moszat77 2006 nov. 07. - 20:04:24
(87/227)
Ez tényleg egy nagy nulla. 0 vagy még attól is rosszabb, mert ahogyan a mostani reklámokban hallhatjuk még a 0 is tud különleges lenni. De ez?
Már idáig süllyedtem, hogy egy ilyenrõl véleményt írok. Szerintem még erre sem lenne szabad minõsítenem. Pedig megtettem, mert zavar, idegesít és nem sorolnám tovább.

Konzekvenciák az utánzatról: ilyen az ország? ez kell nekik? mert ha igen ám legyen! de legalább megtisztelnék azt a csekélyke kisebbséget és ne fõmûsoridõben vetítenék!
muszka 2006 nov. 07. - 19:32:25
(86/227)
Egyébként nekem 2 csatornám van. Csak. DE ma este megnéztem -belenéztem- ebbe a szarságba. Kíváncsiságból. Arra gondoltam, addig nézem, amíg jön az elsõ értékelhetõ poén. A 12-ik percig kellett várnom, amikor a vörös hülye nõ lánya panaszkodik a nemtudomén milyen homlokára, ami olyan mint egy delfiné -családi vonásként apja homlokára célozva- mira apu meg rávágja hogy miér? nagyon okos hal az! Röhögtem egy jót, aztán lekapcsoltam.
EperX 2006 nov. 07. - 17:56:52
(85/227)
Nekem nagyon tetszik, ugyan az eredetinek, csak a hírét hallottam, mert bármennyire is hihetetlen, azért van még Mo.on akinek csak a 3 magyar "légbõl" kapott csatornája van. Ez most mind egy is, a véleményem az, hogy jó. No nem elvetemülten jó, csak jó és nézhetõ. Nem mondható ez el, a sok brazil meg orejrós csöpögõs...liszensz nélkül de utánozós "barátokköztszeressmostos"sorozatokról...
ez is egy vélemény volt...üdv.: mindenkinek
bazsi900 2006 nov. 07. - 16:17:00
(84/227)
Hát ja...Mikor még egy részt is láttam volna belõle már olvastam a forumát, de reménykedtem hogy azért talán jó,de nem,ez így nagyon gáz,talán ha eredeti ötletek alapján készülnének a részek, de így hogy elötte 2 nappal láttam az eredetit a cool tévén, így már nem sokat ér...........
Anteris 2006 nov. 04. - 12:22:01 Előzmény Bpapi
(83/227)
szerintem ennek az "õsi hagyományai" dolognak fuss neki mégegyszer mert butaságokat írtál.
Bpapi 2006 nov. 03. - 12:37:27
(82/227)
Ahogy Herder is megmondta: egy népnek ha nincsenek õsi hagyományai akkor az a nemzet utánzó lesz. Hát a magyar nemzet ilyen. Ezt is nem tom minek kellett megcsinálni, amikor már egybõl lehetett sejteni hogy bukás lesz belõle. Olyan mint a Tea, vagy a Limonádé. Azok is elbuktak. Az eredeti Rém rendesnél nincs jobb. Semihez sem értenek ezek a magyar sorozatkészítõk.
Rodapitekusz 2006 nov. 03. - 06:00:58
(81/227)
Ezek a bunkók egy az egyben leutánozták az eredeti Rém rendes családot és még azt várják tõlünk, hogy újra és újra röhögjünk a szarul elõadott "poénokon".--->az egész egy nagy rókasuna
Nera 2006 nov. 01. - 08:47:06
(80/227)
Kár volt egyáltalán megpróbálniuk. Nekem szinte az összes Rém rendes megvan DVD és gyakorlatilag kívülrõl tudom magyarul és angolul is:). Szal szerintem bármelyik értelemes emberi lény láthatta elõre, hogy Ed O'Neilt és atöbbieket nem lehet utánozni, se jobban játszani náluk. A szereplõket egyáltalán nem találták el, fõleg a gyerekeket. A poénok helyett pedig valami siralmas szöveget tettek be. De annyiból örülök, hogy megcsinálták, hogy talán rájönnek, hogy külföldi sikerfilmeket nem lehet "lemagyarizálni" mert egy nagy rakás patkánykaki lesz belõle.
