aluar 2013 aug. 24. - 10:41:32 Előzmény Pink Pearl
(35/75)
A facebook-on van -Egy ellopott élet-oldal,ott/is/ olvastam konkrétan,hogy 50 részes lesz a film.És még máshol is olvastam ugyanezt,valami filmelõzetesben,de erre már nem emlékszem,hogy hol.
Nem tudom,mennyire hiteles információ,mindenesetre semmiképp sem én találtam ki,hanem valaki más,vagy tud valamit,vagy csak gondolja.
Engem személy szerint inkább az zavarna,hogyha kivágnának belõle,jó kereskedelmi adós szokásként,de eddig nem érzékeltem még,hogy nekem valami gyanús lenne.
Én abban reménykedem,hogy akárhány részben is,de végignézhetem a teljes,eredeti verziót.
10/10
Pink Pearl 2013 aug. 23. - 17:08:47 10/10
(34/75)
Ti tudjátok, hogy megváltozik ezentúl a vetítési idõ?? Én most vettem észre!

Holnap, szombaton (aug 24-én) is lesz, méghozzá 2 rész egymás után 20:30-tól.

DE....jövõ héttõl már hétköznap NEM adják, CSAK szombaton este, igaz akkor 2 részt egymás után.

Illetve hétfõn hajnalban megismétlik az elõzõ részt....
10/10
Pink Pearl 2013 aug. 22. - 06:41:04 10/10 Előzmény ildimix
(33/75)
Szia Ildimix!

Nem tudom a magyarok hány részben adják le (nem kérdeztem meg) de 50-tõl biztos több....a korábbi írásomban kifejtettem, hogy miért.

A letöltésekkel kapcsolatban....mit akarsz letölteni? Nem láttad valamelyik részt?
A szinkronizált részeket az nCore torrent oldalra szokta valaki feltenni, de úgy látom kicsit késésben van most,még csak 15 rész van felpakolva, pedig már 23-at leadtak....
Lehet,hogy máshova is felpakolja valaki...de én nem tudok más helyet...
Engem mondjuk nem izgat....én tévében nézem (a magyart)...törökül pedig megvan az összes rész lemezen,de még nem néztem végig én sem :D
Egyrészt idõm se volt rá, másrészt nem akarom elõre tudni a "poént" ...legalábbis egyelõre :)
offtopic
ildimix 2013 aug. 20. - 08:50:14 Előzmény Pink Pearl
(32/75)
Sziasztok!

Pink akkor szerinted a magyarok hány részben adják le a sorozatot?

Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2013 aug. 20. - 08:40:57 Előzmény Pink Pearl
(31/75)
Sziasztok!

Pink pearl tudsz nekem írni 1 e-mailt a címemre?

ildiko.varga@t-online.hu tárgyban szerepeljen 1 ellopott élet

A letöltésekkel kapcsolatban lenne 1 kérésem, de ezt itt nem írhatom, mert kimoderálják.

Köszi, ha írsz magánban!

Aluarral egyetértek nekem a végsõ akarat a seherezádé és a tiltott szerelem elõtt volt.

Bocsi, de csak most mentem rá a fórumra.

Üdv: Ildimix
reay 2013 aug. 19. - 20:20:00 Előzmény aluar
(30/75)
Melek férje, Ali engem eleinte idegesített a tutyimutyi természete miatt. Most már viszont sajnálom szegényt, és együtt érzek vele, mert egyre inkább úgy tûnik Meleknek viszonya volt az áldozattal, vagy volt valami közös ügyük. A lényeg, hogy hazudott a családjának emiatt. (Azt nem hinném, hogy a gyilkossághoz is köze lenne, bár ki tudja, hova bonyolítják még.) Átérzem azt a bizonytalanságot és kételyt, ami most lejátszódhat szegény férjében...
10/10
Pink Pearl 2013 aug. 17. - 16:40:32 10/10
(29/75)
Az epizódok számával kapcsolatban egy kis pontosítás!

Valaki korábban írta itt,hogy az "eredetileg 25 részes sorozatot a magyarok kettévágták, ezért lesz nálunk 50 részes"...

Nem tudom ezt az illetõ honnan vette.....Gyanítom, hogy csak "gondolta".....én viszont TUDOM, hogy NEM ÍGY VAN!

Ha így lenne, akkor a most pénteken (augusztus 16-án) leadott 20. rész,a török számozás szerinti 10. rész kellene,hogy legyen....de NEM ÍGY VAN!

