Zolkó 2007 ápr. 14. - 22:33:20
(19/179)
Nekem nem volt annyi. Nem bírtam végignézni...:)
rapanui 2007 ápr. 14. - 19:02:21
(18/179)
Helló:-)

NEM "nagyon nehéz utolérni", hanem lehetetlen!
Ezért is értelmetlen belekezdeni.
De a cél sosem az hogy megközelítsék az eredetit, hanem hogy a régi film sikere miatt bemenjenek az emberek a moziba és lehúzzák róluk a pénzt....
És ezért is igénytelen mind..

Amit az sem ment meg, hogy "neves" színészeket szerzôdtetnek, vagy bejön egy-két ge(a)g.

Erre a filmre egy barátnôm hívott el, végig röhögtük az idôt, de nem a filmet:-),
Mndent, ami gagyi volt benne, kifiguráztunk, ez mentette meg az esténket:)
Volt témánk bôven....

Természetesen az utolsó magyar "remake" volt, amire pénzt adtam ki.

Reméljük létezik még Magyarországon, 1-2 forgatókönyvíró, aki épkézláb történetet képes filmre írni, és rendezô, aki ezt színvonalasan meg is tudja rendezi.
Persze jó lenne, ha lenne pár használható színészünk is, mert a mai ganitúra szánalmas...

peace

rapanui
P@tri 2007 ápr. 14. - 18:42:12
(17/179)
Szerintem nagyon sz*r egy film.Nem értem mi tetszik benne.
2 óra dögunalom volt!
CDK 2007 ápr. 08. - 20:57:47
(16/179)
Hát ez harmatgyenge :(
Sakamoto 2007 ápr. 06. - 23:44:06
(15/179)
Nekem tetszett, még moziban láttam, de most nem fogom újra megnézni vasárnap (2007. ápr. 8-án).
Jó-jó, röhögünk rajta sokat, de felejthetõ.
LillyKra 2007 ápr. 05. - 19:37:01
(14/179)
kessy6!

Teljesen egyetértek veled!
Alternat 2007 ápr. 02. - 12:55:09
(13/179)
Engem nem gyõzött meg ez a film. A zenéje jobb lett, mint maga a mû.:-) 3-szor ha elmosolyodtam rajta.... lehet hogy csak én látom így, de régen jobb vígjátékokat csináltak a magyarok.
Meg ami nekem nem annyira tetszik, az az hogy van mindig raktáron 10-15 szinész, és minden magyar filmhez õket veszik elõ. Ennyi jó szinész van csak az országban?
kessy6 2007 márc. 29. - 22:34:39
(12/179)
Az az igazsag en szeretem.........
Nem a nagy alakitasok miatt,na meg persze nem a mondanivaloja miatt.....egy unalmas esten nem ezt nezem....
De nem rossz....vagy legalabbis nem annyira,mint amennyire irtatok.....
Egyebkent minden elottem szolo velemenyevel egyetertek....Latabar utan jot csinalni nem konnyu,es ha mar valaki probalkozik vele,akkor nagyon jot kell csinalnia......
Mondjuk bevallom en nem lattam az eredetit,igy nem tudom hianyolni azt az alakitast......

Igazabol en sajnalom ezeket a szineszeket....Kern,Rudolf,Pogany,Galvolgyi......mert ok vaolban jo szineszek,es ilyen filmeket csinalnak.....mert ez a kozizles......
Bar hala az egnek manapsag vegre megint csinalnak nagyon jo magyar filmeket............bar a regi jo magyar filmeket meg mindig nem tudjak utolerni......sajnos..........annak ellenere,hogy hozzavalo meglenne.............minden szinten,szineszek,rendezok,stb,stb,stb....................

Remake-ek.....en alapbol nem szeretem oket,foleg ha az eredeti valoban nagyon jo volt..........mindig veszelyes probalkozas......foleg felulmulni..............es mondjuk nem csak itthonra vonatkozik...................

De nem nezhetetlen a film,ha az ember ugy nezi,hogy egy magyar remake............
eltim 2007 márc. 29. - 19:03:09
(11/179)
Jézus! Ezt leadják a tvben! Aki jót akar nevetni, az ne nézze meg! Jó, jó, nem mondom van benne 1-2 jó poén, de ez a film nagyon kis hányadát teszi csak ki. Hát igen, nem lett az igazi.
Zolkó 2007 jan. 19. - 18:56:45
(10/179)
Ez egy nagyon, nagyon gyatra film. A remake-nek legalább megközelíteni illene az eredetit, de itt még nem is törekedtek rá. Rudolf Péter jó színész, de ezt nem neki kellett volna eljátszani. És Bajor tényleg egy ripacs. Mintha csak önmagát tudná alakítani. Nme akarok több rosszat mondani róla, pedig volna még mit. Jót meg nem tudok.
durf2 2007 jan. 19. - 17:46:50
(9/179)
Többet nem nézem meg. Nem jönnek nekem be ezek a magyar filmek valamé..... Nagyon kevés teccik. Ha a Scherer-Mucsi páros nem lett volna benne, valószínûleg NEM NÉZEM VÉGIG!
rapanui 2007 jan. 19. - 17:11:24
(8/179)
meseautó, hyppolit, egy szoknya, egy nadrág, egy bolond százat csinál.....soroljam tovább?
Koltai, Pogány és Gáspár ennél sokkal többre lenne hivatott, de valamibôl ezek szerint élni is kell....
Ha valaki szeretne nekem beszólni, akkor megkérem, hogy kultúráltan tegye, mert különben válaszra sem méltatom....meg attól hogy valaki anyázik, még nem lesz igaza...(méginkább nem)

rapanui

peace
rapanui 2007 jan. 19. - 16:59:29
(7/179)
Helló:-)

