offtopic
reay 2013 júl. 23. - 20:26:47
(15/75)
Ki szokták moderálni, sajnos itt így van. Bár nem tudom mi értelme...
10/10
Pink Pearl 2013 júl. 23. - 19:33:05 10/10
(14/75)
Huhh nem tudom miért került auto moderálásra amit elõbb írtam?!
Ezt itt mióta tilos leírni?! Mármint annak az oldalnak a linkje ahova feltölteném ha kérné valaki?!
10/10
Pink Pearl 2013 júl. 23. - 19:30:52 10/10
(13/75)
Sziasztok!

Igen, aluar jól gondolja az nCore-on megtalálható az elsõ rész. Én tag vagyok az nCore-on és letöltöttem.

Aki esetleg lemaradt az elsõ részrõl és szeretné látni, az szóljon és akkor feltöltöm a data.hu-ra az 1. részt.
aluar 2013 júl. 23. - 18:43:12
(12/75)
Megnéztem a tegnapi elsõ részt,és egyelõre az a véleményem,hogy nem vágták meg.Meg is írtam ezt a Hazugságok gyûrûjében fórumára,mert idegesít,hogy miért kell ekkora különbséget tenni.Nem rossz filmnek néz ki ez az
Egy ellopott élet.
Egyelõre csak sejteni lehet,hogy nem fogják megvágni.Ugyanis a You tube-on összvissz csak a legeslegelsõ részt találtam meg teljes egészében,a többi részeknek csak pár perces ajánlója van ott fenn.
Mivel ez az eredeti elsõ rész kb.másfél órás,ezért stimmel,mivel 25 rész,és azt leírták sok helyen,hogy itt meg fogják felezni a részeket és nekünk 50 részes lesz.A tegnapi rész ideje kb.stimmelt ehhez,és valszeg a többi is fog.
Nem értem,ezt miért nem,a másik filmet pedig miért van,hogy tönkreteszik...
Nekem tetszett a Végsõ akarat,én is neten néztem végig,nálam a Seherezat mögötte volt,és a Tiltott szerelem,bár nagyon komoly és jó film volt,és figyelemmel kísértem,de nem szerettem.
Nálam Ezel az elsõ,és én nem bírom ki,hogy ne nézzem a Hazugságok gyûrûjét,márcsak a színész miatt is,aki kiváló.
Apropó,az Egy ellopott élet is Cetey és Isikly,tehát rendezõ,zene ugyanaz,mint Ezel,bár nem tûnt volna fel az azonos stílus,ha nem látom a feliratot.
meggy100 2013 júl. 23. - 18:18:16
(11/75)
Nézitek supertv*ön az ellopott élet c. új török sorozatot ??
Akkor a Supertv2-ön futó török sorozatot / egy ellopott élet/ nem vágták meg ??
Mert ha nem akkor én is megnézem majd neten, mivel nincs supertv2-öm.
Viszont a hazugságok gyûrûjébe, akkor bele sem kezdek nézni, ha ennyire megvágták, mert nem fogom érteni az összefüggéseket...akkor semmi értelme nézni....ha a tv2 ezt akarta elérni a sok kivágással, hogy ne nézzük, akkor gratula nekik, mert így sok embernek elmegy a kedve a sorozat nézésétõl, ahogy nekem is !!!! Pedig mennyire szeretem a török sorozatokat és vártam is ezt az új sorozatot is !!!
Amugy az rtl-en most futó Végsõ akarat c. török filmet nézitek vagy néztétek anno rtl2-ön ??
Az hogy tetszik, tetszett ?? Én megnéztem neten az egész sorozatot... tetszett, de azért a Tiltott szerelem és a Seherezade is jobb volt ennél...
aluar 2013 júl. 23. - 14:12:08
(10/75)
Sajnálom,hogy nem sikerült.
Akkor most elküldöm E-mailben azt,hogy mit kell beütni ahhoz,hogy a film linkjét elérd.
Egyébként lehet az is,hogy olyan a géped,v.programod,hogy valamilyen lejátszót nincs rajta,ami kéne ehhez a filmhez.Ezekhez én sem értek,de ha sima internet explorerrel keresek,akkor én sem tudok bizonyos filmeket megnézni.
Szóval google chroom kell feltétlenül.
Viszont ha magát az oldalt nem találtad meg,akkor azt most majd biztosan meg lesz!
mamcsek 2013 júl. 23. - 12:19:19
(9/75)
Megpróbáltam, nem sikerült. Ha ráérsz egy kicsit, gondolj rám.Elég gyakorlatlan vagyok a neten. Üdv: Mamcsek
mamcsek 2013 júl. 23. - 12:09:32
(8/75)
Köszönöm, ha nem sikerül, újra írok. Üdv: Mamcsek
aluar 2013 júl. 23. - 11:35:25
(7/75)
Ha meg akarod nézni,akkor online megteheted így:
Beütöd a google keresõbe:egy ellopott élet filmsorozat online
Kiadja egy oldal nevét,ahol már most fenn van.
Ha nem sikerül,írj nekem választ,és akkor majd neked is elküldöm az E-mail címedre valamikor.
aluar 2013 júl. 23. - 11:32:38
(6/75)
Kedves Ildimix!
Letöltést nem tudok,de megírom neked E-mailben,hogy hol lehet online megnézni.
Én a legtöbb filmet egyébként is online nézem inkább,de mondjuk ezt letölteni szerintem egyedül az N-Core oldalon lehet,de oda nem tudok bejutni.
Üdv:Aluar
mamcsek 2013 júl. 23. - 08:54:09
(5/75)
Kedves Ildimix! Ha sikerült Neked letölteni, kérlek írd meg nekem privátban, hogy honnan lehet (mamcsek@citromail.hu) Elõre is köszönöm, üdvözöllek: Mamcsek
offtopic
ildimix 2013 júl. 23. - 07:36:13 Előzmény aluar
(4/75)
Szia Aluar!

Ha megtudod honnan lehet a részeket letölteni kérlek írd meg az e-mail címemre az oldal nevét, mert itt kimoderálják akkor is, ha privátban írod.

ildiko.varga@t-online.hu

a tárgyban szerepeljen ellopott élet.

Köszi az infót!

Üdv: Ildimix
reay 2013 júl. 22. - 20:48:36
(3/75)
Szerintetek ebbõl volt kivágás?
aluar 2013 júl. 22. - 15:18:01
(2/75)
Szia Ildimix!
A Facebookon olvastam,hogy 25 részes a sorozat,és nekünk napi sorozatként elfelezve 50 részben adják le.
Én kíváncsian várom,és próbálom majd letölteni valahonnan,és reménykedem,hogy sikerülni fog,mivelhogy nekem nincs ez az adóm.
Valamint nagyon remélem,hogy ebbõl a sorozatból nem fognak kivágni részeket,mint a Hazugságok gyûrûjé-bõl,mert
akkor bizony nálam betelik a pohár,és nem fogok több török sorozatot nézni.
Üdv.Aluar
offtopic
ildimix 2013 júl. 17. - 07:35:19
(1/75)
Sziasztok!

Valaki látta törökül a sorozatot? Hány részes? Nem hasonlít az ezel témájához? Ott is ártatlanul kerül börtönbe a fõhõs.

Üdv: Ildimix