Amivel a magyar számozás szerinti 20. rész véget ért, az a török számozás szerinti 8. rész vége + a 9. rész elsõ pár perce.

Kivágás nincs a filmbõl, de az tévedés, hogy az "eredeti részek KETTÉ vannak vágva".
Nem "ketté".....kb 2 és féllel kell szorozni :D

Az eredeti részek 110 percesek.Ha azt kettévágjuk akkor marad 55 perc + hozzájön a 2 reklámblokk ami kb 15 perc (a 2 blokk összesen)tehát a reklámokkal együtt kb 70 perces "lenne" nálunk minden rész, vagyis este 8 óra 10 percig tartana, ha valóban "ketté" lenne vágva....
De NEM ÍGY VAN!Mindig 8 elõtt egy kicsivel vége.
Ahogy néztem kb úgy van felszabdalva a film, hogy 45 perc jut egy napra.
Tehát 2 napra 90 perc...a maradék 20 percet hozzáteszik a következõ rész elejét....stb....

Ne feledjétek a "hosszú hétvégén" is adják a filmet :)) Mármint hétfõn és kedden (aug. 19, 20-án)
aluar 2013 aug. 17. - 11:28:03
(28/75)
Sajnos csak interneten tudom követni,és ezért nem az aktuális résznél tartok,15 részt tudtam megnézni.
Nagyon izgalmas,szép és fordulatos történet,én nem mondanám akciófilmnek,legfeljebb kriminek,és az érzelmeknek nagyon nagy szerepe van.
Idáig többször felmerült-pillanatokra-hogy Meleknek tényleg köze volt az áldozathoz,de nekem az a véleményem,hogy a halálához semmmiképp nincs köze.Legfeljebb az elnök fia ki akart vele kezdeni,és így valamiféle kapcsolat mindenképp volt közöttük.
Számomra lelki folyamat talán legérdekesebb a filmben,amelyen Melek férje átesik.
Folyamatosan rákényszerül túllépni a békés,nyugalmas természetén és megtesz olyan dolgokat,amelyekre egyébként sosem lenne képes.Mindezt Melek iránti szeretete idézi elõ.Nagyon érdekesnek tartom,mint témát,nemigen szoktak ilyesmikkel foglalkozni az ilyen típusú,gyilkosságra alapuló filmekben.
Vajon tényleg képes lesz arra is,ami a film legelején volt látható,megöl valakit?
Ha valaki esetleg látta ezt a filmet,vagy tudja,mi a vége,kérem,hogy spoilerezve írja le,elõre is köszönöm.
10/10
Pink Pearl 2013 aug. 16. - 20:50:46 10/10
(27/75)
Na mi van? :) Mindenki eltûnt? :D

A mai rész döbbenetes volt....most elõször meginogtam Melekkel kapcsolatban...

Lehet,hogy a meggyilkolt pasi szeretõje volt?!

Mert ugyebár a visszajátszásban Melek neve volt azon a repülõjegyen Kerim kezében....

A végén kiderül,hogy tényleg az apja (az "elnök úr") ölte meg a saját fiát?!
10/10
Pink Pearl 2013 júl. 29. - 20:24:27 10/10
(26/75)
A mai részben volt egy fura mondata Meleknek...amikor az "elnök úr"-ral beszélgetett és azt kiabálta a pasinak,hogy "Megmondom mindenkinek,hogy maga tette"....hirtelen arra gondoltam, hogy Melek ezt úgy érti,hogy a pasi ölte meg a saját fiát és Melek ezt látta...
De aztán rájöttem, hogy nem erre értette (valószínûleg)hanem arra, amikor fenyegetni kezdte õt a pasi, hogy bántani fogja Melek gyerekeit.....ERRE érthette Melek (gondolom),hogy "mindenkinek elmondom, hogy maga tette"....

Nade...ki tudja még mi fog kiderülni :)
reay 2013 júl. 26. - 21:34:21
(25/75)
Ne már! Akkor csak képzelõdtem? Tényleg nem hallottad? Egyébként jövés-menés volt itt nálam miközben néztem a sorozatot, talán ez okozhatott zavart. Ha tényleg nem mondta, akkor sorry a félreértésért. Nem tudom mi van ma velem, elég hülye napom volt.
10/10
Pink Pearl 2013 júl. 26. - 21:19:40 10/10
(24/75)
Hol hallottál ilyet???

