.
Viszont nem vagyok tõle elszállva.
mtv.94 2011 febr. 04. - 19:30:32 Előzmény gigigelem
(10/65)
én is írtam az intercom-nak,és pont ezt a levelet küldték el nekem is.. de legalább áprlisban dvd-n kapjuk meg. remélhetõleg!
gigigelem 2011 febr. 02. - 16:41:46
(9/65)
:(
"Sajnos igaz a hír, miszerint hazánban, a külföldi filmstúdió döntése alapján nem kerül mozis forgalmazásba a Burlesque - Díva címû film.
Ám szomorkodni nem érdemes, hiszen áprilisban már DVD-n elérhetõvé válik ez a remek film!

További szép napot!

Üdvözlettel,
InterCom"
6/10
onepeople 2011 febr. 02. - 15:53:16 6/10
(8/65)
10/7
10/10
Adrancsuuu 2011 jan. 23. - 13:23:24 10/10
(7/65)
Annyira várom ezt a filmet, nem értem, hogy miért nem akarják csak nálunk bemutatni, pedig tuti, hogy egy csomóan megnéznék, elég sikeres eddig Amerikában és Európában is :(
Ez pont az a típusú film, amit moziban érdemes megnézni a zene és a látvány miatt (is).
gigigelem 2011 jan. 22. - 11:20:00
(6/65)
Én kb múlt héten kaptam választ a cinema city-tõl:
"Sajnos még mindig nem lehet tudni, hogy mikor jön a film.

Az Intercom forgalmazótól sincs semmilyen hírünk."
Én azért még reménykedem. :)