10/10
Pink Pearl 2013 nov. 10. - 20:33:21 10/10 Előzmény reay
(55/75)
Ma éjjel (tehát vasárnap éjfél után) a tegnapit vagyis a 47-es részt ismétlik.
Ha fönn lesz az Ncore-on a 46-os, akkor ha akarod leszedem neked és feltöltöm egy oldalra ha akarod...

De még nincs ott. Még csak a 45. részig van föltéve.
Törökül fel tudnám tenni....de gondolom az nem érdekel...:)
reay 2013 nov. 10. - 20:25:54
(54/75)
Igen, igazad lett! Mikor elkezdõdött gyorsan elolvastam az összefoglalódat még egyszer, hogy képben legyek (megint megköszönöm, mert tényleg jól jött). És akkor a mai rész, az vajon melyik?? A tegnapi ismétlése, vagy az új? Ha az új, akkor azt ismétlik majd jövõ hét szombaton? Szerintem átállok online nézésre, mert nekem nem világos milyen szisztémát követnek most. :)
10/10
Pink Pearl 2013 nov. 10. - 20:02:57 10/10 Előzmény reay
(53/75)
Szia Reay!

Ha nézted tegnap (szombaton) este 10 után a filmet....akkor gondolom láttad, hogy NEM ismételték meg a 46. részt...
Amit adtak az a 47. rész volt....ahogy a mûsor újságban is írták....
reay 2013 nov. 08. - 22:14:54 Előzmény Pink Pearl
(52/75)
Szia Pink!
Köszi az ismertetõt, de bízok benne, hogy a vasárnapi részt leadják holnap. Bár nem leszek túlzottan meglepõdve, ha mégsem, egyszerûen már nem tudok mit mondani a csatornára. :D Nem tudom mi ebben az üzlet nekik, mert ha valóban kihagyják a soron következõ részt, azzal online nézésre sarkallják a nézõket, áh de kár is a szó értük.

"De miért? Most mi volt ebben a pláne?
És miért nem jelezték elõre?"
Én sem értem, ráadásul ez elsõ vetítéses sorozat, nem is ismétlés, de úgy tûnik mindegy nekik, a lényeg, hogy tudjanak variálni valamivel. És mi volt helyette? A Kasza c. mûsoruk eddig leadott részeinek best of válogatása (legalábbis ez volt írva a mûsorújságokban). 1.Minek egy két és fél hónapja startolt mûsornak ilyen válogatás? Szerintem ezt nem ennyi idõ után szokták, inkább évadok után, vagy pld év végén. 2.Ha már olyan erõs késztetést éreztek rá, hogy ezt meg kell tenni, simán betehették volna hétköznap délutánra, vagy hétvégén az esti fõmûsorok után. Teljes a homály a szerkesztõknél...
10/10
Pink Pearl 2013 nov. 08. - 02:16:30 10/10
(51/75)
Még annyit tennék hozzá, hogy ha nem sikerülne ezt a 46-os részt megszerezned...
Elmondom a fõbb eseményeket.

Zorba nagyon ideges a cellában mert pár perc múlva lejár a 48 óra amit kapott (Melek megölésére)...
és zokog, hogy mindjárt megölik a lányát...
Ozan felügyelõ annyit kiderít, hogy kórházban van a lány mert egy pasi összeverte.
De mikor a felügyelõ odamegy, a lány már nincs ott...annyit mondott a dokinak, hogy vonattal hazautazik..
Ozan rohan az állomásra....Ott utoléri az a szakállas szemét pasi is a lányt(aki Zorbát is felbérelte Melek ellen)...
...és a lány jó darabig futott...de egyszer elesett...és...a pasi elõ a pisztolyt...kép elsötétül...
(ezt képileg jobb látni :) )
Szóval a következõ kép az volt, hogy Melek cellájába bejött a dokinõ és a telefonját odaadták Zorbának...
Zorba bement a WC-be...és...megszólalt a lánya hangja....Zorba ujjong az örömtõl.
A lány mellett ott áll egy lépcsõn Ozan felügyelõ...õ segített a lánynak...

Alinak sikerül lefotóznia azt a papírt ami az átszállítás adatait tartalmazza....(az is nyakatekert volt) :D
Mert megjelent ott az "õrnagy"....és Ali az asztal alá bújt amikor a parancsnok bejött a levélért...

Meleknek engedélyeznek egy 3 órás beszélõt a férjével kettesben egy üres szobában....
Miközben Melek izgatottan várja Alit,a kezében van egy levél amit Ozan felügyelõ küldött be neki titokban (a dokinõvel)...
A borítékra olyasmi volt írva, hogy "Az igazság sokszor fáj, ha nem akarod, hogy fájjon, ne olvasd el"...
Leírta Meleknek, hogy Ali egyik éjjel együtt volt Umuttal...
Melek elolvasta és sír....
10/10
Pink Pearl 2013 nov. 08. - 01:57:25 10/10
(50/75)
Ha a mûsor újság valós adatokat tartalmaz, akkor NEM lesz ismételve ez a hétfõn hajnalban leadott rész.
Az volt a 46. rész (magyar számozás szerint) és ami szombaton lesz (nov. 9-én) az már a 47. lesz...