Én EGY helyen hallottam, hogy (suttogva) azt mondta,hogy "most mindnyájan a Te kezedben vagyunk"....de ezt akkor mondta amikor visszajött a beszélõrõl és úgy beszélt a férjével, ahogy a mocsok fõnökasszony kérte :(((
Ezzel pedig arra utalt (szerintem),hogy most csak a Jóisten "segíthet" abban, hogy a férje megértse amit "kódolva" mondott neki.....és amint láttuk meg is értette....

Ezt az "ártatlan ember vádolás" dolgot te HOL hallottad???!!!
Szerintem nem mondott ilyet...legalábbis én nem hallottam...:(
reay 2013 júl. 26. - 21:13:52
(23/75)
Mintha azt mondta volna Allah-hoz fohászkodva, hogy egy ártatatlan embert vádolt meg. Vagy lehet nem jól hallottam? Igen, az tényleg durva amit bent mûvelnek, "Meliha nénirõl" eddig is úgy gondoltam, hogy kiváló színésznõ, ezt most csak megerõsíti. :)
10/10
Pink Pearl 2013 júl. 26. - 21:01:57 10/10
(22/75)
Mibõl gondolod,hogy "megvádolta"?!

Mármint én úgy érzem a megfogalmazásodból,hogy te úgy gondolod,hogy Melek ezt "csak" kitalálta?!
Nem hinném....szerintem egyszerûen csak valóban most jutott eszébe....

Egyre undorítóbb az a börtönben levõ igazgatóhelyettesnõ :(((
Meg akarják tébolyítani szegény Meleket...:(((
reay 2013 júl. 26. - 20:49:15 Előzmény Pink Pearl
(21/75)
A kétszer leadott jelenetrõl: én azt hittem direkt csinálták, ilyen rendezõi trükk izé :D
Egyébként a mai rész tetszett eddig a legjobban, pörgõs volt meg krimizõs. Nem tudom miért vádolta meg azt a nõt Melek. Mit gondoltok?
reay 2013 júl. 26. - 20:45:48
(20/75)
Láttátok, kezdik már az idõpont variálást ennél a sorozatnál is. Szerintem ez a hobbijuk.
10/10
Pink Pearl 2013 júl. 24. - 20:33:14 10/10
(19/75)
Észrevettétek,hogy a mai részben volt egy baki? :D Az egyik jelenetet 2-szer adták le :D Amikor a fõszereplõ pasi bement ahhoz a szakállas pasihoz,hogy hozza ki a feleségét....

A másik meg...jajj de fura volt látni Ipek Bilgint (Az EZEL-beli Meliha nénit) ilyen gonosz, szadista szerepben :((
Szegény Melek :((
De nem is értem....ott a törököknél ezt nem tiltja a törvény?! Mármint a rabok szórakozásból történõ megalázását?!
Igaz, hogy....HOGY tudnák bebizonyítani?! :( Szinte sehogy :( Jajjjj :(

De maga a történet tényleg érdekes. :)
reay 2013 júl. 23. - 21:23:20
(18/75)
Én is így állok török sorik terén (a Tiltott szerelembe néztem még bele, de azt nem láttam végig). És igen, én is felismertem Meliha nénit :) Meg a bíróra (vagy aki mellette ült?) hittem azt elõször, hogy Kenan Birkan, de másodjára már jobban megnézve rájöttem,hogy nem. :)
10/10
Pink Pearl 2013 júl. 23. - 21:05:05 10/10
(17/75)
Valakire emlékeztet...de nem Gyurta Danira :D
Egy brazil színészre....a neve nem jut eszembe....aki a Klón címû sorozatban volt Mohamed ...csak annak a pasinak fekete volt a haja :D

Egyébként látom a mai (2. részben) megjelent Ipek Bilgin :) Felismertétek? :) Az EZEL-ben õ játszotta Ezel anyját :) Itt pedig õ a nõi börtön igazgató helyettese ha jól értem :)

Már aki látta az EZEL címû sorit 2 éve.....én azóta egyik török sorit se néztem :)
Csak most kezdtem el 2-t nézni :)
Ezt és a "Hazugságok gyûrûjében" címût :)
reay 2013 júl. 23. - 20:30:52
(16/75)
Ez a fõszereplõ olyan, mintha Gyurta Dani korosabb kiadása lenne, nem? :)