Téma: DTK

7/10
greghouse 2011 dec. 07. - 22:00:04 7/10
(128/268)
Oké. Dtk-ban hol van bármiféle színvonal???
HansHaag 2011 dec. 07. - 21:35:48
(127/268)
Szerintem Gundelen kívül szinte mindennel egyetértünk, ami a befutottabb és Gundelnél jelenleg jobban fizetett(?) szakmailag sokkal rosszabb, alkalmatlanabb csókákat illeti. Azokat nem is minõsítem õk csak a jelenlegi nívó(tlanság) túlfizetett trendi-legénykéi.. reméljük, hamar kimennek a divatból. :D
Szegény DTK-ról nem is írunk.. de ahhoz több adást kéne látnom, hogy az elõzõleg leírtakon túl is érdemben állást foglalhassak.
HansHaag 2011 dec. 07. - 21:22:37
(126/268)
Azért nem bírom a Gundelt, mert nem tetszik a stílusa, ahogy pl. abban az ostoba táskás igénytelen ker.TV-s (!) vetélkedõben ripacskodott. Érthetõbb? :) Amúgy nem kötelezõ bírnom, nem? (Pénzéhes-é, vagy sem, nem tartozik ide). Vágó pl. hiteles kvízmester, aztán egy mély szakadék, utána az összes többi tökfej. Eleve, a mûveltségi vetélkedõre vagyok beprogramozva, a suttyó-kvízek, pl. anno a Rózsa-félék, meg Balázs vezette buta-kvízek nem érdekelnek. Nme gerjedek a játékosok erõltetett szerepeltetésére, mindenképpen jópofiztatására... Ha Gundel vezetné a "Legyen Ön is milliomos"-t, lehet, hogy beválna, (nem hinném) de ehhez a manírokat minimalizálnia kellene.
Nincs személyes gondom vele, csak ellenpéldának hoztam fel, arra, amit írtál. Mindenképp jobb, mint az fentebb említett dísz-pöcsök,de valahogy mesterkélt - számomra.
Megdelel az indok, vagy én vagyok az undok? :-P
7/10
greghouse 2011 dec. 07. - 21:07:59 7/10
(125/268)
...ja, még valami. Mint Columbo. Vágó nagyon okos, semmi kifogásom. Értelmes, okos, sokoldalúan mûvelt ember. Egyet ugyan nem értek, hogy miért adta el magát sok pénzért, de õ tudja. Amikor az RTL-bõl elküldték, havi félmillió forintot kapott azért egy évig, hogy ne csináljon semmit. (Magán megjegyzés, hogy ne perelje be az RTLt). Havi fél milka azért, hogy otthon ül és a világon semmit nem csinál. Még ötleteket sem ad, az már plusz pénz.
Ezek után sajnáljam Vágó urat? Havi fél milkáért fogom.
Rendben van, letett az asztalra annyit, én is elismerem, egy polichisztor. De havi fél milka a semmit tevésért...
7/10
greghouse 2011 dec. 07. - 20:59:04 7/10
(124/268)
Nem. Nem értem a Gundel kritikádat. Még ha érteném is (mert érteném) Vágóval szemben, de Te nem..., egyáltalán Gundellel vagy ellenszenves. Fogalmam nincs miért, nem pénzéhes (mert ha az lenne már egy kertévében lenne,) de nem az, talán az bosszantja a csõrödet, hogy egy régi magyar család leszármazottja, történetesen Gundel éké? Most bele lehet kötni, hogy õk mennyire osztrákok voltak. Lehet.
...De nem ez a lényeg. Szerintem (és merek benne reménykedni, hogy mások szerint is) az, hogy élvezhetõ, reklám mentes, pörgõ, gyors kvízt csinálnak. Nem érdekel, hogy honnét vették a licenszet, mert a licenszet mindenki veszi, és kész. Csak nem mindegy, milyen licenszet vesz. És fõleg nem mindegy, kire bízza itthon.
...Lehet vitatkozni. Szerintem Bájgúnár és társai (szándékosan nem írok le nevet) tehetnek egy szívességet Gundelnak.
Remélem, hogy Gábor marad fenn, és nem holmi balázsok és hasonlók, akik általános mûveltségük meg sem közelíti Gunel Takácsét.
gyongyi55 2011 dec. 07. - 20:42:11
(123/268)
Nekem tetszett !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kell már a lelkemnek egy kis könnyedség, limodádé a sok nehézség után!!

