Téma: Életképek

6/10
nikato 2016 jan. 21. - 16:22:21 6/10 Előzmény filoszemitabélus
(508/548)
Hehehe!!! :D :D :D Amúgy annyira nem gáz sorozat, de a Szomszédok milliószor jobb volt. :D
filoszemitabélus 2016 jan. 21. - 11:52:44 Előzmény nikato
(507/548)
"Évák lányai nem is hasonlítanak! Oké, hogy néha a tesók különböznek, máskor ikreknek néznek ki, de itt az egyik alacsony, világos bõrû, a másik kicsit kreolabb, sötét szemû, sötét hajú. Nem jön le, hogy tesók!"


Egyszerû a magyarázat: Az egyiknél besegített a kreol postás.
Alicante 2016 jan. 21. - 10:32:09
(506/548)
"Kihagytad Évát, amilyen erõszakos és hangos, veszekedõs, "szócsatáik" Jánossal idegölõek, csupa erõltetett, kényszeredett blablaaa..."

Érdekes a házasságában egy csendes, alázatos nõ volt, hogy-hogy ezt az énjét a volt férjénél még el tudta rejteni?

A mester honnan veszi, hogy egy titkárnõnek mindig le kell vennie a sálját, kabátját a fõnökének?
Pedig még csak nem is lovag!
Kuttyánszki 2016 jan. 20. - 19:18:30 Előzmény mapk
(505/548)
Kihagytad Évát, amilyen erõszakos és hangos, veszekedõs, "szócsatáik" Jánossal idegölõek, csupa erõltetett, kényszeredett blablaaa...Nncs egy normális párbeszéd, mindenki cukkolja a másikat, ezt tartják szellemességnek? Nálam nem ezt jelenti, a szellemesség egészen más :) Ja, és az olvastam, zenét hallgattam....Karcsi-Etus nyakéke ugyanaz , mint a szomszédokban,...amúgy õ már egyáltalán nem képernyõre való a sorozat forgatása idején sem, és nem csak azért, mert baromi fárasztó...
Agica69 2016 jan. 19. - 07:15:28
(504/548)
Úgy néz ki, hamarosan befejezõdik a sorozat, január 27-tõl már a Kisváros megy ebben az idõben.
mapk 2016 jan. 16. - 23:01:12
(503/548)
Etus, karcsi?, uaz mint a szomszédokban, qrva idegesítõ, még a pulcsijai is ugyanazok.
-
Garas kb mint ALF az ûrlény, csak macskák helyett, fiatal nõket akar molesztálni. Szánalmas.
-
Magdi, félelmetes, a legamatõrebb, és még abból is visszafejlõdött.
-
Ildikó, fejlõdött valamennyit színészileg, de a pofágásokról nem szokott le, igaz, legalább nem marad úgy, visszaáll idõvel az arca, nem úgy mint kezdetekben, és nem fogyatékoslassan beszél. Reménykeltõ.
-
Judy a legnagyobb, ossza az erkölcsöt, a legnagyobb erkölcstelen.
-
Gáti vérunalmas. És mi az a gyárimunkás munkaköpeny rajta? Elvileg fogorvos. De egy tömést nem tud megcsinálni, arra hivatkozva, nem a szakterülete. ?? WTF?
-
Laci jogászprofeszor, alias antiprofesszor(antihitlerbajusz, vagy orrszõrvágás hiánya, ki-ki döntse el), az aberált animalsexhívõ,(Bárocska szegény) ,amiért börtön járna, de õ ezt jól tudja, ettõl szép az egész.
-
Viola, tajszólásos nem enyhén, valami alviselhatatlan.:) Lehet az alkohol teszi, nemtudni.
-
Éva, a legharsányabb ripacs, egyfolytában csicskáztat mindenkit, és inkább mindenki teljesíti amit kér, csak fogja már be.
-
Kulka, alias Mefisto, a kipúderezett fejével rémisztõ, hetero, van egy fia, aki akkora király, hogy mindennap mással, tök hihetõ.
Katinka, nem csoda hogy depressziós ezek között, a leghihetõbb karakter. :) Rátóti a magyar Santana.
Agica69 2016 jan. 12. - 16:34:30
(502/548)
Ez a mákos guba sztori nagyon idióta. Hogy lehet,hogy ilyen idõs nõk,mint a fogorvosnõ vagy a Viola, fogalmuk sincs olyan egyszerû,régi ételrõl,mint ez? De az is valószínûtlen,hogy Jánosnak fogalma sincs,hogy kell begyújtani a bogrács alá?
A Karcsi fogorvosnõ a hosszú körmeivel hogy tud a szájban dolgozni? Lehet,hogy ezek apróságok,de kissé "életképtelen" részletek.
fofo 2016 jan. 08. - 19:31:06
(501/548)
Engem a hisztis Katinka és a Laci professzort agyon istenítõ nagyi irritál a legjobban.
Futrinka 2015 dec. 14. - 09:37:41
(500/548)
Azért érdekesek ezek a Kosári lányok is.. Simán elfogadják az apjuktól a zsebpénzt, kapják a jó kis tartásdijat is tõle, de ha telefonál vagy találkozni szeretne velük, akkor folyton el vannak foglalva, vagy a szájukat húzzák és pofákat vágnak. Aztán meg azzal jönnek, hogy nem kiváncsi rájuk....Az anyjuk pedig, ha kérdeznek valamit az apjukkal kapcsolatban folyton olyanokkal jön, hogy "nem tudom, nem engem hivott" "ide ne jöjjön" stb. Na ezt hivják passziv apa ellen hangolásnak, holott folyton azt hangoztatja, hogy õ nem neveli az apjuk ellen a gyerekeket. Mintha azt csak szóval lehetne.....
