sipka 2008 márc. 05. - 20:11:54
(1/21)
Hoppá... Ide még senki sem írt... Fura...
Ezek szerint sok embert egyáltalán nem érdekel, hogy milyen "egy bogár élete"... :)

Amúgy nekem nagyon tetszett ez az alkotás, attól függetlenül hogy a "Z, a hangya" címû (szintén hangya központú) animációs rajzfilmet valamivel többre értékelem... Bár nem tudom megmondani, hogy miért :) Talán a felnõttesebb poénok miatt..
De azért az "Egy bogár életé"-nek is megvan a maga erõssége: például a látványvilága :)
De az is megemlithetõ pozitívumként, hogy az ebben szereplõ negatív figura sokkal karakteresebb lett, mint a konkurens alkotásban lévõ fõgonosz. (Legalábbis nekem jobban "bejött" :)
Szóval akik véletlenül még nem tudták megtekinteni eme nagyszerû produktumot, azok nyugodtan merüljenek bele a bogarak animált világába, mivel ez a szórakoztatni vágyó rajzfilm egyáltalán nem rossz :) Hozza a szokásos Pixar színvonalat :)

UI: S ha már szóba került a Pixar, akkor megemliteném, hogy az RTLklub csatornáján (hamarosan) leadják a "Hihetetlen család" címû animációs rajzfilmet!!!
MÁR ALIG VÁROM, HOGY ÚJRA LÁTHASSAM!!! :DDD
Hát igen: Eme férfias, kemény külsõ mögött egy érzékeny, rajzfilm kedvelõ gyermek lapul, aki legszívesebben az orrában túrkálna, miközben csoki fagyit eszegetne a hóesésben :DD