Máskor is nézni fogom!!!!
HansHaag 2011 dec. 07. - 19:34:19 Előzmény greghouse
(122/268)
No, hát a Gundel sem egy ész-ász... a nevébõl élõ csávó ripacskodó tojásfejétõl kiver a víz. Ment volna inkább vendéglátósnak. Ehhez képest Kriszta legalább kedves, és jó nézni. Egy adást láttam csak, az nem volt rossz, reméltem, hogy majd egyre javul - bár nem jönnek rá, hogy ehhez a "kiscsaj"-hoz inkább a lazább (értsd; sportosabb) stílus állna jól. Talán fesztelenebbül tudna megnyilvánulni. Az idióta show-biznisz mindig minden nõt ki akar öltöztetni, mintha egyen-stílus kéne, hogy kötelezõ legyen.
7/10
greghouse 2011 dec. 06. - 22:13:20 7/10
(121/268)
Borzalom. Szente Vigyorágyú Vajk színvonalára süllyed, az pedig távcsõvel nézi a béka fenekét is. Legközelebb gondolom lakodalmas rock zárja meg lagzi lajcsi (a többit nem láttam, csak a végét, meg csonkán egy picit..) Maradt még az m1-en Gundelen kívül valami jó? Mert a Kennedynek is vége van.
Klmarti2 2011 dec. 06. - 22:04:28
(120/268)
Megadom magam, igazad van. Az a droid pasi az tényleg verhetetlen! És a Jakupcsek, meg a Csiszár is elég szánalmas tud lenni. Õket egyszer bírtam megnézni, többet valóban nem bírnak el az agysejtjeim:)
offtopic
aggodalmas 2011 dec. 06. - 21:42:55
(119/268)
Szerencsére ez még távol van a ripacskodástól, annak etalonjaként tudnám ajánlani
a Szente Vajk névre hallgató mjuzikelszínész-szerzõ-mûsorvezetõdridot...

...DE inkább mégsem teszem – mert inkább nem akarom elõidézni ennek
folyományaként az agysejtjeid azonnali tömeges öngyilkosságát! ;-)

Témánál maradva: hurrá, az indokolatlan "köz"szolgálati
karácsony-hangulat keltés is megvolt "végre..." ;-/

Újabb mínusz a mûsor mögött állóknak.
Klmarti2 2011 dec. 06. - 21:34:49
(118/268)
Atya világ! Hát ebbõl a karácsonyi klippbõl igazán kihagyhatták volna!.Az ég egy adta világon semmi keresnivalója nem volt ott, nem tudom mit bájvigyorogtatták.
Klmarti2 2011 dec. 06. - 21:26:10
(117/268)
Most másodszor próbálkozom ezzel a mûsorral, de mindjárt átkapcsolok, mert dögunalom. Egyébként is baromira utálom a mûovációzást, erõltetett, hülye mûsor. A D. Tóthot híradós korában bírtam, de mára már sikerült ebben a ripacs szerepben teljesen megutáltatni magát. Kár...
3/10
livefast 2011 nov. 29. - 15:08:54 3/10 Előzmény napraforgó
(116/268)
Teljesen egyetertek. Egy sima studiobeszelegetes jobban allna neki. Ebben a diszletben ezzel a koritessel csak feszeng szegenyke, es isten tudja milyen elvarasoknak probal megfelelni.

De vajon o erzi hogy ez rossz?
Radaskappan olyan hosszu a stablista, hogy a Fabrynak nem volt ilyen, es ennek ellenere ezt sikerult osszehozni; egy unalmas, erdektelen, eroltetett, idejet mult formatumot.

