Téma: Elrabolva 2.

9/10
aresz1971 2014 nov. 09. - 14:44:25 9/10
(195/215)
Nem olyan ütõs mint az elsõ rész....de jó kis kikapcsolódás.........
:)
8/10
Tomlion 2014 okt. 04. - 21:54:32 8/10
(194/215)
Én szerintem nagyon jó film volt!
Igaz az elsõ rész számomra 10/10-es, ez csak egy 10/8-as, de én semmiféle elvárás nélkül néztem meg és nagyon kellemeset csalódtam benne. Ez nem olyan folytatás volt, mint például a Másnaposok 2. része, ahol egytõl-egyig leforgatták az elsõ filmet itt azért sok minden más volt és érdekes. Ezek után már nagyon várom a 3. részt, mert ott tényleg más lesz a séma. Azt viszont el kell mondanom, hogy az elõzetese alapján a történet nagyon hasonlít az Orvlövész címû zseniális filmre így ez a menekülõs, összeesküvés elméleti része szerintem nagyon ugyan az lesz, de szerintem itt is az akciók lesznek a toppon. :)
8/10
-NOMAD- 2014 aug. 25. - 15:13:30 8/10
(193/215)
Sokakkal ellentétben nekem tetszett és nem távoztam rossz szájízzel a képernyõ elõl.
Igaz sokban hajaz az elsõ részre, de Istenem ... ez egy folytatás. Persze lehetne egyedibb, meg meglepõbb, de lehetNE! Ez ilyen, ezt kell szeretni vagy nem. :) Én inkább az elõbbi csoportba sorolnám magamat. Igen is tetszett. Nem bántam meg, hogy megnéztem. Hozza az elsõ rész pörgõsségét és akciódússágát VISZONT nagyobb térben játszódik, ami miatt jobban bejött mint az elsõ része. Igaz, nem volt szellemi újdonság a történetben, de bõven nézhetõ, igényes alkotás a kategóriájában. Erõs 8/10.
tricc 2014 aug. 25. - 02:23:45
(192/215)
Csak úgy, mint az elsõ rész, ez is nagyon tetszett. Igaz nem volt olyan jó, mint az elsõ, de tetszett.
1-2 rész nekem is magas volt, mint pl a követséges rész, de ettõl független nincs semmi baj a filmmel.
Aki erre 3-4 pontot ad, annak nagyon egy elcs*szett ízlése lehet...
eberti 2014 jún. 05. - 14:43:18
(191/215)
Ne is mondd! Liechtenstein mindig a szívünk csücske volt és lesz!
3/10
-greghouse- 2014 jún. 05. - 10:22:21 3/10
(190/215)
"lichtensteini maffiozók":.. ez jó. :-)
Nyilván nincs egyenes összefüggés, de ez alapjaiban FRANCIA film (mindig a producer a mérvadó), és hát tudjuk, Luc Besson nagy mûvész, de jobb lenne, ha a rendezésnél, és a mûvészfilmeknél maradna, az akciófilm az bizony amerikai mûfaj (tisztelet a kivételnek, mielõtt valaki elkezdené sorolni az ellenpéldákat). Liam Neeson is nagy színész, de õ sem tud egy ezer sebbõl vérzõ, szakadozó, összecsapott forgatókönyvbõl készült filmet elvinni a hátán.
offtopic
_Freddy_ 2014 jún. 04. - 22:56:34 Előzmény -greghouse-
(189/215)
Én ezután a gyenge rész után nem is értem, hogy mit akarnak azzal a 15 januárjára bejelentett 3. résszel. Ott meg a kutyájukat rabolják el a lichtensteni maffiózók vagy mi az isten lesz? :D
terranova56 2014 jún. 04. - 22:40:23
(188/215)
csalódás volt engem sem kötött le, átkapcsoltam a south parkra
3/10
-greghouse- 2014 jún. 04. - 21:29:56 3/10
(187/215)
Liam Neesont nagyon kedvelem, de szerintem ez egy rém gyenge film. Unalmas is, zötyög az egész sztori, bár aki szereti a l'art pour l'art akciót annak biztos jó, én nem szeretem. Szeretem ha a történet érdekes önmagában, is, itt valahogy érdektelen. (Olyan apróságokról már nem is beszélek, hogy minden össze van csapva a forgatókönyvben, az elején mikor LN betelefonál a kollégájának, hogy "nézz utána Jimmy Conradnak", a kolléga kettõt pöttyint a gépen és megjelenik Jimmy adatlapja, nyilván csak egyetlen Jimmy Conrad van az USA-ban....)
....Nem köt le.
Nem érdekel.
terranova56 2014 jún. 04. - 20:49:10 Előzmény -greghouse-
(186/215)
igazad van de a filmek nem innen jönnek, de amerikában a filmekben állandóan lesz albán orosz és egyéb maffia
terranova56 2014 jún. 04. - 20:40:48
(185/215)
még nem láttam a filmet, ma fogom megnézni, annyi ellentétes vélemény van itt, hogy kíváncsi vagyok rá. hogy kellett folytatást csinálni? nem tudom /die hard, csillagok háborúja, terminátor, szállító stb stb/ a kamerarángatásokat én is nagyon utálom. soha nem néztem horrort, gyilkos elméket, Hitchcock-ot, a bárányok hallgatnak-ot még sosem láttam, viszont szeretem, ha egy filmben a bûnösök megbûnhõdnek és az elsõ rész ilyen volt.nekem ez 10/10 ebben is megbûnhõdnek a gyilkosok?
3/10
-greghouse- 2014 jún. 04. - 14:50:04 3/10
(184/215)
Elgondolkodtam... ha Albánia is belép a NATOba, az oroszokkal meg a kínaiakkal jobb lesz jóban lenni, olajra szükség lesz, vajon milyen maffia jöhet még? Észak Koreai, esetleg szudáni vagy nigériai maffiák veszélye fenyeget....
cellasto 2014 márc. 23. - 19:59:10
(183/215)
akkor azt feltétlen megnézem !

