Téma: Fábry

Siliana 2012 febr. 07. - 09:02:42 Előzmény tompika74
(56/376)
Mintha az sem derült volna ki, mi baja az egyszerû városi embereknek a galambokkal (leragadtak ott, hogy Visegrád város-e)
3/10
elodj 2012 febr. 04. - 15:39:52 3/10
(55/376)
Eddig mindig megnéztem, de azt hiszem a továbbiakban kihagyom.
tompika74 2012 febr. 03. - 19:43:39
(54/376)
Pár éve már nem nézem a Fábryt, de most új stílust ígért az M1, hát megnéztem. Annyira idegesít, hogy nem hagyja szóhoz jutni a vendégeket, hogy egy ideig megint nem fogom nézni :(
A hegedûs csajt megkérdezte, hogy szerezte a Stradivarit, de addig jutott a történet, hogy nem tudták eldönteni, elmenjenek-e megnézni a hangszert, vagy ne.
A kézilabdás fickónak feltett egy kérdést, amire õ maga válaszolt, utána feltett megint egyet, amire önmagával megbeszélte, hogy õ hasonló típusú kérdésekre mit szokott válaszolni. Feltette a harmadik kérdést, a kézilabdás végre szóhoz jutott, pár szó után belefojtotta a szót.
Érdekes, hogy a milliomos politikust megtisztelte annyira, hogy nem ugatott közbe. Pontosan tudja, kinek a hátsójába kell belenyomni a nyelvét, és kit lehet lehengerelni.
Fábry mûsorvezetésbõl nulla. Továbbra is. Szerintem.
IloveGG 2012 febr. 03. - 19:38:56
(53/376)
Sándor, majd még a Sándornénak lesz igaza? Szedd össze magad! Ez nem volt zseniális. (Ja, és miért kell egy jó (?) poénért mindenkit 'lealázni'?) A következõt még megnézem, aztán meglátom. Boban és Rúzsa persze fergeteges. Miattuk érte meg végig nézni.
napraforgó 2012 febr. 03. - 18:56:40
(52/376)
Ó, nagyon köszönöm az elérhetõséget!
balta zoltán 2012 febr. 03. - 10:48:56
(50/376)
nem vagyok Boban Markovics rajongó, de talán az õ zenéje volt az egyetlen elviselhetõ momentum e szánalmas szellemi tortúrában.
Kozutas 2012 febr. 03. - 09:52:43
(49/376)
Nekem tartalmilag bejött a mûsor, viszont a környezet , dekoráció nagyon lehúzta. A régi stílusú díszlet, a nyugalmas zene és az altató fények miatt úgy éreztem, hogy valami híradót ( vagy nemtommmit) nézek. Nem tudtam hova tenni az egészet. Abszolút nem a régi pörgõs stílust hozta. Nem zavart, hogy nem szólogatott be amúgy, csak poénok szintjén is erõsen visszavett. Olyan érzésem volt mint amikor M.Schummacher visszatért a forma1-be és a régi ember helyett egy kicsit mintha belassult figurát kaptunk volna.
napraforgó 2012 febr. 03. - 07:36:27
(48/376)
Valaha rég szerettem a Design centert. Jópofa dolgokat küldtek be a nézõk és azt elég viccesen interpretálta.
Aztán elment a mûsora a trágár beszéd irányába, ami már zavart és nem szerettem az egyértelmû politizálást sem. (nem vagyok egyik párt híve sem, szerintem egyik kutya, másik eb), de egy szórakoztatónak szánt mûsor ne errõl szóljon.
Úgyhogy jól elvoltam Fábry nélkül évekig.

Most belenéztem, milyen is lesz a megújult közszolgálati mûsor. Valóban elég unalmas volt. És nem azért, mert a trágárságokat, meg az altesti humor döntõ többségét kivágták.
Azért volt fárasztó, mert maga Fábry is elfáradt. Már nincs semmi érdekes mondanivalója.
Sajnos még azelõtt elaludtam rajta, hogy Boban Markovic és Rúzsa Magdi jött volna.

