Téma: Európa

verdeleth 2007 ápr. 15. - 00:45:42
(9/29)
hátha direkt csinálták, akkor k.rvara nem volt sok értelme.Ez igy trágya Felirattal sokkal jobb volt.De legalább szinkronizálták volna végig
Nem tetszett? pedig szerintem nagyon jó Mi nem tetszett benne?
verdeleth 2007 ápr. 15. - 00:28:41
(8/29)
Szánalmas volt ez a tv-ben El lehetett volna dönteni, hogy felirattal adjuk le vagy sznkronnal.Áá inkább egyiket se inkább beszéljenek néha magyarul, de a többi németül, hadd ne értse senki Mondjuk velem nem b*sztak ki, de aki 1.ször nézi és nem tud németül, azzal nagyon.Zone e és szinkrongyártók k*pjátok be
verdeleth 2007 ápr. 14. - 00:17:17
(7/29)
Jaj de jó lesz az Európa az európán :)
nézze mindenki
verdeleth 2007 ápr. 03. - 22:11:21 Előzmény Redfield
(6/29)
Megnéztem tegnap de én nem találtam lassúnak (persze Trierhez képest) talán még izgalmasabb mint a többi filmje.Nagyon tetszett, és örülök hogy ajánlottad bár ha nagyon lehúzod akkor is megnéztem volna :)
Redfield 2007 márc. 26. - 23:09:38
(5/29)
Tetszeni fog, de az egy jóval bonyolúltabb mûve. Elsõfilmben Trier Lynch-hez hasonlít, mert neki is hasonló nehezen emészthetõ munkája volt a Radírfej. a Bûn lélektana jó film, és nyomasztó, de lassú. Igazán lassú. :) De az Európa valóban az egyik legjobb munkája.
verdeleth 2007 márc. 26. - 22:53:29
(4/29)
Hú mekkora film ez hihetetlen Moziban kell nézni mindenképp
Azt hittem a Médeát nem tudja túlszárnyalni képi világban, de tévedtem illetve ugyanolyan végtelenül magas szintû
Most már A bûn lélektanára is kiváncsi vagyok
Redfield 2007 jan. 21. - 07:33:27 Előzmény Lau1
(3/29)
"Your trying to free yourself from the image of Europa. But it is not possible." :) IMÁDOM!!!
A legjobb filmje. A krétajeles ötlet zseniális jelképes utalás a film lényegére. És a trilógia kapcsán még megemlíteném, hogy külön vigyort csal az arcomra a hipnózisos módszer, amit mindhárom filmbe beleszõtt valamilyen módon.
Redfield 2006 okt. 28. - 12:07:11 Előzmény Lau1
(2/29)
Szerintem is jó. Trier legzseniálisabb filmje. Nem várt pozitív hatás.
10/10
Lau1 2006 okt. 02. - 17:16:56 10/10
(1/29)
Frenetikus!!! Trier ezen filmjét a dogma mozgalma elõtti idõkben forgatta 1991-ben, tehát jelezném a minimalizmustól és az idegbeteg kamerakezeléstõl nem kell tartani ,sõt! a film, zseniálisan érzékeltet hangulatot, kelt hatást. A képi világ szemet gyönyörködtetõ, sötét, majdnem Sin City-s tónusokkal dolgozik (komolyan mondom!:)A helyszín: Németország Idõ: közvetlenül a második világháború után Nagyon kidolgozott, halálosan pontos képet ad arról a reménytelen állapotról, ahová a háború sodorta az emberiséget. Mindezt furcsa ütköztetésekkel, ellenpólusokkal éri el Trier -az idealista amerikai és az õt körülvevõ millitáns, romantikus, áruló, de leginkább a morálisan összeomlott, kaotikus mégis erõs Németország prezentálásával, ahol ide-oda rángatják az embert, és hiába húzod a vészféket, a vonat megy tovább, nincs idõ gondolkodni, vár a halál Európa.