Téma: Édes élet

1/10
kazsagx 2014 febr. 15. - 01:06:36 1/10
(332/452)
*mocskot*
1/10
kazsagx 2014 febr. 15. - 01:06:10 1/10
(331/452)
Igen, el lehet kapcsolni ez tény és való....
Itt talán nem is az bosszantja az embereket,hogy ilyen mûsorok vannak,(mert sajnos lassan már megszoktuk a sok mocskos a kereskedelmi televíziókban,)hanem inkább az,hogy senkiháziak ezért jó kis pénzeket akasztanak le a semmiért,míg a becsületes ember reggeltõl mikulásig melózik,hogy meglegyen mindene,ha pl.én csalnék adót már rég a sitten ülnék.... nagyon egyetértek az elõttem szólókkal....
papzo 2014 febr. 14. - 06:00:03
(330/452)
KI is Berki?

WIKIPÉDIA:
Berki Krisztián:
"Berki Krisztián (Tatabánya, 1980. július 1. –) magyar labdarúgó, kapus poszton, a Ferencváros Labdarúgó Zrt. korábbi vezérigazgatója.

2004–2006 között volt az FTC szerzõdtetett labdarúgója[1], de tétmérkõzésen nem lépett pályára. Az FTC színeiben egy hazai díjmérkõzésen a Hajdúnánás ellen védett 2004. július 3-án.[2] Korábban a Budafok, Dunaferr, Csepreg, Balaton FC egyesületekben focizott. Mindössze négy NB 1-es mérkõzésen 276 percet védett és nyolc gólt kapott a Balaton FC (Siófok) és a Diósgyõr csapatában.
25 évesen sérülés miatt abbahagyta a profi futballt. 2007-ben a Ferencváros Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója lett,[3] mely tisztérõl 2010 júniusában lemondással távozott.[4].

2012 áprilisától egy angol cég megbízásából tárgyalásba kezdett az NB II-es Dunakanyar-Vác FC-vel és a váci városvezetéssel a labdarúgócsapat megvásárlásáról.[5] A nyári[6] tulajdonosváltást négy hónapos munkája követte. 2013 augusztusában bírósági ítélet alapján 42,5 millió forintos fizetési kötelezettséget szabtak ki rá, amelyet a csapat tulajdonosának megkárosítása miatt ítéltek meg."

Vagy itt egy másik infó: http://www.fourfourtwo.hu/hirek/magyarorszag/na-de-kicsoda-berki-krisztian
papzo 2014 febr. 14. - 05:53:12
(329/452)
A másiknál is leírtam, de mivel itt is és ott is leírtad ugyanazt én is megteszem:
Ne bosszankodj. Nem ér annyit. Ott a távkapcsoló és van sok más nézhetõ csatorna. Ha nincs, akkor vannak jó könyvek, séták a családdal, társas játékok.....végtelen a sor. A TV nézés nem kötelezõ, csak egy opció.
Mi nem rendszeresen de nézzük, vagy inkább néztük ezt a mûsort. Már kihagyjuk, mert uncsi lett, túl blõd.... Van élet a TV nélkül is.
5/10
Obsession 2014 febr. 13. - 16:22:28 5/10
(328/452)
Hát én még nem néztem bele a másikba, igaz nem is tervezem, így nem volt még szerencsém találkozni 'Pamela megváltozott énjével'.
djlacee 2014 febr. 12. - 22:01:10
(327/452)
Mikor takarítják le végre ezt a szemetet a képernyõrõl???
5/10
Obsession 2014 febr. 11. - 16:43:54 5/10
(326/452)
Na, gyorsan beleolvastam a hozzászólásokba és már látom mi van. Valószínû átrakták mert nem volt nézetése a mûsornak. Hát kár mert én meg miatta néztem, de azt a másik f*s mûsort meg nem fogom azért nézni mert átrakták oda....Szóval jól el rontották ezzel az édes életet...
5/10
Obsession 2014 febr. 11. - 16:26:10 5/10
(325/452)
Pamelát tényleg átrakták az élet showjába? miért? nem láttam egy hete a mûsort.
-csengõzoli-- 2014 febr. 10. - 19:37:06
(324/452)
Jókat nevetek ezeken a kommenteken.
Takibácsinak nem akartok tanácsot adni,hogy most épp hol festik a legolcsóbban sárgára a taxit? :D
Komolyan itt tartunk,hogy sorozatszereplõknek adunk tanácsokat,hogy mit hogy kéne? :D
barbi_112 2014 febr. 09. - 18:39:11
(323/452)
1,5-2 hét csúszásban vannak a felvételekkel.
Egyik ismerõsöm szerepelt benne pár másodpercig, és anno kiírta facebookra hogy benne lesz az Édes életben, de kb 1,5 hét múlva. És tényleg kellett neki 1,5-2 hét. Akár még az is lehet hogy jelen pillanatban tényleg nem tudják hol van, bár az is igaz hogy Pamela igazi facebookján az van kint neki hogy "Berki Krisztián jegyese".
Szerintem is ez csak az életsója nézettségének növelése miatt van. A mûsor 3 hete indult kb, és ha beleszámoljuk a 2 hét csúszást, 1 hétig mehetett a mûsor siralmas nézettséggel, és ez jutott eszükbe hogy majd Pamela feldobja.
olahmiki1959 2014 febr. 09. - 16:35:43
(322/452)
"Még mondja is a babának, hogy "Gyere elmegyünk a mamihoz"
Na vajon hová ment?
Maglódra az anyukájához."

