Téma: DTK

Alenlau 2012 aug. 23. - 20:10:44
(208/268)
vajon miért nézitek?
Papa13 2012 júl. 14. - 21:08:15
(207/268)
Hmmmmmmmmmm........Inspired by Chris Rea and Carlos Santana
2/10
fogjunkössze 2012 júl. 09. - 18:01:45 2/10
(206/268)
Ki a fenének hiányzik ez a zagyvalék mûsor? a mûsorvezetõvel együtt??!!
ccaty 2012 júl. 07. - 13:49:35
(205/268)
Ja a lényeg kimaradt. Szombaton????? Fõmûsoridõben?????? Nooormááális????
ccaty 2012 júl. 07. - 13:42:43 Előzmény Sorozatfüggõ
(204/268)
Nincsen nekem semmi bajom a DTK mûsorával. Oda való, ahol eddig is volt. Hétköznapi. A Magyar Királyi Televízió azért elvetette a sulykot. Nyár lévén gondolom ez egy ismétlés, amúgy az uborkaszezonban. Nem lehetett volna az évtizedek alatt legyártott TV filmekbõl, az archívumban lévõ megannyi felvett színházi közvetítésekbõl, régebbi mûsorokból leadni egy darabot? Még csak pénzbe sem kerülne. Készen van.
Sorozatfüggõ 2012 júl. 03. - 13:52:49 Előzmény Pinyo76
(203/268)
Szegény DTK!! Hírolvasós korszakában csak úgy hívtuk itthon, hogy Bakikirálynõ. Nekem nem hiányzik sehonnan.
1/10
Pinyo76 2012 júl. 02. - 20:21:54 1/10 Előzmény -csengõzoli--
(202/268)
"Új szerepben tér vissza Magyarország egyik legkedveltebb televíziós személyisége."
a legkededveltebb persze-persze fényezni kell ha ez egyik legkedveltebb akkor
milyen lehet a másik?:)

túl volt ez reklámozva az túlzott reklámozást csakazértsem nézem (ez lehet hogy az én hibám)
ami a megletásom errõl az állami tévérõl az az hogy nem tölti be a szerepét bulvárretek minden szinten 1 a 4ben ráadásul hogy elég sok mindent viszont látok a Duna tévén:(
film értékelése: 4,2/10 (100 szavazat)
olahmiki1959 2012 jún. 27. - 19:38:40
(201/268)
A mai mûsor címe : nagy párosok...
-csengõzoli-- 2012 jún. 09. - 11:30:14
(200/268)
Érdekes látni,hogy DTK szépsége miatt mindenki milyen kis finoman szidja :D
Szerintem nem is az önálló gondolatok hiányával van a gond,hanem azzal,hogy ide egy karizmatikus,érdekes figura kéne.
Akibõl ösztönösen jön a sok marhaság, ugratás, szellemesség.
DTK meg nem ilyen, ehhez lassú,nem pörög úgy az agya,mint pl. Fábrynak vagy Friderikusznak,nem jön belõle természetesen a sok "õrültség", látszik a viccein,hogy szépen elõre ki lettek találva.
Szerintem sem kéne ezt erõltetnie,kipróbálta, nem jött be, váltania kéne.
olahmiki1959 2012 jún. 09. - 04:14:29 Előzmény far vik
(199/268)
Arra én is, de én inkább abban reménykedem, hogy a mûsor, amelyik most nyári szabadságra megy, szép csendesen kimúlik, senkinek nem fog hiányozni, és õsszel nem fog visszajönni.
D.Tóth Kriszta pedig bájosan, kedvesen olvassa majd továbbra is a híreket, papírból vagy súgógéprõl, ott ugyanis nem kell önálló gondolatokkal, mondatokkal bajlódni, miután bebizonyosodott, hogy az neki nem nagyon megy.
A régi közmondásokban általában nagyon sok bölcsesség, meglátás, megfontolni való gondolat van. Az egyik ilyen, ami szerintem most nagyon ideillik, az az, hogy: "Ami nem megy, azt nem kell erõltetni".
2/10
far vik 2012 jún. 07. - 22:26:19 2/10
(198/268)
A mai mûsor kapcsán mondjuk arra lennék a leginkább kíváncsi, hogy Niki Lauda mennyiért vállalta ezt a közremûködést...
Paolino 2012 máj. 08. - 01:05:39
(197/268)
D.Tóth Kriszta jól mondott híreket, az neki való volt. Megértem, hogy váltani szeretett volna, de ez a mûfaj nem neki való...uncsi hozzá. Kb. ilyen lenne a mûsor, ha a Marsi Anikó, Frei Tamás, az Ördög Nóra vagy akár a Lilu vezetné. Tehetségesnek tartom, de más típusú mûsorokban kéne lennie.
offtopic
aggodalmas 2012 ápr. 30. - 16:39:34 Előzmény greghouse
(196/268)
Ezúttal már a mûsor bemutatója is elég volt.

(...pontosabban inkább már sok is... ;-)))

Ps. Az ilyen kertévés haknibûvészekbõl már
pár éve egy-ketto-háróm-múkogggy Geller
égisze alatt is több volt, mint elég.