Akkor úgy látszik az a bizonyos 46-os rész csak EGY leadásos...
De miért? Most mi volt ebben a pláne?
És miért nem jelezték elõre?
Még szerencse, hogy az ucsó pillanatban észrevettem :D
reay 2013 nov. 07. - 19:49:30
(49/75)
A tv2 viszi tovább jó szokását a supetv2-re,már megint kavarnak. Vajon az a vasárnap éjjeli rész meg lesz ismételve szombaton? Vagy most mi van? Nem találtam infot a részekhez, így még titokzatosabb az eset.
10/10
Pink Pearl 2013 nov. 02. - 20:54:19 10/10
(48/75)
Na épp készültem nézni a következõ részt (magyarul a Super Tv2-n)...ehelyett "Pimasz úr" mûsora volt.. :D
Mi történt? :D
Mûsorváltozás? :D
Ahogy elõrenéztem a mûsorban,az a bizonyos következõ rész (tehát a magyar számázás szerinti 46. rész)
Vasárnap éjjel lesz leadva 0:25-kor és csak egy (?) rész..vagyis egy "fél" eredeti? :D
Mert a mûsor szerint csak egy órás lesz és nem 2 órás mint eddig....

A "vasárnap éjjel" az a vasárnapról hétfõre virradó éjjelre vonatkozik! :D
Tehát vasárnap éjfél után 25 perccel.
Utána a többi rész megint látom szombat esténként lesz és vasárnap éjjel ismétlik (ahogy eddig)...
Viszont úgy látom azok is csak EGY órásak lesznek...tehát egy "fél" eredeti részt adnak hetente?!
Nem tudom most mi történt?!
És miért nem jelezték elõre?!
reay 2013 okt. 02. - 19:22:20
(47/75)
Akkor te már tudod mi lesz a vége. Én el nem tudom képzelni, és ez a sorozat érdeme, eddig nem kiszámítható. A helyettest játszó színésznõ szerintem nagyon jó,de ezt már említettem egyszer. Hihetetlenül alakít itt.
OFF: én az Ezelt nem láttam mikor adta az RTL. Akkor kezdtem el nézni,amikor az RTL II elkezdte ismételni. A nevedet meg onnan ismerem,hogy elolvastam a fórum hsz-eket. Egyébként itt és most megköszönöm neked,hogy a kivágott jeleneteket leírtad. :)) Ja és nem is tudtam,hogy a Cool-on is ismétlik,nekem ez új. OO
10/10
Pink Pearl 2013 okt. 02. - 03:44:10 10/10 Előzmény reay
(46/75)
Te ott voltál az Ezel topikban?!
Milyen néven?! Mert erre a névre nem emlékszem...
Az OFF kérdésedre nem tudom a választ sajnos....én nem nézem ott az Ezel ismétlését...
Azt hallottam, hogy az RTL2-n ismételték...ott az elején egy pár részbe belenéztam és az vágatlan volt...
Ezt a sorozat pluszos verziót nem tudom...de ha este adják, akkor gondolom a vágatlan verzió...
De most belenéztem a mûsorba és látom, hogy 3 csatornán is adják...
Cool,RTl2 és sorozat +....

Ezt az "Egy ellopot élet" sorozatot törökül már végignéztem....és...mivel látom szereted a spoilereket...

***SPOILER****
A szemét helyettes asszony "megkapja a magáét".....

A szemét Kerim pedig miután fölébred a kómából...tuti, hogy Te is azt fogod mondani, hogy "inkább föl se ébredt volna" ......pff :((( Mocskos szemétláda!
Ha tudnád miket fog csinálni :(((
Sok szemét dolgot fog még utána is tenni!! Még az apját is ki akarja túrni a helyérõl...
Mellesleg Kerim apja (az "elnök úr") is nagyon megváltozik a végefelé ...olyan arcát mutatja meg amit korábban nem is hittünk volna...

***SPOILER VÉGE****
reay 2013 szept. 30. - 20:30:54
(45/75)
Csúcs, amiket írsz. :) "Sok olyan jelenet lesz,aminél egy idõ után derül ki, hogy nem az aminek elõször tûnt.." Ezt már most is érzem, egyáltalán nem olyan sorozat, mint amire számítottam az elején.
"Kerim megkéselése ügyében nem akarom ellõni a végsõ poént" Ez nem baj, mert bár kíváncsi vagyok rá, úgy jobb lesz, ha majd idõvel derül ki. Egyébként te nagyon otthon voltál Ezelben is, tennék föl egy OFF kérdést, ha nem baj.