Cserki, több bûnügyi filmet kellene nézned...:)))
A dörzsölt bûnözõk egyik legkedveltebb trükkje a külvilág megtévesztése.
Ha valaki hangosan azt mondja, hogy "Gyere, elmegyünk a mamihoz Maglódra", az azt jelenti, hogy valójában 2 óra múlva már egy Brazíliába tartó repülõgépen ül a gyerekkel együtt.:DDD
papzo 2014 febr. 09. - 06:56:19 Előzmény olahmiki1959
(321/452)
Nos igen. Senki nem tudja hová ment. Igaza az operatõr és a többi fullajtárja segített neki lemotyózni az autóhoz....
Valóban az lehet, hogy kellett a másik nézhetetlen és nézettségi minimumot hozó gagyiba egy olyan szereplõ, akiért -talán- a nézõ odakapcsol. Mert azok, akik abban a mûsorban vannak érdektelenek, kutya nem vevõ rájuk.
papzo 2014 febr. 09. - 06:53:30
(320/452)
Mondjuk a haja is rettentõen néz ki, amikor a feje tetejére gumizza egy csomóban. (Pamela)
papzo 2014 febr. 09. - 06:47:34 Előzmény Huszák Marcsi
(319/452)
Bocsánat, de ha valami nem mûködik azt miért is kellene erõltetni?
Egyszer élünk és Hódi P. még nagyon fiatal ahhoz, hogy egy életet éljen le kompromisszumok, kétségek között egy nem mûködõ kapcsolatban.
Az más kérdés, hogy a babával várhattak volna még, de mivel a kicsi már megszületett így nem azon kell agyalni, hogy miért vállalták, hanem azon, hogy neki jó legyen. Legyen anyukája és apukája, akik egyaránt részt vesznek az életében és szeretik, biztonságot, hátteret adnak neki.
Tudom a régi mondás szerint egy asszony szoknyája sok mindent eltakar, de miért kellene így leélni az életet?
Magam több, mint 20 éve vagyok házas, három gyermekünk van. De nem azért vagyunk együtt, mert a nejem tûr, hanem azért mert kölcsönösen szeretjük, tiszteljük egymást.
barbi_112 2014 febr. 09. - 00:35:31
(318/452)
Ja, most olvastam lentebb. Akkor nem kell válaszolni :D
barbi_112 2014 febr. 09. - 00:33:38
(317/452)
De miért? Mi történt Pameláékkal?
Pont a péntekit nem láttam....
-csengõzoli-- 2014 febr. 08. - 18:54:32
(316/452)
Á dehogyiiis, olyan rosszindulatú vagy!!!
Az élet úgy hozta,hogy most ott szerepel!
mert ezek a mûsorok a valóságot mutatják be,értsd már meg!!!!
olahmiki1959 2014 febr. 08. - 18:00:08
(315/452)
Hódi Pamela egy mobiltelefonnal készült fotó miatt újból, - már nem elõször - megharagudott Berki Krisztiánra, teátrálisan összepakolta a kis Natasát, és elköltözött otthonról. Senki sem tudja, hol van, és nem is hajlandó többet együtt szerepelni Berkivel az Édes élet címû mûsorban.
Ezt a hírt már napok óta ismerjük, viszont most napvilágot látott egy új információ, amit a mûsor végén a narrátor be is mondott.
"Mától kezdve Pamela történetét "Az élet show-ja" címû mûsorban követhetik figyelemmel."