Legközelebb a tévéjósdát látja majd
vendégül, esetleg az új tévémacit?
7/10
greghouse 2012 ápr. 28. - 16:17:23 7/10
(195/268)
Én tényleg kedvelem DTK-t, de legalább is megpróbálom.
De most ilyen ostoba, elsõs elemis trükkel...
Egy pasi "mentalistának" adja ki magát és a legolcsóbb bûvésztrükkel jön, és DTK úgy tesz, mintha csoda lenne...
DTK, csalódtam benned.
Van pár bûvészbolt, ahol ezeket árulják - és nem nevezik magukat "mentalistáknak".
Kicsit szelektálni kellene.
offtopic
aggodalmas 2012 ápr. 25. - 19:56:31
(194/268)
Látod, látod, ez egy ilyen unortodox-jellegû show,
mint a mai abszurdisztáni rögvalóság nagyban. ;-)
-csengõzoli-- 2012 ápr. 24. - 23:48:55 Előzmény olahmiki1959
(193/268)
Egyfelõl jól megfogalmaztad, nagyjából egyet is értek, azonban megvédeném valamennyire DTK-t.
Alapból a mûsor koncepcióját,felépítését sem értem.
Ezek a Talk Show ki vannak találva,nem véletlenül van egy formátumuk.
Ezzel a formátummal találkozhatunk a legnagyobb showmaneknél (pl Jay Lenónál,de ilyen volt Fábry is régen), ami röviden abban merül ki,hogy van egy asztalnál ülõ,teájából kortyolgató showman, mögötte egy zenekar,majd egymást váltják a sztárvendégek és az érdekes figurák, akik leülnek vele szemben egy kanapéra.
Nem 10 000 nm-es studióban, nem revütáncosokkal, nem járkál a showman föl s alá, nix didzsé és a vendégek vagy nagyon érdekesek vagy nagyon különlegesek!
Egy ideje nem nézem már DTK-t,de úgy indult,hogy ez a szerencsétlen DTK végigsétált a studion,bemutatott mindenkit stb.
Na,ez egy igen tapasztalt mûsorvezetõnek is baromi nehéz lett volna,nemhogy valaki olyannak,aki eddig híreket olvasott.
A studio sem véletlenül kicsi a klasszikus talk showkban, ez teremt egyfajta baráti légkört, ettõl érezzük,hogy a vendég szinte a szobánkban ül, ettõl lesz közvetlen,baráti a hangulat.
Aztán, ha jön egy fellépõ,az menjen ki a színpadtérre,aminek egyébként általában semmi funkciója.
Azt sem értem honnan jött az ötlet,hogy valaki egy tablet pc-n mutogasson képeket a showban (ezt legutóbb már nem láttam), azt meg végképp nem tudom hová tenni,hogy DTK-t az elsõ adásban beleteszik egy paródiába.
Könyörgöm,se nem színész,se nem humorista.
Persze ki tudja a hölgyben kinek a fszát tisztelhetjük,lehet mindez nem a készítõk hibája,hanem áll a háttérben valaki,aki szerint DTK mindenben jó és elvárja,hogy mindezekbe "beledobják".
A meghívott vendégekkel sem nyûgöztek le, többnyire olyan dögunalmas beszélgetések zajlottak,hogy értetlenül álltam , akarom mondani ültem a tv elõtt. (emlékszem egyszer anyukák voltak a gyerekeikkel,hogy hogy készülnek valami ünnepre, kit érdekel???? :)
Egy shownál alap,hogy pörögnie kell, ha visszaemlékszünk Friderikuszra vagy akár a régi Fábryra, legtöbbször inkább azt sajnálta az ember,hogy ilyen rövid idõ volt csak egy-egy vendégre, ez sem véletlen.
Ez a mûfaj ki van találva,nem kell belerondítani, nyilván percre ki van számolva,hogy mennyi ideig maradjon egy vendég,meddig köt le bennünket.
Azzal egyébként teljesen egyetértek,hogy DTK mûanyag, egyetlen fesztelen, laza pillanata sincs.
Gyanítom a háttérben egy befolyásos úriember áll :) ,de biztos csak rosszindulatú vagyok....
nora33 2012 ápr. 24. - 22:56:52 Előzmény olahmiki1959
(192/268)
Tökeletes megfogalmazas volt. En meg is belenezek a müsoraba, mert nagyon jok a vendegek, jok lennenek a temak, csak szegeny Kriszta... Eszrevettetek, hogy mennyire megsertödött a rola keszült parodian?
olahmiki1959 2012 ápr. 13. - 04:52:46
(191/268)
D.Tóth Kriszta egy nagyon kedves, aranyos fiatal hölgy, és egyszerûen nem tudok rájönni, hogy miért nem kedvelem.
Talán azért, mert egyetlenegy õszinte gesztusa nem volt még az eddigi adások alatt?
Vagy azért, mert amikor poénkodni, jópofizni akar, csak szánalmas erõlködésre futja a képességeibõl?
Vagy azért, mert minden bevezetõ szövegét, anekdotáját, könnyednek tûnõ bemondását láthatóan súgógéprõl olvassa, és a közönség tapsairól, nevetéseirõl is messzirõl ordít, hogy ezek mind bevágások, láthatatlan hangulatfelelõsök intésére történõ, mesterséges reakciók?
Talán a hanghordozásában, az egész beszédstílusában van valami irritálóan, érezhetõen nem õszinte, és az egész lényébõl süt a betanultság, a szerep, a felvett póz, a bármilyen spontán megnyilvánulást pánikszerûen elutasító attitûd.
Nem tudom, kinek az ötlete volt a bemondói székbõl felállítani Krisztát, és kinevezni õt egy showmûsor vezetõjének, de hogy nem volt a legszerencsésebb választás, az biztos.
aggodalmas 2012 ápr. 12. - 22:33:56
(190/268)
Törõcsik miatt belenéztem, DE nem kapcsoltam ki idõben. ;-/

Tokamatyinak és elnyomott kollégájának izzadtságszagú
"paródiája" legalább (!) annyira tré volt, mint
a keresztpromotálni vágyott "mûsoruk..."

Ps. Aki nem tud énekelni, de ennyire
szeret(ne) az egyéb aljasságokra
is képes. Kis dózis Puzsért
javallanék fülön át. ;-)
mapk 2012 ápr. 12. - 22:30:06
(189/268)
:D