Szerintem meg nyarig kihuzzak, mert ciki lenne ilyen beharangozas utan rogton levenni.
Poohikan 2011 nov. 23. - 12:58:02
(115/268)
Pont azon agyaltam tegnap este, vajon ki állhat mögötte, hogy ezt még nem vették le a programról. Kritikán aluli, és csak egyre jobban alulmúlja önmagát... pár hét kihagyás után tegnap megint nekiveselkedtem, de nagyon gyorsan feladtam...
7/10
greghouse 2011 nov. 23. - 12:25:58 7/10 Előzmény Fountain
(114/268)
Hát... õ megpróbálta. Én annak idején azt jósoltam, nem éri meg a Karácsonyt sem. Talán azt igen. De így lavírozni a sokféle mûsor határán érdektelen meghívottakkal....néha Fábryt másolva, néha Ellen DeGenerest, valahogy nem megy.
Sajnálom Kriszta, nem fog ez menni. Bár ment volna.
Fountain 2011 nov. 22. - 11:25:17
(113/268)
Én egyszer láttam, de nem tetszett. Ez a mûfaj nem a D. Tóth Krisztának való.
Ott van pl. a Fábry. Néha kinyílik az ember zsebében a bicska attól, amit és ahogyan beszél, de oda kell rá figyelni. Itt azonban semmi izgalmas nem történik. Az "érdekes" vendégek nem fogják a hátukon elvinni a mûsort.
1/10
Hidetoshi Nakata 2011 nov. 18. - 18:21:28 1/10 Előzmény aggodalmas
(112/268)
hát,mélyponton voltam és a DTK kihuzta a gyufát:)
offtopic
aggodalmas 2011 nov. 16. - 22:35:55 Előzmény Hidetoshi Nakata
(111/268)
Mintha egy árnyalatnyit negatív lenne a hozzáállásod! XD

De a témánál maradva a hihetetlen szerkesztõi megnyilvánulás iskolapéldája volt meghívni a bulvár-immunisnak tetszõ úgy a Zorán-Hegyi párost, hogy csak beszélgetésbe nem kezdenek velük... Persze senki nem várt mélyinterjút, de shownak ez igencsak kevés, a beszélgetõs mûsorhoz pedig ugye nem ártana pár jó kérdés, és válasz!

Ferónak meg meg kellene maradnia a "klasszikusoknál" mert ez az új album (?) olyan izzadtságszagú, mint egy férfiöltözõ tétmeccsek idején! A szövegírásra is több idõ kellett volna, mint amennyit rászántak...

Ergo, sajnos ismételten gyökkettõ pontot tudnék ajánlani, pedig tényleg drukkolok a lánynak. ;-/
1/10
Hidetoshi Nakata 2011 nov. 16. - 10:43:48 1/10 Előzmény yoz007
(110/268)
tényleg rohadt szuper mûsor,állati természetes.
iszonyat gyenge,ilyen nivótlan mûsort kategoriájában még nem is láttam.
az aktuális banda is remek valóban....futtatott sorozathõs Hegyi Barbara,aki reklámot kapott semmilyen szakácstudását reklámozandó könyvéhez.
Az egész életében Besúgó komcsi rendszer kegyeltje Zorán,róla csak csupán Radics Bélát kellett volna megkérdezni,mit mûvelt pl. Metro együttesben a 70-es évek elején.
és fénypontként érkezett az éppen leszbikus Oláh Ibi, elnyávogta az öskövület Zorán nótát,melybõl 40 évig meglehet élni.
és Nagy Feró,akitõl gusztustalanabb,IQ mentesebb ,megalkuvóbb,sátánista jeleket mutogatóbb majmot jelenleg nem ismerek,talán még egy véleménynélküli Geszti kapcája jelzõ ráfér a képére.
erõs kétségeim vannak az õ szerepkörérõl is még az átkosban.

és ebbõl az alapanyagból remek mûsor készült,csak a tapsgép gyõzze irányitani a mû közönséget.
10/10
yoz007 2011 nov. 15. - 23:19:05 10/10
(109/268)
Nagyon jó kis pergõs mûsor,jó vágásokkal.
Kriszta teljes természetességgel vezeti mindenféle sallang és megjátszás nélkül.
10/10