Téma: DTK

napraforgó 2012 febr. 10. - 08:47:39
(168/268)
Én nem vagyok állandó nézõje DTK-nak. De szeretem. Élõben is találkoztam vele egy érettségi találkozónkon. A néhai anyukája osztálytársam volt, õ is ilyen életvidám teremtés volt. (A nagynénje, Kútvölgyi Zsike fölöttünk járt, õt is szerettük, végig drukkoltuk neki a színmûvészeti felvételit.)

Most azt látom, hogy ez a fiatal nõ lasan belejön ebbe a mûfajba, érdekes emberek a vendégei, kedvesen, helyesen kérdez. És lebeszélte a stylistokat a félpucér fellépõruhákról. Engem irritál, ha egy nõ a meztelen bõrfelületével és nem az eszével próbál érvényesülni.

Szóval szerintem most már a helyén van. És szerintem klasszisokkal jobb Fábrynál!
7/10
greghouse 2012 febr. 09. - 22:11:21 7/10
(167/268)
Nem szoktam nézni ezt a gyatrácska showkezdeményt, de ma kivételt tettem a végén, mert Csukás István óriási. Volt szerencsém élõben is beszélgetni vele egyszer, és az életben is nagyon kedves, örök mesemondó. Remélem, még sok nemzedék fog felnõni meséin....Süsü, Pom-Pom, a nagy Ho-Ho-Horgász, Vízipók csodapók, Festéktüsszentõ Hapci Benõ, Mirr Murr, Oriza Triznyák, Téglagyári Megálló (õ kutya), és persze Gombóc Artúr....és társai. Szegény Lázár Ervin, a másik nagy már nem él. Örülök, hogy Csukásról iskolát neveztek el már most, meg is érdemli.
offtopic
aggodalmas 2012 jan. 29. - 02:03:52 Előzmény greghouse
(166/268)
Ez sajnos tényleg igencsak valószínû szcenárió... ;-/

...és végre már fábrikúr is ismételten teli szájjal
mocskolhatja a balliberálisokat, a maga sértõdött,
lecsúszott kispolgári családban szocializálódott
módján - ahogy azt a maga már egyre súlyosbodó
módján megszokhattuk tõle az elmúlt években.

Lassan mindenki a megérdemelt "helyére"
kerül kishazánkban Abszurdisztánban.

...kérdés, ki lesz majd az elsõ
"sztár"vendége? Patakiattis,
a hitelkárosultak apostola,
vagy blaskó jellemesmûvész
a szabadkezi kézfogás
verhetetlen bajnoka?

...esetleg egy "új"
színigazgató? ;-/
7/10
greghouse 2012 jan. 26. - 16:12:49 7/10
(165/268)
Jól indult ez...na mindegy. De februártól "váltógazdálkodásban" lesznek csütörtökönként a közmédiához visszatérõ Fábryval, borítékolom, hogy néhány adás után Fábry mind nézettségben, mind tetszési indexben verni fogja. Én még azt is elképzelhetõnek tartom, hogy ez mûsorpolitika volt. Mármint, hogy addig is, míg a Fábryval meg nem egyeznek, legyen egy csütörtök esti "spot", ami hasonló jellegû. Megvan Fábry, DTK megtette kötelességét, DTK.....
Fountain 2012 jan. 26. - 11:18:04
(164/268)
Kap két kiváló, érdekes énekes-színészt, akik ráadásul házasok is, és csak arra futja, hogy mennyit és hogyan szoktak veszekedni? Mindez nem is újdonság, Szinetár Dóra mesélt már különféle magazinoknak konfliktuskezelõ módszereirõl.
A kutyashow látványos, de rövid, és a kutyatulajdonosoknak nem is mond sok újat.
Koós János eladja önmagát.
DTK még mindig adósunk maradt egy kreatív, érdekes mûsorral.
offtopic
aggodalmas 2012 jan. 12. - 21:38:49
(163/268)
Most, hogy elkapcsoltál megírom amit nevezett vall is, hogy nem szerethet mindenki... ;-)

...de azt a nagybetûs kreatív munkát el kell ismerni, amit eddigi élete során felmutatott.

Az elsõ emelet dalszövegektõl kezdve, a matiné-mûsorán át, a három sikeres formációján keresztül egészen a mostani mélypontig, ami a kertévés zsûrizés...

(De pénz beszél, ugye – kijelenthetjük, hogy két kisgyerek után már egész hangosan! ;-)

Ps. Azt a Magyar Vágtát, amit a lovasíjászatot iskolai tananyagként áhító cébéás Lázár-fiúk már einstandoltak?
Mert azt nem vetném a szemére. ;-)))
10/10
Keeley 2012 jan. 12. - 21:16:38 10/10
(162/268)
én se nagyon kedvelem, sõt...
de azért bevallom, tényleg nagyon ismert és tesz is érte.
Kicsit beképzelt és azt hiszi õ örök fiatal marad :))
CsizmásPandúr 2012 jan. 12. - 20:24:25
(161/268)
GEszti Péter ... mint sztár? Ugyan, nulla az az ember. Amit szépen tükröz a M. Vágta színvonala.