csípem,amikor Liam bátyó bevadul :D
filoszemitabélus 2014 márc. 23. - 15:33:25
(182/215)
Sokkal rosszabbat vártam két okból is.
-az ilyen akciófilm kettõkrõl általában lerí, hogy csak több bõrt akarnak lehúzni szegény rókáról
-Olivier Megaton rendezte a bûnrossz "Szállító 3.-at

Ehhez képest elég jól hozta a film az elsõ rész hangulatát és végig izgalmas volt. Engem legalább is elszórakoztatott.
valóban volt egy nagy logikai hiba benne, mint már többen is jelezték:
SPOILER
Ahogy elsõ alkalommal le tudták fegyverezni Briant a feleségére szegezett fegyverrel, ezt megtehették volna másodszor is, ahelyett, hogy menekültek volna elõle és hagyták, hogy szép lassan felszámolja õket.

Egyre inkább látom, hogy csak letöltve szabad a tévében filmet nézni, mert a mûsorban leadott filmek
-lazán kivágnak egész jeleneteket
-szinkronizálva vannak
-mindig beraknak néhány reklámot és elõzetest, minden izgalmas jelenet közben (Kell egy háááááz a zóceán partyán!!!!!!!!!!!!!)
-akkor állítod meg, amikor akarod és, ha valami nem világos, visszatekerheted.
6/10
Nótárius 2014 márc. 23. - 13:01:29 6/10
(181/215)
GIGA

*** S P O I L E R !!! ***

Az Elrabolva 3. -ban Albániát a földdel teszi egyenlõvé Liam Neeson. ;-)


*** S P O I L E R vége !!! ***
olahmiki1959 2014 márc. 23. - 00:03:21
(180/215)
Ezt a filmet teljesen felesleges volt megcsinálni.
Az elsõ rész még elment szódával, ez viszont tele volt ostoba fordulatokkal, életszerûtlen akciókkal, és az egészet agyonvágta a hihetetlenül kapkodó kameramozgás, és az emberi szem felfogóképességét meghaladó irreálisan gyors vágások tömkelege, ami miatt gyakorlatilag szinte semmit sem lehetett látni olyankor, amikor történt valami.
Az amerikai rendezõk egy részének szólhatna már valaki, hogy egy akciójelenet NEM ATTÓL IZGALMAS, HA A KAPKODÁS ÉS A GYORS VÁGÁSOK MIATT NEM LÁTOM, HOGY MI TÖRTÉNIK A KÉPERNYÕN!
Ezek talán azt hiszik, hogy a fiatal mozinézõket akkor tudják megfogni, ha videoklip-szerû stílusban forgatják az akciójeleneteket, mert az olyan korszerû, divatos, a mai felgyorsult világnak megfelelõ dolog, holott egy szimpla marhaság.
Izgalom helyett a nézõ ideges lesz, feszültség helyett pedig bosszankodás a végeredmény.

A történet hemzseg a logikai hibáktól, de ezeket most nem sorolom fel, mert nincs hozzá hangulatom.:DDD
Remélem, harmadik rész nem készül, és a filmesek ellen tudnak állni a kísértésnek.
Mindannyian jobban járunk...
4/10
Owl 2014 jan. 19. - 22:27:12 4/10
(179/215)
Ez a film semmiféle hatással nem volt rám, a kamerarángás és ?értelmetlen? gyors vágások miatt vonok le egy csillagot az élvezeti értékébõl. Így kap 4-et.
gergo1010 2014 jan. 09. - 14:45:02
(178/215)
Nekem tetszett,AZ elsõvel se volt bajom.Ez egy film nem kell ugyanúgy felvenni mint ahogy a valóságba csinálna az ember.Ráadásul olyan stressz helyzetbe biztos nem gondolkodott. Szeretem a színészt, mert tényleg jó, bevallom az Ismeretlen férfi az nem volt olyan jó de, azt leszámítva jó színész.
9/10
peles 2014 jan. 09. - 13:12:54
(177/215)
Akkor kapcsoltam ki, amikor a helymeghatározásra nem azt mondta, hogy mérjék be a telefont, hanem azt hogy kezdjen a lány a gránátokat dobálni...
cellasto 2013 dec. 25. - 17:16:09 Előzmény Annis
(176/215)
egy akció filmnek miért is kéne hitelesnek és valósághûnek lennie?