6/10
Zsomika 2016 márc. 20. - 10:50:52 6/10
(5/25)
Életszagú történet arról, hogy bizony a kisbabáinkból felnõttek lesznek. Nem mondom, láttam már jobb filmet is. Viszont másfél órára Korzikán voltam, miközben a felnõtté válás - elengedés - emberi gyarlóság sokszögeivel szembesülve heherésztem. A heherészést utóbb átgondolva azért mégiscsak zavart nevetésnek nevezném.Faramuci helyzet az ilyen.
8/10
Aromo80 2016 márc. 15. - 20:29:05 8/10
(4/25)
A filmnek valóban nincs sok mondanivalója, sem tanulsága, de tökéletesen átadja a tengerparti nyaralás hangulatát, gyönyörû képek, klassz zene, néhány fájóan igaz poén... végül is szerintem egy jó kis délutáni szórakozás volt.
1/10
Padme19 2016 márc. 12. - 20:21:35 1/10
(3/25)
Csak egy szó: minõsíthetetlen. A francia mozi mélypontja. A sztori nemcsk beteg, de humortalan is. A színészek csapnivalóak. Ha lehetne mínusz pontot adni, most megtenném. Kár a jegy áráért és az idõért. Nagyon sajnálom, hogy láttam.
7/10
Deny95 2016 márc. 10. - 22:04:31 7/10
(2/25)
Jó kis film, nekem tetszett. Vígjátéknak van beállítva, és valóban humoros is, de tényleg fõleg a kínosan vicces helyzetek/poénok dominálnak benne. Viszont miután kijöttem a moziból, rájöttem, hogy a háttérben elég drámai a helyzet, és igazából nem nevetnénk az ilyesmin a valóságban. Szóval mindenképp érdemes megnézni, jól szórakoztam rajta. Korzika pedig csodaszép :)
frenchbullie 2016 márc. 09. - 07:40:34
(1/25)
Üdv! Moziban láttuk az elõzetest, a környezet szépséges, a színészek tapasztalt rókák, a lánykák hamvas, bájosak. A párom, aki elõítélettel él a francia filmekkel szemben, jókat vihogott... Nekem viccesen kínos, avagy kínosan vicces jelenetekkel tûzdelt komédiának tûnik, a néhány perces ízelítõ alapján. Azt hiszem, olyan sztori ez, amin minden férfi tud nevetni, közben némi férfiszolidaritást érezve, de úgy sejtem, nem kerülnének hasonló helyzetbe:-) Jobban mondva egyrészt igen, másrészt nem:-) Hogy nõként mi lesz a végleges véleményem, majd kiderül, ha teljes egészében láttam a filmet...