Téma: Édes élet

offtopic
ildimix 2014 okt. 24. - 07:48:11
(432/452)
Melyik nap adják ebbõl az utolsó részt? Utána mit fognak adni?
pneklara 2014 okt. 23. - 08:07:17
(431/452)
Na, akkor valóban agonizál a sorozat:)
Pedig nem volt ez olyan rossz. Ha hazudtak is a szereplõk a megírt forgatókönyvek miatt, azért annyira nem tudtak színlelni, hogy ne "vegyük le", kik is õk valójában, milyen jellemmel bírnak, és pénz ide, vagy oda, cseppet sem irigylésre méltó kapcsolatokban élnek. Szinte nem is lehet senkit mondani közülük, aki korrekt, egészséges gondolkodású. Talán Ságiék nem mentek le alpáriba.Gyakran összevetik a nézettségüket a dzsungel-rinyával, meg hogy utóbbiak elhódították a nézõket. A Ments ki innen! mûsor nézéshez kötélidegek,erõs gyomor kell, az a max. fél óra, amit velük töltöttem össze-vissza, megviselt. Az Édes életen viszont jókat nevettem, mennyi lökött ember van a világon, hogy egy mûvésznõ miért adja le annyira, hogy egy bohóccal hülyét csináljon magából egy ország elõtt? És megteszik!
Szóval én sajnálom, hogy kimúlt a sorozat. De az, hogy ezt a gyõzõt visszavették, ez mindennek a teteje.Így azt mondom, meg is érdemelték, hogy belebuktak.
Berki meg bekerül a pszichológia tankönyvekbe, mikor az öntelt, hazug, beképzelt, tehetségtelen, más f...val a csalánt verõ személyre kell példát mutatni.
Nezo_nezo 2014 okt. 21. - 18:39:18
(430/452)
A MAI hányadik rész? Tudna ebben valaki segíteni? Csak ez érdekel. Köszi!!!
offtopic
filoszemitabélus 2014 okt. 18. - 11:21:04
(429/452)
Kegyelem teljes, boldog 400. hsz-t kívánok saját magamnak. Köszi a figyelmeztetést. Persze azért még törölhetik automatikusan.
offtopic
Edmond Dantes 2014 okt. 18. - 10:46:19
(428/452)
Nos ebben egyetértünk, én is belenézek vmibe 5-10-15 percre, ha/mielõtt írok róla. (1-1 kivétel a szbályt erõsíti..) Ebbe pl. nem..
S mivel egyetértünk, ha m o s t legalább egy szmájlival :o) visszaírsz, akkor "én" leszek a 400. hszod. Megérdemelném ÉN a kerek számot, nem? Már régóta drukkolok h elérd, de vhogy mindig visszacsúszik a 370-380 körüli sávba. Látod, ennyire érdekel! Itt a nagy lehetõség :o) Ráadásul két szmájli tõlem, fõleg ffi kateg-ban, az már nem semmi! Remélem értékeled.
Ja és most kipróbálom offtopicot, kösz az útmutatást.
offtopic
filoszemitabélus 2014 okt. 17. - 14:20:55
(427/452)
"Nekem igazából TV-m sincs, már 15 éve nem nézek tévét, sõt nem is tudom mi az, de az biztos ha lenne, akkor ami nem tetszik azt nem nézném, nem pedig fikáznám, meg "5 percig bírnám" stb..."

Az utolsó mondatrész egyértelmûen egy korábbi hozzászólásomra utalt, azért reagáltam. Hogy véleményt formáljak egy mûsorról, néznem kell kb. 5 percig. Errõl elõször azt gondoltam, hogy a Fellini filmet fogják vetíteni.

Az az 5 perc pedig tényleg bõven elég volt, hogy megállapítsam: egy trágya az egész mûsor, úgy, ahogy van, a szereplõkkel egyetemben.
offtopic
antonio montana 2014 okt. 17. - 13:31:43
(426/452)
Azokra a magukat okosabbnak gondolókra próbáltam utalni akik állításuk szerint nem nézik az ilyen szenny, agymosó mûsorokat, mégis mindig tudják kivel mi történt.
pneklara 2014 okt. 17. - 09:28:31
(425/452)
A múltkor azért háborogtam, hogy egy mûsor megszokott kezdési idõpontját ukmukfuk, kitolják jóval késõbbre.
Most már napot is kihagyhatnak, ha úgy gondolják? Ma például nem lesz Édes élet, de hétfõn igen?
Mióta késõbb kezdik, azóta nem nézem egyáltalán, de most már az lesz a módi, hogy páros napokon igen, páratlanon nem?
Nem jobb lenne megszüntetni, ha ennyi baj van vele?
1/10
többnévmárnemjuteszembe 2014 okt. 16. - 22:18:09 1/10
(424/452)
Õszintén sajnálom azokat az embereket, akiknek nincs jobb dolguk, mint hogy ezt a mûsort nézzék. Komolyan.