Azért az érdekelne, hogy azt a keleti Aranymúzeumot hol lehet megtekinteni?
Kisbalas2 2012 febr. 03. - 00:42:22
(47/376)
ez a szerb akármilyen zene, ami végigkísérte a "show"-t, na ez elviselhetetlen volt
3/10
efjé 2012 febr. 02. - 23:56:27 3/10
(46/376)
A kezdés már elõrevetítette a színvonalat: a Badár-Szõke páros erõltetett ripacskodására semmi szükség nem volt, humoros meg aztán végképp nem. Az állítólagos Putyin hasonmás nem volt sem hasonmás, sem show.
A mûsort Rúzsa Magdi mentette meg.
Fábry mester ennél ennél sokkal többre lenne ( lesz ) képes !
fo.ma 2012 febr. 02. - 23:38:23
(45/376)
Nem volt ez olyan rossz. Még csikorognak a kerekek, de majd bejáródnak.
Egyedül a Szõke Mittoméghogyhívjákot nem bírom elviselni. Annyira ellenszenves, gusztustalan antiférfi és akkor vele kezdenek egy régi/új mûsort.... hát nem tudom hová tenni. Nem értem, miért erõltetik. Személy szerint nemhogy nem nevetek rajta, de kifuckott módon idegesít.
Fábry rendesen gurul, de szerintem másban nem változott.
10/10
Atilka100 2012 febr. 02. - 22:55:31 10/10
(44/376)
Tegnap éppen ezért írtam elõre! Mi a dél-kelet ázsiai témát 40 percen keresztül élveztük (sic!), éppen, hogy el nem aludtunk, és az összes többi nézõ a helyszínen...:( Viszont egy kb. jó 20 perces rész kimaradt, amikor a Fábry "bejárónõje" Angliából visszatér és otthonkában, gumicsizmában szórja a poénokat...Fetrengtünk a röhögéstõl, de úgy látszik a Királyi TV gyomra ezt nem veszi be, harmatgyenge volt az egész produkció, ha nem lettem volna ott az élõ felvételen, még el is hittem volna, hogy a Fábry ennyire sz@r, de így tiszta lelkiismerettel mondhatom, hogy a Magyar Televízió még mindig nem közelíti meg a kereskedelmi csatornákat..:( És majd õk adják a Forma-1et is a monoton hangú Mezei Dániellel és Wéber Gáborral..Kicsit sírok már..:(
aszom 2012 febr. 02. - 22:55:23
(43/376)
Szerintem igenis kifejezetten jo volt az uj Fábri.Nagy marhaság,hogy a technikai-stb.cucc silányabb,aki végignézte elejétöl a végig,az láthatja hogy szinvonalas volt,mind ebben a tekintetben,mind pedig mint lényegileg-humor oldalárol.
Inkább fizessünk ezért mint a reklámáradatért,amivel retek klub min.3x félbeszakitotta a régebbi Fábrit! Kis különbség.
Te pedig még az idösebb Liszt Ferencnek is csak az arcát néznéd,nem a tudását,ha még köztünk játszhatna? Ez már kész röhej volt!:))) S aki látta az uj Fábrit,az nem mondhatja hogy fidesz párti,mivel most is szóba hozta,s Fábri mindig is az éppen fideszes vagy bármilyen aktuális kormányt is kicifrázta,igy ez az állitásod is tévedés.
Aki mondta is,hogy sose nyalizott egyiknek se,s nem váltogatta nézeteit,az jol látja a valoságot.
Maga a müsor összetétele is elég változatos volt,zene,vendégek,érdekességek.s szerintem igencsak értékes normális
vendégei voltak! Egyszóval humoros poénos változatos izgalmas volt! Kb.ezt vártuk!
De amint az utca embere is,e fórumon sincs másképp,valaki vagy azt se tudja ki is az a Fábri,vagy valaki szereti!:)