Hoppácska!
Mi akar ez lenni?
Mi van emögött?
Nem tudom pontosan...
De a gyanakvó természetem rögtön arra gondol, hogy nem arról van-e szó, hogy "Az élet show-ja" címû mûsor nagyon nem jött be a TV2-nek, - a kutyát sem érdekli, hogy antipatikus civilekkel mi történik, - nagyon rossz kritikákat kap, ebbõl következõleg, nagyon alacsony a nézettsége, tehát valamit ki kellett találni, hogy a katasztrofális mutatókon valahogy javítani lehessen.
Pamela népszerû a nézõk körében, írnak és beszélnek róla, talán arra gondoltak producerek, szerkesztõk, hogyha átviszik az "Édes élet-bõl" "Az élet show-jába", akkor egy darabig emelheti a nézettséget, és megmentheti a gyengébbik mûsort.

Persze, egyáltalán nem biztos, hogy így történt.
De így - is - történhetett...
filoszemitabélus 2014 febr. 08. - 11:54:37
(314/452)
"Amit még nagy idiótaságnak tartok, a születési dátumát és nevét magukra tetoválni."

Szép tõlük, hogy nem a babára tetováltatták! Elég nagy agykapacitás deficitet jelez, ha valaki képes a bõrére lemoshatatlanul rajzoltatni bármit. Fõleg, ha tekintetbe vesszük, hogy változnak az idõk. könnyen úgy járhat, mint Bernadotte õrmester, aki a mellkasára tetováltatta a francia forradalom idején, hogy "halál a királyokra!".
Aztán már marsall korában a svédek királlyá koronáztatták. Milyen snassz egy király mellkasán egy ilyen radikális felirat.
Huszák Marcsi 2014 febr. 08. - 05:31:35
(313/452)
Remélem Hódi Pamelának sikerül elolvasnia ezt a pár sort Koromnál fogva sokat mesélhetnék Neki a férfiak hûségérõl ami tisztelet a kivételnek nincsen.Mégis 37 éve vagyok férjnél Egy férfit nem megszerezni megtartani nehéz.Az okos nõ nagyon sok mindent elérhet,csak az eszét használja a nehéz pillanatokban.Az igaz egy embert megváltoztatni nem lehet de nagyon sokat lehet " faragni" rajta.Személy szerint én nagyon sajnálnám ha külön mennének mert szépek aranyosak együtt.Amit a média terjeszt annak a felesem igaz, de amit a Szalontai " mûvésznõ" megengedett magának az engem is felháborított.Maradt volna Amerikában a nyafogós rámászok más pasijára stílusát esetleg ott tudta kamatoztatni de erre az elhagyott lövészárokra senki nem kíváncsi.
Szorítok Pamelának Krisztiánnak és a babának.Nagyon üres nélkülük a mûsor de a fontosabb hogy újra együtt legyenek