Ki a frászt érdekel, hogy egy futballedzõ, aki azért lett "híres", mert összetévesztették a nevét egy olimpiai bajnokkal (aki szinte biztos, hogy egy értékesebb ember a társadalmunkban, mint ez a bunkó paraszt), hogy éli a mindennapjait? Ki le nem szarja, hogy vásárol Kelemen Anna új ruhát magának? Miért érdekli az embereket az, hogy egy rakás celeb hogyan él? Hogy érdekelhet akárkit ez a harmadosztályú médiaszenny, ez az erjesztett trágyadomb, ez a felfoghatatlanul óriási adag fos?

...Kész. Én erre nem tudok többet mondani. 1/10, és még itt kedves voltam.
Suziy 2014 okt. 16. - 19:58:37
(423/452)
Már akinek.
Suziy 2014 okt. 16. - 19:54:25
(422/452)
Modern szabad piacgazdaság a "kényszer" munkahelyek fen tarthatósága az árucikkek gyártása és eladhatósága jegyében
szükség van az ilyen klasszikus értékeket romboló, viszont gazdaságos "életben maradás" társadalmilag cserefelpörgetõ mûsorokra. Nem alkalmas minden ember arra, hogy ledobják a " Dzsungel" közepébe a nem mûködõ "õsközösségbe".
offtopic
filoszemitabélus 2014 okt. 16. - 18:10:39
(421/452)
Te nyilván nem 5percig bírnád, hanem telepátia útján belenézés nélkül tudnád minden mûsorról, hogy pocsék, avagy érdekes.
Egyébként azért nem ártana, ha tudnád, mi az a televízió, csak úgy a tájékozottság kedvéért. Elárulom Neked, olyasmi, mint egy PC monitora és különbözõ mûsorokat lehet benne nézni. Te nyilván csak klasszikusokat olvasol bõrkötésben, pipafüst mellett. A plebsz meg tévét néz. Ilyen a világ.
antonio montana 2014 okt. 16. - 17:43:33
(420/452)
Nekem igazából TV-m sincs, már 15 éve nem nézek tévét, sõt nem is tudom mi az, de az biztos ha lenne, akkor ami nem tetszik azt nem nézném, nem pedig fikáznám, meg "5 percig bírnám" stb...
Suziy 2014 okt. 14. - 21:17:24
(419/452)
Az egész "sorozatban" egyetlen egy ember frankó a Kelemen Anna a többi egytõl egyig mind mûjer, kivétel a gyerekek, Õk még ártatlanok és õszinték.
filoszemitabélus 2014 okt. 14. - 16:40:02
(418/452)
Cirka 5 percig bírtam. Értelmi fogyatékosok mûproblémái szájbarágósan és mesterkélten elõadva. A mûsor készítõi próbálnak érdekesnek feltüntetni cseppet sem érdekes embereket.
Rettenet!
pneklara 2014 okt. 14. - 14:36:08
(417/452)
Nem egy kultúr-sorozat, de ha az ember rákap, akkor úgy idõzíti, hogy máskor is belenéz: érdekli a pancserek sorsa, merre fonják meséjük szálát. Annál nagyobb tahóságot el sem tudok képzelni, hogy a sorozat megszokott kezdési idõpontját kitolják jóval késõbbre. Gondolom, a Bumm, vagy mi a fene gagyiságot - élén a csatorna vezetõ arcával - a kutya sem nézte, így valamelyik kreatív kiötölte, hogy vegyék elõre, a fanok meg kivárják a késõi kezdést is. Na, itt tévednek a kreatívok nagyot. Mert így se egyiket, se másikat. Ha nekik megéri, nekem is nyóc.
abisztriczky 2014 okt. 12. - 20:40:04
(416/452)
Jól láttam az elõzetesben, hogy újra benne lesz Gyõzike? Elõzetest adtak le a TV2-n benne Gyõzikével, meg hogy új idõpontban lesz!
elizabeth 2014 okt. 11. - 10:37:54
(415/452)
Az RTL_t már rég letiltották volna mert bûnözõket tesz példaképül.
elizabeth 2014 okt. 11. - 10:37:35
(414/452)
Az RTL_t már rég letiltották volna mert bûnözõket tesz példaképül.
fo.ma 2014 okt. 10. - 23:08:21
(413/452)
Nem tudjátok mi lett a Roma Romeo-val, amit ez a gyépés Gyõzike rendezett? Egyáltalán megcsinálták?