Szóval OFF:
A sorozat+ -on ismétlik a sorit (mármint az Ezelt), de eddig nem jöttem rá, hogy a vágatlan verziót adják-e vagy sem. Nem tudod véletlenül?
10/10
Pink Pearl 2013 szept. 30. - 06:52:48 10/10 Előzmény reay
(44/75)
Na azért egy kis kiegészítés....

******SPOILER*****

Sok olyan jelenet lesz,aminél egy idõ után derül ki,hogy nem az aminek elõször tûnt...csak mi (nézõk) hittük azt...aztán kiderül,hogy a valóság teljesen más mint amit a rész infók és rész jelenetek alapján addig hittünk....
Már szinte senkirõl se fogod tudni, hogy ki a "jó" és ki a "rossz"....és ki kinek az oldalán áll...
....Így van...vagy mégse?! :DDDD
Ezek a legizgisebb jelenetek :DDD

Kerim megkéselése ügyében nem akarom ellõni a végsõ poént....de annyit mondok,hogy amikor megtudtam a késelés okát....egy cseppet sem sajnáltam azt az állatot!!
Egy szemétláda az a Kerim :((((((

******SPOILER VÉGE****
reay 2013 szept. 28. - 10:32:03
(43/75)
Jókat írtál, most már még jobban várom. :D

SPOILER
Zorbaban nagyot csalódtam... Ugye jelenleg ott járnak még, hogy elfogadta azt a bizonyos ajánlatot, de én reménykedtem benne, hogy csak színjáték a részérõl- de ezek szerint nem így lesz. :(
10/10
Pink Pearl 2013 szept. 27. - 23:53:38 10/10
(42/75)
Igen, eléggé elõre járok :D

*****SPOILER******

Melekrõl is sok minden kiderül...több dologban is hazudott...
Ali személyisége egyre jobban megváltozik...
Az egykori kis félénk "egérke" egy vérszomjas "harcos" lesz szinte...
Véres-kínzások is lesznek....az "õrnagy" fog nagyon megkínozni valakit ....
Ali is életveszélybe kerül (húskampón fog lógni....stb)
A börtönben Zorba többször megpróbálja Meleket megölni...(hogy a lányát megkapja, ahogy ígérték neki Melek életéért cserébe)...
Melek is döbbenetes dolgokat fog kitalálni, hogy megvédje magát...mint egy "terrorista nõ" ...szinte olyan dolgokat fog kitalálni...
A kómában fekvõ Kerim felébred a kómából...
Elõször írásban kommunikál másokkal....de mikor Ali belopakodik hozzá, már kicsit beszélni is tud...
Azt sajna nem értem amit mondott, mert angol felirat nincs a filmhez...törökül pedig én se tudok :(

*****SPOILER VÉGE*****
reay 2013 szept. 27. - 22:09:43 Előzmény Pink Pearl
(41/75)
Ne csigázz már! :D Nagyon elõre jársz? Annyira kíváncsi vagyok,mik lesznek még benne,már spoiler reményében nézegettem a netet is,hátha találok valamit,de sehol semmi. Török verziót meg nem akarok nézni,mert nincs hozzá idegen nyelvtudásom :-/
10/10
Pink Pearl 2013 szept. 27. - 05:49:14 10/10 Előzmény reay
(40/75)
Szerintem amiatt tették esti adásidõbe mert egyre durvább jelenetek lesznek
(én elõrébb járok mint a magyar sorozat,a török verziót is nézem)
Habár lehet,hogy más miatt tették át...ez csak egy gondolat részemrõl...
De az tény, hogy DÖBBENETES jelenetek lesznek a késõbbi részekben!
Olyan amire én speciel abszolút nem számítottam!
reay 2013 szept. 17. - 21:47:59
(39/75)
Egyre jobban tetszik ez a sorozat.

***SPOILER***
(Aki még nem járna ott)
Tetszett benne, hogy meg merték csinálni, hogy nem sikerült Ali nagy terve (eddig legalábbis), ezzel azt sugallva, hogy nincs remény, amit sokszor az életben is átérzünk. Aztán mindig történik benne valami, amivel fölcsillan a reménysugár.
***SPOILER VÉGE***

Egyre kíváncsibb vagyok, mi lesz a vége, csak nagy kár, hogy betették szombat estére. Ilyeneket kellene adni hétköznap is a sok IQ betyár mûsor helyett.
offtopic
ildimix 2013 szept. 01. - 21:38:31 Előzmény Pink Pearl
(38/75)
Szia!

Igazából nem kezdtem el nézni a filmet mert korai volt az eredeti idõpont számomra. Ezért is kerestem és most is keresem az összes leadott részét.

Én nem torrentezek így errõl az oldalról nem tudom leszedni.
ú
Üdv: Ildimix
offtopic
feeco 2013 aug. 28. - 12:13:28
(37/75)
..
feeco 2013 aug. 28. - 11:21:45
(36/75)
Müjde Uzman - mmmmmmmmm.. ;)