Egyébként jó mûsor, de Petinél ma elkapcsolok ...
mushi 2012 jan. 05. - 23:25:38
(160/268)
Végigsírtam a Garas Dezsõvel készült interjút, és az utána következõ dalt. Bár nem gondoltam volna, hogy az unokájáról fog szólni az egész interjú, jobb lett volna, ha elkanyarodik a téma más irányba is.. Mindenesetre jó volt látni ezt a fantasztikus embert. Egyszerûen hihetetlen, hogy a halála elõtt pár nappal még ott ült, jókedvûen beszélt, semmi sem látszott rajta... Isten nyugosztalja...
taki 2012 jan. 05. - 22:03:26
(159/268)
KÖSZÖNÖM a mait!
Cordelia 2012 jan. 05. - 15:18:32 Előzmény ehajno
(158/268)
sajnos nem áll jól neki ez a szerep, pedig az írásait szívesen olvastam annak idején.
1/10
ehajno 2012 jan. 01. - 10:57:39 1/10
(157/268)
A mûsor ideje alatt legalább van egy kis idõm olvasni, mert hogy ez a mûmosoly, ami a mûsorvezetõ arcán ragadt... :(
smartdrv 2011 dec. 27. - 16:12:49
(156/268)
végtelenül erõltetett, és ez az elsõ pillanatban látszik rajta
offtopic
-csengõzoli-- 2011 dec. 24. - 14:37:13
(155/268)
Igen,én is rá gondoltam.
Nincs mit! :)
offtopic
aggodalmas 2011 dec. 24. - 14:11:49
(154/268)
Egyébiránt Sváby miért is ment a levesbe? Mert riporternek alkalmatlan volt, Pártunk és Kormányunk urának sem volt képes alákérdezni vagy mert súgógép nélkül csak a beköszönésig jutott volna? ;-))) Mert Freirõl legalább tudjuk, hogy magának köszönheti – ha annyi energiát fordított volna a riportalanyainak ellenõrzésére, mint az útjai szervezésére, akkor most nem dedikálna, hanem még mindig a médiában balf@szkodna...
offtopic
aggodalmas 2011 dec. 24. - 14:03:24 Előzmény -csengõzoli--
(153/268)
Bár én Bárdos Andrásra és nejére gondoltam, de azért kösz a háttérinfókat... ;-)))
offtopic
-csengõzoli-- 2011 dec. 24. - 12:12:46 Előzmény dantonb
(152/268)
"Vágó is ment,és ha azért ,mert liberális baloldali beállítottságú (ez egyesek szerint aazonos azzal hogy Gyurcsány barátja) ,akkor ez azt mutatja hogy már a kertvken is érezhetõ a politikai nyomás."

"Ha azért" , "egyesek szerint azonos azzal"

Egyszerûen imádom az érveléseidet!
Cáfolhatatlanok!:D
Ha 2012-ben megkímélsz a nekem címzett hozzászólásoktól,azt nagyon megköszönöm!
Próbáld meg, ki fogod bírni!
dantonb 2011 dec. 23. - 22:11:15
(151/268)
Vágó is ment,és ha azért ,mert liberális baloldali beállítottságú (ez egyesek szerint aazonos azzal hogy Gyurcsány barátja) ,akkor ez azt mutatja hogy már a kertvken is érezhetõ a politikai nyomás.Ezt alátámasztja pl a Rrubicon kimutatása hogy pl a Tv2 hírmûsoraiban is túlnyomó mértékben szerepelnek kormányoldali riportalanyok.
-csengõzoli-- 2011 dec. 23. - 22:10:02
(150/268)
Kb tízszer írtam le neked ezt a Bárdosos storyt,sajnálom,ha már szelektál az agyad.
Egyébként nem veled beszéltem,ne koslass utánam.
Szia
dantonb 2011 dec. 23. - 22:05:57
(149/268)
Még valami eddig Fridi volt "Gyurcsány barátja ",most mán Bárdos is,mindenki aki nem nyal Orbánnak az Gyurcsány (lucifer )barátja:)nem beszélve arról ,hogy egy kertvben nehéz dolog a politikának beleszólni hohgy ki mi legyen.A köztvben könnyebb,pl Rákai Philip is vezér lett szakmai gyakorlat nélkül mert rendes et. volt.Mert a mai média viszonyokat nemcsak pletykákkal lehet támadni ,de annak antidemokratikus berendezése már nem is vitatéma annyira egyértelmûen ordít.