Téma: Fábry

1/10
csikosi 2012 máj. 17. - 11:36:37 1/10 Előzmény Ezüstliliom
(216/376)
Egyszer már írtam, hogy ez csak egy ripacs.
1/10
dantonb 2012 máj. 13. - 10:16:34 1/10
(215/376)
Hát azt hogy közpénzbõl honorálják neki a Gyurcsány köpködést és seggnyalását a Fidesz felé.Jó érzékkel csinálta ez a kókler,mert már rég eltünt volna ,de a polikai támogatás tartja életben .Egy adásra állítólag kb 60 milkó közpénz megy.
1/10
ennyi baromságot... 2012 máj. 13. - 09:36:16 1/10 Előzmény dantonb
(214/376)
Most megy a Duna Worldön... mit keres egy ilyen féreg a közszolgálati adókon???
MaxwellRobinson 2012 máj. 12. - 21:46:23
(213/376)
Jegyvásárlás??? Itt valami nem gömbölyû. Fábry kellene, hogy fizessen, amiért hajlandó vagyok végigülni a forgatást....

Egyébként pedig nem vagyok hajlandó...
1/10
dantonb 2012 máj. 04. - 11:05:59 1/10
(212/376)
Ráadásul még meg is ismétlik ezt a förmedvény mûsort,ez mán több a soknál.
Ezüstliliom 2012 máj. 04. - 01:40:46
(211/376)
Emberek! Az az éneklõ, elnyújtott hanghordozás, amit a mûsor elején produkált Fábry, az senkit sem zavart csak engem??? Egyszerûen nem tudom elhinni. A vendégek nyilván pénzfüggõek is, de amit õ maga produkál, az csak rajta múlik.
-csengõzoli-- 2012 máj. 04. - 00:07:34
(210/376)
Nincs azzal semmi baj,ha nem értünk egyet.
Kinek a pap,kinek a paplan...
Egyébként én Tereskovától láttam, onnantól nekem tetszett.
Tilla filmje sajnos eddig kimaradt,bár korábban kerestem a neten,elég nehéz meglelni!
(úgyhogy bennem hiányérzet sem volt az általad említett dolog miatt)
2/10
olahmiki1959 2012 máj. 03. - 23:57:57 2/10
(209/376)
Greghouse és Csengõzoli! Általában egyet szoktam érteni veletek, talán a hasonló ízlés, szemlélet okán, de most nagyon más a véleményem.
Fábrynak én még mindig drukkolok, az elmúlt két adás valamivel jobb volt, mint az elsõ néhány, de a mai megint nagyon gyengére sikeredett.
A mûsor elsõ fele kifejezetten unalmas volt, majdnem elaludtunk a tv elõtt, a kis divattervezõ hölgy hozott valami ki színt a mûsorba, bár a falapokból összeállított ruháknál jutott eszembe, hogy azokat be is lehetne festeni, hogy ne legyenek teljesen egyformák a ruhák.
Tereskova most belül maradt a szalonképesség határán, nagyjából elment, Tilla hozott még valami életet és humort a mûsorba, a vele való beszélgetés tetszett, és szórakoztató volt.
Azt a kínos kérdést nem tette fel Tillának Fábry, - gondoltam, hogy így lesz, be is jött, - hogy a "Csicska" c. filmjében - (most percekig gondolkodtam, hogy hogyan fogalmazzam meg ezt a kérdést, aztán vagy jó lesz, vagy nem) - miért úgy állította be az alapszituációt, hogy úgynevezett "többségi" magyarok tartanak állati sorban és dolgoztatnak úgynevezett "kisebbségi" magyarokat, amikor mindenki tudja az országban, hogy ez pont fordítva van?...
Természetesen egy ilyen mûsorba ez a kérdés nem férhetett bele, annyira vagányak, meg oldottak, meg lezserek még nem vagyunk. Marad Szõke és Badár marháskodása.
Az eddigi adásokban a zenei blokkok, a meghívott zenekarok sokszor a sírból hozták vissza a mûsort, és tették összességében nézhetõvé az egészet.
Ma este Tereskova alternatív zenekarral elõadott, "F*szfej" helyett szalonképesre igazított "Klassz fej"címû énekszáma sem tudta feledtetni a mûsor hiányosságait.
A közönség változatlanul merev, Fábry poénjai gyengék, visszafogottságuk miatt hatástalanok, az egész elõadás erõtlen, ötlettelen, a dizájn center néha nagyon elkelne, a mûsornak összességében pörgõsebbnek, színesebbnek, vendégek tekintetében pedig sokkal érdekesebbnek kellene lennie.
Tovább tart a vergõdés, legalább is szerintem. Az, hogy Fábry rendszeresen az alatt a két hét alatt, ami az adások között eltelik, nem tud ütõsebb mûsort összehozni, elég lehangoló, és nem sok jót ígér a jövõre nézve.
offtopic
-csengõzoli-- 2012 máj. 03. - 22:55:05
(208/376)
Igen, ez a mai nagyon jó volt! Tilla is érdekes volt, Tereskova se ment át teljesen elmebetegbe.
8/10
greghouse 2012 máj. 03. - 22:48:51 8/10
(207/376)
Szentségtörõ dolgot mondok, de szerintem jó.
Fábry (és a producerei) megtalálták a stílust, nehéz volt, eleinte nyögvenyelõs, szerintem most pontosan teszik a dolgukat. Tereskovát én sem szeretem, de a zenei stílust nem lehet figyelmen kívül hagyni. Fábry visszafogta magát, nincs sok kertévés szám, viszont visszafogottan szerintem jó.
azt gondolom, õ profi annyira, hogy pontosan meg fogja találni a neki illõ mûfajt.
Nyilván nem Hofi lesz, és aki ezt várja, az valahol nagyon eltévedt. Vagy elmaradt. Fábry is levonta a következtetéseit az elsõ elõadásai alacsonyabb nézettésgébõl, de szerintem most megint helyén van. visszafogottabb, gondosabban megválasztott vendégek, nem rossz. (ceterum censeo, a szmokingos gyász zenekart cserélné le, nagyon jó lenne.)
gh
Ezüstliliom 2012 máj. 03. - 22:46:45 Előzmény adamnagysweetmovie
(206/376)
Igen. Nem véletlen, hogy most került át az MTV1-re a mûsor.