shyva 2006 okt. 31. - 21:38:57
(79/227)
ez nem csak lopas ez ugyanaz az adurva. ennek tényleg semmi ertelme. az egy hatalmas dolog volt de már azt is lehet unni erre jön ez ötlet. ezt kiborito . ki a hulye aki azt hitte hogy ennek van itt lét alapja
felhaboritopan szar. ma neztem meg elösször mondom hatha de ez duhito. szorol szora ugyanazok a poénok amit mar igy is kivulrol fuj mindeki és nem hinnem hogy lehetne uberelni ugyanazzal a poénnal az eredeti gardat
SocaCola 2006 okt. 31. - 18:56:32
(78/227)
Miért kell lopni??? Ez egy színvonalatlan utánzat. Ezért az "alkotásért" még pénzt is kapnak?! Hogy lehetnek ilyen állásban azok akik ennyire ötlettelenek, és fantáziátlanok. Valahogy el kellene tüntetni a képernyõrõl. Csak sajnálni tudao azokat a nézõket, akik ezzel rombolják az agyukat.
1/10
F.Torres 2006 okt. 31. - 18:26:37 1/10
(77/227)
hát ez...erre nem találok szot...még a poén is ugyanaz...most kezdhetnék itt ien szar g*ci utánjzat meg hasonlo jelzöket mondani rá...de ez arra se méltó...ez annyira szánalmas h nem igaz...hihetetlen
Tenaxpsd 2006 okt. 31. - 17:18:05
(76/227)
Hányat kell még aludni, hogy ez a szemét eltûnjön a képernyõrõl? Valamikor hajnali kettõkor nyugodtan vetítgethetnék...
Charmmy 2006 okt. 31. - 14:58:10
(75/227)
tény hogy sz.r lett a sorozat de elvileg nem koppintás, mivel egy csomó országnak van rém rendes családja, és mindegyik az amerikai mintájára készült, ahogy ez is..ezt is ellenõrizték külföldi szakemberek hogy hiteles-e és tényleg olyan-e az egész mintha normális átlag budapesti családról lenne szó...
hello 2006 okt. 29. - 19:15:44
(74/227)
ez a sorozat remek példa arra, hogy a magyarok semmire sem jók...
aki az eredeti Rém rendest nézi, az ezt tuti nem fogja, aki meg azt sem nézte, az ezt sem fogja...
úgyhogy remélem olyan kevés lesz a nézettsége, hogy pillanatokon belül eltûnik a képernyõrõl...
Éljen az Amerikai Rém Rendes Család és Bundy-ék..:)))
(és nem Bándiék... :()
david12345 2006 okt. 27. - 22:33:31
(73/227)
Ja tényleg ez sokkal jobb mint a sorozat bármelyik poén.
Bogyo1 2006 okt. 27. - 16:22:04
(72/227)
jó ragyi még mindig inkább joyit kéna adni az jó:D
vagy mást :D
a másik sorozatban legaláb Bud helyes volt itt az se
sorozatcsajszi 2006 okt. 26. - 17:48:45
(71/227)
ez jó :)))
amit kitaláltál :D ezen jobban lehet röhögni mjint a sorin :P
orsusz 2006 okt. 26. - 16:59:14
(70/227)
Nem tom, én nem bírom ezeket a színészeket.
TV2-Elnök 2006 okt. 26. - 16:46:17
(69/227)
Ezt a sorozatot elkú-rtuk! Nem kicsit. Nagyon! A világon ilyen böszme sorozatot még TV csatorna nem csinált ! Teljesen világos volt hogy amit mondtunk a sorozatról az nem igaz! És közben nem csináltunk semmit. Semmit! Nem tudtok mondani olyan jelentõs poént a sorozatból vagy bármi pozítívat errõl, amire büszkék lehetünk. Annyival vagyunk túl a nézõk utálatának a lehetõségein, hogy mi azt nem tudtuk korábban elképzelni. Ez van.
sorozatcsajszi 2006 okt. 26. - 16:10:17
(68/227)
én nem elõitélettel ültem le a tv elé megnézni, hanem kíváncsísággal, de azért gondoltam h a magyar szinészek nem lesznek olyan jók, de tévedtem! nem h nem olyan jók hanem szörnyüek voltak! én egy poénon nem tudtam benne röhögni, ezzelszemben az eredetin!!!a peggit utánzó csajszi nem tom vmi juli bándi meg úgy próbálta utánozni paggi beszédét mozduilatatit reakcióit, h az már fájt.... a többinek meg egyszerûen nem volt hozzá-nincs- tehetsége.... röviden ennyi