6/10
nikato 2015 nov. 27. - 19:34:34 6/10
(499/548)
Még annyit akartam hozzáfûzni, hogy "mekkora ötlet" volt a legtöbb színésznek a saját nevét adni, legalábbis a keresztneveket, a vezetékneveket meg átírták. (Garas=Garai, Rátóti=Rátonyi) A Váry Éva nagyon furán beszél, idegesítõ, mint ahogy a karaktere is. Csûrös Karola ugyanaz, mint a Szomszédokban, mindenki hozzá megy a bajaival, mindenkire Õ vigyáz, mindent Õ intéz, megint férfi a legjobb barátja. Karcsi doktornõ (hü...e elnevezés), a rendelõt még sose mutatták talán. Gáti Oszkárnak nagyon jó szinkronhangja van, színészként megítélni nem tudom, mert ebben nagyon unalmas a karaktere. Schell Juditot itt is összekeveredett a Kulkával, úgy látszik Horváth Ádámnak nagyon tetszett volna ez a páros, de aztán semmi nem lett belõle. Valóban egy uncsi, krumpliorrú nõszemély, aki állandóan csipázza magát. Hegyi Barbarának nagyon jól áll a hosszú fekete kardigánja, meg a kendõ a nyakába, jobban néz ki, mint anno a Kisvárosban. Pár részt láttam, meló elõtt amíg pihengettem még a tv elõtt, de elég is volt. Ja! Évák lányai nem is hasonlítanak! Oké, hogy néha a tesók különböznek, máskor ikreknek néznek ki, de itt az egyik alacsony, világos bõrû, a másik kicsit kreolabb, sötét szemû, sötét hajú. Nem jön le, hogy tesók!
1/10
Missa 2015 nov. 26. - 19:49:11 1/10 Előzmény Kockás
(498/548)
Én is csatlakozom.
6/10
nikato 2015 nov. 25. - 09:10:52 6/10
(497/548)
Ugyanez a véleményem!
1/10
Kockás 2015 nov. 24. - 20:25:06 1/10
(496/548)
Fájdalmasan rossz. Élvezhetetlen párbeszédek, életszerûtlen helyzetek, erõltetett karakterek. Amúgy jó és tehetséges színészek bûn rosszak. Kulkán érezni hogy szégyenli az egészet, Hegyi túljátssza a laza anyát, nincs egy természetes mozdulata, mondata sem. Csûrös tyúkanyó itt ragadt a Szomszédokból, pedig már abban is minõsíthetetlen volt.Schell arcán és krumpli orrán az örök világfájdalom , fura beteg karakter aki a vénemberekhez vonzódik. Jobb sorsra érdemes Gáti unott, tutyi-mutyi , rezignált figura - olyan mintha felolvasná a szöveget.Vári pedig szót sem érdemel.Ja és a fiatalok 20 évvel ezelõtt sem voltak már ilyenek, érthetetlen az egész sorozat. Tényleg nézte ezt valaki anno vagy csak az író-rendezõ-színésznõ zsebét kellett megtömni ?
mapk 2015 nov. 15. - 17:00:24
(495/548)
Életképtelenek
Kelemen Ibolya 2015 okt. 19. - 01:25:01
(494/548)
Sziasztok! Furcsa emberek járnak erre az oldalra, elvileg azt hittem csak olyanokkal fogok találkozni, akik szeretik ezt a sorozatot. Szerencsére azért vannak ilyenek is, de el nem tudom képzelni, miért miért jó az valakinek, ha pocskondiázza a sorozatot. Harmatgyenge történet, színészek, alakítások? Napjainkban kevés olyan történetet találni, amely probléma megoldásokat tartalmaz és példát nyújt a mai fiataloknak. Az a rengeteg erõszak, amelyet a bûnügyi történetek közvetítenek szerintem rendkívül ártalmasak és nem gondolom, hogy a szülõk ezt megbeszélik a gyermekeikkel. Tapasztalatom szerint mást sem igen (15 évig dolgoztam gyermekvédelemben) és nagyon jó, ha van olyan mûsor, ami ezeket az értékeket sugározza. Maga a cím is mutatja "Életképek", amely több korosztály életébe enged bepillantást. Szeretem, hogy a humor is sokszor megjelenik benne és szeretem a színészeket is, akik jól meg tudják formálni az általuk alakított karaktereket. Én is már kétszer megnéztem és azt gondolom, hogy ide nem pocskondiázni kell járni, hanem átbeszélni a történéseket és, hogy ki miért szereti a sorozatot.
Rosenfeld 2015 okt. 14. - 17:07:23
(493/548)
Te jó ég, és mikortól indul?
irredenta84 2014 jún. 27. - 12:34:12 Előzmény epercs
(492/548)
Köszi
10/10
epercs 2014 jún. 23. - 00:23:27 10/10
(491/548)
Balla Eszter
irredenta84 2014 jún. 22. - 19:44:23 Előzmény Halfmoon
(490/548)
Heló. Azt akarom kérdezni, hogy ki az a színésznõ, akitõl Tibor (G. Oszkár) a szórólapokat rendelte?
10/10
Halfmoon 2014 jún. 06. - 19:17:59 10/10 Előzmény Lilko03
(489/548)
Egyetértek, nekem is tetszik a sorozat. Persze, van egy-két idegesítõ karakter, de összességében nem rossz.