Tudom, hogy ízlések és pofonok különbözôek, meg hogy nem is érdemes ezen nagyon vitatkozni, de számomra nem is az az igazán szánalmas, hogy valakinek ez a film tetszik(tetszett), hanem hogy ezt még a nyilvánosság elôtt, fel is vállja:)
Ennek a filmnek, a "10 legrosszabb magyar" film között elôkelô helyezése lenne.
Azon túl, hogy az új "rendezôknek, forgatókönyvíróknak" már semmi ötletük sincsen, és félévszázados filmeket lopkodnak, a "színészi teljesítmények" nemhogy a nullával egyenlôek, hanem még azt is alúlmúlják..
Nekem is kedvencem Rudolf Péter, de itt még férfinak sem képes magát eladni, nemhogy nônek...
Bajorra idôt sem szabad pazarolni, mert mint a filmbéli szerepben, az életben sem más, mint egy ötödrangú ripacs...nem véletlen, hogy az utóbbi idôk másik legnagyobb gagyija, a "Le a fejjel" szintén Bajor neve alatt fut...
Oroszlán Szonja? Kell ez valakinek? Mit veszített el vajon a magyar filmmûvészetben?
Amúgy Emese Te csak beszélsz a vakvilágba, találgatsz, és fogalmad sincsen semmirôl...én is szeretem nagyon a magyar filmeket(nem vagyok ezzel egyedül), s tucatnyi jót tudnék kapásból felsorolni(nemcsak 30-50 éves filmeket!), s ami még fontosabb semmiféle elôitéletem nincsen a magyar filmekkel kapcsolatban.
Helyesbítek: minden olyan "új magyar "film", ami valamelyik 30-40-50 évvel ezelôtt sikeres filmet próbálja "feléleszteni, modern környezetbe helyezbe.....brrrrrr...., vagy a szereposztásban pl. Bajor Imre, Gálvölgyi János és lassan Kern András neve szerepel, hanyatt-homlok menekülök..
Itt hozzáfûzném, hogy talán már nem is meglepô, de Kern András IS egyik kedvenc színészem(lassan csak volt), a Gálvölgyi show-kat(fôleg a régebbieket) nagyon csípem, de ebben a sok új kritikán alúli filmben, ezeknek a színészeknek semmi keresnivalójuk nem lenne....persze a pénz nagy úr, meg ugye, ha ezekben nem szerepelnének, akkor semmiben sem láthatnánk ôket, tehát a feledés homályába merülnének...
Lassan megérjük, hogy "szerepet vállalnak" a való világ 28. iszonytató évadjában:)
Az egyetlen pár tízmásodperces üde színfolt a Scherer-Mucsi páros:-)
Hogy MINEK FORGATTÀK EZT LE???
Mert ugye a sok buta ember(köztük én is) beül a Rudolf péter, Kern András stb. meg a nagysikerû Latabár féle filmet csak nem lehet ennyire elrontani......de lehet.
Ez nem szól semmi másról, mint kaszálásról.
Kifizetünk valakinek egy sikeres régi film jogáért valami kis zsozsót, beleteszünk egy-két ismert "komikus" színészt és garantált a nagy nevétel.
Elöször kiváncsiságból mindenki beül, aztán mikor sokan mindenhol csak azt hallják: -ilyen szemetet életemben nem láttam- akkor ettôl lesznek kiváncsiak...nem létezik, ez atörténet, ezekkel a színészekkel, csak jó lehet....és ôk is bemennek....vagy mint én: egyszerûen megnézni, mert ugye elég nehéz lenne véleményt alkotni valamirôl, amit legalább 1x nem láttunk:)
Meseautó, H
Melcsu 2007 jan. 03. - 16:34:11 Előzmény graniti
(6/179)
Na ez is egy tipikus szar magyar film!!!! Nem tudom minek eröltetni a magyaroknak a filmezést! Elég bénák! Ez meg különösen szar, nem tudtam végignézni!
1/10
graniti 2006 júl. 13. - 21:25:20 1/10
(5/179)
Elõre vetítem: szeretem a magyar filmeket. Ha jól vannak megcsinálva. De ez a film nem jó. Volt egy ötlet: remake. Aztán nem tudtak mit kezdeni vele, nincs összerakva, nem áll össze, nincs poén benne /talán a Scherer-Mucsi páros, de még õk sem/, nem jók a színészek benne/Rudolf Péter sem, pedig õ is a kedvenceim közé tartozik/, nem szórakoztat. MINEK FORGATTÁK EZT LE?????
szisz 2006 ápr. 17. - 10:57:19
(4/179)
Hát, elmegy. Nem tartozik a kedvenc filmjeim közé. A sztori nagyon jó, de a kidolgozása elég gyengére sikerült. Persze az ember nem várhatja egy magyar filmtõl hogy egy hiperszuper hooliwodi kasszasiker legyen, úgyhogy a maga nemében egész jó. De a fõszerepre nem Rudolf Péter kellett volna, én rühellem, szerintem béna.
kaveva 2006 márc. 10. - 18:29:59
(3/179)
Teljesen igazad van Emese. Sokan, ha meghlaják, hogy magyar film, egybõl rossznak hiszik. És meg se nézik. Most a Lumnitzer nõvéreket fogom megnézni. Az is jó lehet.
kaveva 2006 febr. 15. - 19:36:25
(2/179)
Szuper film!! Nagyon tetszett! Rudolf Péternek jól áll a nõi szerep. És nagyon jól játsza.
Dórika 2006 febr. 15. - 14:33:13
(1/179)
Nagyon jó