Téma: Dûne

3/10
mikehodges 2008 márc. 07. - 02:30:38 3/10
(5/165)
Szerintem David Lynch jobban profitálhatott volna,ha elvállalja a Jedi Visszatér rendezését,ehelyett.Felkínálták neki a lehetõséget,de õ inkább a kedvenc regényét vitte filmre,ami szerintem meglehetõsen pocsékra sikeredett.Amennyiben megszeretném érteni ezt a történetet,úgy elkell olvassam a könyvet,az tuti.A történet mesélés nagyon rossz itt,s tán bennem van a hiba,de nem értek meg túl sokat ebbõl a filmbõl,ha többször megnézném,akkor tán közelebb kerülnék a sztorihoz,de nem vagyok annyira elszánt,hogy adjak második lehetõséget,ennek a rémunalmas adaptációnak!A vizuális megjelenítés elég szépen sikerült Lynchnek,a színészek megnyerõek és a zene is jó,a forgatókönyv viszont egy nulla.A kezdõ képsorokon külön kiakadtam,olyan vacak a kezdés,bár a hercegnõ monológja talán fontos az elejére,lehet...enélkül lehet tényleg semmit nem értek a Dûne címû filmbõl.:P
vik-king 2008 jan. 29. - 14:10:02 Előzmény szogedi
(4/165)
Egyszer azért meg lehet nézni szerintem. De sajnos nem tudta megfogni azt a hangulatot, és azt a mondanivalót, amit Frank Herbert beleírt a könyvbe.

Vik-King
http:\\www.duneportal.hu
neutroman 2008 jan. 25. - 21:09:09
(3/165)
azért ez egy kicsit durva így
szogedi 2008 jan. 25. - 20:04:10
(2/165)
A Dûne kamaszkorom legjobb könyve volt. Az a film pedig 30-as éveim legrosszabbika. Egy halom trágya. Senkinek sem ajánlom, aki olvasta a könyvet!
4/10
mkcmagico 2008 jan. 16. - 18:02:45 4/10
(1/165)
Sziasztok!
Nem tudom, ki hogy van vele, de nagy sci-fi rajongóként csalódásként értékelem ezt a filmet.
Pedig az összes klasszikust szeretem, de ez valahogy nem fogott meg, csak annyi emlékem maradt, hogy nyomasztó az egész...
Nálam ez csak 10/4