1/10
dantonb 2012 febr. 02. - 22:54:45 1/10
(42/376)
Állítólag kb 600 milkóra van leszerzõdtetve,adásonként 60-70 milkó a költségvetése a mûsornak .
mt92 2012 febr. 02. - 22:50:24
(41/376)
Nagyszerû volt mint mindig, teljesen mindegy, hogy milyen csatornán fut (:
1/10
yoz007 2012 febr. 02. - 22:40:31 1/10
(40/376)
Unalom, szervezetlenség és a rendezés csõdje volt a mai bemutatkozás.
Lehet szidni az RTL-t, de ott legalább PROFIN meg volt rendezve a mûsor!!
Itt meg egy rossz, unalmas hakni szintjén ment le az egész.
A túlképzett zenészek, még egy tust sem tudtak húzni a poénoknál,
ezzel is tovább rontva a színvonalon.
(Ezekre mondaná egy cigányzenész, hogy "asztalnál meghalnának")
Írom ezeket a sorokat úgy, hogy vártam, hogy egy vidám mûsor elé nézünk.
Ez ma nem sikerült.
A Fábry leírva a részemrõl!!
Sajnálom.
kambekk 2012 febr. 02. - 22:39:58
(39/376)
Attól se lett volna jobb. Kit érdekel a Délkelet ázsiai kincsestár egy showmûsorban? Nem mondom, hogy nem érdekes téma - fél percben -, de itt mi keresnivalója? Ahogy a zenekarbemutatás is szánalmas volt. Az Operaház fúvósa, meg a MÁV nagyzenekarának trombitása... Izzadó erõlködés. Szereptévesztés. Meg ezek a menyétek...
Fábry elfáradt. Gyenge volt már az RTL-en is, de itt konkrétan nézhetetlen. A szerkesztõk meg - ha voltak egyáltalán - szakmájuk bukottjai. Szépen megfér ez a szar is az MTVA-showk nézhetetlenül unalmas - de legalább drága - skáláján.
drProktor 2012 febr. 02. - 22:31:22
(38/376)
És zt az embert én valamikor igazán kedveltem, akkoris harsány volt,
de nem állandóan, s talán nem jobb híján(azaz „póthumorizálásként),
a visszafogottság ihletett pillanataira szükség van a sikeres humorizáláshoz.
Rengeteg az ostoba manír, a pofavágás, a hang elváltoztatása
(amolyan „verbális pofavágás”, pl. a msterséges „cigányemberes” csárogás),
ez bizony egyáltalán nem vicces már.
S hogy megcsúnyult, megfáradt, megöregedett!
Az arca rettenetes.
Néhány harsány politizálós kisérlete SándorGyörgy legrosszabb,
legmesterkéltebb elkötelezettségeit idézi.

Gagyi, na!!!

Kiváncsi lennék, ha a Heti hetest tennék át a „közszolgálaíti” csatornára,
az is ennyire leromlana?
8/10
greghouse 2012 febr. 02. - 22:31:16 8/10
(37/376)
Szerintem semmivel sem rosszabb, mint a többi hasonló, és ebben legalább nincs reklám. Boban Markovic zenéjét mindenki ismeri, aki Emil Kusturica filmeket látott, nagyon jók. Azt, hogy Fábry melyik oldalon áll, mindig tudtuk, de õ legalább nem váltogatta nézeteit, a Gyurcsány Pinokkió rendszere alatt is megmaradt a jobb oldalon. Azt sem hiszem, hogy sokkal több pénzt kapna, mint a kertévétõl, sõt. Kevésbé harsány, kevesebb felhajtás, csinnadratta, de a Fábry az Fábry maradt. Szerintem jó, bár a vietnamos bácsit kicsit meg kellett volna vágni, hogy a 18. század hányadik évében melyik vietnami sziget mellett milyen portugál hajó süllyedt el...az azért erõs volt..de várjuk ki, én még bízom benne.