Igyekszem eltekinteni a politikai elfogultságától, és szeretem a mûsorait, de ez a mai... Dekoncentrált volt, sokszor fogalmazott pontatlanul, és ahogy énekelve mondta a szövegeket... Kifejezetten idegesítõ volt. Elfáradt volna? Unja?
Kisbalas2 2012 máj. 03. - 22:42:32
(205/376)
Ez a mai rész tényleg jó volt.
7/10
Josi55 2012 máj. 03. - 22:22:29 7/10
(204/376)
Szerintem jó ez!
adamnagysweetmovie 2012 máj. 03. - 22:13:58 Előzmény ennyi baromságot...
(203/376)
pedig a 90s évek rádiókabaréjában kifejezetten mûvelt, szellemes volt. Aztán leásott mélyen Markos-Nádas alá, és belõtte a bulvárízlést. Prostitúciónak érzem és elkeserít.
1/10
kontrollpont 2012 máj. 03. - 22:12:35 1/10
(202/376)
Szegény Fábry.
Eddig süllyedni ....
1/10
ennyi baromságot... 2012 máj. 03. - 16:03:44 1/10
(201/376)
Fábry oldaltól függetlenül egy tahó...
Egyébként nézem idõnként a Showder klubot, amirõl valamiért olyan kényszerképzeteim vannak, hogy fábry szülemény és... és érdekes(?) módon, a fellépõk épp olyan tahók, mint fábry elvtárs. Mondjuk fábry egyéb téren, ezek fõként azért, mert minden második szavuk szar/bazdmeg/stb.
adamnagysweetmovie 2012 máj. 03. - 15:59:30
(200/376)
Fábry is tisztességes jobboldali haknizó?
Csak gyanús ez a köztévés bohóckodása...
Tényleg nem tudom, kb a 90s évek közepe óta nem követem a munkásságát.
BLM 2012 ápr. 21. - 17:55:46 Előzmény aggodalmas
(199/376)
A humorban nem ismerek tréfát!
Már megint majdnem igazad van, de nem Nagy Endre kezdte ezt az egészet, hanem JÓVAL korábban.
Figyelmedbe ajánlom Moliere-t, vagy Shakespeare-t!
És még felsorolhatnék több írót, akik ezen ügyben fogtak tollat és írtak ezt-azt...
Nem szeretem a szájbarágós elõadókat, írókat. Azért nem, mert vagy azért hallgatja, olvassa a mai humoristákat valaki (sokan), hogy szétröhögje magát, miközben azt sem tudja (nem fogja fel), hogy mit hall, vagy azért, mert "divatos" ilyeneket hallani, megnézni.
Még abban sem vagyok biztos, hogy Te érted ezeket:-(
Cáfolj meg, ha tudsz!:-)
1/10
offtopic
aggodalmas 2012 ápr. 20. - 21:17:39 1/10
(198/376)
Ha jól tévedek ez az aranyköpés, miszerint "a kabaré ellenzéki mûfaj"
bõven Nagy Endre korabeli – mint ahogy (nagyjából) akkorra datálható
a klasszikus anekdota, amikor a választáson nyertes fél megköszönte
a humoristáknak a "közremûködést" és megkérdezte hogyan is tudná
honorálni ezen áldásos tevékenységüket, mire azt a választ kapta,
hogy semmi különös, egyszerûen csak bukjon meg. Sic Transit...

...Farkasházyéknak (ugyan 8 év alatt, de) megtették ezt Fletóék,
míg nagyon úgy fest, hogy a jelenleg regnáló uralkodóosztály
ezt alaphangon húsz évig nemigen tervezi (copyright mikola)
bármi is legyen a fennmaradás ára – amivel csak az a baj,
hogy azt meg mi fizetjük meg a "KÖZ"médiumon keresztül.

IS...
offtopic
moderator3 2012 ápr. 20. - 21:09:07
(197/376)
Ez már az ön gondja.