Segítõ Béka 2011 szept. 20. - 15:41:08
(6/46)
Másrészt szerintem ez a való életben nem mûködne, több kiadással járna, mint bevétellel"

gyakorlatilag egyetértek, de ne felejtsd el, hogy mindig milliomosok közé mentek lakni
Segítõ Béka 2011 szept. 20. - 15:35:42
(5/46)
tetszett a film, méltatlanul ismeretlen.

a legvégén furcsa ez a találomra autózás, és hogy sikerül elkapni a férfit, aki gyalog indult el
Kattrin 2011 szept. 20. - 00:26:39
(4/46)
SPOILER

A történet eredeti, de többet is ki lehetett volna hozni a filmbõl, lehetett volna csavarosabb. Ahogy elõttem írták, a film felétõl kezd ellaposulni, bár van benne néhány jó jelenet, pl. a vetkõzõs az elején meglepõ, mikor még nem tudunk mindent, aztán a végén, mikor a kiscsajt kidobják, az álanyját hívja fel, mint egy normális családban hasonló helyzetben történne. De kb. ennyi. Összességében tetszett, de nem nézném meg még egyszer. A vége persze happy end, nem lett volna muszáj erõltetni a szép befejezést.

Másrészt szerintem ez a való életben nem mûködne, több kiadással járna, mint bevétellel, de egy ötletnek nagyon is jó.
7/10
Teszka 2011 szept. 18. - 23:47:08 7/10
(3/46)
1 x nézhetõ,de érdekes film.Nem azt mondom,hogy szuper film,de a szereposztás nagyon jó és a történet sem mindennapi.Egy estés filmnek tökéletes.10/7
8/10
balgad 2011 szept. 16. - 23:07:38 8/10
(2/46)
Valóban meglepõ és újszerû a sztori, jó a színészek játéka, bár a sztorit a film felétõl sajnos igen egyenesre kalapálták. Onnantól kezdve egy tucatdrámává alakul, amivel teljesen elveszti a kezdeti varázsát, amit pl. remekül megalapozott az elsõ részben található párbeszéd anyja és leánya között, a vetkõzés és belopódzásos jelenet után. Nem igazi vígjáték, de egyszer bõven nézhetõ. 8/10
6/10
grubesa 2011 szept. 16. - 03:39:27 6/10
(1/46)
Bár meglepõ a sztori, mégis hiszek abban, hogy ilyen akár lehet a való életben is. Kihasználva az irigységet, hiúságot, harácsolást. De aztán ugye mégis ott vannak az igazi emberi érzelmek is, ami a filmet a végére drámává alakítja.
Mégis csak 6/10-et adok...